Ślubowanie

Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Edukacji Narodowej

To ju┼╝ tradycja naszej szko┼éy, ┼╝e w pa┼║dzierniku uczniowie klas pierwszych zostaj─ů oficjalnie przyj─Öci w poczet uczni├│w naszego liceum podczas uroczysto┼Ťci ┼Ťlubowania.

Przedstawiciele klas pierwszych z┼éo┼╝yli ┼Ťlubowanie w imieniu swoim i pozosta┼éych uczni├│w.
┼Ülubowali na sztandar szko┼éy, ┼╝e stan─ů si─Ö godnymi jej tradycji, ┼╝e b─Öd─ů sumiennie wype┼énia─ç obowi─ůzki ucznia oraz szanowa─ç symbolik─Ö i tradycje szko┼éy.

Głos zabrali również pani dyrektor Anna Naja, pani profesor Joanna Wolfram,
pan profesor Pawe┼é Orzechowski i przedstawiciele samorz─ůdu szkolnego ┼╝ycz─ůc nowym uczniom sukces├│w na nast─Öpne lata szkolne sp─Ödzone w Prusie.

W naszej szkole ┼Ťlubowanie klas pierwszych ┼é─ůczy si─Ö zawsze z Dniem Edukacji Narodowej.

Pani dyrektor z┼éo┼╝y┼éa nauczycielom ┼╝yczenia i wr─Öczy┼éa nagrody wybranym cz┼éonkom grona pedagogicznego w podzi─Ökowaniu za ich prac─Ö i osi─ůgniecia.