Osiągnięcia

FINALIŚCI OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH:

 

rok szkolny 2016/2017

Tomasz Kamiński- laureat konkursu matematycznego
Jan Jędrzejewski – finalista konkursu polonistycznego
Aleksander Małkowski – finalista konkursu matematycznego
Julia Rajtor – laureatka konkursu polonistycznego
Jan Bogdański – finalista konkursu polonistycznego
Julia Kornaszewska – finalistka konkursu polonistycznego
Kinga Kuźmińska – finalistka konkursu polonistycznego
Zofia Rozbiecka – finalistka konkursu polonistycznego
Anna Twarowska – finalistka konkursu polonistycznego
Jan Jędrzejewski – laureat konkursu fizycznego
Michał Gromadzki – laureat konkurs fizycznego
Wojciech Bombała – finalista konkursu fizycznego
Michał Zatorski – finalista konkursu geograficznego
Maciej Pancewicz – finalista konkursu historycznego
Jan Bogdański – Laureat Konkursu Języka Angielskiego
Mateusz Tomaniak - finalista Konkursu Języka Angielskiego

rok szkolny 2015/2016

Jan Jędrzejewski - Laureat Konkursu Alfik Matematyczny
Katarzyna Deleska- Laureatka Konkursu Warszawski Stożek
Katarzyna Deleska - finalistka Konkursu Matematycznego
Karol Sazonow- finalista Konkursu Warszawski Stożek
Michał Pocięgiel - finalista Konkursu Warszawski Stożek
Bartłomiej Wnuk - finalista Konkursu Biologicznego
Anna Sztanga - finalistka Konkursu Chemicznego
Jakub Jaworski - finalista Konkursu Języka Angielskiego
Dorota Kacprzyk - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistóww roku szkolnym 2015/16
Jakub Jaworski - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów w roku szkolnym 2015/16
LukaszBrierre - laureat Konkursu Plastycznego „Stulecie przyłączenia Saskiej Kępy, Grochowa i Gocławia do Warszawy” w roku szkolnym 2015/16
Michał Pocięgiel - laureat Konkursu Plastycznego „Stulecie przyłączenia Saskiej Kępy, Grochowa i Gocławia do Warszawy” w roku szkolnym 2015/16

rok szkolny 2014/15

Katarzyna Deleska - laureatka Konkursu Matematycznego
Maksymilian Kiryluk - laureat Konkursu Fizycznego
Nina Kusiak - laureatka Konkursu Polonistycznego
Mikołaj Lipiński – finalista Konkursu Polonistycznego
Józef Skowroński - laureat Konkursu Języka Francuskiego
Jan Wróbel - laureat Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"  roku szkolnym 2014/15

rok szkolny 2013/2014

Kacper Łęcki - laureat Konkursu Fizycznego
Kacper Łęcki - laureat Konkurs Matematycznego
Justyna Chwiejczak - laureatka Konkursu Chemicznego
Natalia Kielmel - finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Justyna Łosiewicz - finalistka Konkursu Chemicznego

rok szkolny 2012/2013

Jan Szolc - laureat Konkursu Geograficznego
Krzysztof Rutkowski - laureat Konkursu Historycznego
Karolina Kaczmarczyk - laureatka Konkursu Biologicznego
Sebastian Zarejko - finalista Konkursu Języka Francuskiego
Zofia Augustyńska - finalistka Konkursu Fizycznego
Mateusz Chmielewski - finalista Konkursu Geograficznego
Katarzyna Niemyjska - finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Katarzyna Niemyjska - finalistka Konkursu Języka Niemieckiego
Katarzyna Niemyjska - finalistka Konkurs Geograficznego

rok szkolny 2011/2012

YohannFigueiraPutresza- laureat Konkursu Języka Francuskiego
Joanna Seweryn - laureatka II Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistóww roku szkolnym 2011/12

 


rok szkolny 2010/2011

Agnieszka Orzeł - laureatka Konkursu Kultury Klasycznej
Karolina Makowska - finalistka Konkursu Kultury Klasycznej
Michał Jakub Zadroga - laureat Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Juliana Kaczorowska - finalistka I Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów w roku szkolnym 2010/11
Karolina Makowska – finalistka I Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów w roku szkolnym 2010/11
Jessica Sara Pierzchała - finalistka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości” 
Waleria Siekierzyńska - finalistka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości” 
Justyna Helena Skoczek - finalistka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości”
Paweł Gocłowski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” w roku szkolnym 2010/11
Ewa Wyględowska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” w roku szkolnym 2010/11

rok szkolny 2009/10

Katarzyna Trejda - finalistka Konkursu Geograficznego
Gabriela Dzięgiel - laureatka Konkursu Kultury Klasycznej
Maria Gacyk - laureatka IV edycji Warszawskiego Konkursu Matematycznego „Stożek”
Mateusz Zadroga - laureat Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Karol Popławski - laureat Konkursu Chemicznego „Kwas”
Łukasz Risso - finalista Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

 

rok szkolny 2007/2008

Jakub Orliński - finalista Konkursu Fizycznego
Arleta Grabowska - laureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego w roku szkolnym 2007/08
Ignacy Wojdyłło - laureat VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego w roku szkolnym 2007/08

rok szkolny 2006/2007

Małgorzata Trejda - finalistka Konkursu Kultury Klasycznej
Katarzyna Wiśniewska - laureatka Konkursu Kultury Klasycznej
Jakub Orliński - laureat I edycji Warszawskiego konkursu Matematycznego „Stożek” w roku szkolnym 2006/07

rok szkolny 2003/2004

Katarzyna Sawicka - laureatka Konkursu Informatycznego Logia 04
Marta Jarczewska - finalistka Warszawskiego Konkursu Matematycznego
Maciej Strzelecki - finalista Warszawskiego Konkursu Matematycznego

rok szkolny 2002/2003

Katarzyna Sawicka - finalistka Konkursu Matematycznego

rok szkolny 2001/2002

Monika Kobosko- finalistka Konkursu Fizycznego
Dominik Jarczewski - laureat Konkursu Chemiczno –Fizycznego  im. T. Tatarkiewiczaw roku szkolnym 2001/02
Monika Kobosko- finalistka Konkursu Chemiczno – Fizycznego im. T.Tatarkiewiczaw roku szkolnym 2001/02