Absolwenci

ABSOLWENCI XXXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. BOLESŁAWA PRUSA

„CZŁOWIEK JEST TYLKO NA POZÓR ISTOTĄ DROBNĄ I WĄTŁĄ.
W RZECZYWISTOŚCI JEST TO GENIALNY INIEŚMIERTELNY OLBRZYM.”

- BOLESŁAW PRUS -
 

ROK 1926
BELOCH ISAJ, BORENSZTEJ WODGOR, BORENSZTEJ MOJŻESZ, CEMAJSTER HERSZ-ZELIG, FATER LEWEK, FELDMAN, ARON DAWID, GRODZIŃSKI GRZEGORZ, GUTMAN HISZ, JAROSIŃSKI MICZYSŁAW, JASIEŃSKI STEFAN, KOŃCZYŃSKI FRYDERYK, LEW JAKOB, MIŁADOWSKI KAZIMIERZ, MOKRZYCKI MIROSŁAW, PUCIATA PIOTR, REJNFELD, MONIEK, RAT IGNACY, ROZENBLIT CHAIM, ROWIŃSKI FRANCI, SELIGA JAN, TYLIM HENRYK

ROK 1927
BADOWSKI EUGENIUSZ, BANASZEWSKI LEON, BRAND BORUCH, BRAUNROT RAFA!, CUKIERE AR SZOEL, GOLDBERG ADAM, GOLDWASSER FELIKS, GÓRSKI CZESŁAW, GRICMAN IGNACY, GRZONKOWSKI ZYGMUNT,GRZEGRZÓŁKO ALEKSANDER, JĘDRAS KONELIUSZ, KLOFER TADEUSZ, KOĆMIEROWCZ JÓZEF, KON OSKAR, MIODOWSKI MOJŻESZ, OKNOWSKI LEJZOR, PIETRUSIŃSKI WINCENTY, REJCHENBAUM JAKUB, ROZENSZTAJN EMANUEL, SLEWIŃSKI JERZY, SROCZYŃSKI KAROL, WIŚNIEWSKI RAFAT, ZYLBERBARG ADAM

ROK 1928
ANCZYKOWSKI JERZY, BENTMAN JULIAN, CYNKĘ MIECZYSŁAW, CZERNIAK MOJŻESZ, DIMENT JFIM, ELBINGER SALOMON, FRYDMAN DAWID, JESION NESANEL, KARMELIK ADOLF, KLAWE ROMAN, LEWENZON HRZEGORZ, LIBFELD JOEL, LEPSZYC ELJASZ, LIPSZTEJN IZAAK, LIPSZYC JÓZEF, NIRENBREG SZMUL, PUCZALSKI EDWARD, ROM TEODOR, ROZENGARTEN LEWEK, SOBOLEWSKI EWERYST, SZPECHT JÓZEF

ROK 1929
BEREZOWSKI EDMUND, DANIEL ANATOL, FRYDRYCHEWICZ WITOLD, FAJGENBAUM LEJB, FURMAN JAKUB, FIGIEL TADEUSZ, GORWIC NUCHIM, GOLDFARB EDWARD, GDAŃSKI JAKUB, GĄSIOROWSKI EUGENIUSZ, GOLDMAN ANDRZEJ, HOCHSINGER DAWID, JASKÓŁKA TOMASZ, JAWORSKI WŁADYSŁAW, KACHAN SZYMON, KOSIEWICZ ZYGMUNT, KUBICKI STEFAN, NOWACKI BOHAN, PAT EMANUEL, RUBINSZTAJN TOWIA, SZNAJDER ARKADIUSZ, SZTRAJGOLD CHAIM, SZEINBAUM LEJB, SZYF SZYJA, TORCHALSKI EUGENIUSZ, WERNER GUSTAW

ROK 1930
ALBRECHT FILIP, BERNATOWICZ JÓZEF, ELBAUM EDWARD, FIGLARZ ICEK, GÓRSKI STEFAN, GRICMAN SEWERYN, KOCHAN ALEKSANDER (PACHO), KORNBLIT ICCHOK, MENDELSUND HENOCH, NEUSTTDT SZYMON, REWICZER CHAIM, ROZENTAL IZRAEL, SOBOCIŃSKI SEWERYN, SZTEJNBERG NATAN, TRYLSKI WITOLD, ZERO STEFAN

ROK 1931
AJZENBERG SAMUEL, BERENT ZYGMUNT, BUSZAJKIN RAFAŁ, CZERMIŃSKI TADEUSZ, GOLDRING HIRSZ, GÓRSKI PIOTR, GRUSZKA LEJBKO, JANUSZEWSKI ZYGMUNT, JĘDRASZKO ZBIGNIEW, KIRSZROT PAWEŁ, KLEPFISZ MICHAŁ, KOWALSKI WACŁAW, KRANC EDWARD, KUŚMIERSKI JERZY, LEWIN ADOLF, PFEFER JAKUB, ROLAND GERSZON, ROZYN KONSTANTY SZEJNBERG HERSZ, ŚNIECHÓRSKI DARIUSZ, ŚWIĘTOSŁAWSKI STANISŁAW, TŁUCHOWSKI WITOLD, TTENENBAUM CHAIM

ROK 1932
BUCZYŃSKI KONRAD, DROZD TADEUSZ, GOŚCICKI ZDZISŁAW, JAWORSKI TADEUSZ, KAN LEON, KON ABRAHAM, KOWALCZYK BRONISŁAW, KOWALEWSKI WACŁAW, KUŹWA BERTOLD, LACHER JERZY, LISKOWSKI JAKUB, ŁEBKOWSKI TADEUSZ, MIGDAŁ STANISŁAW, PUCHAŁ JAKUB, RAJCHENBAUM BENJAMIN, SEMPOLIŃSKI WŁADYSŁAW,STOBNICKI SZAJA, WIERZBICKI WACŁAW, WOJCIECHOWSKI TADEUSZ, ZIELIŃSKI EUZEBIUSZ, ZYSFELD WILHELM, CHAST JAKUB, DOBRZAŃSKI ANTONI, DOMAŃSKI CZESŁAW, GOLDMAN JERZY, LUDWICKI MICHAŁ, PANKIEWICZ WITOLD, PROTAS STANISŁAW, SZTIRMFELD DAWID

ROK 1933
ADAMCZYK ANTONI, DRABIENKO STEFAN, FRYDMAN GRZEGORZ, FRIDMAN RACHMIL, KOWALCZYK MARIAN, ŁAPIŃSKI KONSTANTY, ŁUKASZEWICZ LEON, MAJCHER ROMAN, MAŚLAŃSKI SZLAMA, OPORSKI ZENON, PODSĘDEK TADEUSZ, ROTMAN MORDKA, USARZAWSKI TADEUSZ, ŻEBROWSKI SEWERYN

ROK 1934
BORNSZTAJN STANISŁAW, BUSS KAZIMIERZ, CZMUCHOWSKI JAN, DANIELEWICZ JERZY, FLORANS LEW, GAŁAJ EUSTACHIUSZ, GLIKSMAN ALEKSANDER, GŁOGOWSKI FRANCISZEK, GOLDMAN BEREK, GRZYBOWSKI LEONARD, HOFNUNG MANASZA, JAKUBOWSKI RYSZARD, GRZYBOWSKI LEONARD, HOFNUNG MANASZA, JAKUBOWSKI RYSZARD, KRAJTERKRAFT TADEUSZ, KUZIAN BOLESŁAW, ŁABĘDŹ MIECZYSŁAW, MICHALSKI JAN, ODROBINA TADEUSZ, OLECHOWSKI KAZIMIERZ, STRZELECKI TADEUSZ, SZMIDT KLAUDIUSZ, SZYMAŃSKI ZDZISŁAW

ROK 1935
CHORĄŻY STANISŁAW, DĄBROWSKI TADEUSZ, DROZD ADAM, GRUSZECKI STEFAN, HOŁOWNIA JERZY, KRZEMIENIECKI JAN, LACKIEWICZ FRANCISZEK, LAUER JAN, LEŚNICKI KAZIMIERZ, LUCERSKI MIECZYSŁAW, MITKIEWICZ ANDRZEJ, OSIŃSKI STANISŁAW, REZENBLUM JÓZEF, SAFARZYŃSKI DYONIZY, STRYJKOWSKI TADEUSZ, SZCZODROWSKI STANISŁAW, SZEREWSKI LAZAR, TWAROGOWSKI TADEUSZ, ZANIEWICKI ZENON, ŻYWIECKI EDWARD

ROK 1936
BARANOWSKI FELIKS, BIEDNOWICZ GERSZON, BORZĘCKI STANISŁAW, FLORANS JERZY, HILDEBRAND ARON, KRAJEWSKI ANTONI, LECH JAKUB, LEPKE WIESŁAW, LEWENKOPF LEJB, MAŁECKI WŁODZIMIERZ, MROCZKOWSKI EUGENIUSZ, NOWAKOWSKI ZYGMUNT, NOWICKI WITOLD, PLEWIŃSKI JERZY, RUDNICKI JERZY, SANDAŁOWICZ STEFAN, ŚLIWOWSKI ZDZISŁAW, ZDZIENNIECKI RAJMUND, ZGORZELSKI JANUSZ, ŻELAZIŃSKI BOGUMIŁ, ŻEROMSKI NAPOLEON


ROK 1937
AUGUSTYNIAK WŁADYSŁAW, BGADACH JERZY, DROMLEWICZ STEFAN, ENGLISZ ZENON, FEDOWUK JERZY, FIEDEROWICZ HENRYK, KAMIŃSKI JÓZEF, KUBICKI JANUSZ, KUCHAREK ZYGMUNT, LESZCZYŃSKI TADEUSZ, MICHROWSKI RYSZARD, PIASECKI MIECZYSŁAW, PUŻYŃSKI MIECZYSŁAW, PUŻYŃSKI ZBIGNIEW, REWO ALEKSANDER, SOSNOWSKI HENRYK, WOJCIECHOWSKI ALEKSANDER, WITKOWSKI ROMAN, ZUCH STANISŁAW, ŻYLAK WŁADYSŁAW

ROK 1938
AJZENSZAT IZAAK, BRZYSKI WACŁAW, BRYCH RYSZARD, CHMIELEWSKI MARIAN, CYWNIŚKI ADAM, DOBROGOST STANISŁAW, GOŁĘBIOWSKI CZESŁAW, GÓRAL ANDRZEJ, GRONAU JANUSZ, KUKLIŃSKI KAZIMIERZ, KUŹMIŃSKI ZYGMUNT, MADEYSKI ANDRZEJ, MERWIN ADAM, NOWAKOWSKI KAZIMIERZ, OLEWIŃSKI ZENON, PRZYBYLSKI JÓZEF, SOBAŃSKI ZDZISŁAW, WROCŁAWSKI STANISŁAW, ZIELIŃSKI WACŁAW

ROK 1939
BEDNARSKI ZYGMUNT, BIESIADECKI HENRYK, BUZNIC IZRAEL, DEGLER ARKADIUSZ, GAWLIK RYSZARD, JACKWSKI ALEKSANDER, KRANC JERZY, MELON ZBIGNIEW, SZULC JAN, ŻYTECKI JERZY

 
ABSOLWENCI  ZREFORMOWANEGO GIMNAZJUM

ROK 1937
BIAŁKOWSKI RYSZARD, BIESIADECKI HENRYK, BUŻNIC IZRAEL, DOBSCH ANTONI, KASPRZYCKI TADEUSZ, KOZŁOWSKI STEFAN, MERWIN WITOLD, PONCYLIUSZ MARIAN, SINGER DAWID, SZULC JAN, TULEJA ANTONI, WIERZBICKI ZBIGNIEW, WOJCIECHOWSKI JÓZEF, ZUCH STANISŁAW, ŻÓŁTOWSKI JERZY, ŻYTECKI JERZY

ROK 1938
BUŁANOWSKI HENRYK, CESARZ WŁADYSŁAW, DOBROGOST JULIAN, HEMPEL JERZY, JEZIERSKI MIROSŁAW, JĘDRZEJCZAK ZYGMUNT, KAPA BOGUSŁAW, KARBOWSKI WIESŁAW, KISZKURNO ZYGMUNT, LACHOWSKI JERZY, MULEWICZ STEFAN, NALEWAJKO WŁODZIMIERZ, ODROBINA STANISŁAW, PASZKOWSKI MACIEJ, PTASZYŃSKI WŁADYSŁAW, PUŻYŃSKI OLGIERD, ROGALA ZYGMUNT, SALEK EDWARD, SCHMIDT WIESŁAW, SCHIENKE STANISŁAW, SIEMIEC JERZY, SZTIKGOLD JAN, WILKOWSKI ALEKSANDER, WIŚNIAKOWSKI JAN, WGLĄDAŁA HENRYK, ZAREMBA RYSZARD

ROK 1939
BURDZIŃSKI ZBIGNIEW, CHRZĄSZCZEWICZ JAN, CIUK ZBIGNIEW, DRUT STANISŁAW, GELERNTER KAZIMIERZ, GARBOWSKI RYSZARD, GULA MIECZYSŁAW, GUTEKUNST TADEUSZ, GUZEK STANISŁAW, KISZKURNO ZBIGNIEW, KONARZEWSKI STANISŁAW, KRALCZYŃSKI ZBIGNIEW, LEWICKI REGINALD, ŁUGOWSKI TADEUSZ, MALAWSKI WIESŁAW, MASZYŃSKI-KRZEWIŃSKI KRZYSZTOF, MURAWSKI TADEUSZ, RUBINSON LUDWIK, SCHWORM JERZY, SKIRZYŃSKI EDMUND, SZCZYCIŃSKI RYSZARD, TOMCZYK WINCENTY, TRZYMALSKI TADEUSZ, TUCHMAN MARCELI, WALICKI CZESŁAW, WACZKOWSKI ZENON, WIECZOREK STEFAN, WOJCIŃSKI ADAM, ZAKRZEWSKI RYSZARD, ŻMIGRÓD WŁADYSŁAW

 

MATURZYŚCI SZKOŁY TAJNEJ
ADAMCZYK HENRYK 1942, ADAMIAK FELIKS 1942, BANASZKIEWICZ ZBIGNIEW 1944, BŁAŻEJEWSKI JERZY 1942, BOBIŃSKI TADEUSZ 1944, BOGUSKI JERZY 1944, CHMIELEWSKI WALDEMAR 1944, CIELECKI JERZY 1942, CZERWIŃSKI JERZY 1942, DRĄŻKIEWICZ WŁODZIMIERZ 1943, FRYDRYCH STANISŁAW 1943, GALĘSKI JÓZEF 1943, GAWARSKI ZYGMUNT 1942, GRZESIK JÓZEF 1944, GRZESZCZAK RYSZARD 1942, IWANOWSKI JANUSZ 1944, IASKĘ CZESŁAW (ZDZISŁAW) 1943, KACZYŃSKI ZYGMUNT 1944, KALICKI LECH 1944, KAMIŃSKI JÓZEF 1943, KAPA BOGUSŁAW 1941, KLARCZYŃSKI STANISŁAW 1944, KONARZEWSKI STANISŁAW 1942, KOWALEWSKI HENRYK 1942, KOWARZYK JERZY 1942, ŁUCZYŃSKI JERZY 1943, ŁUGOWSKI TADEUSZ 1941, LANDZISZEWSKI HENRYK 1942, MAJNERT ZDZISŁAW 1944, MALENTO WŁODZIMIERZ 1944, MALISZEWSKI WOJCIECH 1944, MAŁUJ ZDZISŁAW 1940, MARSZAŁ EDMUND (LEŚNIEWSKI ADAM) 1940, MARWIN WITOLD 1940, MIŁOŚ JERZY 1942, MURAWSKI TADEUSZ 1941, OSTROWSKI STANISŁAW 1942, PADRAK RYSZARD 1944, PAŁYSEWICZ TADEUSZ 1944, PASZKOWSKI MACIEJ 1940, PAWŁOWSKI JANUSZ 1944, PILE EUGENIUSZ 1944, PŁAŻEWSKI JERZY 1943, PODLEWSKI KAZIMIERZ 1942, PYFFEL ROMUALD 1942, RÓŻAŃSKI JERZY 1944, RUBINSZTAJN SEWERYN 1940, SALACH STEFAN 1942, SALEK STEFAN 1944, SCHMIDT WIESŁAW 1940, SEROCZYŃSKI ZBIGNIEW 1944, SKREBOWSKI KONSTANTY 1943, STONERT HENRYK 1942, STYCZYŃSKI STEFAN 1943, ŚWIERCZYŃSKI KONRAD 1942, SWIĘTOSŁAWSKI JERZY 1944, TOMCZYK WINCETY 1944, TRACZYŃSKI MIECZYSŁAW 1944, USZYŃSKI ZENOBIUSZ 1943, WARZEC STANISŁAW 1943, WEITZKOM MIECZYSŁAW 1944, WICHERKIEWICZ STANISŁAW 1944, WOŁONCIEJ EDWARD 1944, WOŹNIAKOWSKI TADEUSZ 1944 WRÓBLEWSKI ZBIGNIEW 1944, WYSOCKI EDWARD 1942, ZUCH STANISŁAW 1940
 

ROK 1952
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA
BOŃKOWSKI BOGDAN, BERKAN WOJCIECH, CHMIELEWSKI ANDRZEJ, DĄBROWSKI ANDRZEJ, DYBUS JAN, GĄSOWSKI ZBIGNIEW, GERLACH ANDRZEJ, IZDEBSKI JERZY, JAGLARSKI LESZEK, KACPERSKI LESZEK, KIELISZEK SYLWESTER, KOMPOTO WŁADYSŁAW, KUBIAK ANDRZEJ, KUROCZYCKI PAWEŁ, LEWIŃSKI JERZY, MALISZEWSKI KRZYSZTOF MUSIEJKIEWICZ ZYGMUNT, PIOTROWSKI TADEUSZ, ŚLIWIŃSKI WIESŁAW, SOPYŁO JERZY, STĘPNIEWSKI ANDRZEJ, WALCZAK JERZY, WENCEL WŁODZIMIERZ, WERNIK KRZYSZTOF, WĘDOTOWSKI WITOLD, WITULSKI JERZY

ROK 1953
WYCH. STEFANIA KOWALSKA
DESZCZYŃSKI ANDRZEJ, EBERHARDT ANDRZEJ, GRONIOWSKI STEFAN, KĘDZIERSKI RYSZARD, KREID JERZY, KRONENBERG RENIA, KRÓL MARIUSZ, KRYSIAK MARIA, KUBICKA CECYLIA, ŁUKASIK IRENA, MACKIEWICZ KRYSTYNA, MALICKI WIESŁAW, MALINOWSKA TERESA, MIESZKOWSKI WIESŁAW, NEHRING WOJCIECH JAN, OZDOWSKA EWA, PIECHNA TADEUSZ, PLICHOWSKI ZDZISŁAW, POTOCKA JULITTA, ROJEK ELŻBIETA, SIBIK BARBARA, SMYKA TERESA, SOCHACKA BARBARA, SUJAK WIESŁAW, SZAŁAŃSKA KRYSTYNA, TROCEWICZ BARBARA, ZARĘBSKA EWA, ZIELIŃSKI WOJCIECH

ROK 1954
KLASA XI A
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
BIELECKI MACIEJ, BRZEZIŃSKA LILIANA, DĄBROWSKI KAZIMIERZ, DOSZKO ALICJA, GROCHULSKA GRAŻYNA, JANICKA ANNA, KACZMARCZYK KRYSTYNA, KOSS KRZYSZTOF, KOZICKI LECH, KRAWCZYK BARBARA, KULIK ELŻBIETA, LINDNER ELŻBIETA, MATRASZEK DANUTA, MURAWSKA ALICJA, OCHMAN KRYSTYNA, PAPIERNIK JANUSZ, PAWŁOWSKA ALICJA, PETRUCZENKO ALICJA, PIASTA DANUTA, PRZEMIENIECKI BOGDAN, REMISZEWSKA ALICJA, SADOWSKI BOGDAN, SIWKOWSKA ALICJA, SMOLAK HANNA, STRASZ ZOFIA, SZYMERSKI SŁAWOMIR, WIŚNIEWSKI MACIEJ, ZASUŃ HENRYK

KLASA XI B
WYCH. TEODORA KARPIŃSKA
BURDA ANNA, DAMSKI MAREK, DĄBROWSKA MARIA, DELESTOWICZ MIECZYSŁAWA, DROZD ANNA, GABRYSIAK URSZULA, GIBRALTER ADOLFINA, GRZYBOWSKA IRMINA, JASKULSKA TERESA, KALISZ BARBARA, KAFAROWSKI MICHAŁ, KOWALKOWSKA WANDA, KOWALSKI RYSZARD, OWERSKA EWA, PAWLAK KRYSTYNA, PIASECKA ALFREDA, PIEGAT WIESŁAW, PUACZ BARBARA, PURZYCKI WŁODZIMIERZ, REMKOWSKI ZBIGNIEW, RUDZIŃSKA MARIA, TKACZUK TAMARA, TRUSZKOWSKI WIESŁAW, TUSZYŃSKI ANDRZEJ, TYSZKA MARIA

ROK 1955
KLASA XI A
 WYCH. MGR MARIA WIERZBICKA
ADAMSKI BOGUSŁAW, BŁASZCZYK ELŻBIETA, CHORZEWSKI JANUSZ, DESZCZYŃSKI KRZYSZTOF, DOMASZEWSKA ELŻBIETA, FORTINI RENATA, GOMUŁKO JERZY, GÓRSKI WIESŁAW, GRAFF PIOTR, KALINOWSKI ANDRZEJ, KRAUZE HANNA, KURMANOWICZ HANNA, KWIATKOWSKA LUDMIŁA, MACANDER RENATA, ONISZK MIROSŁAW, PLISZCZYŃSKA GRAŻYNA, POTEMPSKI WITOLD, PRYSTAWKO EDWARD, PRZYBYSZEWSKA WIESŁAWA, RACHELSKI JERZY, SADOWSKI MAREK, SKŁADOWSKI JANUSZ, STAŃCZAK MIROSŁAWA, STEPNOWSKA HANNA, WOLFRAM MIROSŁAW, WYROZEMBSKA JOANNA, ZADRĄG BOŻENNA


KLASA XI B WYCH.
WYCH. MGR JANINA MAKOWSKA
ACHAMATOWICZ ANNA, BALWIERZ BARBARA, BULZACKI JACEK, CHUDEK ELŻBIETA, CIERLICA ANDRZEJ, DĄBROWSKA WIEŃCZYSŁAWA, DELUGA HANNA, GOLEC BARBARA, HAUER ALINA, JANKOWSKA KRYSTYNA, JARZĄB BARBARA, KACZUBA GRZEGORZ, KUDLIŃSKA KRYSTYNA, LIPSZYC HERN, LIS KRYSTYNA, MAZUREK ALICJA, MESZORER LUDWIKA, MĘDRZEJEWSKA KATARZYNA, NOWAKOWSKA BOGUSŁAWA, PHILIPP KRYSTYNA, PYŚ BARBARA, RUCIŃSKA ELŻBIETA, SATELL BARBARA, SCHMIDT BOGNA, STARNOWSKA MARIA, STĘPIEŃ LECH, STRĄK DANUTA, SYKUT JANINA, TRZCIŃSKA ELŻBIETA, WITKOWSKA ALICJA, ŻMIGRODZKI ANDRZEJ
 

ROK 1956

KLASA XI A
WYCH. ELEONORA MIGDAL
BĄKOWSKI JACEK, CHEŁSTOWSKA GABRIELA, DĘBSKA HANNA, DYBOWSKA BARBARA, DUNICZ RYSZARD, HERAUF JADWIGA, JABŁOŃSKI BOLESŁAW, KUBASIEWICZ KRYSTYNA, ŁADA IRENA, MICHALAK ZDZISŁAW, MIJAKOWSKI WŁODZIMIERZ, MARTUSZEWICZ JANUSZ, NIRENBERSKA ZOFIA, PISARSKA IRENA, POKRYWKA ZOFIA, RZĄDZIŃSKA ZOFIA,SZABŁOWSKA BARBARA, SKRZYPCZYK TERESA, STANISZEWSKA JANINA, SITKIEWICZ JANINA, TUSZEWSKA MAŁGORZATA, TAŁASZKIEWICZ KRYSTYNA, ZALEWSKA BARBARA, ZROBEK JERZY, ŻELAZKO JAN

KLASA XI B
WYCH. STEFANIA KOWALSKA
ADAMSKA VEL UBIEDZIŃSKA KRYSTYNA, ALBERT ANNA, BAZYLCZYK MARIUSZ, BARSZCZEWICZ WOJCIECH, BREJT EWA, BURACZEWSKI KRZYSZTOF, CZAJKA MARIA, DZIEWICKA LIDIA, GROCHOWSKA TERESA, GÓRNICKI JERZY, KALISZEWSKA VEL KIELISZEWSKA TERESA, KARŁOWICZ JANUSZ, KLIMPEL RYSZARD, KLORECKA MARIA, KUBASIEWICZ JANUSZ, LEŚNIEWSKA ANIELA, MIZERSKI MAREK, OSIECKI ANDRZEJ, PAWŁOWSKA EWA, PIECHNA MIECZYSŁAWA, PŁOCHA TERESA, POŁUJKIS ANDRZEJ,SZCZEPANIAK ELŻBIETA, TCHOREK MARIUSZ, WALASEK JANINA, WIETESKA WOJCIECH

KLASA XI C
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA

ADAMSKI ANDRZEJ, BIENASZEWSKI ANDRZEJ, GADOMSKI PIOTR, GAŁECKI ZBIGNIEW, JANISZEWSKI WŁADYSŁAW, JANASZEK BARBARA, KOMOROWSKA MAŁGORZATA, KONOPKA ANDRZEJ, KRAWCZYŃSKA DANUTA, LEDUCHOWSKA ALICJA, LEJA MAREK, MICHALSKI MAREK, PISKORSKI MACIEJ, SĘDEK MAREK, SMORAWIŃSKA ELŻBIETA, SZLEZYNGER MIROSŁAWA, WOJNO-SIDROWICZ JOLANTA, ŻBIKOWSKI ANDRZEJ

ROK 1957

KLASA XI A
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
ABRAMCZYK DARIUSZ, BARAN KRYSTYNA, BIAŁY ANDRZEJ, BORKOWSKI BOGDAN, FILIPP WOJCIECH, GOLBA- MICHALSKA MARIA, GRETZINGER EWA, KASZCZYŃSKI KRZYSZTOF, KONDERSKI STEFAN, KOPER URSZULA, KORZENIOWSKI SŁAWOMIR, KWIATKOWSKI STEFAN, LEŚNIEWSKA MARIA, ŁUSZCZEWSKA WERONIKA, MAJEWSKI ZBIGNIEW, MAJOR ZBIGNIEW, MATASZEWSKA BARBARA, MATUSZCZYK EWA, PACEWICZ KRYSTYNA, PŁANETA JÓZEFA, POTOCKA MARIA, SIEJKA BOŻENNA, ŚWIĘCICKA HANNA, TRUSZKOWSKI JAROSŁAW, ZAKRZEWSKI WOJCIECH, ZAWADZKI BOLESŁAW

KLASA XI B
WYCH. ELEONORA MIGDAL
(VIII I IX MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA)
ANDRZEJEWSKA TERESA, BARAN KRYSTYNA, BEDNARCZYK WIESŁAW, CZERWIŃSKA JOANNA, HALSKA ANNA, HOLC ANDRZEJ, JANOWSKI ALEKSANDER, KACZMARCZYK JADWIGA, KIEŁKIEWICZ ELŻBIETA, KLUKOWSKA EWA, LITTERER KAROL, PĄCZKIEWICZ JAN, PENCONEK ANDRZEJ, PETROZOLIN KRZYSZTOF, SIKORA ANNA, SZCZAWIŃSKA KRYSTYNA, SZYMAŃSKA ELŻBIETA, SZYMAŃSKI ANDRZEJ, TWARDOWSKI JANUSZ, WILARY WOJCIECH, WIĘCKOWSKA EMILIA

KLASA XI C
WYCH. TEODORA KARPIŃSKA
ALBERT KRZYSZTOF, ANGNELIUS EWA, BLATTON WŁODZIMIERZ, BONDAREWICZ TADEUSZ, GOŁĘBIOWSKI JULIUSZ, KOSK EWA, LIPOWSKI ADAM, MŁODUCHOWSKA KRYSTYNA, MORAWSKI KONRAD, MROCZKOWSKI LECH, OKRZEJA ANNA, ROGOZIŃSKI WOJCIECH, ROMAN MIROSŁAWA, RONDTHALER KRYSTYNA, SOKOŁOWSKA ELŻBIETA, SPRYSZYŃSKI ANDRZEJ, STANISZEWSKI KRZYSZTOF, WOJDYŁ IRENA, ZALEWSKA HANNA

ROK 1958
KLASA XI A
WYCH. MGR MARIA WIERZBICKA
BARAN JOANNA, BARSZCZEWSKI ZBIGNIEW, BIELIK ALICJA, BŁAŻEJOWSKI BOLESŁAW, BOCZKOWSKA BOŻENNA, BUKOWSKA MARIA, CHOIŃSKI KRZYSZTOF, DOMAGAŁA MIROSŁAW, GOŁĘBIEWSKA MARIA, JEGER LIDIA, KLASA MIECZYSŁAW, KONOPCZYŃSKA DANUTA, KOPCZYŃSKA HONORATA, KOSTKIEWICZ RYSZARD, KOSTYRA LEOKADIA, KOWALICKA ŁUCJA, KUCHARSKA BOŻENA, LIPIŃSKA ELŻBIETA, MAJEWSKI ANDRZEJ, ROZBICKA KRYSTYNA, SEROCKA MAŁGORZATA

KLASA XI B
WYCH. MIECZYSŁAW SZCZĘSNY

FABRYCZEWSKA JOANNA, FIGURZYŃSKI ZBIGNIEW, GLIKSMAN JERZY, GROCHOWSKA BARBARA, HORNUNG MARIUSZ, JAGIEŁŁO DANUTA, MAKOWSKI BOHDAN, MYSZKOWSKI ANDRZEJ, OLSZEWSKI JACEK, OSSOWSKA EWA, SAKOWSKA JOLANTA, SKRZYPCZAK BARBARA, TUSZEWSKA JOANNA, TUSZYŃSKI MAREK, WILEWSKA BARBARA, WINDYGA MAREK, ŻEPIELSKA BOGUSŁAWA

KLASA XI C
WYCH. TEODORA KARPIŃSKA
ALBRECHT RYSZARD, BERGER ANTONI, BAZARNIK ZOFIA, DOROCIŃSKI ANDRZEJ, DUCHNOWSKA BARBARA, FILIPEK HENRYK, GÓRKA HENRYK, HALSKI ANDRZEJ, HAŃSKI TADEUSZ, HAWARYŁKIEWICZ KAZIMIERZ, IZDEBSKA BARBARA, KADŁUBOWSKI DARIUSZ, KOSTERSKI ROMAN, KOTOWSKA JOANNA, KOWALEW MIKOŁAJ, LASKOWSKA ALICJA, NEYMAN KAZIMIERZ, PAWŁOWSKI MAREK, PRÓSZYŃSKI MACIEJ, RUMMEL ELŻBIETA, SZREDER ANDRZEJ, SZYJEWSKI KRZYSZTOF, ŚWISTAK JERZY, WRÓBLEWSKA JOANNA, ZALEWA URSZULA, ZGÓRKA TERESA, ŻAK MARIA

ROK 1959
KLASA XI A
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA (W VIII I IX WYCH. LUCYNA DŁAWICHOWSKA)
CIECHOCIŃSKA STANISŁAWA, DRUTO GRAŻYNA, GADZIŃSKA MAGDALENA, GORECKI TOMASZ, GRZYBOWSKI JERZY, HAGMAJER EWA, KAMIŃSKA BOŻENA, KIJAK JOANNA, KOT JERZY, LUDWINIAK HALINA, ŁOPUSZYŃSKA EWA, MAKOWIECKA ELŻBIETA, METELSKA EWA, SĘDEK GRZEGORZ, TRACZEWSKA WANDA, WASILEWSKI TOMASZ, WASILJEW PIOTR, ZIELIŃSKI PIOTR, ŻABIENIECKA MARIA, ŻYWOTKO ZOFIA

KLASA XI B
 WYCH. MGR HELENA MROCZKOW-SKA-MODZELEWSKA
ARCZEWSKI ANTONI, GRABOWSKI BARTŁOMIEJ, JĘDRASZKO JERZY, KALITA WOJCIECH, KOŁODZIEJ HANNA, KONOPCZYŃSKI ZBIGNIEW, KOSJANIUK BARBARA, KOSSOBUDZKI KAZIMIERZ, PERKOWSKI MAREK, RÓŻEWICZ ZENON, SAKWIŃSKI ANDRZEJ, SKUP WANDA, SKUPIŃSKA JOLANTA, TEXTOR RYSZARD, TRUSZCZYŃSKI ANDRZEJ, WOJDAS ANDRZEJ, ZAKOLSKA KATARZYNA

KLASA XI C
WYCH. HENRYKA MULAK
BLATTON ANNA, DWORZECKA MARIA, DZIAK TERESA, FARJASZEWSKI STANISŁAW, JENIKE ANDRZEJ, KALETA JERZY, KOSSOBUDZKI KRZYSZTOF, LATAŁA AGNIESZKA, MATUSZKIEWICZ ANDRZEJ, PACEWICZ MARTA, PAJĄCZKOWSKI LESZEK, PARJASZEWSKI BOGDAN, PIORTOWSKI ROBERT, SZWEDO IRENA, SZWEDZIK WOJCIECH, WIERZBICKI KRZYSZTOF, WINIAREK KRZYSZTOF, WIŚNIEWSKI JACEK, ZAWADZKI STANISŁAW,
 
ROK 1960
KLASA XI A
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA
CYBIS JACEK, DĘBSKA JOANNA, DOMAŃSKI GRZEGORZ, EBERHARDT EWA, GOŁĘBIEWSKI WOJCIECH, GRUCHALSKI JAN, JAKUBOWSKA KRYSTYNA, KACPERSKI WIESŁAW, KACZUBA KRYSTYNA, KADZIDŁOWSKA TERESA, LESZCZYŃSKA BOŻENA, LUTYK ALEKSANDER, MATASZEWSKA KATARZYNA, MATUSZCZYK BARBARA, ORYSIAK JACEK, PASZUK MAREK, PEŃSKO BOGUMIŁ, PRZYBYSZEWSKI WOJCIECH,
RADZIKOWSKI ANDRZEJ, STOJOWSKA MAGDALENA, TAMOWICZ BARBARA, TRZASKALSKI TOMASZ JERZY, WYSZYŃSKA BOGUSŁAWA

KLASA XI B
WYCH. MGR MIECZYSŁAW SZCZĘSNY
BIELIK JERZY, DOMAŃSKI WIESŁAW, CHMIEL GABRIEL, HNATIUK DARIA, HOLAJN EMILA, IWANOWSKI KAZIMIERZ, JARSKI ANDRZEJ, KALTENBERG KRZYSZTOF, KASPRZYCKI ANDRZEJ, KLUKOWSKI MIROSŁAW, KRASUSKI KRZYSZTOF, KOPCZYŃSKA MARIA, KOWALCZYK WOJCIECH, KUSTOWSKA JOANNA, LEŚNIEWSKI JERZY, LIS JAN, LIWSKA JOANNA, NAMYSŁOWSKI KRZYSZTOF, PARUSZEWSKI MARIAN, PIASECKI WŁADYSŁAW, SIECIŃSKI MIECZYSŁAW, WIERNICKA JOLANTA

ROK 1961
KLASA XI A
WYCH. IRENA ŚLIWCZYŃSKA
ALBRECHT JAN, AMBROZIAK ZDZISŁAW, BŁASZCZYK JERZY, BRZESKA ELŻBIETA, CHOJNACKA ELŻBIETA, CHOLEWSKA MARIA, GADZIŃSKA ZUZANNA, GRETZINGER ERNA, GRZYBOWSKI BOGUSŁAW, KITA CZESŁAW, KOLASA JOLANTA, KOZŁOWSKI ANDRZEJ, MICHALSKA ANNA, MICHALSKA EWA, MIECZNIKOWSKI ANDRZEJ, MÜLLER JERZY, PIĄTKIEWICZ WOJCIECH, POPKOWSKI KRZYSZTOF, RĘCZAJSKI ANDRZEJ, SABOK WOJCIECH, SEKŚCIŃSKI KRZYSZTOF, SKALIŃSKI PIOTR, SZEROMSKI TOMASZ, TOMALA ELŻBIETA, WÓJCIK JERZY

KLASA XI B
 WYCH. MGR MIECZYSŁAW SZCZĘSNY (W VIII, IX I X MGR STANISŁAW CZUBAK)
DROBNIK LESZEK, GAWRYSZEWSKA TERESA, GRANOSZEWSKI ANDRZEJ, JARZĄB MARIA, KOBYLIŃSKI KRZYSZTOF, KOWALSKA JOLANTA, KUCIŃSKA ALICJA, ŁUCZAK ALICJA, MAKOWIECKA KRYSTYNA, MISIEWICZ URSZULA, MONCZYŃSKI MIROSŁAW, PIETKO MARIA, RADOWICKI STANISŁAW, SEROCKI GRZEGORZ, WILEWSKI WITOLD

KLASA XI C
WYCH. ELEONORA MIGDAL
ADAMOWICZ JADWIGA, BAGIEŃSKI MARIUSZ, BLAK ZBIGNIEW, BORECKA JOLANTA, CIESZKOWSKI ANDRZEJ, DYNAROWSKA KRYSTYNA, GRASIEWICZ MARIA, GRUPIŃSKI LECH, GRZENIA RYSZARD, KĘDZIERSKA EWA, KŁOSOWICZ STANISŁAW, KOBYLIŃSKI KRZYSZTOF, KUROWSKA INOCENTA, KRAJEWSKI TADEUSZ, KRAUZE ANDRZEJ, LIBERSKI ANDRZEJ, ŁASZKIEWICZ JAN, MAJOR BARBARA, NIKONOROW WŁODZIMIERZ, OPATOWSKA KRYSTYNA, POŁUJKIS ZOFIA, PYĆ MACIEJ,SĘDŁAK BOGUMIŁ, SZCZAWIŃSKI PIOTR, ZDANOWICZ JAN, ZIELIŃSKI KRYSTYN, ZUBKIEWICZ NATALIA

ROK 1962
KLASA XI A
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ
BOBROWSKA KRYSTYNA, CHĘCIŃSKI KRZYSZTOF, DESKA STEFANIA, DOROSZ KRZYSZTOF, FABRYCZEWSKI JAN, FIGURZYŃSKA EWA, FLEMING ANNA, GRABEŁ DANUTA, GURANOWSKI JACEK, HANCKE PIOTR, IWANOWSKI WOJCIECH, JANECKI EDWARD, KAMIŃSKI PAWEŁ, KLASA BARBARA, LINOWSKA MIROSŁAWA, LISEWSKI ADAM, LIWSKI

ANDRZEJ, MONETA MARIA, NIKS EMILIA, PAJĄCZKOWSKA EWA, PILCZUK ALEKSANDER, PODWYSOCKA ELŻBIETA, RULEWICZ JACEK, RYBICKA MIROSŁAWA, SKRZYPEK ANDRZEJ, SOKÓŁ ANDRZEJ, SOWIŃSKA EWA, TARKA EWA, TRZCIŃSKA MAŁGORZATA, ZAORSKA JOLANTA
 

KLASA XI B
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BŁAZIAK KRYSTYNA, BOGUSZ ELŻBIETA, CZUBA BARBARA, GAJOWNICZEK WOJCIECH, GAŁACH TOMASZ, JÓŹWIK JOLANTA, KAMIŃSKA ELŻBIETA, ŁEBKOWSKI GRZEGORZ, ŁOZOWSKA ZOFIA, ŁYSIAK WALDEMAR, MACHERZYŃSKA BOŻENA, MALINOWSKA BARBARA, MARCHEL ELŻBIETA, MICHALSKI PIOTR, MYSTKOWSKI PIOTR, PEPŁOWSKA ELŻBIETA, PŁACZEK IWONA, REJSDORF HELENA, ROSZKOWSKA ALICJA, RUBINKOWSKI OLEG, SZCZEPAŃSKA HANNA, SZENJEKO MARIA, SZERSZEŃ JACEK, WĄSOWSKA TERESA, ZAWORSKI WOJCIECH, ZIÓŁKOWSKI KRZYSZTOF

ROK 1963
KLASA XI A
WYCH. TEODORA KARPIŃSKA
BĄKOWSKA MARIA, BOGDANIENKO JERZY, BODANIENKO IZYDORA, BOREJKO BOŻENA, BURAKOWSKI WALDEMAR, CHOJNICKI MAREK, DANISZEWSKA KRYSTYNA, DOMAGAŁA ALICJA, ERLICH MAGDALENA, GALLEWICZ WIESŁAW, GRODZKI JAN, HENDZEL MAREK, JAROC BARBARA, KELLER IRENA, KOMENDA MARIAN, KOŚCIELECKA ELŻBIETA, KRAJEWSKA KRYSTYNA, MOSZYŃSKI ANDRZEJ, NEY TERESA, NOWOSIELSKA ELŻBIETA, PREYZNER AGATA, PRZYŁĘCKI ROMUALD, REDER ELŻBIETA, ROBB KRYSTIANA, ROLLA MAREK, RUSIEWICZ-RUSIŃSKI KONRAD, STRAŻYŃSKA HANNA, SYNOWIEDZKA ELŻBIETA, TRYC KRZYSZTOF, TWARDOWSKA MARIA, WĘDZIKOWSKI KAZIMIERZ, WOŹNIAK JERZY, ZAMECZNIK PIOTR, ZIELEWICZ EWA, ŻELAZKO ANNA

KLASA XI B
 WYCH. MGR HELENA MROCZKOW-SKA-MODZELEWSKA
BARCZUK MARIA, BIAŁKOWSKA JOANNA, CHMIELEWSKA WANDA, CICHOCKA MAŁGORZATA, DROZD MIROSŁAWA, FETTYNG WOJCIECH, GALLEWICZ JOANNA, GODLEWSKA ELŻBIETA, HELLER LEONID, ILECKI PIOTR, JAGIEŁŁO WITOLD, KAMIŃSKA ELŻBIETA, KARDASIEWICZ BARBARA, KAZIMIERCZUK BARBARA, KRZYŻANOWSKA MAŁGORZATA,KUCHARSKA KRYSTYNA, MAKOWIECKI MICHAŁ, ROMAN MAREK, ROSZKOWSKA ELŻBIETA, SZYMANIAK TERESA, ŚWIEŻEWSKA TERESA, TUROS MARIA, WIŚNIOWSKI JANUSZ, ZIÓŁKOWSKA EWA

KLASA XI C
WYCH. MARIA WOJTOWICZ
CZETWERTYŃSKI ADAM, GAŁĄZKA ANTONI, GŁOWACKA MAGDALENA, GRYC KAZIMIERZ, GUZEK WOJCIECH, JAKUBOWSKA BEATA, KIJEK MARIA, KLESZCZ EWA, KOBYLIŃSKI GRZEGORZ, KRASUSKI MAREK, MATUSIK ANDRZEJ, MICHEJ JERZY, MONIKOWSKI WIESŁAW, NIESŁUCHOWSKA JOANNA, NIKONOROW TADEUSZ, OKRASA LILIANA, PAWLAK BARBARA, PAWLUKIEWICZ IWONA, PODGÓRZAK TADEUSZ, POPIOŁEK JOLANTA, POTOCKA STANISŁAWA, PIĘTOWSKI GRZEGORZ, PRÓCHNICKI ANDRZEJ, RADOMSKI WOJCIECH, SEWERYNIK JERZY, SIECZEK ZDZISŁAW, SMORAWIŃSKI JAN, SOPIŃSKA EWA, SOWIŃSKA MAGDALENA, SZCZEPEK MIROSŁAW, WÓJCICKI JAN, ZAWADZKI JANUSZ, ZŁOTNICKI ANDRZEJ,

ROK 1964
KLASA XI A
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
(W KL. VIII, IX I X HENRYKA MULAK)
BAJBERT MARIA, BORKOWSKA BARBARA, CHODOREK GRAŻYNA, GAJOWNICZEK JERZY, IGALSON ELŻBIETA, KIEŚ MARIA, KOBYLIŃSKA HANNA, KOBYLIŃSKI ANDRZEJ, KOZUB JERZY, LESIŃSKA TERESA, MAJCHERCZYK STANISŁAW, MAŁEK MARIA, MIKULSKI ANDRZEJ, MIODUSZEWSKA BLANKA, NAMYSŁOWSKI GRZEGORZ, NAUMIENKO EWA,
PIKARSKA MARIA, PODGÓRSKA BARBARA, POROSZEWSKA MAŁGORZATA, PUTKIEWICZ WITOLD, RADOWICKA JOLANTA, RAFALSKA MARIA, SĘDŁAK JERZY, SKARŻYŃSKI MACIEJ, WASILEWSKA BARBARA, WIATER MARIA, WITKOWSKA ELŻBIETA, ZYGMUNT DOROTA

KLASA XI B
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA
BŁAŻEJOWSKI WITOLD, BOLESTA EWA, BOROWIŃSKA EWA, BURGEMAJSTER KRYSTYNA, CHOMYSZYN MARIA, DAMAZYN BEATA, DZIEŻBICKA ELŻBIETA, GLIKSMAN IZABELLA, GŁOWACKI MAREK, HUZAR HALINA, MARCHAJ MARCIN, OLSZOWSKA ANNA, ORŁOWSKA MAŁGORZATA, PIETKO STANISŁAWA, PIROGOWICZ BARBARA, RUMIŃSKA EWA, SAWICKI STEFAN, SIEDLICKI WITOLD, SKALIŃSKA MARIA, SMOLAK BOGUSŁAWA, STĘPIEŃ MIROSŁAWA, SYLWESTROWICZ JERZY, SZYDŁOWSKI ZBIGNIEW, ŚWIĄTAK ELŻBIETA, TAMOWICZ WANDA, TKACZYK MIROSŁAWA, WIETESKA KRZYSZTOF, WIKTOROWICZ MAREK, WŁODARSKA ANNA, WOŹNIAK HALINA, WYROZEMBSKA ZOFIA, ZAKS IRENA


KLASA XI C
WYCH. ELEONORA MIGDAL
BUKSZTEL ALICJA, BUSZKOWSKA MAŁGORZATA, CEGIEŁKOWSKA ANNA, CZUBAK JAN, DAROWSKA MARTA, DUCHNOWSKA JOANNA, DYCZKOWSKI MAREK, GĄSINOWSKA EWA, GORECKI LECH, KAŃSKI JACEK, KAZIMIERCZUK MARCIN, KIJEK MAREK, KOSMAN MAŁGORZATA, KRYSIEK MARIA, KUCHARSKA BARBARA, KUCZYŃSKI WOJCIECH, LANDAU MAŁGORZATA, ŁADYŃSKI JÓZEF, ŁYSZKIEWICZ TADEUSZ, MALANOWSKA MARIA, MIGOŃ ARKADIUSZ, MIZGAJSKA TERESA, MOSIEWICZ ANNA, RYPALSKA EWA, REWERSKI STANISŁAW, SIKORA MAREK, SZCZEPAŃCZYK IRENA, SZEROMSKA IZABELA, SZUMAŃSKI MICHAŁ, SZYDŁUK JAN, WDOWIAK MAGDALENA, WITKOWSKA ALEKSANDRA, WRÓBLEWICZ BOGUSŁAW

KLASA XI D
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
BARYLSKA MAŁGORZATA, DADAS WŁADYSŁAW, DOROBA ZOFIA, DYNIEWICZ KRZYSZTOF, GRĄDZKI PAWEŁ, IZDEBSKA ANNA, KACZMAREK BARBARA, KLUKOWSKA ZOFIA, KOSTRZEWSKA DARIA, KULCZYŃSKA MARIA, LESZEBRANDT ZOFIA, ŁEPECKA TERESA, MARCZAK MACIEJ,PIETRZAK JOLANTA, PŁACZEK HANNA, PATRUCHA MACIEJ, SOKOLSKI JOACHIM, STASINOWSKI JERZY, STROMCZYŃSKA HANNA, SZCZAWIŃSKI JACEK, ŚWIĘCKA ROMANA, TARKOWSKI MICHAŁ, WALENTYNOWICZ WOJCIECH, ŻOCHOWSKA IWONA, ŻURAWSKA ALICJA, ŻYŁA ZOFIA

ROK 1965
KLASA XL A
WYCH. MGR IRENA SLIWCZYNSKA
ANDREJEW MARIA, ANDRZEJAK MAŁGORZATA, BERGER KAROL, BURGERMEJSTER WITOLD, DĘBIŃSKI ZBIGNIEW, FIRLEJ ELŻBIETA, FISZER MACIEJ, GRUZIEL MAREK, GUZEK MARIA,

HENRYKOWSKI WOJCIECH, IGALSON HANNA, ILLER JACEK, JAMRÓGIEWICZ TOMASZ, KAFEL BARBARA, KAŹMIERSKI MARIUSZ, KŁOSOWICZ ZOFIA, KOWALCZYK KRYSTYNA, KUCHARSKA ELŻBIETA, MICHALSKA EWA, MIZERSKA MARIA, MOŁOTKIEWICZ ANDRZEJ, NARUSZEWICZ MAREK, NOWICKA DANUTA, PIETKIEWICZ TERESA, PUTZ JACEK, ROGALA BARBARA, RUSIEWICZ- RUSIŃSKI SŁAWOMIR, SAWICKA HALINA, SIDORKIEWICZ ELŻBIETA, STEINKELLER PIOTR, SYNOWIEDZKA JOANNA

KLASA XI B
WYCH. MGR GERTRUDA SUGAJSKA
BAZYLUK GRAŻYNA, BONI PIOTR, BRZESKI ADAM, CHĘCIŃSKI PIOTR, CHMIEL ELŻBIETA, DOMAŃSKA JOLANTA, KAŁUŻA ANTONINA, KAZANOWSKI ADAM, KOROLKIEWICZ ŁUKASZ, KUCKIEWICZ OLGA, KUNCEWICZ ELŻBIETA, KUNCEWICZ EWA, ŁAWRYNOWICZ WŁODZIMIERZ, MAJEWSKI PIOTR, MENCEL EWA, NOWICKA ALICJA, OLESIŃSKI ZBIGNIEW, PIĘTAK EWA, REPCZYŃSKA ZOFIA, ROMAN WITOLD, SIWIŃSKA DANUTA, SKWARA ANDRZEJ, TURYN BARABARA, WALISIAK ROMAN, WIADERNA GRAŻYNA, WITOWSKA BARBARA, ZAWADZKA ZOFIA, ZDZIENNICKA LIDIA
 

KLASA XI C
WYCH. MGR ELŻBIETA MIGDAL
BAŃKOWSKI TOMASZ, BĘDOWSKI STEFAN, BIELARZ BOŻENA, CHOJNACKI ANDRZEJ, CHROSTOWSKI EDWARD, DAROWSKI DARIUSZ, DRUSZCZ ANNA, DUTKIEWICZ SYLWESTRA, DZIESIEWSKI STEFAN, FIJKA JERZY, GRABOWSKI PIOTR, IWANOWSKI RYSZARD, KAMIŃSKA RENATA, KAMIŃSKI KAZIMIERZ, KOLANOWSKA BARBARA, KOSTKIEWICZKRYSTYNA, KUBAK MAREK, LEPA MAREK, ŁUSZCZYK JACEK, MROZIŃSKA TERESA, NOWOSADZKI ANDRZEJ, PIETRZAK JOLANTA, PIOTROWSKI ANDRZEJ, PTASZYŃSKA MARIA, SOCHACZEWSKA MARIA, STASINOWSKA HANNA, SZLĘZAK BOŻENA, TOMASZEWSKA JOLANTA, TOMASZEWSKI WITOLD, TREBLIŃSKA BARBARA, WOJCIECHOWSKA BARBARA, WOŁCZAK BARBARA, WYZIŃSKA BARBARA, ZAWIŚLAK ZOFIA, ZIÓŁEK ZOFIA

KLASA XI D
WYCH. MGR ZOFIA KOTLIŃSKA
BRODOWSKI MICHAŁ, CHYLEWSKI MAREK, CYBULSKA ZOFIA, DANKOWSKA HANNA, DIAMENT MAREK, FILIPIAK URSZULA, GODLEWSKI KRZYSZTOF, GRUNERT ELŻBIETA, HOLC TOMASZ, IWANOW ANDRZEJ, JASAK RYSZARD, JASTRZĘBIOWSKI ZBIGNIEW, JÓZEFOWICZ MAREK, KARPIŃSKA MAURITA, KLEIN ANNA, KORNELUK LECH, KOŚCIELECKA BOŻENA, KRZYŻANOWSKI PANKRACY, LUDWICKI KRZYSZTOF, LIPSKI MACIEJ, MALISZEWSKA ELŻBIETA, MARKOWIAK RENATA, MELZACKA ELŻBIETA, NAWROT GRAŻYNA, NOWOSADZKI ANDRZEJ, ORŁOWSKI KRZYSZTOF, PIOTROWSKA EWA, POPOWICZ KRZYSZTOF, PYPKE MAŁGORZATA, SŁODKOWSKI ZBIGNIEW, STRASBURGER KAROL, SUMIŃSKA IRENA, SZACHOWSKI TOMASZ, TKACZYK BOGUSŁAWA, TOMASZEWSKI JACEK, WIŚNIEWSKI MIROSŁAW, WOROBIEW RENATA, ZIELIŃSKI WOJCIECH, ŻAK BARBARA

ROK 1966
KLASA XL A
WYCH. MGR JOANNA PALUSZEK
BAGIŃSKA JADWIGA, BARCZ ZBIGNIEW, BAZARNIK KAZIMIERZ, GINTER MIROSŁAW, GRAD BOGUSŁAW, KASCHE ANNA, KLIMCZUK RYSZARD, KUMASKA BARBARA, ŁASTOWSKA KRYSTYNA, MACIEJEWSKA ANNA, MAŁKOWSKI ANDRZEJ, MISIUN ROMUALD, NATALI ELŻBIETA, NIENAŁTOWSKI ROMAN, OLESIŃSKA GRAŻYNA, POPOWSKA HANNA, PSZCZÓŁKOWSKA ELŻBIETA, RABCEWICZ ELŻBIETA, ROZENBAUM LEON, RUDKIEWICZ TOMASZ, WIATER EWA, WITOWSKA EWA, WOLFRAM EWA, ŻYŻYŃSKI JERZY

KLASA XI B
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ
BOROWCZYK KRYSTYNA, BUCHWIC ANDRZEJ, CHOMENTOWSKA ANNA, CHROSTOWSKI TADEUSZ, DUNIŁŁOWICZ JULIAN, GAŁĄZKA ADAM, GOLLER KRZYSZTOF, GÓRALSKI JERZY, JACYNICZ DOROTA, KALETA ELŻBIETA, KIEŁCZEWSKA MAGDALENA, KOBUS MAREK, KRAJEWSKA BARBARA, KUŚMIEREK ELŻBIETA, MACIAK HELENA, MICHALSKA MAŁGORZATA, MACIAK HELENA, MIKKE KRYSTYNA, MIŁOŚ ELŻBIETA, MUSZKOWSKI ANDRZEJ, NIEMCZUK JERZY, OSTROWSKA MAŁGORZATA, POTOCKI KONSTANTY, RATYŃSKI MICHAŁ, ROLSKA ANNA, ROMANOWSKI ANDRZEJ, SIKORA TOMASZ, STAŃCZYK ANNA,SYNORADZKI LUDWIK, SZYJEWSKI GRZEGORZ, WELMAN ELŻBIETA, ZAORSKA ZUZANNA, ZIELIŃSKI PAWEŁ, ZIELONKA ELŻBIETA
 

KLASA XI C WYCH.
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
CESSAK KRZYSZTOF, CZERWOSZ MAGDALENA, DZIERŻANOWSKI PIOTR, GOLDMAN ANNA, GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW, GRABIŃSKI ALEKSANDER, KARUBIN LECH, KAZEK EWA, KONTOWICZ MAREK, KOZIŃSKI JÓZEF, KOZIŃSKI WOJCIECH, KRYSIAK MAREK, KRÓL MAREK, KUKAWSKI PAWEŁ, KUREK WŁADYSŁAW, ŁYSIAK HENRYK, ŁYSZKIEWICZ GRZEGORZ, MICHEJ KRZYSZTOF, MIKULSKI MACIEJ,NAWROCKA IRENA, PIETRAŃ ELŻBIETA, SAWONIAK BARBARA, SZYDŁOWSKA ALICJA, ŚWIĄTEK JOANNA, TELECHUN ELŻBIETA, TOMCZYK KRZYSZTOF, WARNICKI WIESŁAW, WASZKIEWICZ ANNA,
WIERNICKI ANDRZEJ



KLASA XI D
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BERĘSEWICZ ANDRZEJ, BRZESKI MAREK, CHUDZYŃSKI BOLESŁAW, DWORAK JULIUSZ, GUZIEL MAŁGORZATA, KALISZEWSKI IGNACY, KAMIŃSKA EWA, KASRI DJISMUN, KASRI NURLINI, KONONOWICZ TERESA, KOSSOBUDZKA KATARZYNA, KUCH GRAŻYNA, ŁADYŃSKA HALINA, ŁYSIAK WOJCIECH, NOWAKOWSKA GRAŻYNA, PACOCHA MAŁGORZATA, PEPŁOWSKA JOANNA, PODWYSOCKA JOLANTA, REJSDORF TADEUSZ, ROSZKOWSKI TOMASZ,SEWERYNIK JAROSŁAW, ŚWIERCZYŃSKA URSZULA, ŚWIĘCKI PIOTR, TURSKA JANA, WALENTYNOWICZ JOANNA, WAWRO MARIA

KLASA XI E
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
ADAMOWICZ MATEUSZ, BIAŁAS MARCIN, BOGDAN ANNA, BORKOWSKI LECH, BORUCZ EWA, BURMAN ALEKSANDER, GIEBARTOWSKI JACEK, GOLDBERG GUY, GOŚCICKI MIECZYSŁAW, KIJEWSKA KRYSTYNA, KOMAR JANUSZ, KRÓLAK JOANNA, KONOPCZYŃSKA EWA, KUROWSKA ŻYWILLA, KUŹMOWICZ JERZY, LACHERT MICHAŁ, MUSZYŃSKA HANNA, NEYMAN ANNA, SOKÓŁ BOŻENA, SZTERNER BOŻENA, WERTENSTEIN JERZY, WIKA ELŻBIETA, WIŃSKA KATARZYNA, WITKOWSKA MAGDALENA, WITTEK IWONA, WITTEK KRYSTYNA

ROK 1967
KLASA XI A
WYCH. MGR URSZULA ANDREJEW

BŁAŻEJ ANNA, DURNAŚ DANUTA, GRĄDZKI TOMASZ, IWIŃSKI STANISŁAW, JANKOWSKI KRZYSZTOF, KOPROWSKI WOJCIECH, KRUSZEWSKA ELŻBIETA, KRUSZEWSKI JULIUSZ, KRZYKOWSKI LECH, ŁAWRYNOWICZ EWA, MALEWSKA EWA, MARCZAK MAŁGORZATA, MICHALIKOWSKI JERZY, OSTROWSKA MAŁGORZATA, SABOK PIOTR, SITARSKA JOANNA,SOWIŃSKI MARCIN, SZLĘZAK GRAŻYNA, WEBER MAŁGORZATA, WIŃSKI TOMASZ, WIŚLICKA ANNA, WYRZYKOWSKI WOJCIECH, ZALEWSKA ZOFIA, ZŁOTKOWSKA MARTA

KLASA XII B
WYCH. MGR HELENA MROCZKOW-SKA-MODZELEWSKA
BER TOMASZ, BOGDANIK ANDRZEJ, CELNIKIER RENATA, GŁÓWCZYK ALICJA, JANUSZEWSKI ANDRZEJ, KORULSKI KRZYSZTOF, KOWALSKA URSZULA, KROZER ANATOL, KRYSIAK EWA, LEWICKI STEFAN, ŁOWCZYŃSKI ZBIGNIEW, MARUSZYŃSKA EWA, MAZUREK MARIA, MICHALCZYK GRAŻYNA, NIZLER ZBIGNIEW, NOWICKI ZBIGNIEW, PAWŁOWSKA MAŁGORZATA, PROCHENKA BARBARA, PĄCZEK BOGUSŁAW, RUDNICKA RENATA, RUSZCZYK ZOFIA, SEWERYNIK MARIOLA, SKIBA DANUTA, SZMAGLEWSKA BEATA, SZUMAŃSKA ELŻBIETA, WASIAK MAGDALENA, ZIÓŁKOWSKI JACEK

KLASA XI C
WYCH. MARIA WOJTOWICZ
ALBRECHT PIOTR, BAZARNIK MAŁGORZATA, DOMAŃSKA ANNA, DONIMIRSKI KRZYSZTOF, FARJASZEWSKA KATARZYNA, GÓRSKA MAŁGORZATA, HAGEL WITOLD, JANOWSKI MAREK, KAMIŃSKI KRZYSZTOF, KĘDZIERSKA BARBARA, KONECKI MAREK, KOSSEK ALEKSANDER, KOZAKOW ANDRZEJ, KREOWSKA ANNA, KREOWSKI WŁADYSŁAW, KUJAWA MAŁGORZATA, KURJATA EWA, LISSOWSKI PAWEŁ, LEŚNIAK PAWEŁ, MALICKI MICHAŁ, MUSZYŃSKI JERZY, OŁDAK ANNA, OSTASZEWSKA MARIA, PACEWICZ MAŁGORZATA, PACEWICZ MARIA, PIASECKA EMILIA, RUDKIEWICZ EWA, SKONIECZNA MARIA, SOWADSKA BARBARA, WĄSAK WITOLD, ZALESKA EWA

KLASA XI D
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA
BENIGER ANNA, BENIGER ANDRZEJ, BIDZIŃSKA EWA, CICHOCKA IZABELA, DROBNIK BOŻENA, DWORNIAK KRZYSZTOF, DYNIEWICZ MICHAŁ, FRELICH KAMILA, JEZIERSKA GRAŻYNA, KĘPIŃSKI WALDEMAR, KOLASIŃSKI ANDRZEJ, KOPROWSKI JAN, KUCZYŃSKA IWONA, KUREK BOGUSŁAW, LESIŃSKI RYSZARD, MONETA ELŻBIETA, OSTROWSKA ELŻBIETA, PIOTROWSKA MAŁGORZATA, PRĄDZYŃSKI ZBIGNIEW, PUTKA ZBIGNIEW, PRZYJAZNA JOANNA, ROGOZIŃSKA IRENA, RUMIŃSKI KRZYSZTOF, SAŁAPA TADEUSZ, STRAWIŃSKI WŁADYSŁAW, WILK EWA, ZAPAŁA JOLANTA

ROK 1968
KLASA XI A
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA
BARCZUK ALICJA, BARSZCZOWSKA LIDIA, BOREJKO PIOTR, CHMIELEWSKI LECH, FRELISZKO JERZY, GAŁECKI ANDRZEJ, GRANOWSKA ANNA, GRUSZCZYŃSKI KAZIMIERZ, HALSKI MAREK, JAŹWIŃSKA KRYSTYNA, KASPRZYCKA ELŻBIETA, KOBLIK BARBARA, KOPCZYŃSKA AGATA, MATUSZEWSKA ELŻBIETA, PODSĘDEK TOMASZ, POMIANOWSKI KAZIMIERZ, PTASZYŃSKA EWA, RAFALSKA MAŁGORZATA, SERZYSKO URSZULA, ŚLIWONIK KRYSTYNA, WYLEŻYŃSKA MARIA, ZACHARSKI MAREK, ZAMECZNIK MARIA

KLASA XI B

WYCH. MGR IZABELLA ZAMOYSKA
BOJAR MICHAŁ, BUSZYŃSKA ANNA, CIECHOCIŃSKI WITOLD, GINTER MAREK, GRONOWSKI LECH, JAKSZTAS TERESA, JEZIOROWSKI PIOTR, KOLASIŃSKA HANNA, KOKOWSKA JOLANTA, LINOWSKA ELŻBIETA, MACIEJEWSKA MAŁGORZATA, MALAWSKA KRYSTYNA, MAŁKOWSKA KATARZYNA, MIELCZARSKA ANNA, NOWAK URSZULA, OLSZEWSKA MAŁGORZATA, POZOREK ANDRZEJ, RAJCZEWSKI MACIEJ, RYBIŃSKA MARIA, SIEMION WIKTORIA, SOLIŃSKA EWA, SZAJEWSKI ANDRZEJ, SZCZEPANIK ANDRZEJ, TRACZ MIROSŁAW, TRUSZKOWSKI ADAM, WIECHECKA ELŻBIETA, ŻURAWSKA IWONA

KLASA XI C
WYCH. ELEONORA MIGDAL
BURGEMEJSTER JOLANTA, CUDNA HELENA, CZUCHAJEW ELŻBIETA, DANIELEWICZ ZOFIA, GRUDZIEŃ ELŻBIETA, GULBIS ANNA, JAKUBCZYK MAŁGORZATA, JANISZEWSKA MAŁGORZATA, KASPERSKA MARIA, KAZANOWSKA EWA, KŁOSIŃSKAJOLANTA, KOPER JACEK, KOSTRZEWSKI KRZYSZTOF, NOIŃSKA ALINA, POMIANOWSKA MAŁGORZATA, PASIK BOGDAN, PUTZ ANDRZEJ, ROLIŃSKI ZBIGNIEW, ROSZKOWSKA DANUTA, SIEMIŃSKA ANNA, SZCZYGIELSKA EWA, SŁOMCZYŃSKI JERZY, TCHÓRZEWSKI STANISŁAW, SZUBERT MARIA, WENDOŁOWSKI BARTŁOMIEJ, WOŹNIAK ELŻBIETA

KLASA XI D
WYCH. MIKOŁAJ KULBIEDA
BAR JAN, BONDAREWICZ TERESA, DALEWSKI MAREK, FRELICH KATARZYNA, GRABOWSKA MIROSŁAWA, JUCHNIUK WALDEMAR, KALINOWSKA MAŁGORZATA, MONASTERSKI JACEK, PIETRAK ALICJA, PIETRAK KRYSTYNA, POLAK EWA, PURWIN MAREK, RICHTER EDWARD, RYBIŃSKI ANDRZEJ, SAWONIAK DANUTA, SIMONOW JACEK, SKIBIŃSKI KRZYSZTOF, SOKOŁOWSKI JACEK, STROGULSKA MAŁGORZATA, WALISZEWSKA BARBARA, WÓJCICKA GRAŻYNA, ZŁOTKOWSKA ANNA, ZŁOTKOWSKI PIOTR, ŻOLNIERKIEWICZ TERESA
 
KLASA XI E
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ
ADAMSKI TOMASZ, CHAŁAS MAŁGORZATA, DERESIEWICZ ANNA, DOBROWOLSKA JADWIGA, GARBACZ HALINA, HENRYKOWSKA ANNA, JANKOWSKA MAŁGORZATA, KEMNITZ MAREK, KĘPSKI KRZYSZTOF, KORDJAK RYSZARD, KROGULEC MAŁGORZATA, KRÓLAK JANUSZ, NIEDŹWIEDZKI LECH, NORYŚKIEWICZ IWONA, PROTASIK MAGDALENA, SIEJKA PIOTR, SZAPIRO TOMASZ, TORSZ STANISŁAW, TRACZ PIOTR,WIKTOROWICZ KRZYSZTOF, ZAKĘPSKI PIOTR, ZALESKI JACEK

ROK 1969
KLASA XI A
 WYCH. MGR GERTRUDA SUGAJSKA
AMIROWICZ BARBARA, BURGOMEJSTER MAŁGORZATA, CZUBAK URSZULA, GALLEWICZ WITOLD, GRZYBOWSKI ANDRZEJ, JARMICKA MAŁGORZATA, JASIŃSKA ELIZA, JUCHNICKA MARIA, KAMIŃSKA EWA, KOCHANOWICZ TOMASZ, KOMINEK MAŁGORZATA, KOREYWO LEON, KRĄKOWSKI TADEUSZ, LAUBE TOMASZ, LIPIŃSKA JUSTYNA, MAŁEK JAROSŁAW, NOWICKI LECH, ROMAN GRAŻYNA, SZELIŃSKI TOMASZ, SZYMCZYK JAN, TKACZYK EWA, TOMCZYK JERZY, TRACZ ANNA, WIATER MACIEJ, WOJTOWICZ MAREK, WOŹNIAK EWA

KLASA XI B
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA

BORKOWSKI STANISŁAW, BRATKOWSKI KRZYSZTOF, CZARNECKA ZOFIA, DELES KRZYSZTOF, DMOCHOWSKI RAFAŁ, FLORJAŃCZYK EWA,GAWELL EWA, GÓRECKA MAŁGORZATA, GRODECKI MIKOŁAJ, HEBDZYŃSKA BEATA, IGAŃSKA JOLANTA, IGAŃSKA MARIA, JURZAK MAŁGORZATA, KAPICA EWA, KAPUŚCIŃSKA JOANNA, KARPIŃSKI LESŁAW, KORECKA KATARZYNA, KOŹMIŃSKA MARIA, LESZCZYŃSKA BEATA, LEWANDOWSKA ELŻBIETA, LEŚNIAK GRAŻYNA, LIPOWSKI ZBIGNIEW, MAKOWIEC JOANNA, MICHAŁOWSKA ELŻBIETA, OSTROWSKI STANISŁAW, PŁASZEWSKI PRZEMYSŁAW, POLISZOT WIESŁAW, PROFIC JANUSZ, PRZYŁĘCKA ANNA, RIEDEL MAŁGORZATA, SOBCZYK KRYSTYNA, SOBCZYK LUCYNA, SZADKOWSKA ELŻBIETA, TOMASZEWSKI JAN, ZALEWSKI ANDRZEJ, ZAPYŁKIN ANNA

KLASA XI C
 WYCH. MGR MARIA ROŻAŃSKA-PÓŁTURZYCKA
BRZOZOWSKI WOJCIECH, BUDZIKOWSKA ELŻBIETA, CZEMIER-WOŁONCIEJ MAŁGORZATA, DIEM BARBARA, FARYNA HANNA, GEMBAL BOŻENNA, JANKOWSKA HALINA, JAWOREK RYSZARD, JÓŹWIAK STANISŁAW, KAMIŃSKI ANDRZEJ, KAMIŃSKI ARKADIUSZ, KELLER ELŻBIETA, KOWALEWSKA IZABELLA, KOWALEWSKA KINGA, KOZIŃSKA EMILIA, MROZEK TOMASZ, NIKIEL MAGDALENA, PAWŁOWSKA MAŁGORZATA, SIERZPOWSKA ANNA, STANKIEWICZ JAN, SZEROMSKA MONIKA, TARNOWSKA ALEKSANDRA, TRACZYKIEWICZ KRYSTYNA, WOLFRAM ZBIGNIEW, ZALEWSKA HANNA, ŻUBRZYCKA MAŁGORZATA, ŻARKOWSKA EWA

KLASA XI D
WYCH. ROMAN LUDWINIAK
ADAMCZEWSKI ANDRZEJ, BIEROWSKA MAŁGORZATA, CICHOCKA EWA, GÓRSKI WŁODZIMIERZ, HASSA ANNA, JANOWSKI LECH, JURECKA IRENA, KASPRZYCKI PIOTR, KĘPSKA MAŁGORZATA, KLIMCZAK KRZYSZTOF, KOHL JACEK, LUTYK PIOTR, ŁOPUSZAŃSKI JERZY, MALCZYK IRENA, MIKOŁAJCZYK IRENA, MIKOŁAJCZYK SABINA, MATRASZEK ZOFIA, OLEJNICZAK ELŻBIETA, PAWŁOWSKI JERZY, PODGÓRSKI ANDRZEJ, PRZENIOSŁO BARBARA, ROO JERZY, ŚLIWIŃSKA ELŻBIETA, TETZLAFF MAŁGORZATA, TORSZ PIOTR, TURKOWSKA ROMANA, WIĄCZEK URSZULA, WIŚLICKI PIOTR, ZAŁĘSKA BOŻENA, ZBORALSKI KRZYSZTOF ZIÓŁKOWSKA JADWIGA

KLASA XI E
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BAKANOWSKI ANDRZEJ, BURDA PIOTR, CYBART GRAŻYNA, DUDA ALICJA, GÓRECKA ANNA, GOŚCICKA ANNA, GÓRZYŃSKI JERZY, GRANOWSKI ANDRZEJ, GRODZICKA HANNA, JACYNICZ BARBARA, JANKOWSKI ANDRZEJ, JAROSŁAWSKA ELŻBIETA, JASION LESZEK, KARPIŃSKA ELŻBIETA, KAWECKA KINGA, KIJAK MAREK, KONOPCZYŃSKA IZABELLA, KOSZUTSKI WOJCIECH, KORNATKA ROBERT, KRZYKOWSKA TERESA, LEMAŃSKA MARIA, LEWANDOWSKI JACEK, MELLEROWICZ ŁUKASZ, NIEDŹWIECKA GRAŻYNA, PANICZ URSZULA, POROWSKI MICHAŁ, RUDNIK HALINA, SOBOL GRAŻYNA, STRZAŁKOWSKA JADWIGA, ŚWIRCZEWSKA KATARZYNA, ŚCIEŻYŃSKA IWONA, TARNOWSKA ADA, TRACZ MAŁGORZATA, WIŚNIEWSKI TOMASZ, WILCZYŃSKA ANITA
 

ROK 1970
KLASA X I
WYCH. MGR IRENA ŚLIWCZYŃSKA
BALICKA ELŻBIETA, BIAŁY STANISŁAW, CHROŚCICKI ZDZISŁAW, FICK KONRAD, GACZKOWSKI TADEUSZ, GAJEWSKAKATARZYNA, GIERNIATOWSKA KRYSTYNA, GŁOWACKI WITOLD, GROCHOWSKI WŁODZIMIERZ, GROMEK GRAŻYNA, KĘPIŃSKI JAN, KŁOSKOWSKI JAN, KOREYWO HANNA, KOSZYKOWSKA ELŻBIETA, KOTOWSKA AGNIESZKA, KOWALSKA BARBARA, KUBIK MARIA, KWIEK PAWEŁ, ŁUKAWSKI WOJCIECH, MŁODUCHOWSKI MAREK, PATRYCY DOROTA, PĘZA TERESA, SIEDLECKA EWA, SOBIERAJSKA EWA, SOKÓŁ KRZYSZTOF, SOLIŃSKA KINGA, STUDZIŃSKA KATARZYNA, ŚWINIARSKI KRZYSZTOF, WALUSIŃSKA GRAŻYNA, WĄSIK TOMASZ, ZAHN LESZEK, ZAWADZKA KRYSTYNA, ZAWISZA ANITA, ZIOBRO ANTONI, ZŁOTKOWSKI KAZIMIERZ

ROK 1971
KLASA IV A
WYCH. MGR ZENON LUDWINIAK (I-III MGR HELENA MROCZKOWSKA-MODZELEWSKA)
ADAMSKA AGNIESZKA, BORZĘCKA LIDIA, BRYŁA ELŻBIETA, CZAPLIŃSKI TOMASZ, CZAYKOWSKA CECYLIA, DURNAŚ JOLANTA, DYLEWSKI TOMASZ, GLIŃSKA KATARZYNA, GRAD ANNA, JABŁOŃSKI TADEUSZ, KARKUT EWA, KARPIŃSKI KONRAD, KOZŁOWSKA BEATA, KRAJEWSKA MAŁGORZATA, KRASOWSKI ANDRZEJ, KRZYMAŃSKA MAGDALENA, KWASIBORSKA ELŻBIETA, LISICKA HANNA, METELSKI MAREK, MIRECKA GRAŻYNA, PIWOŃSKA ANNA, PRZETAKIEWICZ MARIA, RASIUKIEWICZ HALINA, SOŁKIEWICZ KRZYSZTOF, SOWIŃSKA KATARZYNA, SZMYDYNGIER MARIA, ŚLĄZAK HANNA, WITAKOWSKA ELŻBIETA, WODECKI KRZYSZTOF, WRZECIAN JOANNA

KLASA IV B
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
ADAMCZYK PIOTR, BARECKI ANDRZEJ, BIEGAŃSKA EWA, BRATKOWSKI ANDRZEJ, CIECHOMSKA HALINA, DOROSZ ANNA, GOLACHOWSKA BOGUMIŁA, GÓRECKI MAREK, JABŁOŃSKA ANNA, JASICA DOROTA, JASTRZĘBIOWSKA ELŻBIETA, KAFEL IRENA, KOŁODZIEJCZYK EDWARD, KURKOWSKA DOROTA, MAKOWSKA BEATA, MAŚNIAK JACEK, PACHNIEWSKI ANDRZEJ, PERDENIA DANUTA, PĘCZEK ALICJA, PŁASZEWSKI LESZEK, SACHANOWICZ IZABELA, STANILEWICZ JAN, SZANTER ZOFIA, SZAPIRO PAWEŁ,URBAŃSKI ANDRZEJ, WĘGLARSKA ELŻBIETA, WITOWSKI ARTUR, WIZNER LEONARD, ZAWADZKA ELŻBIETA

KLASA IV C
WYCH. MGR URSZULA ANDREJEW
BROJEK MAŁGORZATA, BURSZTYNOWICZ JACEK, CIEPIELEWSKI TOMASZ, DĄBROWSKI KAROL, DŁUGOŁĘCKI JACEK, EBERT HALINA, GLIŃSKI ROBERT, GOŁĘBIOWSKA MAŁGORZATA, GULBIS JERZY, HUSARSKA ANNA, KACZOROWSKA ELŻBIETA, KASSYANOWICZ MAŁGORZATA, KAMIŃSKI ZBIGNIEW, KOLANOWSKA ZOFIA, MASIUK SŁAWOMIR, MĄCZYŃSKA URSZULA, PLECHANOW JERZY, ROSZKOWSKI MAREK, OZDOWSKI WOJCIECH, RYDZYŃSKI TOMASZ, BERNACZYK-SŁOŃSKI BOGDAN, SMUGARZEWSKI ANDRZEJ, SZYMANIK WITOLD,TOKARSKA BOŻENA, WAJCMAN INGEBORGA, WILCZYŃSKI WALDEMAR, WRÓBLEWSKA ZOFIA, ŻARSKI MAREK, ŻEBROWSKA MARIA


ROK 1972
KLASA IV A
WYCH. MGR TADEUSZ SAWICKI
BOGUSIEWICZ JOLANTA, CHRAPLAK BOGDAN, FISCHER MARIOLA, HOPPE PAWEŁ, JABŁOŃSKA ANNA, JANKOWSKA WANDA, JASIŃSKA EWA, KAZIMIERCZAK KRYSTYNA, KOCERKA BARBARA, KORULSKI GRZEGORZ, NIKONOROW IWONA, NITSCHKE KATARZYNA, PAŁKA GRAŻYNA, PAPIERNIAK JOLANTA, PAWLICKI KRZYSZTOF, RACZYŃSKI ANDRZEJ, ROSOCHACKA MONIKA, RYBIŃSKA ANNA, SOŁTYŃSKA HANNA, STĘPIEŃ MAREK, SZCZEPANKOWSKI JACEK, TURYK ZBIGNIEW, WARDYŃSKI WOJCIECH, WODECKA GRAŻYNA, WODECKI LESZEK

KLASA IV B
WYCH. MGR BARBARA BIELSKA
BEŁC DARIUSZ, BIELECKI EDMUND, CHOJECKA MONIKA, DZIEŁ MAŁGORZATA, GAJEWSKA GRAŻYNA, GETTA JANUSZ, JARANOWSKA MAŁGORZATA, KLIMKOWSKA ELŻBIETA, KONONOWICZ DANUTA, KOWALSKA ANNA, KRZOSEK JERZY, LISOWSKA JOLANTA, ŁEBKOWSKI JAN, MŁYNARSKI GRZEGORZ, MORGAŁA ARTUR, NOWIK MAŁGORZATA, OLSZEWSKI ARTUR, POPOWSKA ELŻBIETA, PUZEWICZ IZABELLA, RAKOWSKI WŁODZIMIERZ, RUCIŃSKI DANIEL, SAWICKI PIOTR,SITEK BOGUSŁAWA, SZULC ANDRZEJ, WENCEL ZOFIA, ZABŁOCKA ELŻBIETA, ŻAKOWSKA MAŁGORZATA

KLASA IV C
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ
BRYKALSKA MAŁGORZATA, CIEPLIŃSKI MIESZKO, CZERWOSZ LESZEK, CZUBAK EDMUND, DANIELEWICZ PAWEŁ, FIŁONIK PIOTR, GRABOWSKA EWA, JAKUBICKI JACEK, JANOWSKI JACEK, KASPERSKI MICHAŁ,KLECZ MAGDALENA, KROGULEC JERZY, LASKOWSKI KRZYSZTOF, MATTELA-MOTYLEWSKI PRZEMYSŁAW, MĄDRZYCKA JOLANTA, NOWAK JACEK, PRZEDWORSKA GRAŻYNA, SAWONI ANDRZEJ, SIWEK MARIA, SUPERNAK ZBIGNIEW, ŚWIERCZYŃSKA ANIELA, WITEBSKA KATARZYNA, WRÓBLEWSKA IWONA, ZALESKI MICHAŁ

KLASA IV D
WYCH. MGR MARIAN KWIATKOWSKI
ANDRZEJEWSKA JOANNA,
AWIŁŁO KRZYSZTOF, BRZOZOWSKI TOMASZ, CHŁOSTA ELŻBIETA, CHOMYSZYN JAN, GOVENLOCK PIOTR, IWAN ZBIGNIEW, KARCZ EWA, KASPERCZUK DANUTA, KOWALSKA IZABELLA, MALCZYK KRZYSZTOF, PIEKUT BARBARA, SZCZEPANKIEWICZ MAŁGORZATA, SZLAPIN MAŁGORZATA, SZYNKARCZUK LECH, TEPEREK BOŻENNA, TKACZYK ANDRZEJ, WERESZCZYŃSKA DOROTA, ZALEWSKI WOJCIECH, ŻUKOWSKI ADAM

KLASA IV E
WYCH. MGR IRENA HOFF
BOLEK KRZYSZTOF, DĄBROWSKI TOMASZ, GOŚCICKA JANINA, HOŁOZUBIEC MAŁGORZATA, JABŁOŃSKI TADEUSZ, KARPIŃSKA GRAŻYNA, KONASZYC ALICJA, KOWALSKA MAGDALENA, KRÓLAK BARBARA, KUŹMA ELŻBIETA LEWKIEWICZ GRAŻYNA, ŁYSAKOWSKI PIOTR, MAKSYMIENKO MAŁGORZATA, MATYJEK ANDRZEJ, PIECHOWICZ ELŻBIETA, PRZEWŁOCKI JAN, SKOWROŃSKA ILONA, STRUCZYŃSKI SŁAWOMIR, SUDÓŁ REGINA, SZTAJERWALD JOLANTA, ŚWIĘTORZECKA BARBARA, ULATOWSKA ANNA, WALERYSIAK GRAŻYNA, WEBER STEFAN, WŁOCZEWSKA JOLANTA, ZAHN TOMASZ, ZALEWSKI JACEK, ZATORSKA HANNA, ZIEMBA IWONA


ROK 1973
KLASA IV A
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ (I-III MGR URSZULA WALEWSKA)
AJZNER JAN, BENKE GRZEGORZ, BIELECKA DANUTA, BONI MICHAŁ, CZEPULIS-RASTENIS ZOFIA, DĄBROWSKA HALINA, DOPTUŁA BARTŁOMIEJ, DYSZEL HANNA, GALICKI ZBIGNIEW, GLIŃSKI PIOTR, GRABOWSKI KRZYSZTOF, IWIŃSKI PIOTR, JAŹWIŃSKA MARIA, JURKIEWICZ WOJCIECH, KIDAWA ANNA, KOMINEK JAN, KWASIBORSKI DOMINIK, MATYJEK BARBARA, MAZURKIEWICZ EWA, MURAWSKI KRZYSZTOF, NOWAK EWA, OLECHNO RAFAŁ, PAC JANUSZ, PAWŁOWSKA JOANNA, PIECHNA ANDRZEJ, PŁACHETA ANDRZEJ, RDZANEK WOJCIECH, RYLSKI PIOTR, SMOLARCZYK MARIUSZ, SZCZERBAŃ ANDRZEJ, WIKTOROWICZ TOMASZ, WOJTOWICZ LESZEK, WRONOWSKI BOHDAN, WYSZOMIRSKI JERZY, ZIELIŃSKITOMASZ

KLASA IV B
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
BARECKA MAGDALENA, BELNIAK MARIA, BURDZY ANNA, CHROŚCICKI KRZYSZTOF, CYBART ZOFIA, FILON ELŻBIETA, FRYDRYCH KRZYSZTOF, GADOMSKA JOLANTA, GĄSIOREK JAN, GÓRALCZYK ANNA, HOLANOWSKI WALDEMAR, KOWALCZUK GRAŻYNA, KULIK ALINA, ŁĄCZ EWA, MAJCHRZAK DANUTA, MAŁKOWSKI PIOTR, MARZYSZ ANNA, MAZUR IWONA, MIODUSZEWSKI KRZYSZTOF, MITAN JOLANTA, NIEDŹWIECKI GRZEGORZ, PALUSZKIEWICZ JACEK, PARADOWSKA STEFANIA, PAROWICZ EWA, PASIAK ELŻBIETA, PAWIŃSKA BOŻENA, RASIŃSKA JOLANTA, ROMAN ANDRZEJ, SIEDLEWSKA MARIA, TARASIEWICZ KRZYSZTOF, TWARDO SYLWIA, ZAWADZKA ANNA, ŻUROWSKA JANINA

KLASA IV C
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BIOWSKI JERZY, CHMIELEWSKA JOANNA, CHMIELEWSKA WANDA, DŁUGOŁĘCKA EWA, GARBACZEWSKI ANDRZEJ, GERITZ MAGDALENA, GĘBALSKA JADWIGA, GIBASIEWICZ JOLANTA, GÓRKA JERZY, GRUSZKA ANNA, GRYNCZEL JOANNA, HARASYMENKO GABRIELA, IGNACIUK ANDRZEJ, JUL EWA, KASPRZYCKI ZBIGNIEW, KLENIEWSKA HANNA, KONOPKA LESZEK, KOWALCZYK ELŻBIETA, MACIAK BOŻENA, NARĘBSKA BARBARA, NARĘBSKA KATARZYNA, NAUMIENKO JANUSZ, OPARA MARIA, PAWŁOWSKI BOGUSŁAW, PILUŚ DOROTA, RASTAWICKA MAŁGORZATA,STYBURSKA EWA, SZCZUROWSKA JOLANTA, SZCZYGIELSKI JACEK, TEPEREK WALDEMAR, ULATOWSKI JAROSŁAW, WASILEWSKA ELŻBIETA, WŁASTOWSKI KRZYSZTOF, ZIELIŃSKA ANNA

KLASA IV D
WYCH. MIKOŁAJ KULBIEDA
ADAMENKO MAŁGORZATA, ANTONIAK KRZYSZTOF, BONISŁAWSKI DARIUSZ, CIEPIELEWSKA DOROTA, DZIKOWICZ MIROSŁAW, GAJEWSKA MARIA, GARLEJ BOGUMIŁA, GAWEŁ CELINA, GŁODEK ANNA, GUTT ANNA, ILECKI PAWEŁ, JAKUBICKI TOMASZ, JURKIEWICZ MACIEJ, KARPIŃSKI SŁAWOMIR, KIJKO GRAŻYNA, KOPAŃCZYK MAŁGORZATA, KOWALCZYK MARIOLA, KULPIŃSKI WALDEMAR, LESZCZYŃSKA KRYSTYNA, MAŁKOWSKI JERZY, ORZELSKA MAGDALENA, PAWŁOWSKA KRYSTYNA, PERDENIA LEONARD, PIŁATOWICZ IWONA, ROWICKI MAREK, RUDKIEWICZ JAKUB, SZYMCZAK HALINA, UTKOWSKA MONIKA, WITKOWSKI MAREK, ZACHARA JAN, ZALEWSKI WŁODZIMIERZ, BACA BOGUSŁAW,BRYCH HALINA, POROWSKA HANNA, TARACH LILIANNA, TOMKO JERZY, ZIÓŁKOWSKA ZOFIA

ROK 1974

KLASA IV A
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ (I-III MGR MACIEJ JENIKE)
BIELECKI KRZYSZTOF, BOGUSZEWSKI MAREK, BOSKA ILONA, CZARNOCKA ANNA, DZIERŻAWSKA MAŁGORZATA, DZIUBA JERZY, FEDORCZUK ANNA, GALANT EWA, GĄSIOROWSKI WOJCIECH, GINTOWT KATARZYNA, GOLTZ GRZEGORZ, GRZEŚKIEWICZ MAŁGORZATA, IGNACIUK TOMASZ, KALENIK JERZY, KAPUŚCIŃSKI IGOR, KRÓL MAREK, LESZCZYŃSKI TOMASZ, ŁAKOMSKA KATARZYNA, MDZEWSKA ALICJA, MINDACKI MARCIN, MIRZYŃSKI JERZY, PERKOWSKA MAŁGORZATA, PIEGAT KLEMENTYNA, PIETRZYK GRAŻYNA, PRZASTEK MIROSŁAW, RACIBORSKA ANNA, REDAS TADEUSZ, SAWICKI SŁAWOMIR, STEFAŃSKA IWONA, STĘPIEŃ STANISŁAW, TURKIEWICZ GRAŻYNA, WILCZYŃSKA DOROTA, WITKOWSKA KRYSTYNA, WÓJCICKA MARZENA, ZACHAREK ELŻBIETA, ZAJĄC BOŻENA, ŻUKOWSKA MAŁGORZATA

 
KLASA IV B
WYCH. ANNA JANOWSKA
BAGIŃSKI CEZARY, DEMBOWSKA KATARZYNA, EKIER STANISŁAW, GADZIŃSKA ANNA, GAJEWSKI MAREK, GANCARCZYK WOJCIECH, GROMSKI ANDRZEJ, JAKUBOWSKI JANUSZ, GRABIŃSKI ARTUR, KILANOWICZ GRAŻYNA, KOZUB GRAŻYNA, MALICKI JAN, MOLGA TADEUSZ, OLBRYCH EWA, PIOTROWSKA ELŻBIETA, PISKOREK EWA, PRZYWÓSKA BARABARA, ROKICKI JACEK, ROSPARA GRAŻYNA, ROSZKOWSKA JOANNA, RYK MARIA, SZMAUZ ZOFIA, ŚLESZYŃSKI JERZY, TRZASKA WŁADYSŁAW, WIECZORKOWSKA GRAŻYNA, WODECKI MAREK

KLASA IV C
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
BŁAŻEJOWSKA BARBARA, BOLEK GRAŻYNA, BORUCKI BOGDAN, BUCZMA OLGA, CHĘCIŃSKI REMIGIUSZ, CIECIERSKI PAWEŁ, DRĄG JERZY, FERENC ZBIGNIEW, GOWIK JACEK, GÓRNICKA BARBARA, GRABOWSKA EWA, JASKULSKA JOLANTA, KAMIŃSKA MAŁGORZATA, KMITA EWA, KORDJAK JAROSŁAW, KORYTO BOGDAN, KOWALSKI SYLWIN, KWIATKOWSKA URSZULA, MUSZKOWSKA IWONA, PAPIERNIK JOANNA, PAWLONKA LESZEK, PIEKARNIAK ANITA,PUCHALSKI JERZY, RATZKO DOROTA, RUDNIK JANUSZ, RZESZOTARSKA EMILIA, RYSIAK ANDRZEJ, SZMIT MAŁGORZATA, ŚWITALSKA DOROTA, WŁODECKA KATARZYNA, WOYNA RAFAŁ, ZAKRZEWSKA EWA, KORYTO BOGDAN

KLASA IV D
WYCH. MGR MARIA RÓŻAŃSKA-PÓŁTURZYCKA
BAKALARSKA JOANNA, BUŚKO ANNA, DĄBROWSKA ELIZA, DĄBROWSKA LENA, DĄBROWSKI ANDRZEJ, DROŻDŻ IWONA, FLISIAK PIOTR, GIEREJ MAŁGORZATA, GARLIŃSKI PIOTR, HAUPT EWA, JÓZEFOWICZ IWONA, KAŁUŻYŃSKA JOLANTA, KAMIŃSKA BARBARA, KOSTRZEWA EWA, KOSTRZEWA WŁODZIMIERZ, KRAJEWSKI MIROSŁAW, KRUSZYŃSKA GRAŻYNA, KRZYMAŃSKA JOANNA, MIKOŁAJCZYK ANNA, PADZIK JAROSŁAW, PERCHUĆ KRZYSZTOF, PIOTROWSKI JERZY, PLECHANOW ANDRZEJ,POCHRZĘST PAULINA, POŁOMSKA ANNA, RADAJEWSKI DARIUSZ, SIECZKOWSKA ANNA, SKUPIEŃ MIROSŁAWA, WIKŁO MARZENA, WŁOGA ANDRZEJ, WOJTARSKA WIESŁAWA, WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA,
ZABŁOCKA ELŻBIETA

ROK 1975
KLASA IV A
WYCH. MGR JADWIGA KAMIŃSKA
AFFEK MIROSŁAW, DYBOWSKA BARBARA, FIŁONIK ANDRZEJ, GAWLEWKZ HANNA, GAWLEWICZ URSZULA, GŁUSZEK ZOFIA, JAKUBIK JACEK, JANIKOWSKA MAGDALENA, JANUSZ MARIA, KALICKA JOANNA, KILANOWICZ MACIEJ, KORZENIOWSKI DOMINIK, LIZORAN, ŁOSAKIEWICZ ANDRZEJ, MARKOWSKI WOJCIECH, OLEJNICZAK RADOSŁAW, OSTROWSKI JAROSŁAW, PODWYSOCKI JACEK, PÓŁTURZYCKI MAREK, RIEDEL TOMASZ, ROSOCHACKA DOROTA, SZACHOWSKA AGATA, SKULSKI WOJCIECH, SOBIECKA MARIA, SOWIŃSKA MONIKA, SZELLER EWA, SZULAWSKA DOROTA, TEPEREK TADEUSZ, WIESZCZYCKI KRZYSZTOF, WODECKI JAN

KLASA IV B
WYCH. MGR MARIA MOKRZSKA
(I-III MGR BARBARA SKOTNICKA)
BALCERZAK JOANNA, CHRUŚCIELEWSKA MARIA, CZARNOCKI PAWEŁ, CZAYKOWSKI ANDRZEJ, FRANKOWSKI MAREK, FURMAŃCZYK MARIA, GOŁASZEWSKI RADOSŁAW, JASTRZĘBIOWSKI KRZYSZTOF, KARWOWSKI ZBIGNIEW, MATEJAK PAWEŁ, NAWROCKA DANUTA, NOWICKA JOLANTA, OPAŁŁO MARCIN, REDAS ANDRZEJ, REGULSKI WOJCIECH, SAWONI BARBARA, SMOLARCZYK PRZEMYSŁAW, SUCHECKA MAŁGORZATA, SUGAJSKA EWA, SZAPIRO JACEK, ŚCIBORSKI JERZY, WYROŻEMSKA JOANNA

KLASA IV C
WYCH. MGR IRENA HOFF
BEDNARSKA JULITA, CHMIELEWSKI HENRYK, CHOROMAŃSKA EWELINA, FRANKOWSKA MAŁGORZATA, GAWROŃSKI GRZEGORZ, GĄSIOROWSKI JAN, JANKOWSKI PAWEŁ, JASKULSKA GRAŻYNA, JESKE KATARZYNA, JÓZEFOWSKA BEATA, KAMIŃSKI ŁUKASZ, KĘPCZYŃSKA ANITA, KLENK MACIEJ, KNYPS ADAM, ŁOPAT SŁAWOMIR, MAJEWSKA URSZULA, NAWROCKA BEATA, OLSZEWSKI ARKADIUSZ, OSOWSKA ANNA, PAWŁOWSKI GRZEGORZ, PORĘBSKA MAŁGORZATA, ROSTEK EWA, ROSZKOWSKA GRAŻYNA,RUTKOWSKI ARTUR, SAŻYŃSKI MACIEJ, SKOLIMOWSKA URSZULA, STANISZEWSKA GRAŻYNA, WIERZBOWSKI KRZYSZTOF, WÓJCIK GRAŻYNA, ZAWADZKA HANNA

KLASA IV D
WYCH. MGR GERTRUDA SUGAJSKA
ABRAMOWICZ KATARZYNA, ADAMIEC ANDRZEJ, BODYCH MAGDALENA, CUDNY JAN, CZARNECKA GRAŻYNA, GOŁONKIEWICZ MONIKA, GÓRALEWSKA ANNA, GRUSZCZYŃSKA ELŻBIETA, GRYNCZEL BEATA, JEKIEL WOJCIECH, KARNYSKA MARTA, KOZAKOW JERZY, KRÓLIKOWSKA MAŁGORZATA, LATOSZEK DANIEL, LEWKIEWICZ DARIUSZ, MAJSAK ANNA, MATUSIAK ANDRZEJ, MAUER ANNA, OŻÓG EWA, PIETRAS AGNIESZKA, PILICHOWSKA DANUTA, PIĘTKA MAŁGORZATA, PILUŚ ELŻBIETA, ROZMYSŁOWICZ TOMASZ, RYLSKI JACEK, SADOWSKA EWA, SZATAŃSKA BOŻENA, SZREJDER MAŁGORZATA, TOMASZEWSKA BOŻENA

KLASA IV E
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
ADAMCZYK ANNA, ANDRUSZKIEWICZ JANUSZ, BONIKOWSKA BOGUSŁAWA, CHYLIŃSKA ELŻBIETA, DOŁOWSKI WALDEMAR, DOMAŃSKA MAŁGORZATA, DYDUSZYŃSKI JAN, GĘBALA JOLANTA, GRZYBOWSKA BARBARA, HACZEWSKI ANTONI, KARNYSKA ANNA, KONARZEWSKI JAKUB, KOSIŃSKA ANNA, KUNCEWICZ TOMASZ, MACIAK HALINA, MALCZYK JOLANTA, MARCINIAK ANDRZEJ, MUSIAŁ BOGDAN, PALUSZEK ANNA, PIETKIEWICZ JANUSZ, POPŁAWSKA DOROTA, PUTKA STEFAN, RAJCHERT KRZYSZTOF, RAMOTOWSKA DOROTA, SIWA SŁAWOMIR, SŁOPECKA JOLANTA, SOBIECKI SŁAWOMIR, SOBOLEWSKA MAŁGORZATA, SOCHA HANNA, STAWIŃSKA KATARZYNA, SZADKOWSKI BOGUMIŁ


ROK 1976
KLASA IV A
WYCH. MGR JANINA SOKOŁOWSKA
BALICKA ELŻBIETA, BIAŁODZIA KRZYSZTOF, BURGOMAJSTER MAŁGORZATA, CZARKOWSKA BOŻENA, DŁAWICHOWSKA ANNA, GŁUSZEK ZBIGNIEW, GOŁĘBIOWSKA KATARZYNA, JAKUBOWSKI WIESŁAW, JANUSZ JERZY, KALENIK BOGDAN, KASPRZYK HANNA, KUCZYŃSKI JACEK, MAKOWSKA LIDIA, MICHALIK ANNA, MUZYLAK IWONA, OGRODOWICZ ADAM, PYFFEL MONIKA, RAKOWSKI ARTUR, ROSSA MAŁGORZATA, SCHELLENBERG JOANNA, SIARKOWSKI ZBIGNIEW, SIERADZKA HALINA, SITKOWSKA JOANNA, STANIEWSKA BARBARA, STĘPNIOWSKA JANINA, SZAMOTULSKI STANISŁAW, SZYMAŃSKA IWONA, SZYMCZYK MAREK, ŚLĘZAK TOMASZ, ŚWIDERSKI JAROSŁAW, WAWIÓRKO JOANNA, WOJTULEWICZ MAŁGORZATA, WOŹNIAK MAŁGORZATA, ŻEBROWSKI KRZYSZTOF,

KLASA IV B
WYCH. MGR URSZULA ANDREJEW
BENEDYKCIUK ZBIGNIEW, BOGUSZ ELŻBIETA, CELEJ MAREK, FLORJAŃCZYK MIROSŁAW, FUTOMA KRYSTYNA, GAJEWSKA KATARZYNA, JABŁOŃSKI ROMAN, JASTRZĘBSKA ANNA, JERCZAJCZYK RENATA, KALICKI GRZEGORZ, KAMIŃSKI ANDRZEJ, KAROLAK EWA, KISIEL MONIKA, KOSMACZEWSKI ANDRZEJ, KOWALSKA JOLANTA, KRÓLAK MACIEJ, KWIECIŃSKI TOMASZ, MAŁEK GRZEGORZ, MARZĘCKI LESZEK, MIELCARZ JAROSŁAW, MILEJ MARTA, MYŚLIŃSKI PIOTR, REJSDORF WŁADYSŁAW, RÓŻAŃSKI WALDEMAR, RYDZYŃSKA EWA, SADOWSKA ANNA, SKIBIŃSKI PAWEŁ, SZYKOWNY JACEK, TYWONIUK IWONA, WASZCZYK ELŻBIETA, WIECZOREK GRZEGORZ, ZIENTARA WOJCIECH
 
KLASA IV C
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
FLISIAK JUSTYNA, HAUS BARBARA, JABŁOŃSKA GRAŻYNA, JAKUBOWSKI JACEK, JANUSZEWSKI ALEKSANDER, KARKUT BEATA, KĘDZIA SŁAWOMIRA, KACZMARSKI KRZYSZTOF, KOPEĆ CZESŁAWA, KOSIBA CEZARY, KRAWĘDKOWSKA MARLENA, KRAWĘDKOWSKI JAROSŁAW, KWIATKOWSKA GRAŻYNA, KWIATKOWSKA HENRYKA, LASOTA CEZARY, MATEJEK MAŁGORZATA, MAZUREK STANISŁAW, MROCZKOWSKA MAŁGORZATA, PARUSZEWSKA DOROTA, PECHCIN ELŻBIETA, POPOWICZ EWA, PREJSS ANNA, RADZISZEWSKA EWA, RDZANEK JERZY, ROLLA ZOFIA, SADOWSKA MARIA, SEZONOW JERZY, SKOLIMOWSKI MAREK, STAWSKI MACIEJ,ŚWITKOWSKA MAŁGORZATA, SZYPERKO MONIKA, TARASIEWICZ JOLANTA, WĘGIELSKA GRAŻYNA, WINEK SYLWESTER, WINTOCH PIOTR, WŁODKOWSKI JACEK, WOROWSKI MIROSŁAW, ŻABIŃSKI MARIUSZ

KLASA IV D
WYCH. MGR ALICJA CHMIELAK
CERGOWSKA ELŻBIETA, CIASTOŃ BOŻENA, DĄBROWSKA IZABELA, DĄBROWSKA JOANNA, DIAMENT WOJCIECH, DIEM EWA, DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA, GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ, GOLASZ IWONA, HELICKA MAŁGORZATA, JANC IZABELLA, KASPRZYK MICHAŁ, KRUPA ANNA, KRZYŻANOWSKA JNEZ, MARCZAK BARBARA, MISZTAL URSZULA, NITKOWSKA JOANNA, NOWAK ILONA, NOWAKOWSKA IWONA, PALIŃSKA EWA, PIAZDECKI MIROSŁAW, ROTBART MAŁGORZATA, RUSIECKI STEFAN, SOLASZ IWONA, SLOTAŁA GRAŻYNA, SUGAJSKI ANDRZEJ, SYPNIEWICZ MAŁGORZATA, ŚWINIARSKI JACEK, URBAN GRZEGORZ

ROK 1977
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA MĘŻYŃSKA
ADAMUS ANNA, AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ, BAJKOWSKA EWA,
BERNACZYK – SŁOŃSKI STEFAN, BIAŁAS EWA, BIELAWSKA MARIA, BRYKOWSKA EWA, GEMBALA GRAŻYNA, KLOSKA MAREK, KOWALSKA MARTYNA, KUDRYCKI TOMASZ, KURANT MACIEJ, KUŹNIARSKI WALDEMAR, LUBOŃSKI PAWEŁ, MARTYKA PIOTR, MATTELA – MOTYLEWSKA KATARZYNA, MIERZEJEWSKA HANNA, MOSTOWIEC EWA, MROZEK ANNA, PARNIAK-NIEDOJADŁO ARTUR, PIETRASZKO IRENA, POLAŃCZYK PIOTR, RADZISZEWSKA MAGDALENA, REDAS ELŻBIETA, RYSIAK ZBIGNIEW, SZYNKARCZUK CEZARY, ŚLESZYŃSKA BEATA, TUREK ANDRZEJ, WARYSZEWSKA IWONA, ZAKRZEWSKI ADAM, ZDEBIK GRZEGORZ

KLASA IV B
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BADOWSKI MARIUSZ, BROJAK MARIA, CZERNEK KRZYSZTOF, DĘBSKI MAREK, FOLCZYK ANNA, GUT HANNA, HERKO EWELINA, JAKUBCZAK MAŁGORZATA, KAMECKI DARIUSZ, KRYNICKA ELŻBIETA, KUBALSKI JERZY, KULIK KRZYSZTOF, LESZCZYŃSKI STANISŁAW, MISZTALSKA IWONA, PIERZCHAŁA MAŁGORZATA, PLASKOTA JACEK, RAPP MAŁGORZATA, ROSPARA WALDEMAR, RZESZUTEK MAREK, SZATRAWSKI PIOTR, SZYMANIK ANDRZEJ, TYNKIEWICZ SŁAWOMIR, WĘGRZYN WOJCIECH, WIECZOREK IWONA, ZAJĄCZKOWSKA KRYSTYNA, ZAKRZEWSKA MARIA, ZYGMANOWSKI ANDRZEJ, ŻUKOWSKA DANUTA

KLASA IV C
WYCH. MGR GERTRUDA SUGAJSKA
BURZYCKA MAŁGORZATA, GAWRYLUK TOMASZ, GLIŃSKA EWA, GROCHOWSKI ROBERT, IWAN JACEK, JASIŃSKA MAŁGORZATA, JAWORSKI GRZEGORZ, KASZEWIAK JANUSZ, KOTOWSKI MAREK, KOWALCZUK JOLANTA, KUCZEWSKA MAŁGORZATA, KWIATKOWSKA JOANNA, LITWINIUK IWONA, MALINOWSKI JAROSŁAW, MATEJEK BOŻENA, MIŚKIEWICZ KRZYSZTOF, NOWAKOWSKI MACIEJ, ORŁOWSKI DARIUSZ, PALENDA SŁAWOMIR, PIŁATKOWSKI JACEK, PROT KATARZYNA, SIELACZEK ELŻBIETA, SKRZYPKOWSKA EWA, STOLARSKA LIDIA, SZRAJ JACEK, TABAK JULIAN, WASILEWSKI MICHAŁ, ZIEMBA KRZYSZTOF, ZIÓŁKOWSKI ANDRZEJ

KLASA IV D
WYCH. MGR MARIA BIŁOBRAN
BIAŁKOWSKA MARIA, BREWIŃSKA MAŁGORZATA, CWALINA PIOTR, DASZKOWSKA BARBARA, DOBRSKA JOLANTA, GREMBA BARBARA, GRUSZKA PIOTR, IZDEBSKI PIOTR,JANOWSKI TOMASZ, JERZYKOWSKI KRZYSZTOF, KLECZ WITOLD, KLESZCZ MARIANNA, KŁUSEK EWA, KRASUSKA DANUTA, KRYSTYNIAK KRYSTYNA, KRZEŚNIAK ALINA, LACHOWICZ ELŻBIETA, MIŚKIEWICZ ELŻBIETA, NIKLEWSKI JANUSZ, NOWAK DOROTA, OZDOWY TOMASZ, PRZYBYŁKO CEZARY, RYNG DOLORES, SAWICKI WIESŁAW, SŁUPSKA EWA, STEBEL JADWIGA, TROJANOWSKA IZABELLA, WAWRZYSZCZUK ANDRZEJ, WIERZBOWSKI JAN, WITEK TOMASZ

ROK 1978
KLASA IV A
WYCH.  MGR EUGENIA APANOWICZ
BANAŚ BOGUSŁAW, BAMBURSKI JACEK, CEGIELSKI PIOTR, CHMIELEWSKA ANNA, CIEŚLIK ANNA, CIOPIŃSKI JACEK, CYPARSKA BOŻENA, DEPTUŁA MAREK, DROZD PIOTR, DZIKOWSKA ALICJA, GIELETUCHA BARBARA, GRADOWSKA MAŁGORZATA, HIPSZ RENATA, JARECKA MARIA, KAPICA ADAM, KŁOSKOWSKA IWONA, KOCIOŁEK JERZY, KOZARZEWSKI ROBERT, KUBRYŃSKA DANUTA, LARSKI TADEUSZ, MATRASZEK EWA, MIGDAL ANNA, MĘŻYŃSKI PIOTR, NASTAŃSKA BEATA, NIKIEL PAWEŁ, OPARCIK GRAŻYNA, PANASIUK WŁODZIMIERZ, RADZKI MAREK, SZYMAŃSKI ANDRZEJ, ŚWIATKIEWICZ OLGIERD, URBAŃSKI ARTUR, USZYŃSKA MAŁGORZATA, WASILEWSKI WALDEMAR, WYROŻEMSKA KATARZYNA, ŻUCHOWSKA ANNA

KLASA IV B
WYCH. MGR AUGUSTYNA CIESZKOWSKA
BAKALARSKI SŁAWOMIR, BORKOWSKA IWONA, BORKOWSKA KATARZYNA, CHOŁA KRYSTYNA,DOBROGOWSKI ARKADIUSZ, FLORCZYK JACEK, GALLOT GRAŻYNA, GRZYBOWSKI ANDRZEJ, KANIA KRZYSZTOF, KENDRACKI MIECZYSŁAW, KLENK JAROSŁAW, KOWALSKA BEATA, KOWALSKA KATARZYNA, KOZIOROWSKA ELŻBIETA, KOZŁOWSKA MAŁGORZATA, KSIĘŻAK JOANNA, KURZELA ZBIGNIEW, MAŁYS KRYSTYNA, PIĄTEK JOANNA, PRĘTKOWSKA BEATA, ROGUSKA GRAŻYNA, STOLARCZYK MARIOLA, SZCZUCKA ANNA SZUTOWICZ MAŁGORZATA, SZYDŁOWICZ BOGUSŁAWA, TETER LUCYNA, WITKOWSKI GRZEGORZ, WYSOCKA MARIA

KLASA IV C
WYCH. MGR ZOFIA KUCHNA
AMERSKI MAREK, ANISZEWSKI KRZYSZTOF, BACA MAŁGORZATA, BOCHEŃSKA ANNA, CIECIERSKI MARIUSZ, GADZIŃSKI ROBERT, JACH ALINA, KANDER DANUTA, KANIEWSKI WŁODZIMIERZ, KRZEMIŃSKI WOJCIECH, LEWCZUK LIDIA, MAKOWSKA MAŁGORZATA, MORDES GRZEGORZ, PASIŃSKA MAŁGORZATA, PAWLIK TERESA, PIOTROWSKI MARIUSZ, ROSSA DOROTA, SADOWNIK TOMASZ, SMOLEŃSKI PAWEŁ, SZCZEPANEK JACEK, SZYPOWSKI JANUSZ, ŚWIĘCZKOWSKA BEATA, MIKULSKA MAŁGORZATA, ORSZTYNOWICZ KINGA, PAWŁOWSKA MIROSŁAWA, PROKOPOWICZ MAŁGORZATA SIARA AGNIESZKA SIEDLECKA GRAŻYNA, STEGIŃSKA JOLANTA, STRAWIŃSKA DOROTA, SZCZYPIORSKA GRAŻYNA, TRZASKAŁA MAŁGORZATA, WALTERSKI ANDRZEJ, ZBOROWSKA MARZENA

KLASA IV D
WYCH. MGR EWA WARDĘCKA
BARANOWSKI GRZEGORZ, CACKO ELŻBIETA, DUTKIEWICZ MAŁGORZATA, GUŁA MAREK, ILINICZ ANITA, KRAMSKI RYSZARD, KRÓLIKOWSKI IRENEUSZ, KRZEMIŃSKI KRZYSZTOF, KSIĄŻCZAK LESZEK, MAKOWSKI MAREK, MAKSYMIENKO JANUSZ, MATERKO MAŁGORZATA, MIKULSKA EWA PAWLAK ROBERT, SADO MAŁGORZATA, WIŚNIEWSKA DOROTA, WIŚNIEWSKA KAMILLA, WYCZÓŁKOWSKI ROBERT

ROK 1979
KLASA IV A
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
BORKOWSKA IZABELA, BRZEZICKA ALICJA, CZERNISZEWSKI WALDEMAR, DEMBOWSKI MARCIN, DZIUBIŃSKI TOMASZ, GĄTARZ JERZY, GŁADYKOWSKI ANDRZEJ, JABŁOŃSKA BEATA, JAKUBOWSKI MAREK, JAROSZEWSKA GRAŻYNA, KANDZIOR MIROSŁAWA, KRÓLIKOWSKI PAWEŁ, MENDERSKA ELŻBIETA, PADZIK KATARZYNA, RESIAK BARBARA, RESZ ANNA, SAWICKA DOROTA, SKOTNICKA ELŻBIETA, SOCHOŃ ZBIGNIEW, SOSNOWSKA EWA, SCISEŁ LESZEK, ZIELIŃSKA ANNA, ZIELNIOK ANNA

KLASA IV B
WYCH. MGR ZOFIA KUCHNA
BALCEREK MACIEJ, BANDO MACIEJ, CERYNGIER PIOTR, DMOCHOWSKI DARIUSZ, DUTKIEWICZ PIOTR, GREMBA TOMASZ, JASIŃSKA GRAŻYNA, KALICKI MICHAŁ, KALINOWSKA GRAŻYNA, KAMIŃSKI JAN, LASKOWSKA RENATA, LIBISZOWSKI ALEKSANDER, MACIEJOWSKA DOROTA, MARCHWIŃSKA JOANNA, NARTOWSKI BOHDAN, ORLIŃSKA MAŁGORZATA, RULAK JOANNA, RUTKOWSKI BOGUSŁAW, SKALSKA BOŻENA, SZYMAŃSKA MAŁGORZATA, WARDASZKA JAROSŁAW, WASILEWSKA URSZULA, WIERZBOŁOWICZ JANUSZ,WŁODKOWSKI JAROSŁAW, WOŹNICA WOJCIECH, WÓJCIK PIOTR, ZACZYKIEWICZ MACIEJ, ZAWADZKI JAROSŁAW, ŻACZEK BEATA

KLASA IV D
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BADOWSKI JACEK, BOREK MAŁGORZATA, CIESZKOWSKI LUDOMIR, CIEŚLIK MARIA, GOŁDYS MAŁGORZATA, KARPIŃSKI ARTUR, KAWENZOWSKI JACEK, KNAPKIEWICZ ADRIAN, KOROLKIEWICZ MAREK, KOWALCZYK EWA, KRYSTECKI DARIUSZ, MAJDECKI TOMASZ, MALINOWSKI GRZEGORZ, MARCZEWSKA ELŻBIETA, MODZELEWSKI WOJCIECH, OLCZAK MAREK, PALUT PIOTR, PIOTROWSKI ANDRZEJ, RATKOWSKA URSZULA, SALAMOŃSKI MAREK, SCHODNIK IWONA, STARZEWSKI MICHAŁ, WALCZAK RENATA, WOJTAK MAURYCY, ZAGÓRSKI DARIUSZ

KLASA IV E
WYCH. MGR MAGDALENA OCHMAN
(I-III MGR HANNA TARKOWSKA-SPINKIEWICZ)
ADAMIEC TOMASZ, BOGDAŃSKI JACEK, BEYGA EWA, CZAJKA LESZEK, DAWIDOWSKA JOANNA, GOŁASZEWSKI MARCIN, GRZEGORZEWSKI MAREK, GAWROŃSKI DARIUSZ, JAROSZEWSKA ALEKSANDRA, JANISZEWSKA REGINA, JARECKA EWA, JUCHNICKA ANNA, KŁYS MAŁGORZATA, KOCYK TERESA, KOWALSKI MAREK, KORAL ADAM,LESZCZYŃSKA IZABELA, LIPIEC WŁODZIMIERZ, MACHAŁOWSKI WALDEMAR, MAKOWSKA IWONA, MALCZEWSKI SŁAWOMIR, MARCZAK BOŻENA, MARKUSZEWSKI JAROSŁAW, REDLICKI WOJCIECH, ROSOLIŃSKI GRZEGORZ, SKURSKI PIOTR, SZYMAŃSKA IWONA,TYL AGNIESZKA, TYM GABRIEL, WIELKI WIESŁAW, WOJCIECHOWSKA BEATA, WRONA BARBARA, WYSKOKIŃSKA URSZULA

KLASA IV F
WYCH. MGR GERTRUDA SUGAJSKA
BELKA MARZENA, BERKAS MAŁGORZATA, BUJALSKA BEATA, DOBROWOLSKA KATARZYNA, HEKENBERG TOMASZ, KOTOWICZ MARZENA, KRZYŻANOWSKA JULITA, LEŚNIK JOANNA, KWIECIŃSKA IWONA, ŁYCZKOWSKA LIDIA, MADZELAN DOROTA, MARZEC BOŻENA, MIKOŁAJEWSKA MAŁGORZATA, MIKULSKA MAŁGORZATA, ORSZTYNOWICZ KINGA, PAWŁOWSKA MIROSŁAWA, PROKOPOWICZ MAŁGORZATA SIARA AGNIESZKA SIEDLECKA GRAŻYNA, STEGIŃSKA JOLANTA, STRAWIŃSKA DOROTA, SZCZYPIORSKA GRAŻYNA, TRZASKAŁA MAŁGORZATA, WALTERSKI ANDRZEJ, ZBOROWSKA MARZENA
 
ROK 1980
KLASA IV A
WYCH. MGR JANINA SOKOŁOWSKA
ANDRZEJEWSKA LILIANA, CIESZKOWSKA ANNA, DĄBROWSKI TOMASZ, DEMBOWSKI JACEK, DROZD WOJCIECH, GOLIK PIOTR, JANISZEWSKI ANDRZEJ, JUROWSKI PIOTR, KĘPKOWICZ MAREK, KONDRASZEWSKA ANITA, KRASUCKA VIOLETTA, KRAWCZYŃSKA AGNIESZKA, KRUPA ANDRZEJ, KWAŚNIEWSKI TOMASZ, MĘŻYŃSKI MAREK, MIKOŁAJCZYK EWA, RESSAU GRZEGORZ, RZEŚNIOWIECKI TYMON, SAŁBUT ANDRZEJ, SKROCKI MAREK, STRAUSS DOROTA, ŚNITKO ELŻBIETA, TROJNAR RAFAŁ, UŁANOWSKA ANITA, URBAŃCZYK – ZAJĄCZKOWSKI MACIEJ, WAWRZYŃSKA BEATA, WEREDA ZBIGNIEW, WIERZEJSKI ANDRZEJ, WIŚNIEWSKI WALDEMAR, ZAKRZEWSKI OSKAR, ZEMŁA EDYTA

KLASA IV B
WYCH. MGR JANUSZ ROGULSKI
ALEKSIEJCZUK KATARZYNA, BANCERZ ARTUR, BĘBAS BOGUMIŁA, BRODOWICZ MAGDALENA, CISZEWSKA MAGDALENA, CZARKOWSKI MAREK, DOBROWOLSKI CEZARY, DRĄŻKIEWICZ BEATA, FURCIŃSKA EWA, GIZIŃSKA ANNA, GROCHOCKA JOANNA, IWASZCZYSZYN SŁAWOMIR, JANIKOWSKI WŁADYSŁAW, JANKOWSKA JOLANTA, KORYTKOWSKA DOROTA, KRAWCZYK DARIUSZ,KRZYŻOWSKI TOMASZ, LAU MARIUSZ, LUDKIEWICZ BOHDAN, MILEWSKI ANDRZEJ, MIODUSZEWSKA IWONA, MIODUSZEWSKA MAŁGORZATA, MYŚLIWIEC MARIA, ONOPA MAGDALENA, PASEK-PASZKOWSKI PAWEŁ, PODOBIŃSKI JAN, RADZIWONKA MARTA, ROSA RENATA, SKARŻYCKA IWONA, SZYDŁOWICZ ANDRZEJ, TARGOWSKI PIOTR, TRĘBICKA JOLANTA, WODZIŃSKA DOROTA

KLASA IV C
WYCH. MGR MARIA ROŻAŃSKA-PÓŁTURZYCKA
AMBROZIAK SŁAWOMIR, BONIECKA GRAŻYNA, CZARCIŃSKA ANNA, DOMAŃSKA ZUZANNA, FAJERMAN ANNA, GACYK TADEUSZ, GAWRYSZEWSKA MAŁGORZATA, GÓRNIKOWSKI JACEK, GÓRNIKOWSKI ZBIGNIEW, GÓRSKI MAREK, JANKOWSKA ANNA, KASPEREK TERESA, KEMSKA DOROTA, KOMOROWSKA BARBARA, KOSIŃSKI PAWEŁ,KOSSAKOWSKA IWONA, KOZŁOWSKI LESZEK, KUCZEWSKI TOMASZ, KWIATKOWSKA EWA, KWIATKOWSKA MAŁGORZATA, LUBIENICKI ZBIGNIEW, MURAWSKA HANNA, STANKOWSKA MAŁGORZATA, STOLARCZYK ROBERT, TARGOWSKI MARIUSZ, WOLF TOMASZ, WOSZCZYK JACEK


KLASA IV D
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
BANASIEWICZ JOANNA, CHLEBICKA DOROTA, CHOJNACKA MARLENA, CHOLEWICKI WITOLD, CIEŚLAK ROBERT, CISAK IWONA, CZEKAŁŁO BEATA, ENDLER MICHAŁ, GRUSZKA HANNA, KAWALEC JACEK, KOBIS MARYLA, LIPSKA EWA, MIKULSKI STEFAN, MUSIAŁ LUCYNA, NALEWAJK ANNA, OCHMAN WOJCIECH, ORZECHOWSKA MAŁGORZATA, PARAPURA JERZY, PETYNIAK JADWIGA, PODOBIŃSKI JAN, REPETOWICZ LIDIA, SOBIEŚ MARZENA, STANKIEWICZ PAWEŁ, STOOR KAMIL, WARDYŃSKA ANNA, WARDZIAK KATARZYNA, WOŹNIAK ANNA, ZWIREŁŁO MARZENA

ROK 1981
KLASA IV A
WYCH. MGR ANNA KACZOROWSKA
ANTONIEWSKI TOMASZ, BANAŚ KRZYSZTOF, BASIEWICZ WITOLD, CHROMAŃSKI ZDZISŁAW, DĄBROWSKI MARCIN, DĄBROWSKI MAREK, DEMIANIUK MACIEJ, DYMIŃSKI PIOTR, GOLONKA ADAM, GROMAN ROBERT, GRZĘDZIŃSKI PIOTR, HORWATT – BOŻYCZKO TOMASZ, JAWORSKI JANUSZ, KACPROWICZ SŁAWOMIR, KALINOWSKI JAROSŁAW, KARWAT KRZYSZTOF, KUŚMIERCZYK WITOLD, ŁUCZKIEWICZ JACEK, MICHALSKI JAKUB, MODRZEWSKI ANDRZEJ, MILCZAREK GRZEGORZ, PŁACZKOWSKI GRZEGORZ, SKROCKI ROBERT, SŁAWIŃSKI PIOTR, ZIELIŃSKI DARIUSZ, ZOSOWSKI JACEK

KLASA IV B
WYCH. MGR GRAŻYNA BRODA
DOBROWOLSKI PIOTR, DRABAREK ROMUALD, GOS RENATA, GRZYWACZ KRZYSZTOF, JANKOWSKI MARCIN, KACZOREK TOMASZ, KARBOWIAK MAGDALENA, KĄKOLEWSKI PIOTR,KLOSS MARIOLA, KŁOSIŃSKA HANNA, KOBYLSKA MAŁGORZATA, KOCHANOWICZ KRZYSZTOF, KUCHARSKA MAŁGORZATA, KUCZERISZKA GRZEGORZ, MARCINOWSKA BEATA, MATUSZCZAK ADAM, MILCZAREK SŁAWOMIR, MUZYLAK JOANNA, NALEWAJKO MAREK, NAWROCKA JOANNA, NOGAJ MARIA, OPOLSKA BARBARA, ORZECHOWSKI PAWEŁ, RUDZKA MAŁGORZATA, TAŁAŁAJ JOANNA, WANGRAT DOROTA, WIŚNIEWSKA IWONA, WITOWSKI JANUSZ

KLASA IV C
WYCH. MGR FRANCISZKA MĘŻYŃSKA
BANACHOWICZ IWONA, BASZANOWSKI MAREK, CHOMKA SŁAWOMIR, CZUBEK PIOTR, DOBKOWSKI ANDRZEJ, FELLMANN ELŻBIETA, GONERA MAREK, IWANEJKO MARTA, JABŁOŃSKI PIOTR, JAROSIEWICZ URSZULA, KLUKOWICZ BEATA, KRAWCZYK ANNA, KUBASZEWSKI MACIEJ, LEWANDOWSKI PAWEŁ,LUBRAŃSKA MAGDALENA, ŁAZOWSKA EWA, MIGDAL ELŻBIETA, MILCZAREK JOLANTA, MIRECKA BEATA, MŁYNARSKA BEATA, NARTOWSKI PIOTR,NOWAK DOROTA, PASIAK IRENA, PACHOLSKA KATARZYNA, ROŚKIEWICZ ALINA, SĘDEK GRZEGORZ, SOCHACKI PAWEŁ, STUPAŁKOWSKI MAREK, SZCZĘSNY BOGDAN, TREMESKI ANDRZEJ, TRZASKOWSKA ANNA, WIĄCEK PIOTR, WOJDA MARIA, WRÓBLEWSKA BEATA, ZAJĄCZKOWSKI JACEK

KLASA IV D
WYCH. MGR MARIA BIŁOBRAN
AŁASZEWSKI ROBERT, CHRĘBAŁA DARIUSZ, CZUBA MAŁGORZATA, GAŁWA BARBARA, GŁADYSZ MARZENA, HORNIK DOROTA, KAROLKIEWICZ HANNA, KOROBKIEWICZ WALDEMAR, KORSAK MICHAŁ, KOŚCIUSZKO GRAŻYNA, KRAUZE ANNA, KRAWCZAK ANNA, KUBIŚ TOMASZ, KULICKA MAŁGORZATA, KULIKOWSKI PIOTR, LECHOWSKA LIDIA, LEWANDOWSKA BEATA, LEWCZYŃSKI JERZY, MICKIEWICZ AGNIESZKA, KRASUCKA BOŻENA, NAPIÓRKOWSKA DOROTA, OLSZEWSKA MAGDALENA, RAMEL ANNA, ROGALA JACEK, RÓŻYCKI KONRAD, SEMENOWICZ TOMASZ, SIDORYK KATARZYNA, SIESS GRZEGORZ, STAŃCZAK AGNIESZKA, STAŃCZAK IWONA, STELMACH ELŻBIETA, WOSZCZYŃSKI JERZY, GRZYWACZ KRZYSZTOF, ZAJKOWSKA EWA

ROK 1982
KLASA IV A
WYCH. MGR ZOFIA KUCHNA
BACHOREK ZBIGNIEW, BAJ RENATA, BASISTA BEATA, BREJNAKOWSKA WIOLETTA, DOMIŃSKA EWA, DZIUBA LESZEK, EKIERT AGNIESZKA, GACYK MACIEJ, GRZELCZAK MARIOLA, JADCZAK CEZARY, JARYMOWICZ MARIUSZ, JASZCZYŃSKI ANDRZEJ, JUREK PIOTR, KOCIELNIK MAREK, KOWALSKA MAŁGORZATA, LESZ SŁAWOMIR, LUSAWA KINGA, ŁYSAKOWSKI PAWEŁ, MALCZUK MAŁGORZATA, MICHALSKA MARIOLA, MOCZYDŁOWSKI PIOTR, NIEBOREK DOROTA, OLCZAK PIOTR, PIETRAS JOLANTA, REJMAN ROBERT, SAS MACIEJ,SEMENIUK TOMASZ, SYPUŁA AGATA, SZCZEPAŃSKI ROMAN, WIECZOREK ALICJA, WIELGO RENATA, WYSZECKA EWA

KLASA IV B
WYCH. MGR JOANNA WOLFRAM
BARAN PAWEŁ, BARAŃSKI JACEK, BORUCKI JAROSŁAW, BRYCH KONRAD, BUBAK ARTUR, CYGAŃSKI TADEUSZ, DOBRZAŃSKI ANDRZEJ, DYMKOWSKA IZABELA, DYNIA BOGDAN, GŁÓD BOGUSŁAW, GROCHOWSKA ANNA, JAKUBCZAK BEATA, KACZMARSKI MAREK, KASEJA MAREK, KŁYS PIOTR, KRUPICZ DARIUSZ, KUTA MAREK, LASKOWSKA BEATA, LASKOWSKA ELŻBIETA, LEŚNIAK WIESŁAW, PASZYC ANETA, PĄTEK WOJCIECH, REGULSKI BOGUSŁAW, SOSNOWSKI JACEK, SZACHNOWSKI ROBERT, WASZKIELEWICZ ARTUR, WENCEL TOMASZ, ZDZIEBŁOWSKI PAWEŁ
 
KLASA IV C
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
DOBJASZ KATARZYNA, DOMINIAK EWA, FABIJANIAK JOANNA, GAŁAJ JOANNA, GAŁĄZKIEWICZ URSZULA, GRĄTKIEWICZ GRAŻYNA, JAŚKIEWICZ HANNA, JESIONKIEWICZ DOROTA, KOMOROWSKA EWA, KRAJEWSKA ANNA, KRAJEWSKA BEATA, KROPIŃSKI JAKUB, LEPIANKO TERESA, LICHNIAK BEATA, ŁOBODZIŃSKA MAŁGORZATA, MAUER MAŁGORZATA, MOŻDŻYŃSKI GRZEGORZ, NACZAS PIOTR, OŻÓG JOANNA, PASZKOWSKI MARCIN, PETRYKOWSKA DOROTA, POMIANOWSKA JOANNA, PRZEORSKI PIOTR, PUSZKA KRZYSZTOF,SIWA TOMASZ, SKRZYNECKA DOROTA,STANISŁAWEK ALDONA, TEREBIŃSKI SŁAWOMIR, WIĄCEK GRAŻYNA, WIERZEJSKA ANNA, ZDUŃCZYK URSZULA,

ROK 1983 
KLASA IV A
WYCH. MGR ANNA KACZOROWSKA
(I-III MGR GERTRUDA SUGAJSKA)
BARAŃSKI MARIUSZ, BARTNIKIEWICZ LESZEK, BOCHENEK TOMASZ, CHRZANOWSKI JACEK, CIEŚLIŃSKA DOROTA, CZOSNYKA JAROSŁAW, CZYŻEWSKA AGNIESZKA, DOMAŃSKI SŁAWOMIR, DRĄG MARIUSZ, HOFMAN TOMASZ, IZDEBSKI JACEK, JANIK MARIUSZ, KASPRZYCKA KINGA, KOZŁOWSKI ROBERT, KRAMEK AGNIESZKA, KRAWCZYK ADAM, KRÓLAK PAWEŁ, ŁĄCZYŃSKA DOROTA, MAJEWSKI PIOTR, MAŁKOWSKA MONIKA, MISIURA MARIA, OBUCHOWICZ ADRIAN, OTRĘBSKI KRZYSZTOF, PALACZ MARCIN, SZYMANKIEWICZ ROBERT, WAKER ROBERT, WOJEWÓDZKA EWA, WOSZCZYŃSKA KATARZYNA, WÓJCIK WALDEMAR

KLASA IV B
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BAJERA MŁGORZATA, BORUCKA AGATA, CERYNGIER EWA, CHMIELEWSKA KATARZYNA, CHOCHLEWICZ MARTA, CIECHOŃSKA MAŁGORZATA, CZAJKA HALINA, DĘBSKA BEATA, GESSEL MAGDALENA, GÓRECKA MAGDALENA HORSZCZARUK DARIUSZ, JAŃCZYK KATARZYNA, JĘDRZEJAK DARIUSZ, KULIKOWSKA DOROTA, LESIAK EWA, ŁOŃ SŁAWOMIR, MIERZEJEWSKA BEATA, PIETRANIK DOROTA, PORADA MICHAŁ, ROGULSKI MARIUSZ, ROGUSKI DARIUSZ, STAJSZCZAK ARKADIUSZ, SWACZYŃSKA ELŻBIETA, ZAWISTOWSKA MARZENA

KLASA IV C
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
BIEGANOWSKI PAWEŁ, GROCHAL MARZENA, KOMARADZKA JANINA, KOWALSKA AGATA,KUBICKA KATARZYNA, KWIECIEŃ IWONA, ŁOBODZIŃSKA MAŁGORZATA, NOWAKOWSKA MAŁGORZATA, PAWŁOWSKA ELŻBIETA, POMIRSKA MARZENA, PYJOR GRZEGORZ, RUCIŃSKA KARINA, STRZESZEWSKA MAŁGORZATA, SZERSZEŃ MICHAŁ, TWAROWSKA ANNA, WASZCZAK MAŁGORZATA, WITKOWSKA MAŁGORZATA

ROK 1984

KLASA IV A
WYCH. MGR JANINA SOKOŁOWSKA
APPEL WOJCIECH, BRZEZIŃSKA BEATA, CHMIELIŃSKA EWA, CIANARA MAREK, DMOWSKI ARTUR, DOBRZENIECKA ELIZA, GLADYSZ ANNA, JANKOWSKI MICHAŁ, JASIŃSKA WIOLETTA, KOZUBOWSKI MARCIN, KULESZA BARTŁOMIEJ, LESZCZYŃSKI DARIUSZ, LEŚNIAK ANNA, ŁASKA PIOTR, PASZKOWSKI ROBERT, SAWICKA BEATA,SIWEK MONIKA, SZANIAWSKA AGNIESZKA, SZCZEPAŃSKA MONIKA, SZOŁUCHA MARCIN
 
KLASA IV B
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
BAREJ KRZYSZTOF, BEDNARCZYK AGNIESZKA, BEDNARKIEWICZ JOANNA, DOBOSZYŃSKA BOŻENA, GROCHOWSKA MONIKA, JAGIEŁŁO ELŻBIETA, JAKUBOWICZ ANNA, KAJZER ARTUR, KALKHOFF MARCIN, KASSENBERG SŁAWOMIR, LESZCZUK MAŁGORZATA, LISIK PRZEMYSŁAW, LUBRAŃSKA EWA, MARCHEWKA ARTUR, NOWAK KATARZYNA, OŚKA CEZARY, PARYS JOLANTA, PIĄTKOWSKA ILONA, PIETKIEWICZ WITOLD, REINSTEIN MACIEJ, SĘK JOANNA, WAWRYSZCZUK ANNA, WIDLAK BEATA, WIELOWIEYSKA TERESA, ZABOROWSKA ELŻBIETA, ZBARACKA ANITA

ROK 1985
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA MĘŻYŃSKA
ANTOLAK JANUSZ, BAGIŃSKI MACIEJ, BOCIANOWSKA MAŁGORZATA, BOŻYM ELŻBIETA, BRUCHWALD MAREK, CHODKIEWICZ KRZYSZTOF, JANUS WALDEMAR, JĘDRZEJAK PIOTR, KACPROWICZ AGATA, KACZYŃSKA ELŻBIETA, KANIEWSKA DANUTA, KIEŁEK KRZYSZTOF, KOŚCIUSZKO TADEUSZ, KRAWCZYK PIOTR, KRUSZEWSKI KRZYSZTOF, LODZIŃSKI KRZYSZTOF, OKŁOT MICHAŁ, OKNINSKI KRZYSZTOF, PIASECKA ANNA, SYSKOWSKI RAFAŁ, WASZKIELEWICZ RAFAŁ

KLASA IV B
WYCH. MGR ANNA JASIŃSKA
CUSZLAG JAKUB, GÓRECKA AGATA, HEYBOWICZ KATARZYNA, JARZYMOWSKA AGNIESZKA, KASPEROWICZ MARIA, KOMSTA – GANCZEW MAGDALENA, MANTEY MAŁGORZATA, MIERNIK URSZULA, MIZURA IZABELLA, MŁYNARSKA HANNA, NOWOTNIAK ANNA, PAŃKOWSKI PAWEŁ, PIWOCKA MAŁGORZATA, STAŃCZAK KATARZYNA, TOMALSKI LESZEK

KLASA IV C
WYCH. MGR MARIA BIŁOBRAN
BAGATELA BOGDAN, BARYŁKIEWICZ BEATA, BUDZICKA JOANNA, CHASZCZEWSKI KRZYSZTOF, DRZEWICZ ANNA, GUDANOWICZ AGNIESZKA, JANKOWSKI KRZYSZTOF, JANOWSKA JULITTA, JĘDRZEJEWSKA BEATA, KLEPADŁO ADAM, KLOZE JOANNA, LASKOWSKA ANNA, NAKIELSKA BEATA, PAJĄK KATARZYNA, PIETRASIK AGNIESZKA, PLAK TOMASZ, RATAJ IZABELA, REMBEK ANNA, SOPUCH BEATA, SZYMAŃSKA ANNA, TULIŃSKA JOANNA, TYC MICHAŁ, WITAKOWSKA MONIKA, WSZOŁA AGNIESZKA

ROK 1986
KLASA IV A
WYCH. MGR AUGUSTYNA CIESZKOWSKA
GÓRA DANIEL, GRAFF DARIUSZ, JABŁOŃSKI PAWEŁ, KACPERSKI PAWEŁ, KOWALSKI MAREK, KWIATKOWSKI MAREK, MACIEJEWSKI CEZARY, MALEC PIOTR, PAWŁOWSKI RAFAŁ,PESZKO ANDRZEJ, RADOMSKI CEZARY, SMOLARCZYK JAROSŁAW, SUWAŁA AGNIESZKA, TRYNK MICHAŁ, WAL PAWEŁ, WASZKIELEWICZ RAFAŁ, WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF, WOCHNA BORYS, ZALEWSKI HUBERT

KLASA IV B
WYCH. MGR MARIA RÓŻAŃSKA-PÓŁTURZYCKA
ADAMSKA NATALIA, BAGIŃSKI MACIEJ, CHOMICKI PAWEŁ,DYMIŃSKI TOMASZ, EJCHORSZT WŁODZIMIERZ, HORSZCZARUK JACEK, GÓRECKA AGATA, JARZĄBEK KATARZYNA, JARZYMOWSKA AGNIESZKA, JANUS WALDEMAR, KORDALEWSKA JOANNA, MOLISAK BOŻENA, PLASKOTA CEZARY, RUCIŃSKA MAŁGORZATA, RYBARCZYK EWA, SAŁASIŃSKA IWONA, SZYMCZAK MAŁGORZATA, ŚRODA KRZYSZTOF, TRUSZEWSKA MAŁGORZATA, WITCZAK MONIKA, ZAWADZKI ARTUR

KLASA IV C
WYCH. MGR JOANNA WOLFRAM
ANIPARE ELIEEN, BAZUŁKA ILONA, BĄBA AGNIESZKA, BYZDRA MACIEJ, DEMBICZ KATARZYNA, GĄSIOROWSKA MONIKA, GRABIŃSKA JOLANTA, HABRAJSKA RENATA, HARTRMAN BEATA, KASZUBA EWA, KORNELI IWONA, KOWALCZYK ROBERT, KRÓL ANNA, LOGA DANUTA, MAŁUJ MARZENA, PĄCZKIEWICZ MICHAŁ, RODAŃSKA AGNIESZKA, RZEWUSKA JUSTYNA, SKRZYP PIOTR, STĘPIEŃ PIOTR, TUSZYŃSKA AGNIESZKA, URZYKOWSKI TOMASZ, WAWROWSKA BEATA, ŻMUDZIŃSKI ANDRZEJ


ROK 1987
KLASA IV A
WYCH. MGR ANNA KACZOROWSKA
APPEL ANDRZEJ, DYMEK MAŁGORZATA, GÓRSKI PRZEMYSŁAW, HARENŻA MICHAŁ, KALISIAK ANNA, KAMIŃSKI PIOTR, KAZIMIERCZAK JOANNA, KITLIŃSKA BOŻENA, KOMOROWSKI ANDRZEJ, KONARZEWSKI PIOTR, KULCZYCKI PIOTR, MORYS MAJA, OSIECKA MAŁGORZATA, PIEROŻYŃSKA LUCYNA, RUSECKI PIOTR,STOYKOV JANE, ŚNITKOWSKI MACIEJ, TUSZYŃSKI JAROSŁAW, ,WYPORSKI JANUSZ, ZAKRZEWSKA KATARZYNA

KLASA IV B
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
BIDIUK PAWEŁ, BYKOWSKA MAŁGORZATA, CHMIELIK LECHOSŁAW, JARECKA HANNA, KALINOWSKI TOMASZ, KLUCZYŃSKA MAŁGORZATA, KOŁACZKOWSKI KRZYSZTOF, KOMARADZKA ALINA, KOWOL GRZEGORZ, NOWAK AGNIESZKA, NOWAK RENATA, OLECHOWSKA KATARZYNA, PERKOWSKA AGNIESZKA, PĘCAK TOMASZ, JOLANTA

KLASA IV C
WYCH. MGR MARIA BIŁOBRAN
BIGOS KATARZYNA, BONIKOWSKI RYSZARD, BUJARSKI PAWEŁ, CHMIEL IZA, CICHOCKI MAREK, CYBULSKI TOMASZ, CZAK-ŻUKOWSKI MAREK, DULIŃSKA BEATA, GAŃSKA MAŁGORZATA, GORZKIEWICZ ANNA, GROCHOWSKI TOMASZ, GRUDOWSKA IWONA, KĄDZIELA ROBERT, KOZIERADZKI MICHAŁ, KRUK MONIKA, LENARCZYK IWONA, MARCINIAK JAROSŁAW, MAZURKIEWICZ PRZEMYSŁAW, MIELCARZ MONIKA, OKNIŃSKIMAREK, OLSZEWSKI MARCIN, PIECHOCKA MARZENA, PINDOR AGNIESZKA, PIOTROWSKA GRAŻYNA, PŁACZOWSKA ANNA, PRZYBYSZ BEATA, REGMUNT ANDRZEJ, RĘBALSKA BEATA, RYNIEWICZ MAŁGORZATA, SKŁADNIK MONIKA, STANKIEWICZ MACIEJ, WADECKA MIRELA, WASIAK ANITA, WASZAK JACEK, ZWOLIŃSKI PIOTR

KLASA IV D
WYCH. MGR AGNIESZKA PUCHAŁA
BOSIACKI ADAM, CIESIELSKA KATARZYNA, DRABAREK RENATA, JAŚKIEWICZ KATARZYNA, KUR KATARZYNA, ŁABUSIEWICZ BEATA, MARCHEL AGNIESZKA, MURZA DOROTA, NICYFOR ANNA, NOWAK VIOLETTA, OLSZEWSKI MIKOŁAJ, PIOTROWSKA KINGA, ROBAKOWSKA MAGDALENA, ROSŁOŃSKA AGNIESZKA, SKROŃSKA DOROTA, SZANIAWSKA JOANNA, SZCZYPIŃSKA MAGDALENA, TREJNIS MARZENA, WASILEWSKA AGNIESZKA, WIECZOREK MAŁGORZATA, WIERZBICKA DOROTA, WOŹNIAK MICHAŁ, WYPYCH PAWEŁ

ROK 1988
KLASA IV A
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
BANASIK PIOTR, CHMIELIK IRENEUSZ, FLOREK PAWEŁ, GÓRSKA ANNA, HENRYCH TOMASZ, KALIŃSKA GRAŻYNA, KANABRODZKA JUSTYNA, KLIMASZEWSKA KATARZYNA, KOZDRA BEATA, KRYSPEL MARTA, LEŚNIOWSKA IWONA, MICHAŁOWSKI BARTŁOMIEJ, MISZCZYK MAGDALENA, MLĄCKI SŁAWOMIR, MOSZUMAŃSKI PAWEŁ, PAKSZYS CHRISTIAN, PRUSKI TOMASZ, SKRZYPECKA EWA, SOBCZAK SŁAWOMIR, SZCZĘŚNIAK ANDRZEJ, ŚWITALSKI JACEK, WITAK ANNA, ZACHARCZUK AGNIESZKA, ZACHARCZUK BEATA

KLASA IV B
WYCH. MGR ELŻBIETA STAGROWSKA
DZIENISZEWSKA BEATA, FIJAŁKOWSKA KATARZYNA, GÓRKA MAGDALENA, JABŁOŃSKA EWA, JANOWSKA LILLA, KILAR BEATA, ŁASAK AGATA, ŁUBEK MARIUSZ, NIEMCZAK EDYTA, NOWAK KARINA, PIOTROWSKA BEATA, PRZYBYLSKA MAŁGORZATA, RACKA IWONA, ROSTEK JOANNA, RYBA TOMASZ, SIERADZKA BEATA, SKRZYP AGATA, SZCZEBLEWSKI ADAM, TARNAWSKI MICHAŁ, WYSOCKA DAGMARA, ZAWADZKI PIOTR, ZIELONY AGATA


KLASA IV C
WYCH. MGR MARZENA ZYKUBEK
BELTER JOANNA, BONISŁAWSKA JOANNA, CHOMENTOWSKA IZABELA, CYBUCH IGA, DOBRAKOWSKA MONIKA, DROPIA DOROTA, DYLEWSKA AGNIESZKA, GADOMSKA ANNA, GODLEWSKA MONIKA, GODOROWSKA DOROTA, GRZEJSZCZAK MAŁGORZATA, GUZ AGNIESZKA, JASTRZĘBSKA IWONA, LIPSKA MIROSŁAWA, MROCZEK EWA, OLSZOWY KATARZYNA, SOLECKA KATARZYNA, SZEWCZYK BARBARA, SZOSTAK BEATA, ŚMIGIELSKA BEATA, TRZASKA BLANKA, WOŁOWICZ JOANNA, WORONOWICZ MARTA, ZAUNAR MAGDALENA, ŻEBROWSKA KATARZYNA

KLASA IV D
WYCH. MGR ELŻBIETA KAWECKA
BROMA KAMILA, BUŁACIŃSKA KATARZYNA, CYLKE MARTA, CZEMPIK DOROTA, EKNER IWONA, GOLUCH BEATA, GOŹDZIEWSKA JUSTYNA, HORECKA AGATA, JOŃCA PAWEŁ, KOBYLAREK ANNA, KOMÓR WOJCIECH, KOWALCZYK MICHAŁ, KRYSZTASZEK DOROTA, ŁUKASZEWICZ DOMINIKA, NAROŻNIK PIOTR, OKINE LUCY, PIĄTKIEWICZ ANDRZEJ, POLKOWSKI ANDRZEJ, PRUSACZYK DOROTA, ROGULSKI WOJCIECH, RYBIŃSKA AGNIESZKA, SMOLAK AGNIESZKA, SNOPEK GERARD, SOBALA BARTŁOMIEJ, SOBOLEWSKA ANNA, STOCKI PIOTR, WAJSZCZYK TOMASZ, WILK LESŁAW, WOŹNIAK JOANNA, ZATYKA WOJCIECH


ROK 1989
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA MĘŻYŃSKA
ARNOLD BARTŁOMIEJ, CHABIERA MAGDALENA, CYGANIEWICZ RYSZARD, CZYŻEWSKA LIDIA, ERLICH FILIP, GAJKOWSKI TOMASZ, GAWRYSZEWSKA MAGDALENA, GUMOLA PIOTR, KOCHMAN MARCIN, KOŁAKOWSKI ŁUKASZ, KOPCZYŃSKI KAROL, KUCIŃSKI JACEK, KULICKA JUSTYNA, KWASIBORSKI PAWEŁ, LENDAS IZABELA, MUCHA ANNA, NOWOSIELSKIMACIEJ, OSMOLAK BEATA, PIĄTKOWSKA IZABELA, PIETRANIK MIROSŁAW, PÓŁTORAK KATARZYNA, STODOLSKA MONIKA, SYSKA KINGA, SZAŁAJSKA KATARZYNA, TERPIŁOWSKI JACEK, WALAS SEBASTIAN, ZAKRZEWSKI STEFAN, ZAMIELA ARKADIUSZ, ZAWISTOWSKI TOMASZ

KLASA IV B
WYCH. MGR DOROTA HOFMAN
BANASIK ALEKSANDRA, BUŁATOWICZ ARTUR, BURZYŃSKI NORBERT, DĄBROWSKA EWA, DROŻDŻ WITOLD, GERLACH KATARZYNA, GRYCIUK BEATA, IWIŃSKI JACEK, JASIŃSKA MAGDALENA, KASPEROWICZ BEATA, KOZŁOWSKA DOROTA, KRASNODĘBSKA BEATA, LEWIŃSKI RAFAŁ, ŁADA JERZY, ŁYSIAK TOMASZ, MATECKA ANNA, NOWAK PAWEŁ, NOWOWIEJSKI DARIUSZ, OLECHOWSKI FILIP, PILAREK AGNIESZKA, RAJCHEL BEATA, RUSINOWSKI PAWEŁ, SIECZYCH AGATA, SKOCZEK MAGDALENA, TOPCZEWSKA EDYTA, WILKOSZEWSKI JACEK

KLASA IV C
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
ABRAMOWICZ ELŻBIETA, BARTCZAK BENITA, BIELIŃSKA AGNIESZKA, BIELIŃSKA ILONA, BURDZIAK JOANNA, CHĄDZYŃSKA BEATA, DOLEGA IWONA, GRABOWSKA BEATA, KAMELA PAWEŁ, KAMIŃSKA ANNA, KOWALCZYK AGNIESZKA, KRAJEWSKA KATARZYNA, KRAWCZYŃSKA MONIKA, KRÓLAK CEZARY, LATOSZEK ALICJA, MARSZENIUK AGNIESZKA, MYŚLIWIEC ANNA, OKTABA AGNIESZKA, OLEWNICZAK SYLWIA, OLSZEWSKI WOJCIECH, PAWŁOWSKI PIOTR, ROCKA AGNIESZKA, ROGUSKI PIOTR, RUBINOWSKA HANNA, RUSZCZYŃSKA AGNIESZKA, RYBICKI ADAM, SMALSKA ANNA, SMORAWIŃSKA AGNIESZKA, SZADUJKIS GRZEGORZ, SZCZEPANIAK AGNIESZKA, WALKOWSKA KATARZYNA, WINNIK EWA, WYRWA EDYTA, ŻELICHOWSKI RYSZARD

ROK 1990
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA MĘŻYŃSKA
BARON KATARZYNA, BILSKI RADOSŁAW, BOROWSKI ANDRZEJ, BUDZICKA MAŁGORZATA, GRAFF JOANNA, JABŁONOWSKA AGNIESZKA, JANDURA SABINA, JARKIEWICZ MARCIN, KOZŁOWSKI MARCIN, KULESZA JAROSŁAW, KWASIBORSKI MACIEJ, LIZURAJ DARIUSZ, LORENC MICHAŁ, MIERZANOWSKA DOROTA, NOŻYNSKI KRZYSZTOF, PILCZUK IZABELA, PUDEŁKO ANNA, RADKOWSKA EWA, SZCZĘSNA DOROTA, TABERSKI PAWEŁ, WIĘCKOWSKI MARCIN, ZAJĄC MACIEJ

KLASA IV B
WYCH. MGR EWA PILLARDY
DOBRZAŃSKA AGNIESZKA, DOMŻAŁ TOMASZ, GURANOWSKI TOMASZ, JAGIEŁŁO DOMINIK, JAKONIUK IGOR, KAŁUSKA MAŁGORZATA, KIELMEL IZABELA, LANGNER SYLWIA, MACHAŁA MAGDALENA, PĘDZIAK BEATA, PRZYBYSZ AGNIESZKA, SIKORSKA KATARZYNA, SZOSTEK MAGDALENA, TERMENA EWA, TORBUS JULIUSZ, TRACZ DOROTA, WALEWSKI MARCIN, ZAGÓRSKA EDYTA, ZIELIŃSKI PIOTR, ZIÓŁKOWSKA ANNA, ŻAK AGNIESZKA

KLASA IV C
WYCH. MGR JOANNA WOLFRAM
BĄKOWICZ ANNA, BUZUK KATARZYNA, FUK KINGA, GAŁĄZKA BOŻENA, IWIŃSKI JACEK, JABŁOŃSKA MARTA, KAKOWSKA MONIKA, KAMIŃSKI RAFAŁ, KOCHAŃSKA IRMINA, KRZYCZKOWSKA JOANNA, KUNA AGNIESZKA, LUŚTYK MARCIN, MELAK KRZYSZTOF, MICHALSKA MAŁGORZATA, MIEDZIŃSKA IWONA, MURZYNOWSKA IZABELA, NORBERCIAK EDYTA, PAJĄK MAŁGORZATA, PASZKOWSKI ROBERT, PAWELSKA KATARZYNA, PIETRZAK MAŁGORZATA, PLEWA AGNIESZKA, REMBEK DANUTA, ROGALSKA KATARZYNA, ROSKOSZ LAURA, SKAŁORZYŃSKI MICHAŁ, ŚLIWIŃSKA IWONA, WASILJEW TOMASZ, WRÓBLEWSKA ANNA, ZIAJA SŁAWOMIR, ŻEBROWSKA BARBARA

ROK 1991
KLASA IV A
WYCH. MGR MARIA BIŁOBRAN
BURCHORD AGNIESZKA, CIASTOŃ GRZEGORZ, DUBICKA ANNA, FRIESKE ANDŻELIKA, IMBIEROWICZ MAGDALENA, JESKE AGNIESZKA, KIEŁCZEWSKI PIOTR, KOŚMIDER MAGDALENA, KRAWCZYK PAWEŁ, KUCIŃSKA MONIKA, LEŚNIKOWSKA ELŻBIETA, LITAWA JOANNA, LITWIN – STASZEWSKA MAŁGORZATA, ŁOJEK ANNA, ŁUKAWSKA AGNIESZKA, MACIAK TOMASZ, MICHAŁOWSKA ELŻBIETA, RASZEWSKI ROMAN, SADOWSKI ARTUR, WILCZYŃSKA IWONA, WIRKOWSKI KONRAD, WOLSKA ANNA, WOLSKI ARKADIUSZ, WRZOSEK MAGDALENA, ZROBEK ARTUR

KLASA IV B
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
BOBOWSKA LAURA, CHODNICKA ILONA, GAJ PIOTR, JANKOWSKA EWA, KRASUSKA AGNIESZKA, LEHR – SPŁAWIŃSKA PATRYCJA, ŁOPIEŃSKA ANNA, ŁYPACEWICZ DOROTA MACKIEWICZ IZABELA, MADZIARZ MARCIN, MASŁOWSKA IZABELA, MILEWSKA ANNA, ORKWISZEWSKI GRZEGORZ, ORLIK AGNIESZKA, PAŚKO KATARZYNA, PASZKOWSKA LUIZA, PIEKAREK TADEUSZ, SKÓRZEWSKA IRENA, SMODEREK MACIEJ, SZAMBORSKA IZABELA, TULIN MARZENA, WYSOCKA JOANNA

KLASA IV C
WYCH. MGR ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA
BARTCZAK PIOTR, BEREZOWSKI MICHAŁ, BIEŃKOWSKA OLGA, BORUTA IZABELA, CIĄGLIŃSKI ADRIAN, CICHOŃSKA EDYTA, DĄBROWSKI MACIEJ, GELO AGNIESZKA, GRZYBOWSKI MARCIN JARZĄBEK ANITA, KAPICH KRZYSZTOF, KOBYLIŃSKA JOANNA, KOCIOŁKOWSKA EWELINA, KOŁODZIEJSKI PIOTR, KRYSZKIEWICZ MAGDALENA, KUŚMIERCZYK ANNA, LIEBERT KARINA, LISZEWSKA DOROTA, MAŁKOWSKA MAŁGORZATA, MIEDZIANOWSKI WITOLD, MOSZCZYŃSKI RADOSŁAW, OSIK AGNIESZKA, PLEWICKI MARCIN, PONIATOWSKA IZABELA, ROGOWSKA KATARZYNA, ROSZKOWSKA SYLWIA, SARNOWSKA MALINA, ŚLIWOWSKI PIOTR, WAŁEK PIOTR, WODZINOWSKA PAULINA, WOŹNIAK JOANNA, ZIÓŁKOWSKI PAWEŁ

KLASA IV D
WYCH. MGR ANNA OWCZARCZYK
BORKOWSKA IWONA, DOWNAR ANNA, DUDZIŃSKA JOANNA, FRONCZAK EWA, GAWŁOWSKA IWONA, GAWRYSIAK KATARZYNA, GÓRA MICHAŁ, GROMAN JOANNA, HANCKE PIOTR, LICHOSIK MARCIN, MAŁKIEWICZ RADOSŁAW, MAŃKOWSKI KRZYSZTOF, MILCZEWSKA IRENA, MRÓWKA AGNIESZKA, NIKONOROW ANNA, PUŁAWSKI MARCIN, REDYS AGNIESZKA, SŁUPECKA MARTA, TARNOWSKI ANDRZEJ, WOCIAL DANIEL, WOJNIAK JOANNA

ROK 1992
KLASA IV A
WYCH. MGR ELŻBIETA STAGROWSKA
BACHOREK KRYSTYNA, BARTMAN KATARZYNA, BEREK PIOTR, BIELSKA KATARZYNA, BOROWSKA JOANNA,BURACZEWSKI ADAM, CZARNECKI MICHAŁ, DANIELSKA MONIKA, DOMŻAŁ ANNA, GARBARCZYK MAŁGORZATA, GOLNOWSKI MACIEJ, GRYGORUK KATARZYNA, KACZOR TOMASZ, KILAR MAŁGORZATA, KLIMKOWSKI KONRAD, KRUPIŃSKA ANNA, KRYSZKIEWICZ LESZEK, LASSOTA MARYNA, LESZCZYŃSKA EWA, MAJEWSKA ANNA, MARKOWSKI PIOTR, NIEWIADOMSKI MARCIN, PIELA PAWEŁ, PRUS MARTA, STEFAŃSKA AGNIESZKA, STĘPIEŃ JANUSZ, SUPERNAK WIOLETTA, WENKA PRZEMYSŁAW, WRÓBEL MONIKA, ZAPENDOWSKA KATARZYNA

KLASA IV B
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
BEDNAREK MONIKA, BUDKOWSKI SEBASTIAN, BUKOWIŃSKA KATARZYNA, CHMIELEWSKI BARTŁOMIEJ, CICHOSZ JACEK, GÓRSKI TOMASZ, GRAMEK EDYTA, GRZESICZAK ŁUKASZ, HELIŃSKA MARLENA, JADACH DOROTA, JAKUBOWSKI MACIEJ, JASIŃSKI MARCIN, KOCEMBA KATARZYNA, KRAUS ADAM, LEJA JACEK, LENART LIDIA, ŁYSAKOWSKI TOMASZ, MAKARSKI WOJCIECH, NOSSARZEWSKI ŁUKASZ, ONYSIAK ANDRZEJ, PARAFINIUK ANDRZEJ, PILAREK MARTA, PLASOTA MONIKA, SKRZYPCZAK IZABELLA, SŁAWIŃSKI PAWEŁ, STEFANIAK ANETA, SULBIŃSKA MARZENA, SZCZYPIORSKA MARTA, SZELĄGOWSKA BEATA, SZYMCZYK BEATA, ŚLIWA KATARZYNA, TRAWIŃSKA ANDŻELIKA

KLASA IV C
WYCH. MGR ELŻBIETA KAWECKA
BAZYLCZYK AGNIESZKA, CICHECKA KATARZYNA, DANIEL JACEK, DANIELEWSKA AGNIESZKA, DORNOWSKA WANDA, GORZKOWSKA KATARZYNA, GÓRKA KATARZYNA, GRABIŃSKA IZABELLA, GURSZYŃSKA EWA, JAROŃ DOROTA, JASIŃSKI HUBERT, JUNOSZA-SZANIAWSKA ANNA, KADAJ MAŁGORZATA, KOŚCIESZA KATARZYNA, KRÓLAK TOMASZ, KUZIMSKA ANNA, MARCZEWSKI TOMASZ, PROKOPIUK AGNIESZKA, RADKOWSKA MARTA, SAMBORA RAFAŁ, SOSIŃSKA MAŁGORZATA, SZEFER WITOLD, WASZKIEWICZ AGNIESZKA, WINIARCZYK ANNA, WOJCIECHOWSKI MARCIN, ZAORSKA DOROTA

KLASA IV D
WYCH. MGR AGNIESZKA PUCHAŁA
BANASIAK MICHAŁ, BARABASZ KAMILA, BRZEMIŃSKA BEATA, CYBULSKA KATARZYNA, DZBAŃSKI KRZYSZTOF, DZBUK MONIKA, GAJER ALICJA, GRUDNIEWSKI ANDRZEJ, JASTRZĘBSKA EWA, KACZOROWSKA JOLANTA, KACZYŃSKA MAGDALENA, KADELSKA TATIANA, KRUL IZABELA, KRUSZEWSKA ALEKSANDRA, KURPIAS WADIM, MACHAJ KATARZYNA, MACIOCHA ANETTA, MARCHOCKA AGNIESZKA, MARCZYK IZABELLA, PRZYBYŁ AGATA, RZEPNIAK MARIUSZ, SZYNKLER MONIKA, ŚLIWKA MARZENA, TARKA IZABELA,  
WEKSLER MICHAŁ, WOŹNIAK MARCIN, ZALEWSKA JOANNA, ZYCH ROBERT

ROK 1993
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA MĘŻYŃSKA
BUSZ BEATA, DĄBROWSKA BEATA, FISCHER KRZYSZTOF, FRĄCKOWIAK MAŁGORZATA, GIEROS ALEKSANDRA, GIZIŃSKI GRZEGORZ, JANKOWSKI ALEKSANDER, JERUSZKA MARTA, KOCEMBA KAROLINA, KORDYASZ PAWEŁ,KOSZUT BEATA, KUCIŃSKI KRZYSZTOF, MICHALIK PAULINA, MIERZANOWSKI ANDRZEJ, NIELUBOWICZ PIOTR, OLSZEWSKI ROBERT, OSUCH RADOSŁAW, PIASECKI MARCIN, PIOTROWSKA BARBARA, ROSA INES, SOŁTYŃSKA AGATA, SZATAŃSKI MAREK, WŁODARCZYK PIOTR, WIERZBA DARIUSZ, WOJTASIK RENATA, ZABŁOCKA OLGA, ZADROŻNA JOANNA, ZARUDZKI MICHAŁ, ZGÓRZYŃSKA ANNA, ZGÓRZYŃSKI RAFAŁ

KLASA IV B
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
BŁACHNIO MAŁGORZATA, BRZEMIŃSKA ANNA, BUCZEK KATARZYNA, BUTA BORYS, BYSTRZYCKA MONIKA, CYDOROWICZ NATALIA, DONSONKA BEATA, JANISZEWSKA DOROTA, KARCZ KATARZYNA, KITLIŃSKA EWELINA, KONARSKI MACIEJ, KRASZEWSKA AGATA, LENART MARCIN, LUDWIG MONIKA, MALISZEWSKI RAFAŁ, RESZKA MONIKA, SŁUPECKI KONRAD, STACHOWSKA EWA, STAWNA ANNA, SUCHANEK PAWEŁ, SZACHNOWSKA EWA, SYCZEWSKA BARBARA, SZCZEPANKIEWICZ MARCIN, UFNAL DAGMARA, UFNAL EDYTA, WALECKI MARCIN, WIĘCKOWSKA MARTA, WITKOWSKI DANIEL,

KLASA IV C
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA, BAJER KRZYSZTOF, BĄK AGNIESZKA, BIAŁKOWSKA ANITA, BIENIEK MARZENA, CIEŚLIKOWSKI JACEK, CZACHOWSKA AGNIESZKA, DOLATA MONIKA, DOŁBNIAK KATARZYNA, DROZD MAREK, FIJAŁKOWSKA KAROLINA, FRUKACZ ANRZEJ, GŁUSZCZAK JULITA, GOZDECKI TOMASZ, KARBOWSKA JOANNA, KOŁACZKIEWICZ PIOTR, OLEŚNIAK ALEKSANDRA, PAPIERZYŃSKA JOANNA, PŁASZCZYK DANIEL,PIGLA DANUTA, POLARCZYK RAFAŁ, PRZYBYCIŃSKA IWONA, PTASIŃSKA ANNA, RUDZIŃSKA BERNADETA, RUTKOWSKA MONIKA, STADNICKA ILONA, SYREWICZ PIOTR, ŚCISEŁ SYLWIA, ŚLĘZAK JANUSZ, WOJDA MAŁGORZATA, ZGIRSKI HUBERT, ŻUCHOWSKI PIOTR

KLASA IV D
WYCH. MGR PAWEŁ ORZECHOWSKI
BAŁKOWSKI MICHAŁ, BANASIKOWSKA IZABELA, BANASZKIEWICZ KATARZYNA, CEGŁOWSKI BARTŁOMIEJ, FILIPOWICZ MONIKA, GĄGOROWSKA KAMILA, GIELECIŃSKA MAGDALENA, HOSANIAK JOANNA, KLATA IWONA, KOBZA KATARZYNA, KORYZMA TOMASZ, KOWNACKI BARTŁOMIEJ, KREPSKI PIOTR, KUBIELSKI BARTOSZ, LARETZ JAROSŁAW, MAJCHRZAK SYLWIA, MIERZEJEWSKI MARIUSZ, MILEWSKA KATARZYNA, OLSZANOWSKA DOROTA, OLSZEWSKI ARTUR, PAC HANNA, PIASZCZYK DANIEL, PERGÓŁ MAŁGORZATA, RUTKOWSKA DOROTA, SUSKI PATRYCJUSZ, ŚLUSARSKA IZABELA, WĄSOWICZ KINGA, WĘZOWSKA KATARZYNA, WIEDEŃSKA ALINA, ZAWISTOWSKA MONIKA

ROK 1994
KLASA IV A
WYCH. MGR ELŻBIETA KAWECKA
BOGDANOWICZ MARTA, BOMERSBACH EWA, DANIELSKI JACEK, DOBRAK ANNA, DOMAŃSKI ARTUR, DERDZIKOWSKI MICHAŁ, FLOREK GRZEGORZ, FRANKOWSKI ARTUR, GAŁĄZKA PAWEŁ, GRAD TATIANA, KACZOROWSKA AGNIESZKA, KĘPA MAŁGORZATA, KONOWROCKI MICHAŁ, KOZDRA PAULINA, MYSZKOWSKI KAMIL, NALEŻYTY RAFAŁ, OLSZEWSKA KATARZYNA, PALUCH KATARZYNA, PIELA MAGDALENA, PIWOŃSKI MARCIN, PLEBAN SYLWIA, RADKOWSKA MAGDALENA, RAWDANOWICZ ADAM, REK ANETA, SKROBOTOWICZ AGNIESZKA, SKWARCZYŃSKA KATARZYNA, STRADOWSKA DOROTA, TROCHINOWICZ HUBERT, ZAREMBA PAULINA, ZIMOLZAK JACEK


KLASA IV B
WYCH. MGR ANNA DWORZYCKA
ARAŹNA EDYTA, CHMIEL MICHAŁ, CIECHOWSKA MAŁGORZATA, CZAJKA MAGDALENA, DAMIĘCKA MARIA, DĄBROWSKI MARCIN, GAWRON AGNIESZKA, GĘSEK MAGDALENA, GŁOWACKA JUSTYNA, JANKOWSKI PAWEŁ, KOZŁOWSKA ANNA, KOZŁOWSKA MAGDALENA, LATOSZEK URSZULA, ŁUKASZUK MAGDALENA, MALINOWSKA MAŁGORZATA, MASIARCZYK ANNA, NOWAK DOROTA, OSUCHA GRZEGORZ, PALUCHOW ALEKSANDRA, PASIŃSKA KATARZYNA, PRZEWODZKI ARTUR, REDLISIAK MAGDALENA, SIEROTA ANNA, SKIBA ANNA, TABERSKA BEATA, ULATOWSKA JOANNA, WARDAKOWSKA AGNIESZKA, WŁODARCZYK-WŁODARSKA JOWITA, ZAKĘPSKI MARCIN, ŻMIJEWSKA ANNA

KLASA IV C
WYCH. MGR ANNA KULESZA-JELEŃ
CHOJNOWSKA BEATA, CHRZANOWICZ AGNIESZKA, CHRZANOWSKA MARZENA, CHWIROT KATARZYNA, DĄBROWSKA JUSTYNA, GRABIŃSKA MAŁGORZATA, JANICKA MAŁGORZATA, KOCIŃSKA LUIZA, KONECKA OLGA, ŁONIŚ EDYTA, ŁUCKIEWICZ JUSTYNA, MAKOWIECKI MACIEJ, MICHALSKA MAGDALENA, MOSINGIEWICZ MARTA, MOŚ EDYTA, NORBERCIAK PAULINA, OTTO PATRYCJA, PERLIŃSKA PATRYCJA, SADOWSKI SEBASTIAN, SĘKUL MARCIN, SOBCZAK MONIKA, TRUSZEWSKA AGNIESZKA, WALCZAK KINGA, WIECZORKOWSKI MACIEJ, WYSZYŃSKA MARZENA, ZAKRZEWSKI ADAM, ZAMUJSKA MAŁGORZATA, ZBRZEŻNY RAFAŁ

KLASA IV D
WYCH. DR ANNA KACZOROWSKA
ANANICZ MAGDALENA, BOBOWSKA LUIZA, GALSKA DOROTA, HABDAS MAGDALENA, JANISZEWSKA MONIKA, KACPERSKI KAMIL, KOSSOBUDZKI KRZYSZTOF, KOTKIEWICZ MARZENA, KRAWCZAK JOANNA, KRÓLIK MAŁGORZATA, KRYSTYNIAK MAŁGORZATA, KULMA PIOTR, KUŹMICZ DARIA, ŁUKASZEWICZ BOGUMIŁA, ŁYSIAK MAŁGORZATA, MAJKOWSKA DOROTA, MAŃCZYK KATARZYNA, PAŁKA JACEK, PILICH KATARZYNA, PIOTRKOWSKA AGNIESZKA, RÓŻAŃSKI PIOTR, RZEPKA MARTA, SKWARCZYŃSKI WOJCIECH, SMAK ANNA, STAŃCZUK AGNIESZKA, SZOSTEK ANNA, SZYMAŃSKA BEATA, SZYMAŃSKA MAGDALENA, WERNIKOWSKA ANNA, WOJDA AGATA, WRZOSEK ANNA, ZAMYŁKA ANNA, ZWIERZYŃSKA KATARZYNA

ROK 1995
KLASA IV A
WYCH. MGR ANNA JAROTA
ADAMSKI PAWEŁ, BIEŃKOWSKA KATARZYNA, BINKOWSKA MAGDALENA, BUDNY TOMASZ, BURACZEWSKA IZABELA, FRELEK ARTUR, GĘBICKI PIOTR, GURDZIEL MACIEJ, JAGÓRA PAWEŁ, KACZMARCZYK ARTUR, KAŁUSKI ADAM, KOLBUS SEBASTIAN, KRASNOBÓRSKA IZABELA, KULCZYCKA SYLWIA, MALINOWSKA DOROTA, MARSZAŁEK ŁUKASZ, MATUSIK MONIKA, MICHALSKA ALEKSANDRA, NOWICKA KATARZYNA, SIDOREK KRZYSZTOF, SZPRYNGWALD DOROTA, TEODORCZYK KATARZYNA, TOMCZAK HUBERT, TOMOŃ MIROSŁAW, WOŹNICKI BARTOSZ, ZALEWSKA AGNIESZKA, ŻUROWSKI JAN

KLASA IV B
WYCH. MGR MAGDALENA KUPIEC
BACŁAW BEATA, BOROWIEC PIOTR, BUJALSKA AGNIESZKA, DOMOLEWSKA ZUZANNA, GALIŃSKA KAROLINA, GALIŃSKA KINGA, JANIGA ANNA, JANISZEWSKA AGNIESZKA, JAROSZEWSKI MARCIN, JAŻDŻEWSKA KAMILA, JURCZAK MICHAŁ, KACZYŃSKA ANNA, KAMIŃSKA AGNIESZKA, KOSTECKA MARTA, KOWALCZUK KONRAD, KSIĄŻEK EDYTA, LECHOWICZ ANDRZEJ, LECHOWSKA MARTA LENKIEWICZ IWONA, ŁABUSIEWICZ WOJCIECH, MATUSZKIEWICZ FILIP, MURAS PATRYCJA, ORŁOWSKI MARCIN, PAWLIK RAFAŁ, PIEKUT EWA, PIOTROWSKA MARTA, RUSINOWSKI MARIUSZ, SIKORA SZYMON, SKUDLARSKA JOANNA, SKUZA RENATA, ŚWIERCZYŃSKA ANNA, WATRAS RYSZARD, WOJTOLEWICZ EWA, WROŃSKI MICHAŁ

KLASA IV C
WYCH. MGR ANNA OWCZARCZYK
BŁAŻEJAK WOJCIECH, BOCHNACKA AGATA, BORATYŃSKA AGNIESZKA, CHLEBOWSKA SYLWIA, CHRUŚLIŃSKA JOANNA, CZARNOTA KAROLINA, DROGOSZ KATARZYNA, GACIA EWA, GĘGOTEK MARTA, JABŁOŃSKA OLGA, KILIAŃSKI ADAM, KRZYWICKA GABRIELA, OGONOWSKI ARTUR, OLSZEWSKA AGATA, POŻAROWSKA JUSTYNA, PRZYBYSZ MARIA, ROGUSKA ANITA, RZEWUSKI MAREK, SIKORSKA ANNA, SPRUŚIŃSKA ANNA, SZERSZEŃ MARTA, ŚLĄZAK PIOTR, WIENIAWA-NARKIEWICZ LUCYNA, WIERZBICKI TOMASZ, ZABOROWSKA MAGDALENA, ZAPALSKI ALEKSANDER, ZAWADZKA MAGDALENA

KLASA IV D
WYCH. MGR ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA
BILICA AGNIESZKA, CHORĘBAŁA MAGDALENA, CZERWIŃSKA KRYSTYNA, FOKT MAGDALENA, FUS ANNA,GARDY AGNIESZKA, IWANICKA BIANKA, KARBOWSKA ELŻBIETA, KAROŃSKA MAGDALENA, KARWOWSKA ANNA, KASPRZYK MARCIN, KAZBERUK DARIUSZ, KIERBEDŹ AGNIESZKA, KOSECKA BARBARA, MIEDZIŃSKA AGATA, NAWROCKA JUSTYNA, PASZKOWSKA MONIKA, PAWŁOWSKA MATYLDA, PIETKIEWICZ MARTA, POGORZELSKA BEATA, POPKOWSKI PRZEMYSŁAW, PRUCHNIEWSKA AGATA, RADZIMIRSKA ANNA, ROGALSKA ALEKSANDRA, ROGOWSKA ALEKSANDRA,
STANKIEWICZ KATARZYNA, STENCEL AGNIESZKA, TERCJAK TATIANA, WNUK EWA,WOŹNIAKOWSKA DAGMARA, ZAGÓRSKI ŁUKASZ

KLASA IVE
WYCH. DR WACŁAWA KURCMAN-PRZEDPEŁSKA
BOJARSKA AGNIESZKA, BROMA PAULINA, BUBAK RENATA, BURZYŃSKA AGATA, DAGIEL WOJCIECH, DOBRZAŃSKI PAWEŁ, DOMAGAŁA MARCIN, FRĄCZKIEWICZ KAROLINA, HAMAN MAGDALENA, ŁOPAT MONIKA, MACIAK TADEUSZ, MUSIAŁ ADAM, OŁOWSKI PIOTR, PIÓRKOWSKI KRZYSZTOF, PRZYCHODZEŃ JOANNA, RADOMYSKA ZUZANNA, ROSIŃSKA KLAUDIA, RÓŻAŃSKA ANNA, SAŁEK RAFAŁ, SIELSKA DOROTA, WITKOWSKA SYLWIA, WOLIŃSKI MICHAŁ, ZARZYCKA SAMANTA, ZIELENIEWSKA KATARZYNA, ZAWADKA MAŁGORZATA

ROK 1996
KLASA IVA
WYCH. MGR JÓZEFA JANKOWSKA
BALIŃSKI ŁUKASZ, BOGUCKA MONIKA, BOGUSZ BEATA, BRETES INGA, BRZEZIŃSKI ROMAN, CIASTOŃ JAKUB, DĄBROWSKA IWONA, DŁUGOSZ MONIKA, DOMŻAŁ MAGDALENA, GADOWSKA DOMINIKA, GARBARCZYK ANNA,JESZKE ROBERT, KASIEWICZ ARTUR, KLIMKOWSKI CEZARY, KUBAT KRZYSZTOF, LIPIŃSKI RAFAŁ, LISTOPADZKI MARCIN, MARCELEWICZ PIOTR, MICHALAK PIOTR, PIASECKI ROBERT, PIOTROWSKA MAGDALENA, SAŁASIŃSKI JAKUB, SKUBALSKI JAN, WADAS ARTUR, ZBOROWSKA IZABELA, ZYCH AGNIESZKA,

KLASA IV B
WYCH. MGR ELŻBIETA WSZOŁEK
BŁOCKI DANIEL, BORZĘCKA KATARZYNA, CHMIELEWSKA JUSTYNA, DENKIEWICZ KATARZYNA, DRABIK VIOLETTA, FUDALI SYLWIA, GRZESZCZAK JACEK, KAMIŃSKA DOROTA, KOBRZYŃSKA KATARZYNA, KOWAL MONIKA, KOWALSKA JOANNA, KRAJEWSKA ANNA, KRASNODĘBSKA ANNA, KROPIELNICKA JOANNA, KRAWCZYŃSKA MARIA, LEŚNICKA KATARZYNA, ŁOWCZYŃSKI BARTOSZ, ŁOWCZYŃSKI MARCIN, MAŁASZKIEWICZ MARIA, MALISZEWSKI PAWEŁ, NOWAK MARCIN, OLSZANOWSKI MICHAŁ, ORZECHOWSKA KATARZYNA, PENALWER CLAUDIA, PRZEOR ANNA, REJCHEL MARTA, SŁOKOTOWICZ DOROTA, SZAFRANEK PIOTR, SZYMAŃSKI PIOTR, TABACZYŃSKA MAGDALENA, TERLECKA JADWIGA

KLASA IV C
WYCH. MGR ELŻBIETA STAGROWSKA
CHORĘBAŁA JOANNA, CIEŚLAKIEWICZ ANNA, DĄBROWA SYLWIA,DEUSZKIEWICZ MAŁGORZATA, DOMARADZKI MARCIN, GOLUBIEWSKI KRZYSZTOF, GONTOWSKA MAŁGORZATA, KAPCZYŃSKI RAFAŁ, KOSZEWSKI ARTUR, KUCA MONIKA, KUCHNA MARCIN, KUNA ANNA,KURMANOWICZ MAGDALENA, KWIATKOWSKA ANNA, LIPECKI MICHAŁ, ŁONIŚ MARTA, MAKOWIEC PIOTR, MARCHOCKI MICHAŁ, MIATKOWSKA ANNA, MIROWSKI ARTUR, MLĄCKI TOMASZ, NIEMIEC JUSTYNA, OLĘDZKI BARTOSZ, OLSZEWSKA JOANNA, OLSZEWSKA MAŁGORZATA, PIEKUS KAROLINA, RDZANEK ALICJA, ROSIECKA SYLWIA, ROSŁANIEC KATARZYNA, SZMYTROWSKI TOMASZ, ŚWIĘCKA MONIKA, WRÓBLEWSKA MONIKA, ZAJĄC MONIKA

KLASA IV D
WYCH. MGR AGNIESZKA PUCHAŁA
ANDRZEJEWSKA ANNA, AUGUSTYNIAK MARIOLA, BEDNARCZYK MARTYNA, BOGUSZ BEATA, BRAŃSKA EWA, BRZEZIŃSKA OLGA, DŁUSKA ANNA, DOMAGAŁA RAFAŁ, GAJER MARCIN, GÓRECKI LESZEK, GOTOWIEC EDYTA, GOŹDZIK MONIKA, GRABOWSKA KATARZYNA, HOFFMAN OLGA, KAWKA ANETA, KRYNICKA MAŁGORZATA, KULMIŃSKI ROBERT, ŁOKIETEK SYLWIA, MAJSTERKIEWICZ MARTA, NAMYSŁOWSKI JACEK, NOWAĆ ANETA, PIWOWARSKI KAMIL, PORCZYŃSKA MARTA, RACZYŃSKA ANNA, STANISZEWSKA MONIKA, STĘPIEŃ EWELINA, WAKER KATARZYNA, WRÓBLEWSKA KAMILA, WYDRA LUIZA, ŻYTKIEWICZ KATARZYNA

KLASA IV E
WYCH. MGR ROBERT MICHALSKI
APOLINARSKI MACIEJ, CELEJ MARIUSZ, CIUCHNOWICZ DOMINIKA, GOLACHOWSKI LESZEK, GOŁĘBIEWSKA EDYTA, GÓRSKA MONIKA, GRABOWSKA AGNIESZKA, GRABOWSKI GRZEGORZ, KACZOROWSKI JAKUB, KARBOWSKA ELŻBIETA, KOBIEROWSKA DOROTA, KULIŚ KAROLINA, KURANOWSKI PIOTR, LISEWSKI MICHAŁ, MAKOWSKA JOANNA, MOSTOWSKA MAŁGORZATA, ORZECHOWSKI ADAM, ROBAKIEWICZ AGNIESZKA, ROSTKOWSKA JOANNA, RÓŻYCKI ADAM, RYBAŁKO TADEUSZ, RYCIAK MARIUSZ, SŁONCZEWSKA IWONA, SMYK EDYTA, SUSKA BEATA, SZCZĘSNY MICHAŁ, TROCHIMCZUK MARTA, WIŚNIEWSKI TOMASZ, WÓJCIK ROBERT, ZAJĄCZKOWSKA MILENA, ŻOCHOWSKI TOMASZ

ROK 1997
KLASA IV A
WYCH. MGR PAWEŁ ORZECHOWSKI
ADACH RADOSŁAW, ADAMUS KATARZYNA, ANTONIEWICZ PAULINA, BABRAJ AGNIESZKA, CHYCZEWSKA EWA, CUCH MICHAŁ, CYPERLING TOMASZ, CZAJKOWSKA BEATA, FIGAT MATEUSZ, GADOWSKI ARTUR, JAWORSKI JAKUB, KACHEL AGNIESZKA, KARCZMAREK PAWEŁ, KASPRZAK JERZY, KOCEMBA ANETA, KOMENDA PAWEŁ, KRASOWSKA AGNIESZKA, MACIEJSKI MARCIN, MAKOWSKI ROBERT, MANOWSKI TOMASZ, MARCINIAK MICHAŁ, MICHAŁOWSKA TATIANA MIRONIUK MACIEJ, MROCZYŃSKI ROBERT, NAWOJCZYK KAROLINA, ODOLAK ŁUKASZ, PLECHANOW ANNA, SIEŃCZYK MARCIN, SKWERES MACIEJ, SPINKIEWICZ SANDRA, STANIEWICZ MONIKA, STARZYŃSKI ROBERT, SZWED LUIZA, TARNOWSKI PAWEŁ, ZARZECKI BARTŁOMIEJ

KLASA IV B
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
ALBRECHT KATARZYNA, BALCER JUSTYNA, FUS KATARZYNA, GACZYŃSKA ANNA, GĄSZEWSKA IWONA, GODEK RYSZARD, INGLOT KATARZYNA, KITA MAGDALENA, KOJRO ŁUKASZ, KOSTYRA ANNA, KRAWIECKA KINGA, KRĘ,ŻLIK JOANNA, KRUPA JOANNA, LUBOIŃSKA NATALIA, MACKIEWICZ MAREK, MATUSZKIEWICZ PAULINA, MATYNIA MARTA, NOWAK MARTA, PIŁSYK SEBASTIAN, PINDOR SYLWIA, PISAREK JOANNA, PRZYGODA SYLWIA, REMISZEWSKI TOMASZ, ROGOWSKI TOMASZ, ROKICKA EWA, SOBCZAK GRZEGORZ, TKACZ ANNA, TKACZYK KATARZYNA, TKACZYK MACIEJ, WIDZYŃSKA KAROLINA, WIERZBICKA KATARZYNA, WODECKA KAROLINA, WOŹNY MAGDALENA, ŻYŁA AGNIESZKA


KLASA IV C
WYCH. MGR MONIKA POLKOWSKA
BER GRZEGORZ, BIAŁOKOZOWICZ MARTA, BORKOWSKA JOLANTA, BILICA ALEKSANDRA, GÓRECKI JAKUB MICHAŁ, HOŁOWEŃKO PIOTR, JASIŃSKI BARTŁOMIEJ, KOZŁOWSKA BEATA, LASECKI ANDRZEJ, MIROWSKA ILONA, MITROCKA ANNA,OLĘDZKA MARTA, ORLICZ MACIEJ, PILARCZYK MAGDALENA, POŁASKA MARZENA, POLUBIEC MAGDALENA, PRUS KATARZYNA, RADŁO MICHAŁ, RYCHLIŃSKA ELŻBIETA, RYCHLIŃSKA MAŁGORZATA, SANDOMIERZ AGNIESZKA, SAWICKI KAMIL, SIECZKA MACIEJ, SIERADZKA MAGDALENA, SOCHA MAGDALENA, STEFANIAK BARTOSZ, STEFAŃCZYK IWONA, WIDELSKA KINGA, WIELGOSZ MONIKA, WOŹNICA EDYTA, WRÓBEL WOJCIECH, WYSOCKA MAGDALENA, ZIENTARSKI MACIEJ, ZWOLSKA EMILIA

KLASA IV D
WYCH. MGR ELŻBIETA KRĘCIEJEWSKA
BŁACHNIO MONIKA, BORYCZKA MAŁGORZATA, DOMERACKA MONIKA, FILAK AGNIESZKA, GAJEWSKA ANNA, GAJOWNICZEK KATARZYNA, GAŁECKA ANNA, JAKUBOWSKI DAWID, JANUSZEWSKI TOMASZ, JAROSIŃSKA EWA, KAMIŃSKA ANNA, KANIEWSKA ANNA, KOSSOWSKA ALEKSANDRA, KOZIAREK AGNIESZKA, KOZIŃSKA DIANA, LEPIANKA KINGA, LEWANDOWSKA EWA, LEWANDOWSKA MARTA, LOGIŃSKA ANNA, MACIEJEWSKA AGNIESZKA, MARKOWSKA JOANNA, MIESZTALSKA MAŁGORZATA, MRÓZ BEATA, NOWAKOWSKA MONIKA, POKUTYCKA MARTA, RACHOWSKA MARIANNA, RAK WOJCIECH, RĄCZKA ANNA, RYBACKA OLGA, STANIS DOROTA, STEC ALEKSANDRA, ŚWIECZAK EWA, UŚCIŃSKA AGNIESZKA, WISZNIEWSKI PAWEŁ, WOJTELEWICZ KATARZYNA, ZĄBEK PATRYCJA

KLASA IV E
WYCH. MGR ANNA DWORZYCKA
ANTOSZCZUK KATARZYNA, BAŁKOWSKI TOMASZ, BISKUP ARKADIUSZ, BŁASZCZYK KAROLINA, CZAPLEJEWICZ PIOTR, DĄBROWSKI MARCIN, DEMBOWSKA AGNIESZKA, FALKIEWICZ JOANNA, FRĄCKIEWICZ KATARZYNA, GALASALEKSANDRA, GĄSIOREK SYLWIA, JAŻDŻEWSKI TOMASZ, KARŁOWSKI WOJCIECH, KRAWCZYK KAROLINA, KUTYNA JANUSZ, MICKHOLZ AGATA, NOWACKI DOMINIK, OSUCHA MARCIN, PONIEWIERSKI RAFAŁ, RAKOCZY JOANNA, SIERADZKA JOANNA, SOBIECH PAWEŁ, STACHOWICZ RAFAŁ, UTRATNY RAFAŁ, WAŚ TOMASZ, ZAWADA KATARZYNA, ZIEMACKI ZBYSŁAW

ROK 1998
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA MĘŻYŃSKA
ANDRZEJCZUK EDYTA, BADOWSKI RAFAŁ, BARCIAK MACIEJ, BORATYŃSKA EDYTA, CAŁKA PAWEŁ, CZAJA JACEK, DOMAŃSKI ADAM, GRABOWSKA IWONA, IDCZAK MARCIN, JAKUBOWSKA ANNA, KARAMUZ JUSTYNA, KARNIA PIOTR, KRÓL MACIEJ, KRUSZEWSKA MAGDALENA, LIDAK DOROTA, LIPKA KATARZYNA, MALECHA MAREK, MĘŻYŃSKI PIOTR, NISKI JANUSZ, NOWAK KRZYSZTOF, PIOTROWSKA ZOFIA, SŁOWIK ANNA, STĘPNIEWSKA MARTA, SZAMOTULSKI MARCIN, SZCZAWIŃSKI CEZARY, WIEREMIEJCZYK PAWEŁ, WUJEC GRZEGORZ, ZAKRZEWSKA AGATA, ZAKRZEWSKI MARCIN, ZAWISTOWSKA ANNA, ŻELAZO AGNIESZKA

KLASA IV B
WYCH. MGR ELŻBIETA KAWECKA
BIEŃKOWSKI PIOTR, BRENNEK MICHAŁ, CHOJNACKA MONIKA, DOBRUCKI MICHAŁ, FLADER ANNA, GNAŚ MONIKA, IWANICKI PAWEŁ, JAKONIUK KAROLINA, KLOCH AGNIESZKA, KOSIŃSKA KATARZYNA, KOWALSKI KONRAD, KRAJEWSKA MAGDALENA, MAGIERA EWA, MITRASZEWSKA ANNA, MŁYNARSKI SEBASTIAN, MOCZYŃSKI MICHAŁ, MOSKAL ALEKSANDRA, NIEDZIELSKA AGNIESZKA, PAŁYGA MICHAŁ, POPOWICZ LIDIA, RYCIAK RAFAŁ, RYLL MARCIN, SOBIESZCZYK BARTŁOMIEJ, STAŃCZUK ANETA, STAŃCZYK MAŁGORZATA, SZOMAŃSKA MAGDALENA, SZUMIŃSKA MAGDALENA, ŚLÓSARSKI PIOTR, TARNIK MONIKA, TERLECKI WŁADYSŁAW, TUMIŁOWICZ KAROLINA, WINIARSKA KATARZYNA,ZAPALSKI MIKOŁAJ, ŻOŁEK PIOTR

KLASA IV C
WYCH. MGR JOANNA WOLFRAM
BIAŁEK MONIKA, BIELIŃSKA JOANNA, BRZÓZKA KAMIL, CIEPLAK DARIA, CZARNOCKA AGNIESZKA, DĄBROWSKI MATEUSZ, DOBROWOLSKA URSZULA, DUDA MARZENA, DUSZAK MONIKA, DZIK KAROL, GOSZCZYŃSKA MARTA, JABŁOŃSKA JOANNA, JANOWSKA AGNIESZKA, JASTRZĘBSKI MICHAŁ, LECH JUSTYNA, LIBERA ALEKSANDER, LOROCH PAWEŁ, ŁYSAKOWSKA KATARZYNA, MAUER DOROTA, MŁYNARSKI PIOTR, MODLIŃSKI MICHAŁ, PAWLAK ANNA, PEREPŁEŚ ANNA, SADOWSKA MAŁGORZATA, SIKORSKA JOANNA, SKOWROŃSKA MARTA, SZABATIN EWA, SZCZAP MARCIN, SZYMANKIEWICZ MAGDALENA, TOMCZYK DOROTA, WERESZCZYŃSKA MARTA, WITCZAK JOANNA, ZIMAKOWSKA MONIKA,

KLASA IV D
WYCH. MGR ANNA KULESZA-JELEŃ
BAŃKOWSKA KLAUDIA, BEDNARCZYK EDYTA, BIAŁEK SZYMON JANA, DANIELAK MAGDALENA, DUDA PIOTR, DZIUBIŃSKI MICHAŁ, FLOREK JUSTYNA, GAJEWSKI MARCIN, GOGŁOZA MONIKA, GOLACHOWSKI JACEK, GÓRNA NINA, JAKSINA KATARZYNA, JANISZEWSKA JOANNA, JANKOWSKI MICHAŁ, KALICIŃSKA AGATA, KOŁODZIEJCZYK ANNA, KOŁODZIEJCZYK RENATA, KONECKA MARTA, ŁAZOWSKI PIOTR, ŁUKASIŃSKA EWA, MARNIC DARIUSZ, MIERZEJEWSKA ANNA, MORAWSKA MAŁGORZATA, OWSIANKO ŁUKASZ, PAWLAK ALEKSANDER, PIETRZYKOWSKA JOANNA, PILARSKA PATRYCJA, POLKOWSKA KAROLINA, SITKO KATARZYNA, SKOWROŃSKA SYLWIA, STRZYGA DOMINIKA, SZKLARSKA URSZULA, WIĘCKOWSKA DOMINIKA, WŚCISŁY BEATA, ZAWADZKA KATARZYNA

KLASA IV E
WYCH. IWONA BERSE
BAKUNOWSKI JERZY, BANACH TOMASZ, BEM PIOTR, BOROWSKI MARIUSZ, CHOIŃSKA KATARZYNA, FRANKOWSKI PIOTR, FRYCZE NINA, GAWRYSZEWSKA MAŁGORZATA, JACKOWSKI ADAM, JASIONEK MARIUSZ, KACZYŃSKI KRZYSZTOF, KILIAŃSKA ANNA, KOŁODZIEJCZYK MARTA, KONOWROCKA MAŁGORZATA, KORZENIAK ANNA, KOSMAL KATARZYNA, KRZYMIŃSKA MARTA, KWIATKOWSKI KRYSTIAN, ŁUCKA JOANNA, MROCZEK KAROLINA, OKS JAROSŁAW, ORZECHOWSKI BARTŁOMIEJ, PAWLAK KAROL, PAWLAK PRZEMYSŁAW, ROSA SEBASTIAN, RUMAN DAWID, SKARZYŃSKA KATARZYNA, SKWARSKI JAKUB, STARZYK JAKUB, ŚLADKOWSKA OLGA, ŚLĘZAKIEWICZ JAKUB, TKACZYK KATARZYNA, WIELGAT ANNA, WIENIAWA-NARKIEWICZ BORYS, WÓJCIK KAROL

ROK 1999
KLASA IV A
WYCH. MGR MONIKA OWCZAREK
ARENIN BARTOSZ, ATAMAN KATARZYNA, CHOJNOWSKA KATARZYNA, DEMIANIUK KATARZYNA, GUMOWSKI ŁUKASZ, JANIKOWSKA URSZULA, JAROSIEWICZ KATARZYNA, KALINOWSKA MARZENA, KOLCZYŃSKI WOJCIECH, KRASUSKA JOANNA, KRAWCZUK RAFAŁ, LIDTKE MONIKA, MALEC PIOTR, MAŃKOWSKI MARCIN, MIKOSZ EWA, NOWICKI ŁUKASZ, PIEKARZ ADAM, PRYCZEK DARIUSZ, PUCYK PIOTR, RUSAK PIOTR, RYLSKI SEBASTIAN, SIENNICKI PAWEŁ, SKŁADNIK DOROTA, SKWAREK ROMAN, SKWERES ANNA, SYPNIEWSKI DOMINIK, ZAGÓRSKI MATEUSZ, ZIELIŃSKI MAREK, ŻOŁEK DARIUSZ

KLASA IV B
WYCH. MGR ANNA JAROTA
BACHANEK PATRYCJA, GWÓŹDŹ BARBARA, KANWISZER KATARZYNA, KOCOT EDYTA, KOŁODZIEJSKA KAROLINA, KOWALEWSKA MAŁGORZATA, KRAWCZYK PAWEŁ, KRÓL MACIEJ, KUPNY KATARZYNA,
LEŚNIAK KATARZYNA, LEWANDOWSKI ROBERT, ŁAPCZYŃSKA ANETA, MILCZARCZYK BARTOSZ, NIEDZIAŁKOWSKA JUSTYNA, ORLICZ WOJCIECH, POMOTOWSKA JUSTYNA, PUTON SYLWIA, RÓŻAŃSKI WOJCIECH, SKOLIMOWSKA EWA, SOCHALSKI PIOTR, STRUMIŁŁO ZOFIA, STRUMIŁOWSKA BARBARA, SZUMLICZ ALEKSANDRA, SZYMAŃSKA EWA, SZYSZKOWSKA AGNIESZKA, WRÓBLEWSKI BARTŁOMIEJ, ŻEMOJTIN MARTA, ŻYSZKOWSKA JUSTYNA,

KLASA IVC
WYCH. MGR ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA
ADAMUS MAGDALENA, ALTDORFER MAŁGORZATA, BARTCZAK ALEKSANDRA, BIAŁOBRZESKA MARZENA, BOĆKOWSKA AGATA, BOROWSKA ANNA, BURCZYŃSKA IWONA, CZUBEK MAGDALENA, DOBROGOJSKI WOJCIECH, GŁOWACKA IZABELA, JABŁONOWSKA OLGA, JABŁOŃSKI JAKUB, KACZYŃSKA MARZENA, KASPRZYCKA MAGDALENA, KAZIMIERSKA EMILIA, KONOPKA KAROLINA, KRYSIK MARTA, LIS MICHAŁ, MAGNUSZEWSKI KONRAD, MAUER EWA, NAUMAN ŁUKASZ, PANASIUK JOANNA, PIECHAL MARTA, PIECHOTA MONIKA, PIEKARSKA OLGA, RZEŹNICKA MAGDALENA, SOŁTYSIAK KATARZYNA, SZKLARZEWICZ ANNA, ŚWITALSKI PIOTR, TAPEREK MAGDALENA, URBAŃSKA IZABELA, ZIELKO JUSTYNA, WIEJACHA ADRIAN

KLASA IV D
WYCH. MGR MARZENA ZYKUBEK
BARWICKA IZABELA, BŁASZCZYK PAULA, BORONOWSKA KATARZYNA, BRZEZIŃSKA KATARZYNA, DĄBROWSKA PAULINA, GERC EWA, GIEROS ANNA, GÓRKA MAGDALENA, HAENSEL MARIA,HEIMAN MACIEJ, HOSANIAK KATARZYNA, KAROLAK AGATA, KARWOWSKA KAROLINA, KISIELIŃSKA BARBARA, KOWALEWSKA MARTA, MAMCZUR MARIA, MŁYNARCZYK DOROTA, OSUCH ANETA, PIOTROWSKA URSZULA, RAWICZ MARTA, SERAFIN MAGDALENA, SMODER AGNIESZKA, STANIS MICHAŁ, SZCZĘSNA KAROLINA, SZLAGE ANNA, VUONG MONIKA, WOLAŃSKA MARTA, ŻYTKIEWICZ ANNA

KLASA IV E
WYCH. MGR MAGDALENA KUPIEC
BOŁOZ JAROSŁAW, BOŁOZ MONIKA, CWALIŃSKA AGNIESZKA, DASZKIEWICZ MARCIN, DMOCH ADRIAN, DZIEKOŃSKA EWA, ISSAT TADEUSZ, JANIAK MONIKA, JĘDRZEJCZYK MARCIN, KARWACKA ANNA, KĘDZIOREK MARTYNA, KINOWSKA JOANNA, KRAWCZYK MACIEJ, LAO MAGDALENA, LATO KATARZYNA, LEJEK MARTA, MIŁOBĘDZKA BARBARA, MODELEWSKA ANNA, MROWIEC MICHAŁ, NOWAKOWSKA LUCYNA, PAWLAK RENATA, PIECYK RENATA, PUTKA ZUZANNA, SKIBIŃSKI JAKUB, SKIERKOWSKA ANNA, SKUZA ŁUKASZ, STAWSKI BARTŁOMIEJ, TKACZ ŁUKASZ, WAJSZCZYK JOANNA, WODZYŃSKAJUSTYNA, WOŁODKIEWICZ-DONIMIRSKA DOMINIKA, WYSOCZYŃSKA MARTA, ZAWISTOWSKA ALEKSANDRA

ROK 2000
KLASA IV A
WYCH. MGR BARBARA GRZEŚ-KRZYWANSKA
BAZYLUK PIOTR, BIGOSZEWSKI MICHAŁ, BŁASZCZAK GRZEGORZ, CYBULSKI, TOMASZ, DAWIDZIUK, EMILIA,DĄBROWSKA MARIA, DĄBROWSKI RAFAŁ, FRELEK ROBERT, GARBIŃSKI ALEKSANDER, GAWRYSZEWSKA KAROLINA GOLIŃSKI KRZYSZTOF, GOŁEMBIEWSKA ALICJA, GWÓŹDŹ BARBARA, HINC MICHAŁ, JABŁOŃSKI PIOTR, JAKUBASZEK JAN, JELEŃ MICHAŁ, KOŁODZIEJCZYK URSZULA, KORCZENIEWSKI MICHAŁ, KULERSKI MARIUSZ, KWIATKOWSKI PIOTR, MARSZAŁKOWSKI ŁUKASZ, ORŁOWSKI GRZEGORZ ,PUCHAŁA WERONIKA, RZYMKOWSKI KRZYSZTOF, SKRUNDZ MARCIN, SMARZEWSKI ADRIAN, SMIESZKOŁ ANNA, STAWICKI GRZEGORZ, STĘPIEŃ PAWEŁ, SZCZYPIOR AGNIESZKA, WASILEWSKI PIOTR, WOJTAŚ ANITA, ZDANOWICZ PAWEŁ

KLASA IV B
WYCH. MGR ELŻBIETA WSZOŁEK
BIEGAJ KRZYSZTOF, CENTKOWSKI MARCIN, CHEŁCHOWSKI PAWEŁ, CHINIEWICZ ANNA, CZAPLA PIOTR, DOROSZKIEWICZ ANNA, DUŁAWA AGNIESZKA, FURTAK ANDRZEJ, GRABOWSKI MAREK, KACZYŃSKA AGNIESZKA, KAŁUŻNY KAROL KOZYSA MACIEJ, KUŚNIERCZYK RENATA, LANGER ALICJA, LEŚNIEWSKA PATRYCJA, MAŁKOWSKA ILONA, MARCINIAK MAGDALENA, MAZUR MARTA MAZUREK KATARZYNA, MELCER KAMIL, MOROZ MICHAŁ, NOWICKA ANNA, OSOWSKA ANNA, PAW KATARZYNA, PINKOSZ PAULINA, REDŁOWSKI RADOSŁAW, RYBKA KATARZYNA, STOLAREK ALEKSANDRA,TARNOWSKA MARIA WĘGERSKA AGATA, WOLFART PIOTR, WRONOWSKA MAGDALENA

KLASA IV C
WYCH. MGR GRAŻYNA HEKSEL-LEWANDOWSKA
AKSZTEJN WIRGINIA, AUGUSTYNIAK KATARZYNA, BILEWSKA MARIA, BURSZTYNOWICZ MAŁGORZATA, GRZEGRZÓŁKA MAŁGORZATA, GRZYBOWSKA KATARZYNA, HEJNO DOROTA, KACZYŃSKA EWA, KOLCZYŃSKA MAGDALENA KOSIOREK KARINA, KOWALCZYK SYLWIA, KOZŁOWSKA JOANNA, KRAJEWSKA KAROLINA, KRÓLIK ANNA, LACHOWSKA MARTA, LEMIESZEK ZUZANNA, LEONIAK WERONIKA, LEWANDOWSKA ANNA, MILEWSKA ANNA, NOWAK ANNA, PAKUŁA MONIKA, PIEKAREK DOROTA, PŁATEK BARBARA, POMASKA MONIKA, RÓŻYCKA ALEKSANDRA, SŁOMIŃSKA EWA, TAŃCULSKA JOANNA, TOMCZYK ANNA, URBANOWICZ JOANNA

KLASA IVD
WYCH. DR WACŁAWA KURCMAN-PRZEDPEŁSKA
AUGUSTYNIAK ŁUKASZ, BIEGAJ MICHAŁ, CHĘCIŃSKI PIOTR, CIEMNY CYPRIAN DĄBROWA KATARZYNA, DORACZYŃSKI MACIEJ, FYDRYCH MARTA, GRZEGRZÓŁKA EWA, GRZYBOWSKI KRZYSZTOF, JĘDRZEJOWSKA KARINA, KACPRZAK KATARZYNA, KIEŁBOWICZ ANNA, KOŁODZIEJCZYK MICHAŁ, KOZŁOWSKI MICHAŁ KRUK MONIKA,KUCIA MARZENA, MAJSTRYSZYN JADWIGA, MATJASZKO IWONA MOSZCZEŃSKA MONIKA, MOTYKA PIOTR, NIEMYT KRZYSZTOF, NOWAKOWSKA ANNA, OSOWSKA ALEKSANDRA, PIEKUT ANNA, PIEKUT MAŁGORZATA, PRZĄDKA KATARZYNA, SIKORA JUSTYNA, SZULC ANNA, SZULC SYLWIA TRYC ANETA, ZDUNIKOWSKI MACIEJ

KLASA IV E
WYCH. MGR ROBERT MICHALSKI
ANTOSIK TOMASZ, BŁASZCZAK MAŁGORZATA, BRECZKO KATARZYNA, CECKO MARCIN, CIEŚLA WOJCIECH, CZAJKOWSKA ARIANA, DĄBROWSKA MAGDALENA DĄBROWSKI MACIEJ, FILIPCZUK PRZEMYSŁAW, GADOMSKA MAGDALENA GALA ANNA, GOLONKA KATARZYNA, HAGMAJER KATARZYNA, HUMENIUK KAJA KANDEFER ŁUKASZ, KASPRZAK MICHAŁ, KOCIOŁEK TOMASZ, KONOPCZYŃSKI FILIP, KSIĘŻOPOLSKA JOANNA, KUJAWA BARTOSZ, MATUSIAK NORBERT, MULARCZYK KAROLINA, MYSZKOROWSKI JAKUB, ORZECHOWSKA KAROLINA,PIEKARSKA MARTA, PRZYBOROWSKI STANISŁAW, RĄCZKA MAREK,RÓŻYCKI MICHAŁ, SŁOWIKOWSKI MICHAŁ, SOŁKIEWICZ ALEKSANDRA STERPEJKOWICZ-WERSOCKI RAFAŁ, SZCZEPAŃSKI ŁUKASZ, WIKTOROWICZ MAGDALENA, ZARĘBA JOANNA

ROK 2001
KLASA IV A
WYCH. MGR ANNA DWORZYCKA
ADAMECZEK AGNIESZKA, BARTULEWICZ AGNIESZKA, BEREŻAŃSKI JAKUB, BIS MICHAŁ, DZWONKOWSKI TOMASZ, FLOR MAŁGORZATA, GOŁĘBIOWSKA ANNA, GRABOWSKI MICHAŁ, GUTEK MATEUSZ, HAŃSKI MAREK, IWANIUK ARTUR, JĘDRZEJCZYK KONRAD, KISIEL ANNA, KONDRAT TOMASZ, KOWALEWSKA JUSTYNA, KRZYWOBŁOCKI PAWEŁ, LENARD DANIEL,MAJORCZYK MAGDALENA, MULARCZYK TOMASZ, NOWAK MATEUSZ, NOWICKA AGNIESZKA, OBRYCKI LESZEK, OLPIŃSKA KAROLINA, PAWLICKI KRZYSZTOF PIWKO MICHAŁ, PLICHTA PIOTR, STARZYŃSKI MICHAŁ, STĘPIEŃ ELŻBIETA STRUCZYŃSKI TOMASZ, SZACHNOWSKI BARTOSZ, SZCZAP PIOTR, WYSZOMIRSKI PIOTR, ZABOKLICKI PAWEŁ, ZAKRZEWSKA ANNA, ZALESKI MACIEJ

KLASA IV B
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
ANTOSIK MAŁGORZATA, CZAPSKA MAGDALENA, CZŁONKA JAKUB, DOBRZAŃSKA MAGDALENA, DRABCZYK MARIA, FRONC AGATA, GAJDA ELIZA GOŁEMBIEWSKA MAGDALENA, GROCHOWSKA MAGDALENA, GRZELAK PIOTR KUCHAREK ROBERT, KULISZ AGATA, LENARSKA AGATA, ŁABOWICZ-DYMANUS KAROLINA, ŁUKAWSKI BARTŁOMIEJ, ŁYSAKOWSKA MAŁGORZATA, MIROWSKI MARCIN, MODZELEWSKA MARTA, MRÓZ MAŁGORZATA, PIEŚKO ALICJA, POTYRA PAULINA, REDŁOWSKA MAJA, ROSIŃSKI ŁUKASZ, SĘK KRZYSZTOF, STOLAREK BARBARA, SZWARC MARIA, ŚWIERCZEWSKA ADRIANA, ŚWIERCZYŃSKA GABRIELA

KLASA IV C
WYCH. KATARZYNA KACZYŃSKA
BANASIEWICZ NATALIA, BINKOWSKI KRZYSZTOF, CIECIERSKA KATARZYNA, CIERZNIEWSKA URSZULA, CZEKAŁA KRZYSZTOF, DĄBROWSKI MICHAŁ, FLORCZAK ANNA, FERENC JAKUB, GRABIAK KAROLINA, GRYCNER PIOTR, JABŁOŃSKA AGNIESZKA, JANASIK MONIKA, JEDYNAK KATARZYNA, KACHEL EWA, KOZIARSKA MARTA, LANGRIDGE OSCAR, LIPIŃSKA MAŁGORZATA, ŁOMŻA ANETA, MINCH ANNA, ORLIŃSKA MAGDALENA, OWCZARCZYK KATARZYNA, PORĘBOWICZ ZUZANNA, PROKSA MAŁGORZATA, SIENICKI WOJCIECH, SIERADZAN-SOBOLEWSKI ŁUKASZ, SMEREKA SYLWIA, STACHERA KAROLINA SZCZEPAŃSKA MAGDALENA, SZMYTROWSKA MAGDALENA, SZOSTEK MAGDALENA, WOLNIARSKA JUSTYNA, WYPYCH KAMILA

KLASA IV D
WYCH. MGR ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA
ADAMCZAK PIOTR, ALABORSKI JAKUB , ANTOLAK MAGDALENA, BRYŁA MARCIN, BUJNOWSKA SYLWIA, CHIBOWSKA MAGDALENA, DAGIEL PAULINA, DĘBSKI DAMIAN, GOLIK ŁUKASZ, GOMUŁA KAROLINA, GÓRSKA JOLANTA, JOËL MICHAŁ, KOPER TOMASZ, KOTOWSKA ANNA, KOŹMIŃSKA KATARZYNA, LIWSKI JAN, MĘDREK KATARZYNA, MŁYNARSKA ANNA, NAPOROWSKA AGNIESZKA, OLSZEWSKA AGATA, PAWŁOWSKA AGNIESZKA, PĄTEK PAWEŁ, PNIEWSKA MAJA, RUTKOWSKA ALEKSANDRA, SZABRAŃSKI MAREK, TOMCZYK JOANNA WARGOCKA MARYLA, WIERZBICKA ANNA, ZAWIESKA KAROLINA

KLASA IV E
WYCH. MGR PAWEŁ ORZECHOWSKI
CHŁUS EWA, DROGOWSKA KATARZYNA, FELDMAN PAWEŁ, GALIŃSKA ALEKSANDRA, GAWLICZEK ANNA,JANKOWSKA DOMINIKA, JURGA ZUZANNA, KABAŁA AGNIESZKA, KALBARCZYK ANNA, KOŃSKA JUSTYNA, KOWALCZUK PAULINA, KOZERSKA KATARZYNA, LONC MICHA, ŁASKA MARTA, MALISZEWSKI MICHAŁ, MIELCARZ MIKOŁAJ, OLSZEWSKI MACIEJ, PAPROCKA MARTA, PIECHAL RADOSŁAW, PILASZEK KRZYSZTOF, PINDELSKA JOANNA, PUŚCIAN ALEKSANDRA, PYZOWSKA DOMINIKA, RYLI BARTOSZ, SASIAK ZUZANNA STERPEJKOWICZ-WERSOCKA DOROTA, ŚLĄZAK DOMINIKA, TRACZYKIEWICZ ANNA, WAŚKIEWICZ AGATA, WÓJCICKI BARTOSZ, WRZECIONKOWSKA MARTA, WYSOCKI JACEK, ZAJDOWSKI KAROL, ZAWIESKA JAKUB

ROK 2002
KLASA IV A
WYCH. PAWEŁ GÓRECKI
BOLESTA BEATA, BUŻAŃSKI MARCIN, DZIRBA BARTOSZ, FAJDEK BARTŁOMIEJ, GRABOWSKI GRZEGORZ, JABŁOŃSKI ŁUKASZ JAMSKI KONRAD, JASIŃSKI PIOTR, JAWORSKI RAFAŁ, KIELAK MARIUSZ KIERDASZUK BIRUTA, KOŁAKOWSKI BARTŁOMIEJ, KRASNODĘBSKI PAWEŁ KRAWCZYK PIOTR, KULICZKOWSKI KAMIL, ŁĄCKI PRZEMYSŁAW, MANOWIECKI MATEUSZ, MĘŻYŃSKA MAGDALENA, NAWROCKI MARCIN, OWCZARCZYK WOJCIECH, PARCHIMOWICZ MACIEJ, PAŹ AGATA, PIECHOTA AGNIESZKA RYLSKI KRYSTIAN, SIEDLECKA DOROTA, SKOWRON JAN, WODZIŃSKI MACIEJ ZACHARSKI RAFAŁ, ZARZECKA OLGA, ZIOMEK PAWEŁ, ŻMIJEWSKI BARTŁOMIEJ

KLASA IV B
WYCH. MGR ANNA KULESZA-JELEŃ
BECZEK TOMASZ, BOROWSKA SYLWIA, CEMPEL KORNEL, CHRÓŚCICKA KATARZYNA, CZAPLICKA MARTA, DOMINOWSKA DESISLAWA, JAGODZIŃSKI JAKUB, JAKUBIAK KAROLINA, JÓZKÓW MARTA, KRAJEWSKA MARTA, MACIEJEWSKA MONIKA, ODZIMKOWSKA MAGDALENA, OLSZEWSKA KATARZYNA, PAJĄK KACPER, PIELAK MAGDALENA, PIETRACZYK KAROLINA PLADYS IGA, PURA KRZYSZTOF, RAJKIEWICZ ZUZANNA, RANACHOWSKI ŁUKASZ, ROSTEK PRZEMYSŁAW, SADOWSKA KATARZYNA, SITARSKI MICHAŁ SOKOŁOWSKA DOROTA, STANOWSKA MAGDA, SZOSTAK MAGDALENA, TRUSIAK MICHAŁ, WIJATO ALEKSANDRA, WOLFRAM-JAROSZYŃSKA NINA, WYSZOMIRSKA ANNA

KLASA IV C
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
BRACH KAMILA, CZYŻEWSKI ŁUKASZ, DOMERACKA EWELINA, FIC AGNIESZKA, GIEDYK JOANNA, GIZELSKI KRZYSZTOF, INDUŁA ALDONA, JĘDRZEJEWSKI PIOTR, JOŃCZYK KAROLINA, KACZYŃSKA HALINA, KALICIŃSKA EWA, KARPISZ KAROLINA, KOZŁOWSKA KATARZYNA, KRAJEWSKA BEATA, KRUPA MAGDALENA, KUBIAK AGNIESZKA, OKOŃ AGNIESZKA, ORZECHOWSKA PAULINA, PASEK MACIEJ, PIETNICZKA SEBASTIAN, PIOTROWSKA IZABELA, PIWOWARSKA DOROTA, PODSIADŁY KAMILA, POPIOŁEK DOROTA, PULIT MAGDALENA, PURWIN KRZYSZTOF, RÓŻYCKA SYLWIA, SMOROWSKA MARTA, SOBCZAK MARTA, SROCZYŃSKA BEATA, SWIBODA AGATA, SZYPULSKI PAWEŁ, WIELGOSZ KLAUDIA, WÓJCICKA KAROLINA, WRZOSEK MONIKA, ZARZYCKA ZUZANNA

KLASA IV D
WYCH. MGR AGNIESZKA PUCHAŁA
BOBROWSKA HANNA, BROLSKI TOMASZ, CIEPLIŃSKA EWA, CZARNECKA KATARZYNA, DZIEMBOWSKA MONIKA, GAJEK MACIEJ, GEMRA ALEKSANDRA, GUTOWSKI ŁUKASZ, HARTWIG KAROLINA, KACPERCZYK MAGDALENA, KOZAK ANNA, LESIŃSKA MELANIA, LEWANDOWSKA KATARZYNA, ŁADYŃSKA JAGODA, MAJSTERKIEWICZ MAGDALENA, MALINOWSKA KAMILA, OSOWSKA AGNIESZKA, PADZIK ANNA, PALUSZKIEWICZ AGNIESZKA, PAZIEWSKA MONIKA, PIOTROWSKA URSZULA, SEREDYŃSKA MAGDALENA, SĘDZIELSKA PATRYCJA, SĘKOWSKA JULIA, STRAWA JAN, TOMASZEWSKA MAGDALENA
WIERBIŁOWICZ MICHAŁ, WYPYCH SYLWIA, ZEMBALA MARTYNA, ZIELENIAK MAGDALENA

KLASA IV E
WYCH. MGR ELŻBIETA KAWECKA
BANASZKIEWICZ KAROL, BANIAK JOANNA, ,CIEŚLA GRZEGORZ, DMUCHOWSKI PIOTR, DOBOSZ ADAM, DRUZGALSKA ALICJA, DYBKO KLAUDIA, GORDZIEJUK EWELINA, JAGIEŁŁO MARTA, KABARA KAMIL, KARPOWICZ JAKUB, KOSIAREK DAGMARA, KOWALCZYK PIOTR, KRYSIK PIOTR, LATO JOANNA, MAGDA KAROLINA, NOSARZEWSKA MAŁGORZATA, PLUTA AGNIESZKA, POLAKIEWICZ ANNA, POLKOWSKI JAKUB, PTASZYŃSKA MONIKA, ROKOSZ NINA, RÓŻYCKA HANNA, SŁODKA DOMINIKA, SOLNICA EMILIA, STOKOWSKA KAROLINA, ŚWIDEREK ANNA, TAŃCULSKA BEATA, TYSZKIEWICZ KRZYSZTOF , WANTOŁA ŁUKASZ, WIELICZKO MAŁGORZATA, WYROZĘBSKI PAWEŁ

ROK 2003

KLASA IV A
WYCH. MGR ROBERT MICHALSKI
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
AUGUSTYNIAK MARCIN, CHLEWICKI MICHAŁ JAN, CIERZNIEWSKA HALINA, KRYSTYNA, DAHKOUR FILIP AMER, DĄBROWSKI RAFAŁ STANISŁAW, GAŁUSZKA MICHAŁ MACIEJ, GNIEWOSZ PIOTR ANTONI, HIGERSBERGER JAKUB DANIEL, JANIKOWSKI STANISŁAW MARIA, KMIOTEK JADWIGA JANINA, KRAWCZYK MAGDALENA IRENA, LASKOWSKA ZUZANNA MARIA, LUBAŃSKI KRZYSZTOF OLGIERD, MAKOWSKI PIOTR PAWEŁ, MULARCZYK PAWEŁ PIOTR, OLPIŃSKI WOJCIECH, PFEIFER MARCIN SZYMON, RADEW KAMEN, SADOMSKI GRZEGORZ LECH, SAWICKI ANDRZEJ ROMAN, SIENKIEWICZ EWA ANNA, SKOWROŃSKI KRZYSZTOF PIOTR, SKWERES PAWEŁ JAN, SMOCZYŃSKI BARTŁOMIEJ JOACHIM, SPINKIEWICZ MARTA ANNA, STRUCZYŃSKI KRZYSZTOF PIOTR, TUDEK KAROL, TYCZYŃSKI KONRAD MICHAŁ, WIELGOSZ KATARZYNA WILK KRZYSZTOF RAFAŁ, WITUSZYŃSKI PRZEMYSŁAW, BOLESŁAW WOJNAROWICZ GRZEGORZ, WÓJCICKA NINA, ZIÓŁKOWSKI ADAM

KLASA IV B
WYCH. MGR PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ARCIMOWICZ ALEKSANDRA ZOFIA, CIERZNIEWSKA ALEKSANDRA JANINA, DROŻDŻ ZUZANNA ANNA, FRASUNKIEWICZ MAGDALENA JOANNA, GROMEK ALEKSANDRA, KRAWCZYK ELŻBIETA AGATA, KUBAT BARTOSZ PAWEŁ MICHNIA KATARZYNA JOANNA, MIROWSKI JAN ADAM, MOROWSKA MARTA WANDA, NIERADKA KATARZYNA, OKUNIEWICZ ŁUKASZ JACEK, PAWLICKA AGATA EWA, PŁECHA TOMASZ, RABANTEK PAWEŁ, ROGUSKA KATARZYNA ANNA, SIEMIĄTKOWSKA JULITA EWA, SKWIERCZYŃSKI SZYMON TOMASZ SOKÓŁ MARTA KAROLINA, STROJNY OLGA, STRUCZYŃSKA JOANNA, MAGDALENA SZEWCZYK PIOTR ANDRZEJ, ŚLĘZAKIEWICZ AGNIESZKA, TKACZUK MARZENA MARTA, WĄDOŁOWSKA AGNIESZKA ANGELIKA, ZABOKLICKA MARTA WERONIKA, ŻAK AGNIESZKA JOLANTA

KLASA IV C
WYCH. MGR GRAŻYNA KLENK
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BĄBIAK EWELINA MARIA, BĄKOWSKI ŁUKASZ, BUCZYŃSKI ŁUKASZ ANDRZEJ, CERNY FILIP KAMIL, DĄBKOWSKA SYLWIA MAGDALENA, GENDEK KATARZYNA, HEERING ALICJA SYLWIA, JUJKA MARIA KATARZYNA, KALINOWSKA MARZENA, KAŁUŻNA KATARZYNA, KOWAL MACIEJ PRZEMYSŁAW, KOWALEWSKA KATARZYNA MARIA, MIELESZCZUK MARTYNA JULIA, MOSKAL CEZARY JAN MOTYKA PAULINA MARTA, NOWAKOWSKA AGNIESZKA JOLANTA, PARAPURA KAMIL JERZY, PIEKUTOWSKA MAGDALENA MARIA, PIÓRKOWSKA MAGDALENA ANNA, POLAKOWSKI MARCIN IGOR, RUSEK ANNA EWELINA, RUDNICKI RAFAŁ DOMINIK, RUSIECKA MARTA JOANNA, SMOLIŃSKA MAŁGORZATA BEATA, STOLARZ ANNA MARIA, STRZALIŃSKA ELIZA, SUCHENEK MARTA MARIA, SUCHENEK MONIKA GABRIELA, SULEJEWICZ PIOTR FRANCISZEK, WLEKLIK MICHAŁ KRZYSZTOF, WOJTKOWSKA MAŁGORZATA, WOLF ANDRZEJ TOMASZ WOŹNIAK PIOTR MICHAŁ, ZIEMNICKI PAWEŁ STEFAN

KLASA IV D
WYCH. MGR PIOTR DMITROWICZ
KIERUNEK HUMANISTYCZNY
BUCZYŃSKA EWELINA BLANKA, CYBULSKA DOROTA BARBARA, CYMAŃSKA KAROLINA ANNA, CZUBER AGNIESZKA MAŁGORZATA, DROZDA JACEK,  GĘSICKI BARTOSZ PAWEŁ, GOSZTYŁA KATARZYNA MAGDALENA, HAŃSKA BEATA, JAMROZIK IZABELA WIKTORIA, JELEŃ MARTA ANNA, KAMIŃSKA ANNA DOMINIKA, KARCZMARCZYK JUSTYNA MARIA, KIRYLUK AGATA AGNIESZKA, KOCIĘCKA MAGDALENA ANNA, KONOPKA KAROL JERZY, KONOWROCKA KATARZYNA, KRASUSKA ANNA MAGDALENA, KUCHARSKI MARIUSZ, LIPOWSKA MARLENA, MALISZEWSKA MARTA REGINA, NAPIERZYŃSKA ANNA, NOIŃSKA PAULINA, ROZBIEWSKI BARTOSZ MAREK, RÓŻYCKA AGNIESZKA, MAGDALENA SZCZUROWSKA BERNADETA MARIA, TUZEK ANNA KATARZYNA, ULIASZ LECH ALEKSNADER, WALCZAK KATARZYNA, WRONKO MONIKA KATARZYNA, ŻYTKIEWICZ AGNIESZKA

KLASA IV E
WYCH. MGR PIOTR CZARNECKI
KIERUNEK EKONOMICZNO-MENEDŻERSKI
BANAŚ ROBERT ADAM, BARTUŚ KAROLINA APOLONIA, BODURKIEWICZ MONIKA, BALAZS JACEK DAWID, DAWIDZIUK MAGDALENA IWONA, DOBRZAŃSKA ANNA, DREWNIK PIOTR, DZIELIŃSKI RADOSŁAW TOMASZ, GAWRYSZEWSKA ANETA KATARZYNA, GINTER PIOTR MIKOŁAJ, JASZCZUK IZABELA, KAMIŃSKA AGNIESZKA MAJA, KĄCKA KATARZYNA MARTA, KOMAR DOMINIK JÓZEF, KWIATKOWSKI KONRAD MICHAŁ, ŁABĘDA ŁUKASZ WITOLD, ŁADZIŃSKA, AGNIESZKA ANNA, MATUS MAGDA KATARZYNA, NIZIO DIANA JOANNA, NOWOTCZYŃSKI DARIUSZ GERAR, ORZECHOWSKA MARZENA MARTA, PETRUS IZABELA ANNA, PURA JAROSŁAW JANUSZ, PURWIN STEFAN PAWEŁ, ROSSIAN MARCIN KRZYSZTOF, RYNKOWSKA SYLWIA JOANNA, SERAFIN MAŁGORZATA JADWIGA, STAFIEJ ZBIGNIEW, WASIAK DOMINIKA ANNA, WROŃSKI MARCIN BOGUSŁAW, ŻMIJEWSKI JULIAN MACIEJ, WOŹNIAK PIOTR MICHAŁ

ROK 2004
KLASA IV A
WYCH. MGR ELŻBIETA STAGROWSKA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
ANDERSZ PATRYK, BENTKOWSKI ŁUKASZ KAMIL, DZIEDZIC PAWEŁ, FAL DOMINIK, GINTER TOMASZ PAWEŁ, JAKÓBIEC ŁUKASZ BOGUSŁAW, KACHEL NATALIA MARTA, KLENK MAŁGORZATA MAGDALENA, KOSTRZEWA ANNA AGNIESZKA, KOT RADOSŁAW, KUCHARCZYK GRZEGORZ, LECHOWICZ MARTA ANNA, ŁOMŻA KATARZYNA, ŁUKASIŃSKI ŁUKASZ, MIERZWA MICHAŁ, MIŁOBĘDZKI MATEUSZ, MISZTALSKI RAFAŁ, MŁYNARCZYK MICHAŁ JANUSZ, ORŁOWSKI ADAM MARIA, OSTAFIN MARIUSZ PIOTR, PAWLAK ANDRZEJ MAREK,PIWOWARSKI MICHAŁ, ALEKSANDER, PUCYK ANNA AGNIESZKA, RAJTER KRZYSZTOF, ROSŁON MICHAŁ MACIEJ, SIEPKO KRZYSZTOF MACIEJ , SOSNOWSKA KAMILA ANNA, SPIESZKO SEBASTIAN MACIEJ, SZCZEPAŃSKI MACIEJ KAMIL, SZTUK PAWEŁ, TOMCZUK EMIL, TRZASKOWSKI ŁUKASZ MAREK, WASILEWSKI ŁUKASZ ANDRZEJ

KLASA IV B
WYCH. MGR MARLENA SZLACHETA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BAŁDYGA ALEKSANDRA ILONA, BARWIKOWSKA ŻANETA OLGA, BIAŁEK DANIEL MICHAŁ, BIRECKI ŁUKASZ ZBIGNIEW, CZARKOWSKA BARBARA, DZIUBECKI ŁUKASZ JACEK, FIJAŁKOWSKI MICHAŁ ALBERT, FONFERKO MARTA ANNA, JASTRZĘBSKA OLIWIA ANNA, KOCHAŃSKI JAN MACIEJ, KOSESKA MAGDALENA KOWAL DOMINIKA DAGMARA, KOWALSKA JOANNA ZOFIA, KRACZAJ KATARZYNA, LACKOWSKA BOGUMIŁA WIKTORIA, ŁUBIŃSKA ANNA BARBARA ŁYPACEWICZ MAŁGORZATA ANNA, MALINOWSKA EWA, MARCINIAK LESZEK BOGUSŁAW, MARKIEWICZ AGATA EWA, OBORSKA NINA MARIA, PIEKAREK PAWEŁ PIOTR, PIOTROWSKI TOMASZ ANDRZEJ, ROGUSKI MACIEJ, ROKICKA AGNIESZKA ALICJA, RÓŻOWSKI MARCIN JÓZEF, STOJIĆIĆ MAGDA, SKOCZYLAS JAROSŁAW, STANKIEWICZ KAROL KAZIMIERZ, STRUŻEK NATALIA ZUZANNA, WAŚKIEWICZ ANETA KATARZYNA, ZARUSKA KAROLINA ZUZANNA

KLASA IV C
WYCH. MGR TOMASZ WIERZBICKI
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BARTKOWSKI KONRAD ŁUKAS, BOBEK AGATA JOLANTA, DĘBOWSKA ANNA, FABIJAŃSKA AGATA, FIJAŁKOWSKA URSZULA TERESA, HEJNRYCH KAMILA MARIA, JÓŹKÓW KINGA STANISŁAWA, KISIEL KATARZYNA, KOŁAKOWSKA KINGA KRUPA EMILIA ANNA, KURDYBACHA KATARZYNA NATALIA, LIPSKA ZUZANNA KAROLINA, MANARCZYK JOANNA MARIA, MICHALAK JAKUB, MORAWSKI GRZEGORZ PIOTR, NOWACZYK ALEKSANDRA DANUTA, NOWAK URSZULA IRENA, PAUL AGNIESZKA DAGMARA, PAWŁOWSKA ANNA, RYZEL KATARZYNA KRYSTYNA, SAWICKI BARTOSZ JAROMIR, SKRZYDELSKI STANISŁAW, SOBCZAK AGATA ANNA, SOSNOWSKI ŁUKASZ, STANIEK JOANNA, SZYJEWSKA MARTA AGNIESZKA, SZYMANKIEWICZ PIOTR, ŚWIRKULA MAGDALENA MAŁGORZATA, UZAROWICZ PIOTR ADAM, WIDAWSKA MARTYNA MAGDALENA, WITKOWSKI MARIUSZ LESZEK, WAWRZONKIEWICZ KONRAD MAREK, WŁODKOWSKI KRZYSZTOF KAMIL, ZIENIUK AGNIESZKA KATARZYNA, ŻUKOWSKI ADAM KAMIL

KLASA IV D
WYCH. DR WACŁAWA KURCMAN-PRZEDPEŁSKA
KIERUNEK PODSTAWOWY
ACHRANOWICZ KATARZYNA BEATA, BANASZEK AGATA STANISŁAWA, BERTOWSKA ANNA MARIA, BRANIEWSKI KRZYSZTOF ANTONI, CZERWIŃSKI TOMASZ PIOTR, CZUBIŃSKA EWA MAŁGORZATA, DAWIDCZYK AGATA, FIGURA KACPER, FILIPEK MARTA, GAŁĄZKA KATARZYNA, GOMUŁA NATALIA JOANNA, JĘDRZEJEWSKA MAŁGORZATA ALEKSANDRA, KRUPA PAULINA AGNIESZKA, LECH NATALIA MARTA, MAŁEK MAKSYMILIAN ANTONI , MATUSIK PAWEŁ WOJCIECH, MIKIEWICZ ANNA MARIA, RADZIKOWSKI PIOTR, RAWSKA URSZULA DOMINIKA, SIARKIEWICZ KRZYSZTOF, SOBIECKA SYLWIA ADRIANA, SOLECKA KATARZYNA, STARKO MAJA EWA, SZCZEPANKOWSKA BEATA ANNA, TOPOLEWSKA AGATA BARBARA, TRĘBICKA AGNIESZKA, URBAŃSKI BARTŁOMIEJ TEODOR, WIŚNIEWSKA ANETA KINGA, WLAZŁO AGNIESZKA

KLASA IV E
WYCH. MGR JÓZEFA JANKOWSKA
KIERUNEK EKONOMICZNO-MENEDŻERSKI
BARANOWSKA SYLWIA, BARTNIKIEWICZ AGNIESZKA KATARZYNA, BORODZIŃSKA MAŁGORZATA TERESA, BROMA KAROLINA SŁAWOMIRA, CZAJKOWSKA ALEKSANDRA HELENA, GIZIŃSKI KONRAD, JAŚKIEWICZ ALICJA MARTYNA, JUDZIŃSKA NATALIA, KACZYŃSKA KATARZYNA ANNA, KAPLIŃSKI KRZYSZTOF GRZEGORZ, KAUS MICHAŁ PIOTR, KAWALEC KALINA KATARZYNA, KIŁCZEWSKI KORNEL JAN, KRAJEWSKA MONIKA MARTYNA, KUBERCZYK JOANNA, MAZUR KATARZYNA, ORWIŃSKI MICHAŁ PIOTR, PIOTROWSKI BARTOSZ JĘDRZEJ, PODLEWSKI BARTŁOMIEJ PAWEŁ, PRZESZŁOWSKI ŁUKASZ, PUŁOWSKA BEATA ANNA, ROMAŃCZYK ANNA MARIA, RUDECKI MICHAŁ GRZEGORZ, RYBUS JOANNA ZUZANNA, SĘKOWSKA ANETA, SKIERKOWSKA ANNA MARIA, SZULARZ ADAM PAWEŁ, ŚLESZYŃSKA RÓŻA KATARZYNA, TORUŃSKI KAROL STEFAN, WAŚKIEWICZ DAGMARA ANNA, WAWRZYNIAK JOANNA BEATA, WEJROCH MARCELINA ZOFIA, WIKTOROWICZ KATARZYNA, WIŚNIEWSKI ANDRZEJ KONRAD, ZARYCHTO IWONA, ŻEBEREK MAGDA MAŁGORZATA


ROK 2005
KLASA III A
WYCH. MGR JOANNA WOLFRAM
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
BARTOSIEWICZ MAGDALENA ANNA, BENCZEK ANDRZEJ PAWEŁ, BOJAS JAKUB ARKADIUSZ, BUJAK SEBASTIAN ŁUKASZ, CIUPIŃSKI ANDRZEJ DAMIAN, DANISZEWSKA KATARZYNA, FRELEK MICHAŁ JAN, GEMBSKA KRYSTYNA, GOŁĘBIEWSKA JAGODA, GRĘDA PRZEMYSŁAW HENRYK, JABŁOŃSKI PIOTR JANOWICZ MICHAŁ WOJCIECH, KLASA MARIUSZ, KOSSAKOWSKI MARCIN TOMASZ, KRAŚKIEWICZ MARIUSZ KACPER, KRUGLICZ JAROSŁAW PAWEŁ, ŁUNIEWSKA ALEKSANDRA, MALISZEWSKI KRZYSZTOF KONRAD, MALITA IGA MARKOWSKI MATEUSZ BOGUSŁAW, PARASZKA DOMINIK PAWEŁ, PASIERBIŃSKI PIOTR, POLKOWKSA MARTA ALEKSANDRA, PORTALEWSKI MICHAŁ STANISŁAW, POTYRALLA MACIEJ PIOTR, SZAŁKIEWICZ MICHAŁ JAN, SZYMAŃSKI MICHAŁ, WASZCZUK JAKUB, ZYGMUND MICHAŁ, ŻEBROWSKI ŁUKASZ MACIEJ, ŻYŁKA PIOTR

KLASA III B
WYCH. MGR ANNA DWORZYCKA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
AUGUSTYN MAGDALENA URSZULA, BAKUNOWSKI TOMASZ DARIUSZ, BORZEWSKA ANETA MARTA, FRELEK DOMINIK, GASZTOLD MICHAŁ ANDRZEJ, HIGERSBERGER ROMAN MARCIN, KALINOWSKI TOMASZ LESZEK, KARPOWICZ GRZEGORZ WIKTOR, KLIMEK JAKUB, KOMOROWSKI PIOTR KRZYSZTOF, KRUPICKI ARTUR KONRAD, KRZYŚLAK ROMAN MIKOŁAJ, MAJEWSKI MICHAŁ GRZEGORZ, MAŁYSZKO JULIUSZ, PASTERNAK ŁUKASZ MICHAŁ, PAŹ JERZY JAN SOCHACKI JAROSŁAW PIOTR, SZEWCZYKOWSKA JOANNA ALEKSANDRA, TRUSZKOWSKI MARIUSZ, URBAŃSKI MICHAŁ, WRZESIŃSKA MATYLDA ELŻBIETA WYSZOMIRSKA IGA ANNA, ZAWADZKI MACIEJ KRZYSZTOF, ZYCH KAMIL KRZYSZTOF, ŻMIJEWSKI KONRAD KRZYSZTOF

KLASA III C
WYCH. MGR MAGDALENA KUPIEC
KIERUNEK KULTUROWY
BŁASZCZYK MAJA, DOBRSKA AGNIESZKA BOŻENA, DUKIEWICZ ANNA IZABELA, FRELAK KATARZYNA, HOLKA MONIKA MARTA, JABŁOŃSKA AGNIESZKA ANNA, JĘDRZEJCZAK ELIZA MARIA, JURGA AGATA MARTA, KALINOWSKA AGNIESZKA MAŁGORZATA, KOBRYNER MAGDALENA, KRZYWAŃSKI KAMIL, LEWIŃSKI GRZEGORZ KAMIL, NIEMIROWSKA MAGDALENA DOROTA, NUCKOWSKA AGNIESZKA, OBARA MARIA, OLAK KATARZYNA BARBARA, PAZIKOWSKI PRZEMYSŁAW IRENEUSZ, PILITOWSKA EWA MARTA, PRACZ URSZULA, RADKOWSKI JAKUB JAN, RAWSKA ANNA MARIA, RICHTER OLGA DARIA, SAWICKA KATARZYNA, SITKOWSKI FILIP MAREK, SMAGOWSKI KAROL ARKADIUSZ, STRENGER DOMINIKA BOGUMIŁA, SZAFRAŃSKI MACIEJ MATEUSZ SZEWCZYK KATARZYNA AGNIESZKA, SZYMAŃSKI ŁUKASZ PAWEŁ, ŚWIDEREK STANISŁAW ANTONI, ZIELIŃSKA ANNA MAGDALENA

KLASA III D
WYCH. MGR ANNA CICHOŃ-PYŁKA
KIERUNEK OGÓLNY
ADAMASZEK JUSTYNA, BAREJ MICHAŁ JANUSZ, BARTNIK EWA ZOFIA, BEŁCZEWSKA MONIKA ANNA, BIELIŃSKI RAFAŁ BORYS, BOŁOZ KATARZYNA BARBARA, DANIELEWSKI KAMIL STANISŁAW, DOBRZAŃSKA MONIKA NATALIA, GASKOŃ DAMIAN ERNEST, GMURZYŃSKA EWA, GRĄBCZEWSKA KATARZYNA, GUMBI SYLWIA NANDI, JOEL MARTA, KONDRACKI KAMIL, KONIK MARIUSZ KRZYSZTOF, KOSIŃSKI PRZEMYSŁAW JAKUB, KRĘCIEJEWSKA EWA, KRUPSKI MACIEJ, KRZESIŃSKI TOMASZ PIOTR, MALCZEWSKA KLAUDIA KLEOPATRA, OSIŃSKA ZUZANA KLARA, POŹNIAK MAGDALENA, PRZYBYLSKA JOANNA, RUTKOWSKI BARTŁOMIEJ MACIEJ, SOBOCIŃSKI PIOTR, STOLAREK MAGDALENA, SZERWENTKE ALEKSANDRA MARIA, SZKUPIŃSKI MARCIN ANDRZEJ, TURZYŃSKI JAN EDWARD, WAŁACHOWSKA MARLENA MAGDALENA, WOŹNIAK AGNIESZKA MONIK, WRZOSEK ADAM KRZYSZTOF

KLASA III E
WYCH. MGR ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BANACHOWICZ PAWEŁ MACIEJ, BERTOWSKA MARTA MAŁGORZATA, BOBROWSKA BEATA, CACKO SYLWIA, CHEŁMICKI FILIP, CHMURA ANETA SYLWIA, CHRZANOWKSA ANNA, CZAGOWIEC AGATA, GODLEWSKA JOANNA, GOSPODARCZYK SYLWIA ZUZANNA, GRUCHACZ ANNA MARIA, ISMAIL DIANA KOSIŃSKA AGNIESZKA, KOWALEWSKI TOMASZ MICHAŁ, MROCZEK PAWEŁ ALEKSANDER, MUC EWELINA AGNIESZKA, NIEMCZYK JOANNA BARBARA, NOWAK ANNA DOMINIKA, ORLAŃSKA AGNIESZKA, PIĘTAK NATALIA EWA PRZEPILIŃSKA PAULINA MALWINA, SIEJKA MACIEJ ANDRZEJ, STANISZEWSKA MAGDALENA GRAŻYNA, STASIAK AGATA, SZCZAWIŃSKA MALWINA ALDONA, SZLACHETKA BERNARD KONRAD, SZPINDA AGATA ZOFIA, SZPINDA DOMINIKA PAULINA, SZWEJDA IZABELA MARTA, ŚLĘZAK ALEKSANDRA GRAŻYNA, VU HUONG GIANG, WALASEK MARIA HELENA, ZIELIŃSKA KATARZYNA

KLASA III F
WYCH.MGR ELŻBIETA KRĘCIEJEWSKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BAZYL MARCIN, BOKSA ANNA JULIA, CHWAŁKO ALEKSADRA WIKTORIA, DOMINIK JUSTYNA DOMINIKA, DYDERSKA MONIKA, GRZESZKIEWICZ WOJCIECH, JASZEWSKA MAGDALENA JUSTYNA, JUCHNIEWICZ MAREK MATEUSZ, KACPERCZYK KONRAD ANDRZEJ, KODYM MARCIN PIOTR, KRYŚKIEWICZ SYLWIA RENATA, LIPKA – KADAJ JUSTYNA, LUBANIAK PAULINA ŁASZEK PAULINA, MALINOWSKI ŁUKASZ, MĘŻYŃSKA PAULINA EWA, MICHNA MARTA MAGDALENA, MIELCARZ BARBARA, OKRASA MAGDALENA PAULINA PACIOREK TOMASZ PAWEŁ, PACKO PIOTR, PISULA ELŻBIETA URSZULA, PLICHTA KATARZYNA, ROSIŃSKA KATARZYNA MONIKA, SIANOWSKI ARTUR, SOBIELARSKI MACIEJ ALEKSANDER, SZAGA EMILIA, SZYMAŃSKI MATEUSZ TRACZ MICHAŁ, TRUSIAK MARCIN, WODARSKA ALEKSANDRA PAULINA, WOJCIECHOWSKA EWA, WOJTAŚ KRZYSZTOF, WRÓBEL NORBERT, ZEIN IMAD FILIP

ROK 2006
KLASA III A
WYCH. KATARZYNA KACZYŃSKA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
BOGUSZ BEATA ELŻBIETA, HABER MICHAŁ , JURGA JAN BARTŁOMIEJ, KACZYŃSKA ANNA MARIA, KOMENDECKI KAMIL MATEUSZ, KOMORSKI SZYMON PIOTR, KOWALCZUK KAMIL, KOWALSKI MACIEJ KAROL, KRIKUN WŁODZIMIERZ TOMASZ, KUBIK RAFAŁ GRZEGORZM, MALINOWSKI PIOTR RYSZARD, MARKOWSKI PIOTR RYSZARD, MICHALAK MICHAŁ MAREK, MILCZACH PAULINA, OKONIECKI PIOTR, OPACKI JAN PAWEŁ, OWCZAREK ANETA, PARASZKA ŁUKASZ ALBERT, PĄCZKOWSKI MACIEJ RYSZARD, POLAKOWSKI ŁUKASZ MACIEJ, SKUZA MIKOŁAJ JAN, STASIAK BARBARA, SZCZYPIOR JACEK PIOTR, SZTUK EWA, ŚLUBOWSKA KATARZYNA, WODZIŃSKI PIOTR TOMASZ, WOJTASIEWICZ MICHAŁ, WRZOSEK ŁUKASZ, ZARĘBA MICHAŁ KAROL, ŻABOKLICKI DOMINIK

KLASA III B
WYCH. MGR PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK EUROPEJSKI
BRENDA ZUZANNA AGNIESZKA, CEGIELSKI WOJCIECH, CIEŚLAR JAN JÓZEF, CZWARNÓG ANNA, DOBRZELECKI MARCIN WIESŁAW, FIEDOR KAROLINA ANNA FRONCZAK MATEUSZ ROBERT, GODZIEJEWSKA LAURA, GOŁĄB AGATA, GROMEK MAGDALENA, ICZUK ALEKSANDER, KOŚCIUKIEWICZ MARTA JULIA, KURZYDŁOWSKA ANNA MARIA, LISIECKA ALEKSANDRA, LUDWISZEWSKI CEZARY KAROL, MATUSIAK MARTYNA, MICHNIEWICZ MAGDALENA ANNA, NOWAKOWSKI PIOTR, NUSZKIEWICZ BARTŁOMIEJ SŁAWOMIR, PIENIĄŻEK PAULINA, RYCHLEWSKA ZUZANNA ZOFIA, SZOSTEK ANNA MARIA, WESOŁOWSKI PIOTR, WIETESKA MATEUSZ JAN, WIĘCŁAW PAWEŁ TOMASZ WITKOWSKI WOJCIECH MACIEJ, WODZYŃSKA KINGA, ZABRZYDZKA MARTYNA, ZDZIARSKI JAKUB

KLASA III C
WYCH. MGR ANNA KULESZA-JELEŃ
KIERUNEK KULTUROWY
AMRÓZ MONIKA WIOLETTA, BANASIEWICZ JUSTYNA, BIAŁEK AGNIESZKA BEATA, DANOWSKA EWA REGINA, DUDUŚ AGNIESZKA MONIKA, FERREIRA-MARTINS JUSTYNA MARIA, GAJDA ALEKSANDRA, GŁADZKA MAŁGORZATA, GOŁĘBIOWSKA NATALIA AGNIESZKA, IWANOWSKA BEATA, JACZEWSKA SYLWIA, KAMIŃSKA ANNA KAROLINA, KOWALSKA JUSTYNA JAWITA, KOZŁOWSKA ILONA, KRAJEWSKA AGNIESZKA MARIA, KUROWSKA DOMINIKA ELŻBIETA, LEŚNIEWSKA OLGA, LEWANDOWSKI PAWEŁ ROBERT, MARINKOWIĆ MAGDALENA, RADULSKA NATALIA, SAWA KATARZYNA NATALIA, SAWICKI MACIEJ KACPER, STOLARSKA MAGDALENA ALEKSANDRA, SZYMANOWSKA MARTA MONIKA, ŚLEDZIŃSKA DOROTA MAGDALENA, TEODOROWICZ TOMASZ DARIUSZ, WIKTOROWICZ MARTA KRYSTYNA, ZAJĄCZKOWSKA MAŁGORZATA ANNA, ZAMBRZYCKI MICHAŁ, ZDANOWICZ AGNIESZKA ELŻBIETA, ZIELIŃSKA KATARZYNA, ZIÓŁKOWSKA ANNA, ŻELAZKO OLGA

KLASA III D
WYCH. MGR IWONA BERSE
KIERUNEK OGÓLNY
ANDRYCHOWSKI OLGIERD, BAGIŃSKA MARLENA, BEDNAREK KATARZYNA ALEKSANDRA, BOROCH OLGA ANNA, CHOJNICKI KAMIL WOJCIECH, CIANCIARA MATEUSZ MAREK, CZAJKA IZABELA KALINA, CZERWIŃSKI PAWEŁ ANDRZEJ, FRANKOWSKA JOANNA, GAMBRYCH ANNA MAŁGORZATA, GĘBARSKA NATALIA LUIZA, GIZIŃSKA TAWI, JAŚKIEWICZ ZUZANNA ELŻBIETA, KOBIELARZ ALEKSANDRA MAŁGORZATA, KOSSAKOWSKA AGNIESZKA JOANNA, KRUK MARCIN FILIP, LASECKI MARCIN JERZY, LIPKOWSKI MICHAŁ, NAROJCZYK MACIEJ, NIKISZ MACIEJ, PRZYBYŁA JAKUB, SIDOR AGATA MARIA, SIUDZIŃSKA JULIA ELIZA, SKRZYPKOWSKA EMILIA MARIA, SMOLIŃSKI JANUSZ ADAM, SOWIŃSKA MAŁGORZATA, STANIULIS MICHAŁ WOJCIECH, STOBIECKA ANNA WIŚNIEWSKI DOMINIK, WOJKOWSKA KAROLINA ZOFIA, ZWIEREW IZABELA

KLASA III E
WYCH. MGR AGNIESZKA PUCHAŁA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BARDADYN JUSTYNA, DĄBROWSKI PIOTR MICHAŁ, DRYMEL MAŁGORZATA, LUCYNA, DYMKOWSKA MAGDALENA, FURS ALEKSANDRA ZOFIA, JURCZAK AGNIESZKA MARIA, JURKIEWICZ MARTA TERESA, KAMIŃSKA KAMILA, KARCZEWSKA MAŁGORZATA, KARENDYS KARINA, KAZIMIERCZAK EUGENIUSZ PIOTR, KIELAK TOMASZ JERZY, KLAJDA KAMILA KATARZYNA, KOŁOSOWSKI MIKOŁAJ BOHDAN, KOMASA KARINA MARIA, KOPERSKA JULIA MAŁGORZATA LENARCZYK ILONA MAŁGORZATA, MOSKWA ZOFIA MARIA, OBACZ PIOTR GRZEGORZ, PIETRYKOWSKI MICHAŁ, PIOTRKOWSKA KAROLINA OLGA, RYBIŃSKA DOMINIKA MAŁGORZATA, SADECKA KATARZYNA, SKOMOROWSKA DARIA OLGA, ŚWITAJ KATARZYNA, TRZYCIŃSKA PAULINA, WAWRZYSZCZUK AGATA MARIA, WILAMEK EMILIA MARIA, ZIĘĆ GRZEGORZ CEZARY

KLASA III F
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BIGORAJSKI MACIEJ FILIP, CUDNY ŁUKASZ, CZAPSKA ILONA, CZOBODA SANDRA, DĄBROWSKA JOANNA, DERBICH BEATA, DMOWSKA KAROLINA DOMAŃSKA OLGA, EJSMONT ESTERA KAROLINA, GRALEWSKA KATARZYNA JASIŃSKA KAMILA, JAWOROWSKA BEATA, KACPRZYK KATARZYNA JANINA KORYCKA MARIA HALINA, KRAMARCZYK SYLWIA JUSTYNA, KRAS PAULINA ELŻBIETA, LASKOWSKA KAROLINA ANNA, NAGRODZKA MONIKA, OSIŃSKA ANETA ANNA, PASZKIEWICZ SONIA FORTUNATA, PAWLAK JAKUB, PIOTROWSKI MATEUSZ ADAM, POLKOWSKA MARTA KAROLINA, PRZEDPEŁSKI MICHAŁ, SKIBA JAKUB MARIUSZ, SKURSKA IGA, SOBCZAK PAULINA JOANNA, SOSNOWSKI MAŁGORZATA, SZATAŃSKA MARTA ANTONINA, SZOPIŃSKA KAROLINA, WALCZEWSKA MARTA, WANAT KAROLINA, WIELGOSZ AGNIESZKA, WIESIOŁEK ANNA ELŻBIETA

ROK 2007
KLASA III A
WYCH. MGR PIOTR DMITROWICZ
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
ADAMCZYK JULIAN, BIGOSZEWSKI MICHAŁ, DĄBROWSKA BEATA, DŹWIGAJ JAKUB, GŁADYSZ MATEUSZ, GZIK TOMASZ, JEDYNAK ADAM, KALINOWSKI DANIEL, KOZERA KAROLINA, KUGACZ PAWEŁ, KUKUŁA NATALIA, LASKOWSKI JAN, MALASZEWSKI MICHAŁ, ORACKA KATARZYNA, PASZKOWIAK MICHAŁ, PASZKOWSKI DOMINIK, POŁAWSKI TOMASZ, PYRZANOWSKI MARIUSZ, RADTKOWSKA MARTYNA, ROBASZEWSKI ANDRZEJ, RUPOCINISKI MAREK, RUTKOWSKI OLGIERD, STANKOWSKI MICHAŁ, SOSNOWSKI MACIEJ, SUŁEK MAGDA,SZYMAŃSKA ANNA,TĘSNY PIOTR, TYMOSZEWSKI ADAM, ZDAŃKOWSKI PIOTR

KLASA III B
WYCH. MGR GRAZYNA KLENK
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
ARCHACKI ARKADIUSZ, BRYM MICHAŁ, BUDEK KLAUDIA, CIEŚLICKI PIOTR, DUTKIEWICZ MAŁGORZATA, DYMIŃSKI MARIUSZ, GIEMZA MAGDALENA, KACPRZAK JAMES, KAROLAK KAMIL, KOWALSKI PAWEŁ, KUTYNA ŁUKASZ JERZY, MAJORCZYK RAFAŁ, MARKOWSKI MARCIN, NIKIFORUK WOJCIECH, ORŁOWSKI BARTOSZ, PĘDZIKIEWICZ ANITA, PIOTROWSKA MAGDA, PIWKO MARIUSZ, RADZICKI MARCIN, REDZIMSKA MARTYNA, RYBACKI ŁUKASZ, SERAFIN PIOTR, STANICKI ŁUKASZ, STRAKACZ KRZYSZTOF, WOJDA MATEUSZ, WOJTAŚ TOMASZ, ZWĘGLIŃSKI MICHAŁ

KLASA III C
WYCH. MGR MARLENA SZLACHETA
KIERUNEK EUROPEJSKI
BRYNDA WERONIKA, BRZUS AGNIESZKA, CIĘCIARA IZABELA, FUKSIEWICZ ALEKSANDRA, GAWRYSZEWSKA MAGDALENA, IWANOWSKI ADAM, JANKOWSKI MAREK, JUREK RADOSŁAW, KLESZCZEWSKI KONRAD, KŁOPOTOWSKA ALEKSANDRA, KOSSOWSKI RAFAŁ, NAUMCZYK KATARZYNA, NOWAK JAROSŁAW NOWIK NATALIA, PUŚCIAN MACIEJ, RABA ALEKSANDRA, SAKS ALEKSANDRA, SIELUK JAN, SKRZYDELSKA JOANNA, SUTKOWSKI MARCIN, SZAFRAŃSKI MARCIN, SZCZUROWSKA KATARZYNA, SZELEWICKI MATEUSZ, TĄKIEL MACIEJ, TRZEPAŁKO ROBERT, WALUK WERONIKA, ZAWADZKA PAULINA, ŻAROŃ KATARZYNA


KLASA III D
WYCH. MGR TOMASZ WIERZBICKI
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ANDRZEJEWSKA MARTA, BARSZCZ MARTYNA, BIELAK KRZYSZTOF, BIERNACKA NATALIA, BUGA MARTYNA, DĄBRÓWKA JAKUB, DĘBOWSKA MONIKA, FIEDORCZUK MARIA, FRELEK MATEUSZ, GALAS JAROSŁAW, INIARSKA ADA, KLINKOSZ ALICJA, KRYSIK AGATA, NIKITIUK ANNA, NOWACZYK ANNA, NUSZKIEWICZ ALEKSANDRA, PASIŃSKA EDYTA, PIETRYSZYN ALEKSANDRA SOŁKOWICZ MARTA, STYKOWSKA AGNIESZKA, SZANIAWSKI PATRYK, TROJANOWSKA MARTA, URBAŃSKA KATARZYNA, WLEKLIK PAWEŁ, ZABŁOCKA BEATA, ŻUKOWSKA SYLWIA

KLASA III E
WYCH. MGR FRANCISZKA MĘŻYŃSKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BLOMBERG ALEKSANDRA, BOGURAD PAULINA, BUBIEŃ BEATA, BUJALSKA KAROLINA, CHLEBOWSKI MICHAŁ, DOMINIAK KAROLINA, DUDKOWSKA SYLWIA, IWANOWSKI JAKUB, KĘPIŃSKA AGNIESZKA, KOWALCZYK KAROLINA, KRYSIŃSKA DOROTA, MIJAKOWSKA KATARZYNA, NIEMCZYK MICHAŁ, NIEŚCIOR KATARZYNA, OLSZEWSKI MACIEJ, POL MAŁGORZATA, POZOREK MARTA, STAŃCZYK ANNA, SZYMAŃSKI DORIAN, TURCZYŃSKA MARTA, WIECZOREK JOANNA, ZABOREK AGATA, ZDUNEK ŁUKASZ,ŻUKOWSKA URSZULA

KLASA III F
WYCH. MGR KRYSTYNA RYLSKA
KIERUNEK KULTUROWY
ALEKSANDRUK KATARZYNA, DUBCZYK PAULINA, KARPIŃSKI JACEK, KORLAK ZUZANNA, KOZŁOWSKI MICHAŁ, LEŚ ALEKSANDRA, LIEBERT KAROL, ŁADNA ŻANETA, MAŁYS KATARZYNA, MIKULSKI JAN, MISIOR SYLWIA, MODRO RADOSŁAW, NIEDZIELSKA JOANNA, NURZYŃSKA AGNIESZKA, PASEK VEL PASZKOWSKI GAWEŁ, PASZKIEWICZ ALEKSANDRA, PIĘKOŚ KATARZYNA, PRZEŹDZIECKI BOGUMIŁ, SADOWSKA AGATA, STANISŁAWSKA KATARZYNA, SZYPOWSKA ZOFIA, ŚWIDERSKA NATALIA, TALMA MATEUSZ, WALCZAK ANNA, WOJDA KATARZYNA, ZAREMBA ANNA

KLASA III G
WYCH. DR WACŁAWA KURCMAN-PRZEDPEŁSKA
KIERUNEK OGÓLNY
CWYL MAGDALENA, JANUSZEWICZ ELIZA, JARKIEWICZ MAGDALENA, KALIŃSKA PATRYCJA, KOWALCZYK JACEK, LIPIAK MAGDALENA, OSTATEK JACEK, PLISIKIEWICZ KAMIL, ROGALA ALEKSANDRA, ROJECKA DANUTA, RYNIEWICZ JUSTYNA, SKOCZYLAS PIOTR, STĘPKOWSKA NATALIA, SZCZUKA PIOTR, SZEWCZYKIEWICZ MACIEJ, TOMALA MAŁGORZATA, WIERZBICKA MONIKA, WYSZOGRODZKA MARTA, ZIEMIŃSKA ANETA, ZIÓŁKOWSKA EDYTA

ROK 2008
KLASA III A
WYCH. ANNA DWORZYCKA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
BANUL JOANNA, BIELAWSKI JAKUB, BIEŃKOWSKI MATEUSZ, DZIUŁKO ARTUR, ERCHARD MACIEJ, FRELISZKA MICHAŁ, GAWRYSZEWSKA PAULINA, GŁOWACZ MICHAŁ, JAŚKIEWICZ FILIP, KOCHAŃSKI MICHA, KUCHARSKI PAWEŁ, NAŁĘCZ MACIEJ, ODOLAK KARINA, OPŁOCKI MARCIN, PAWIŃSKA JULITA, PIETRZAK MACIEJ, PIORUN TOMASZ, SENTAREK MICHAŁ, SOKÓLSKA MAGDALENA, STAŃCZAK ALEKSANDER, SZAFRAŃSKA SANDRA, SZOŁUCHA MICHAŁ , TRĄBIŃSKI ŁUKASZ, TYMOSZEWSKA EWA, WALCZAK JAKUB, WILIM MICHAŁ ZIMIŃSKI RAFAŁ, ZIOMEK MARTA, ŻEWŁAKOW TOMASZ

KLASA III B
WYCH. PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK EUROPEJSKI
BARCZAK ANNA, BERGIEL PIOTR, BŁOCKI WŁADYSŁAW, BOGUTA ANDRZE, BULIK ALEKSANDRA, DOMAGAŁA FILIP, GORZELANY DAMIAN, GÓRNIAK KAROLINA, GRONEK ANNA, HANUSZEWSKI PIOTR, KRZYŻANEK EMIL, LECH KATARZYNA, LECHNIO AGNIESZKA, MAJEWSKI MACIEJ, MIROSZ-DUDKOWSKI KAROL, MLECZAK KACPER, OKOŃ JOANNA, PIEKUT PAULINA, POLCAR PAWEŁ, PUDAS PAULA, ROSIŃSKA MAGDALENA, ROWIŃSKA SARA, SKOLIMOWSKA EMILIA, SZCZEPAŃSKI PIOTR, SZYMANIAK ALEKSANDRA, WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ, ZAKRZEWSKI PAWEŁ

KLASA III C
WYCH. ANNA CICHOŃ-PYŁKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BŁACHNIO JAKUB, BOCHENEK MARLENA, DĄBROWSKA KATARZYNA, DERDZIUK ZOFIA, DOBROGOSZ KATARZYNA, FERDERER MAGDALENA, FIGIELSKA ANNA, GOŁĘBIOWSKA EMILIA, JACZEWSKA MAGDALENA, JANKOWSKA KATARZYNA, JASIŃSKA SYLWIA, KAIM EMILIA, KLEPACKI PATRYK, KUCZMIEROWSKA KAJA, KUMIĘGA AGATA, LIPNICKI ALAN, MATUSIAK OLGA, MOSZCZYŃSKA JUSTYNA OCHMAŃSKI MATEUSZ, PILISZEK ALICJA, POLASZEK FILIP, RACHUBA PAULINA, SABAK JAKUB, STAWICKA ANNA, SZCZEPANIAKAGNIESZKA, TYMOSZUK URSZULA, WILCZKOWSKA ANNA MARIA, WOJCIECHOWSKA MARTYNA, WOLF KAROLINA, WOŹNIAK GRZEGORZ, WÓJCIK MAŁGORZATA

KLASA III D
WYCH. MAGDALENA KUPIEC
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
GAJEWSKA GABRIELA, GASZEWSKI KAMIL, GÓRECKA AGNIESZKA, KOSMALA KAROLINA, KUCHARSKA MILENA, MARCZAK MARTA, MARTON ANNA, MICHALSKA MAGDALENA, NACHYŁA MONIKA, NOWAK NATALIA, OGNIK ALEKSANDRA, OSTASIEWICZ WOJCIECH, PARZYSZEK ARKADIUSZ, PODGÓRSKA NATALIA, PRZĄDKA ZUZANNA, PUCHALSKA MAGDALENA, RĄCZKA KRZYSZTOF, SIENKOWSKA JOANNA, SŁOMKA AGATA, SZEWCZYK MICHAŁ, ŚWIECA MARTYNA, TARŁOWSKA OLGA, WIERZEJSKA KATARZYNA, WILEMSKI MARCIN ZABRZEWSKA ADRIANNA, ZAREMBA CEZARY, ZIENKIEWICZ KAMIL

KLASA III E
WYCH. JOANNA WOLFRAM
KIERUNEK KULTUROWY
AMRÓZ ŁUKASZ, CACKO AGATA, CHRZANOWSKA MONIKA, CZARNIAK NATALIA DEMUS MATEUSZ, DŁUŻNIEWSKI MARCIN, DRESZER KAROL, GAJDZIŃSKA KAROLINA, JOBDA MARCIN, KILJUNEN PAWEŁ, KŁODOWSKA JOANNA, KONARZEWSKA NATALIA, KORSZEŃ MATEUSZ, KOWAL JOANNA, KRÓLIK AGATA KRUKOWSKA DOMINIKA, LIS PIOTR, MILANOWSKA KATARZYNA, MISIOR NATALIA, MUCHA EMILIA, PAJEWSKA ALEKSANDRA, PIÓR ADAM, RYDZIŃSKA MAGDALENA, SAWIŃSKI FILIP, SZEWC MAŁGORZATA, WASZELEWSKI ŁUKASZ, WIŚNIEWSKA WIOLETA, WÓJCICKA MAGDALENA, ZAWADZKA MAGDALENA

KLASA III F
WYCH. GRAŻYNA STRZELCZAK
KIERUNEK MENEDŻERSKI
BANASZEK MARIUSZ, BARTOSEK ROBERT , BOCIAN MARCIN, BRZOZOWSKI KRZYSZTOF, GADOMSKI KAMIL, JEŻ KRZYSZTOF, KIELAK STANISŁAW, KONKOL DOMINIKA, KOWALSKI MACIEJ, KWAPULIŃSKI SEBASTIAN, LESZCZYŃSKI DANIEL, MADEJSKI TOMASZ, MAŃK MONIKA, NIEMIRA MARTYNA , PAWLAK ANDZRZEJ, PŁUCIENNIK MONIKA, PRUSIŃSKI PAWEŁ, RAWIAK PIOTR, SOLNICA KRZYSZTOF, SPYCHALSKI JAKUB, SZAFRAŃSKI MICHAŁ, ŚWIĄTEK KRZYSZTOF, TRAUT MICHAŁ, WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA, WOJCIECHOWSKI MICHAŁ, WOŹNICA KRYSTYNA, WYSZOGRODZKI PIOTR, ZIÓŁKOWSKA KAROLINA

ROK 2009
KLASA III A
WYCH. IWONA BERSE
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
COSENTINO SERGIO, DWORAKOWSKI KAROL JÓZEF, GROMUŁ MICHAŁ, GRUSZKA NINA MARIA, KŁOPOTOWSKI ADAM PAWEŁ, KOSSAKOWSKI TOMASZ, KRÓLAK ŁUKASZ, ŁOSIEWICZ KATARZYNA MARIA, ŁOSIEWICZ PAWEŁ, MACIAK MAGDALENA, MARCZAK ARTUR, MĄDRY MATEUSZ, OKRASA URSZULA, PARADIUK PIOTR, PASTEWKA ŁUKASZ BŁAŻEJ, PĄTEK KRZYSZTOF, MICHAŁ, PIĄTEK PIOTR, PÓLTORAK FILIP MAREK, PRZYBYSZ RAFAŁ, PTASIŃSKI JAROSŁAW JAKUB, SADOWY MARTA KRYSTYNA, SADOWY MICHAŁ ALEKSANDER, SOBÓL MACIEJ, STASZAŁEK DAMIAN JAN, SZYSZKIEWICZ PAULINA BEATA, TARCHAŁA RÓŻA MARIA, WORECKI KRZYSZTOF LECH, WYSOCKI ROBERT

KLASA III B
WYCH. INEZ WASIUKIEWICZ
KIERUNEK EUROPEJSKI
AUGUSTYNOWICZ MONIKA ZUZANNA, BIEŃKOWSKA ALEKSANDRA, CIARA DOMINIKA, CIECHAŃSKI MICHAŁ, DMUCHOWSKA AGATA ANNA, DOBOSZ KONSTANCJA MARIA, DREWNOWSKI RAFAŁ STANISŁAW, GAJEWSKI BARTOSZ MARCIN, GIMPEL FILIP, GRUCHACZ ANETA ILONA, GUT MAGDALENA SONIA, KOWALEWSKA SANDRA SABINA, KRAKOWIAK MARIKA MAŁGORZATA, LEW MICHAŁ, MAJEWSKA MARTA, MARCZAK MATEUSZ KAMIL, MIKOŁAJCZAK PATRYCJA MAŁGORZATA, MISZKIEWICZ MARTA KATARZYNA,OLCZYK JULITA PACEK JOANNA, RZEPECKA ANNA, SERDAKOWSKI MICHAŁ JAKUB, SOSNOWSKA MAGDALENA, STEFANOWSKA ALICJA EWELINA,WORONIECKI ŁUKASZ KRZYSZTOF, ZAKRZEWSKI JAKUB GRZEGORZ, ZIELIŃSKI ANDRZEJ CEZARY , ŻYLAK AGATA EWA

KLASA III C
WYCH. AGNIESZKA PUCHAŁA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
CHOLEWIŃSKA BARBARA, CZAPNIK MARTA, JABŁOŃSKA KATARZYNA, JANKOWSKA PAULINA MONIKA, KLIMEK MATEUSZ ALEKSANDER, KOBUS KRZYSZTOF WOJCIECH, KOPER ALEKSANDRA NATALIA, KRAWCZYK ANNA KATARZYNA, KWAŚNIEWSKA JOANNA, LASZCZKOWSKA JOANNA, LUDWIN PAULINA, MAKAREWICZ RAFAŁ, MIKOŁAJCZYK FILIP TOMASZ, NOWOCIN KAROLINA, OSSOWSKI PATRYK, PAWLAK ELŻBIETA, POPŁAWSKA ALEKSANDRA DOROTA, REDLIN KAROLINA, ROGUSKA JOANNA EWA, SITAREK MARTA KATARZYNA, SYROPOLSKI MICHAŁ MACIEJ, WOJEWÓDZKI KONRAD ŁUKASZ, ZIÓŁKOWSKA JOANNA, ŻAKOWSKI MIKOŁAJ JAKUB

KLASA III D
WYCH. MAGDALENA NAWROCKA-BERG/
ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA,
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ARANA ITURRI AGNIESZKA CARMEN, BOBER AGNIESZKA, BOBLEWSKA JUSTYNA ELŻBIETA, BOCHENEK PAULA, BURZYMOWSKA EWELINA KARINA, CZAJEWSKA MARTA, GRABOWSKA MONIKA JOANNA, KALIŃSKA KRYSTYNA JULIA, KLECZKOWSKA DIANA SYLWIA, KOBIAŁKA WERONIKA, KRZYKOWSKA KATARZYNA IRENA, KURKOWSKA WERONIKA PAULINA, MAĆKOWIAK MARTA, OSTROWSKA KATARZYNA MARIA, SZLĘZAK ADA, ŚREDZIŃSKA AGATA, TRZASKOWSKA ADRIANA, TRZEBIŃSKA ANNA

KLASA III E
WYCH. ANNA KULESZ-JELEŃ
KIERUNEK KULTUROWY
BIERNAT MAGDALENA, BIŁOWICKA ZUZANNA HANNA, BURSZTYŃSKA ALEKSANDRA, CHMIELAK MIKOŁAJ, DZIURDZIAK SYLWIA, DŻWIGAJ ADRIANNA, GOŁĘBIEWSKA ANETA MONIKA, GÓRSKA PAULINA, GWARDYS ZUZANNA, JUNG ANNA ALEKSANDRA, KLIMEK MARTA MAŁGORZATA, KNAPEK KATARZYNA, KOPYTOWSKA MARTA JOANNA, KASAKIEWICZ DAJANA, KRYSTEK KAROLINA, ŁADNA ANNA, ŁOSIN KLAUDIA, MORAWSKI MACIEJ, OSTAS OLGA MARIKA, PRĘŻYNA EDYTA SYLWIA, SOBCZAK BARBARA, SZCZĘSNA PAULINA, SZLENDAK JOANNA, SMITROWSKA MARTYNA OLGA, WEŁPA ŁUKASZ, WINIARSKA PATRYCJA

KLASA III F
WYCH. ANNA OWCZARCZYK
KIERUNEK MENEDŻERSKI
ADAMCZYK PATRYK EUGENIUSZ, AWDZIEJCZYK ALEKSANDER, BIEDRZYCKA PAULINA, BOGDAŃSKI JAN MARIA, BONIECKA MAGDALENA, CHMIELECKI JACEK MARCIN, CZARNECKI PRZEMYSŁAW, DĄBAŁA IWONA, DRUŻBA MAGDALENA ELŻBIETA, GRZMIL BARTŁOMIEJ, JASIŃSKI ŁUKASZ, KAROLKIEWICZ MICHAŁ, KOSIŃSKI DANIEL, KRAKÓWKA ANDRZEJ ROBERT, KURDEJ MAGDALENA NATALIA, MACHOWSKA URSZULA ANNA, MAZUR MICHAŁ, PŁATNERZ ŁUKASZ POLOWCZYK WOJCIECH, ROSSIAN MICHAŁ JERZY, SIKORSKI ADRIAN, SLADEK RUDOLF, SOBCZAK MAKSYMILIAN PATRYK, SOŁTAN FILIP DANIEL, STRZAŁKOWSKA ANITA, STRZAŁKOWSKI ARTUR, SZPOCIŃSKA ALEKSANDRA HALINA, SZULC MONIKA MAGDALENA, URZYKOWSKA KAROLINA, WIERNY WERONIKA MARIA, ŻAK MATEUSZ SŁAWOMIR, ŻOCHOWSKI GILBERT

KLASA III G
WYCH. HENRYK ŚNIEŻEK
KIERUNEK MATEMATYCZNO-FIZYCZNY
ANDRZEJEWSKI WOJCIECH, BUJALSKA ALEKSANDRA KATARZYNA, CHRÓŚCICKI KONRAD, DAMĘTKA MONIKA, DĄBKOWSKA KLAUDIA, DĘBSKI PAWEŁ, FARYNA ANDRZEJ JAN, GOLONKA PAWEŁ, GONTA ALICJA, JANICKA EWELINA JANOWSKA DOMINIKA ANNA, JÓŹWIAK DAMIAN CEZARY, KONAROWSKI JAKUB, KOTKOWICZ MAŁGORZATA, KOWALCZYK PATRYCJA, KRASZEWSKA ANTONINA, KUSZEL AGNIESZKA MARIOLA, LESZCZYŃSKI KAMIL, MAŁETKA TOMASZ, MARCZAK MARIUSZ, MAZUR DOMINIK KRZYSZTOF, MODRZYŃSKI ADAM MACIEJ, ORLIKOWSKI KAROL MICHAŁ, PAWŁOWSKI PIOTR ARTUR, RODEK PIOTR, RUSJAN PATRYK, SKWAREK TOMASZ, SZATKIEWICZ HONORATA EWA, SZYMCZUK PATRYK PIOTR, WALICKA KATARZYNA, WIELGUS DAMIAN, ŻYŁKA ROBERT, WASILEWSKI SEBASTIAN DANIEL, JAROSZ PRZEMYSŁAW MATEUSZ, KAŁWIŃSKI MATEUSZ MACIEJ, MAC JAKUB ALEKSANDER, MIKSA ELŻBIETA, MUSZYŃSKI KAROL KONRAD, NOWICKI HUBERT KRZYSZTOF, PETRUSIEWICZ ARTUR ALBERT, PETRYKOWSKA LUIZA, POLKOWSKI MATEUSZ WITOLD, SOBIECKI TOMASZ MATEUSZ, WRONKO TOMASZ, ŻAK KAMILA

ROK 2010
KLASA 3A
WYCH. KLENK GRAŻYNA
KIERUNEK EUROPEJSKI
BARAN SEBASTIAN, BUREK ALICJA JADWIGA, BUGA TOMASZ MARCIN, CHOJNACKI BOLESŁAW JERZY, DERDZIUK ANIELA MAŁGORZATA, GARNIER MATEUSZ, GODLEWSKA ALEKSANDRA, IMIELA MONIKA, KOWALIK PIOTR, KRYSIAK ALEKSANDRA, KWAPIEŃ ALEKSANDER, LEONCZAK AGATA, MIROWSKI PAWEŁ, NASTAZIAK OLIVER KONRAD, OSIK DARIUSZ ADAM, PIĄTEK PATRYK JAKUB, PIKULA TEODOR ANDRZEJ, POPIOŁEK KLAUDIA, ROWICKA MONIKA, STEFAŃCZYK JOANNA KATARZYNA, SZCZEPAŃSKI PAWEŁ, WIELGAT KAROL JAN, ZAWADA ANNA JOLANTA, ZDANOWSKA KAMILA, ZYGIEL PIOTR KAROL

KLASA 3 B
WYCH. GARBIŃSKI ALEKSANDER
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ANTOSIK KATARZYNA, BARANEK NICOLLE NELLA,BŁASZCZYK LILIANA, BODALSKA KAROLINA ANNA, DOBROWOLSKI JULIAN, FILIPEK DOMINIKA EWA, GAC MIKOŁAJ KAJETAN, KAZIMIERCZAK ALEKSANDRA, KOWALEWSKI FILIP ZBIGNIEW, KWIECIŃSKA IZABELA ALEKSANDRA, LINDENBERG MICHAŁ JAN, MACKIEWICZ PAULA MARIA, MALINOWSKA ADRIANNA MAGDALENA, MASIK MARTA MARIANNA, MIAZGA BARTŁOMIEJ JAKUB, MROZIAK PAWEŁ, NIEMIRA SEBASTIAN, PAPROTA PATRYK, PIETRZAK JAKUB KRZYSZTOF, PIOTROWSKA KATARZYNA MARIA, RAPACKI MICHAŁ GRZEGORZ, REKOS KAROLINA JULIA, SMOLYANSKA DARIYA, SZYMAŃSKA TEKLA ZUZANNA, WAWRZYNIAK DOMINIKA WIKTORIA, WIDOMSKI ROBERT, WITEK EDYTA, WOJCIECHOWSKI FILIP WIKTOR, ZAPAŁA STEFAN, ZIEMAK DOMINIKA

KLASA III C
WYCH. CZERWIŃSKA JOANNA
KIERUNEK MENADŻERSKI
ANDRYSZCZUK IGOR, DOMAŃSKI KONRAD, DYBICZ PAWEŁ JAN, DZIUDZIEK PATRYK KAROL, FĄFARA RAFAŁ ROBERT, FIJAŁKOWSKI MARCIN KRZYSZTOF, GAJDZIŃSKI ADAM BARTŁOMIEJ, GOŁĄB ANNA DOMINIKA, GRABOWSKI MARCIN, JAGIEŁŁO KLAUDIA MAGDALENA, JAROSZ PRZEMYSŁAW MATEUSZ, KAŁWIŃSKI MATEUSZ MACIEJ, KLIMCZAK JAKUB JAN, MAC JAKUB ALEKSANDER, MIKSA ELŻBIETA, MUSZYŃSKI KAROL KONRAD, NOWICKI HUBERT KRZYSZTOF, PETRUSIEWICZ ARTUR ALBERT, PETRYKOWSKA LUIZA, POLKOWSKI MATEUSZ WITOLD, SOBIECKI TOMASZ MATEUSZ, WRONKO TOMASZ, ŻAK KAMILA

KLASA III D
WYCH. JOANNA WOLFRAM
KIERUNEK KULTUROWY
AMBROZIAK MATEUSZ, BARTNICZAK PAULINA JUSTYNA, BIAŁY KAMILA, BRISS KLAUDIA, DŁUŻNIAK KAROLINA, FIGURA ANNA WERONIKA, FLUR BARBARA MAGDALENA, GAWRYSZEWSKI JAKUB, GOLUCH WERONIKA, GRĄDZKI PRZEMYSŁAW, HANKAŁA PIOTR JAN, JANISZ WERONIKA MAGDALENA, JEZIAK URSZULA MARIA, JURKIEWICZ WOJCIECH, KIEŁEK PAULA ESTERA, KONARSKI PRZEMYSŁAW MARCIN, KOPEL KATARZYNA JOANNA, KOWALSKA PAULINA MARIA, KULASIŃSKA MARLENA, MAJCHER AGNIESZKA, MATUS NATALIA EWA MOZGAWA JOANNA EWA, OSTOLSKI PAWEŁ, PAWŁOWSKA KLAUDIA, PIETRYKOWSKA ALICJA KRYSTYNA, POLAŃSKA MAŁGORZATA ANNA, SUSZCZYŃSKA ALEKSANDRA ELŻBIETA, SZCZYTYŃSKI PRZEMYSŁAW, WIELĄDEK KONRAD, ZIEMBA ALEKSANDRA BARBARA

KLASA III E
WYCH. PIOTR DMITROWICZ/ANNA DWORZYCKA
KIERUNEK KULTUROWY
BARSZCZ AGNIESZKA WERONIKA, BIAŁOBRZESKA ANITA, GLOEH JOANNA MARIA, GODLEWSKA ALEKSANDRA, GORBACZYŃSKA-PAWŁUSZKO IZABELA SONIA, GUZOWSKI ADAM PETER, JARZYŃSKI DANIEL KAROL, JUREK DOMINIKA MARIA, KAMIŃSKI MATEUSZ KAMIL, KARCZEWSKA JOANNA BARBARA, KRAUZE EWA KINGA, KRÓLIKOWSKA KAROLINA ANNA, LIPSKI KAROL, MAREK ANNA MONIKA, MOSAK WERONIKA, MOTYCZYŃSKA EDYTA MARIA, NOWAKOWSKI ALEKSANDER, PALCZAK ALEKSANDRA HELENA, PAPIERZYŃSKA PAULINA KAROLINA, PYCKA NATALIA, REK KAMIL PIOTR, RUKAT DOMINIK, TLAGA PATRYCJA EMANUELA, WALCZAK KAROL, WASZCZUK RAFAŁ, WIERCIŃSKA MAGDALENA, WIŚNIEWSKA ANETA, WIŚNIEWSKI PAWEŁ MATEUSZ

KLASA III F
WYCH. TOMASZ WIERZBICKI
KIERUNEK BIOLOGICZNO-CHEMICZNY
CIURZYŃSKA ZUZANNA MAGDALENA, DZIĘGIELEWSKA JOANNA ALEKSANDRA, FIEMA JAKUB FILIP, FLAK KATARZYNA, GIERAK PAULA ANNA, GÓRECKI ADRIAN KRZYSZTOF, GÓRSKA ANNA MAGDALENA, KAŁUCKA PATRYCJA, KĘDZIERSKA KLAUDIA AGATA, KOWALIK ARTUR, KUDYBA KINGA BEATA, KWIATKOWSKI MACIEJ, ŁUCZKA EWELINA, MIELCZAREK ŁUKASZ, MOSSAKOWSKA BEATA JOANNA, NOWOCIEŃ KONRAD KAMIL, OLEKSIUK MAGDALENA MAŁGORZATA, PASEK VEL PASZKOWSKI KAMIL KRZYSZTOF, PISAREK MICHAŁ EDWARD, RYCHALSKA ALINA, SENDEK MAGDALENA JUSTYNA, SZCZEPANIK ANNA STEFANIA, SZYMAŃSKI ŁUKASZ, WNUK MATEUSZ MAREK, WYGANOWSKI JAN JULIUSZ, ZAGRODZKA ADA, ZAREMBA URSZULA MARIA

KLASA III G
WYCH. SŁAWOMIR FELIGA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-FIZYCZNY
ADAMASZEK JAN KAZIMIERZ, BEDNAREK PIOTR KACPER, CHMIEL JAGODA MAGDALENA, DOBKOWSKI MATEUSZ ROMAN, DZWOLAK ŁUKASZ, FUK MICHAŁ, KLONOWSKI ADAM TOMASZ, KOWALSKI JAROSŁAW ROBERT, KRAJEWSKA PAULINA, KRAWCZYK MATEUSZ FILIP, ŁUKASIK MARCIN, MALMON ERNEST ADAM, MIELNIK MICHAŁ ADAM, MILEWSKI ROBERT ALBERT, ROSA MATEUSZ, STACHOWICZ PAULINA, STANISZEWSKA DOMINIKA ALEKSANDRA, STEFANOVSKI MARKO, STEFAŃSKA MARIA IRENA, TOKAJ MARIUSZ, WIŚNIEWSKI JAN FILIP, WNUK MICHAŁ RAFAŁ

ROK 2011
KLASA III A
WYCH.PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK EUROPEJSKI
CICHOCKA KATARZYNA ANNA, CZOŁPIŃSKI MICHAŁ, DZIUBECKI JAKUB FILIP, MATEUSZ, GÓRNIAK KATARZYNA, JASIŃSKA PATRYCJA, JĘDRZEJCZAK MACIEJ SŁAWOMIR, KLIMEK ARTUR, KOPCZYŃSKI MATEUSZ JAN, KURSKI MICHAŁ, MAJEWSKA KATARZYNA, PARADISTAL ANNA, PODOGRODZKA ANNA, SARZYŃSKA MAJA KINGA, SKUZIŃSKI DARIUSZ, SOCZEWICA STANISŁAW JERZY, STAŃCZUK MARTYNA, WALCZAK MARCIN STANISŁAW

KLASA III B
WYCH. ANNA CICHOŃ-PYŁKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ADAMCZYK ANTONINA MAŁGORZATA, BARGIEŁ DOMINKIA OLGA, BYRSKI IWO WIKTOR, CHYZIAK MARTYNA, EKIERT EMILIA JADWIGA, HLEBOWICZ KAMILA PATRYCJA, JÓŹWIK CEZARY JAKUB, KIKOŁA MICHAŁ, KONCEWICZ FILIP JANUSZ, KOWALÓWKA WOJCIECH PIOTR, KOWALSKI DOMINIK, KOZIELEC MATEUSZ, KRAJEWSKA ZOFIA MAŁGORZATA, MALINOWSKA MAGDALENA MARIANNA, NAKLICKA NATALIA, OLJASZ BEATA MARTYNA, PACHOLCZAK AGNIESZKA MARIA, PASUT SEBASTIAN PIOTR, PAWELEC AGATA EWA RATAJ MARTA MAGDALENA, SĘKOWSKI SZYMON, SKORUPSKA PAULA DOROTA, SKRZYPKOWSKA JULIA GIZELA, TKACZUK MARIA JUSTYNA, WŁODARCZYK MICHAŁ JAKUB, WOJCIECHOWSKA PAULINA EWA, WOJDYNA ANNA, ŻARDECKA EWA JULIA

KLASA III C
WYCH. GRAŻYNA STRZELCZAK
KIERUNEK MENEDŻERSKI
BASAK MICHAŁ PIOTR, BIAŁOBRZESKI PIOTR PAWEŁ, BRZOZOWSKI ANDRZEJ, DĄBROWSKI MACIEJ ANDRZEJ, DZIEDZIC EWA, GAWLAK DAWID, JACZEWSKA KATARZYNA, KAMIŃSKI KAJETAN, KAZNOWSKI PRZEMYSŁAW HUGH, KLIMCZAK JAKUB, KOSSOWSKA ALEKSANDRA, KRAJEWSKA SYLWIA REGINA, KUCHARSKI KAROL MACIEJ, ŁUCZAK PIOTR, MACIOCH MAGDALENA PAULINA, MIKOŁAJCZYK ADAM ŁUKASZ, NOGALSKA KATARZYNA, OZDOWSKA MAŁGORZATA, PŁUZIŃSKA ALEKSANDRA MARIA, RENDECKI FILIP SEBASTIAN, ROWICKI WOJCIECH, STRZAŁKOWSKI DOMINIK TOMASZ, SUZIN ADAM SEBASTIAN, TARGOSZ PAWEŁ ŁUKASZ, TOPKA KAROLINA LIDIA, WIKTOROWSKA ANNA AGNIESZKA, ZAWADZKI RAFAŁ KRZYSZTOF

KLASA III D
WYCH. MAGDALENA KUPIEC/HENRYK ŚNIEŻEK
KIERUNEK KULTUROWY
CIOSTEK STANISŁAW PIOTR, CZECHOWSKA PAULINA, DEMBIŃSKA KATARZYNA MONIKA, FIGA MARIETTA MARIA, GACYK MALWINA KATARZYNA, GAWRYŚ KAMIL MATEUSZ, GODLEWSKA MARTA, JABŁOŃSKI MARCIN MACIEJ, JANKOWSKA ANNA MONIKA, JÓZEPCZUK JOANNA URSZULA, KOPANIA ANETA EWA, KRYSZKIEWICZ MAGDALENA, LIPIŃSKA MONIKA, LIRCZEWSKA ANETA IWONA, MAKSYMOWICZ WILOETTA, ROSPARA MAŁGORZATA ANNA, ROSTKOWSKA MARTA, SADOWSKA DOMINIKA JUSTYNA, SILVERIO SANDRA ESTERA, SYROPOLSKA ALEKSANDRA AGATA, SZYMOŃSKI TOMASZ, TRÓJKOWSKA MAGDALENA, WIEREMIEJCZYK ALEKSANDRA, WIĘCKOWSKA WERONIKA ALEKSANDRA, WINIAREK KAROLINA, ŻUKOWSKA JULITA EWELINA

KLASA III E
WYCH. PAWEŁ KOWALCZYK
KIERUNEK KULTUROWY
BIEGALSKA IZABELA, BOGDANOWSKA MIRIAM DOMINKIA, CHOROSTOWSKI NORBERT, DOMANOWSKI JERZY KAZIMIERZ, EWERTOWSKI JAN BORYS, GÓRSKI JAN, JAWORSKI ANDRZEJ ADAM, JEZIERSKA DOMINIKA AGNIESZKA, JÓŹWIAK ANNA WIKTORIA, KACZMARSKI KAMIL, KARCZEMNA MARTA MAŁGORZATA, KOSTRZEWSKA ALEKSANDRA, LEŚ ANGELIKA MAŁGORZATA, LEWARSKA AGATA BEATA, OGNIK ZUZANNA WERONIKA, OLECHOWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI ŁUKASZ, POWIERZA JESSICA NICOLE, RAJKOWSKI MATEUSZ, ROZENEK ADRIAN PIOTR, SKRZYPKOWSKI ADAM MACIEJ, WIDLAK ANNA MARIA, WOJTULEWICZ DOMINIKA, ŻABIK ADRIANNA, ŻUK MARIA ANNA, ŻUK MAGDALENA ANNA

KLASA III F
WYCH. JANINA WRÓBLEWSKA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-FIZYCZNY
BABIK STANISŁAW HENRYK, BRZOZOWSKI KONSTANTY JAN, CHOJNACKA JANINA IZABELA, FILIPOWICZ WIKTOR SZYMON, GIERWATOWSKA KATARZYNA, GIMPEL ALEKSANDER, GOŁEBIOWSKA WERONIKA JOANNA, JACH DAMIAN MATEUSZ, KASPAREK KATARZYNA MARTA, KULAWIEC PIOTR, LASOCKA KAROLINA PAULINA, LUCHOWSKA ANNA MARIA, MATUSZNA EDYTA MARIA, MATYSIAK KAMIL, MIŚTA FILIP MARCIN, OLENDER SEBASTIAN, PĘKALSKA ALEKSANDRA, PIEKARSKI ROBERT, PIÓRKOWSKA MONIKA MAŁGORZATA
POTYRALSKI GRZEGORZ JERZY, SKOMOROWSKI FILIP ALEKSANDER, STRZELECKI ADAM PRZEMYSŁAW, STRZELECKI MICHAŁ BARTŁOMIEJ, SUCHODOLSKA PAULINA, SZKUTNIK ILONA, TOMASZEWSKI MAKSYMILIAN, WARDAK AGNIESZKA, WITTLIFF ANITA, WOŹNIAK WOJCIECH, WYDERKA MARTA ALEKSANDRA

ROK 2012
KLASA III A
WYCH. MAŁGORZATA POPIEL
KIERUNEK EUROPEJSKI
BIŃKOWSKA KARINA, BURCZENIK MICHAŁ, CANO DOMINGUEZ DAWID ALBERTO, CHMIELIŃSKA INGA KLARA, DOBRZYŃSKA MARTA, DYMOWSKA MAGDALENA DOMINIKA, ISMAIL MARCEL, JAROSZEWSKI LESZEK, KARWAS JOANNA DOMINIKA, KLIMIUK BARTOSZ GRZEGORZ, KŁOS BARTOSZ, KRACHE RYAD, MARTON MICHAŁ MATEUSZ, MATUS MACIEJ PIOTR, MURAWSKI OSKAR, PŁASKOWICKA KAROLINA MARTYNA, STASIAK MAŁGORZATA KAMILA, STEFANOWSKI MIKOŁAJ WOJCIECH, STROJEK KLAUDIA, WILCZAK MATEUSZ JAN
WÓJCIK MATEUSZ, ZAKRZEWSKI TOMASZ

KLASA III B
WYCH. ANNA KULESZA-JELEŃ
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ADAMOWSKA PAULINA MARIOLA, CHAŁAS KOSMA SZCZEPAN, CZAPLICKA MELISSA MARIA, CZERNIAWSKA WERONIKA GRAŻYNA, GODLEŚ PAWEŁ JACEK, GRONOWSKA WERONIKA MARIANNA, IWASIUTYN SOFIJA, JASTRZĘBSKA DOMINIKA ALEKSANDRA, KACZMARSKI PIOTR KAROL, KĘDZIERSKI JAN PAWEŁ, KOWALCZYK IGOR MACIEJ, KOZŁOWSKA MAGDALENA, KOŻUCHOWSKA KATARZYNA, LASOTA KLAUDIA, MAZAŃSKI MACIEJ, PRESCH WERONIKA, RUSINOWSKI PATRYK, SAWICKA MAGDALENA, SĘDZIMIR MELCHIOR, SOLARCZYK HUBERT, STAROSZ AGATA WERONIKA, SZYPULEWSKI JAKUB WIKTOR, TRZCIŃSKA PATRYCJA MARTA, TRZEPIŃSKA ANETA GRAŻYNA, WACZKO KAROLINA SARA, WIŚNIOWSKI ŁUKASZ KRZYSZTOF, WITKOWSKA AGNIESZKA MARTA, WOJTUNIK ALEKSANDRA, ZAJĄCZKOWSKI ANDRZEJ MAREK

KLASA III C
WYCH. ELŻBIETA STAGROWSKA
KIERUNEK MENEDŻERSKI
BRYŁKA MARTYNA, CHIKHA ADAM, CZYSTAW ADAM KRZYSZTOF, FIRLĄG KLAUDIA, GNATOWSKA DOMINIKA, JANKOWSKI MIKOŁAJ, JARZĄBEK JAKUB, KAMIŃSKI KRZYSZTOF, KOBUS MACIEJ, KWIECIŃSKI KRZYSZTOF MICHAŁ,MATUSZEK MAJA, ALEKSANDRA, NOWAK BARTŁOMIEJ MATEUSZ, PAWŁOWSKA KAROLINA JOANNA, STANISZEWSKA MAJA MARIA, SZPALA MATEUSZ, SZUKALSKI PIOTR ANDRZEJ, WIELGAT WOJCIECH, WIELUŃSKI JAKUB, ZYGMUNT SYLWIA

KLASA III D
WYCH. INEZ WASIUKIEWICZ P.O. ELŻBIETA SAFIAŃSKA
KIERUNEK BIOLOGICZNO-CHEMICZNY
ADAMIEC BARTŁOMIEJ, BARONIEWSKA KLAUDIA MARIA, BORYS MAGDALENA IRENA, BUGAJEC DOROTA EMILIA, CHOMICKI PIOTR MATEUSZ, DEJ ADRIAN MACIEJ, DENEKA ŁUKASZ MAREKM, DOMINOWSKA JULIA KRYSTYNA, GŁUSZCZAK KINGA KLAUDIA, GÓRSKA MARTA, KARMARCZYK IZABELA BEATA, KOLUCH PATRYCJA, KONOPKA JUSTYNA, KRUK ALDONA KINGA, KUŻDOWICZ MARTYNA MAGDALENA, KWIETNIEWSKA NATALIA, LIPNIACKI ŁUKASZ, KAZIMIERZ, MOSKAL MARTA ANNA, PARIASZEWSKA NATALIA PAULA, PROŃCZUK MARTYNA, ROSŁANIEC ANGELIKA, SZCZEPAŃSKA LIWIA ARETA, SZCZEPAŃSKI TOMASZ MICHAŁ, TACIKOWSKA JUSTYNA EMILIA, TOMASZEWSKI MACIEJ MAREK, ZIMOCHA KATARZYNA MONIKA

KLASA III E
WYCH. AGNIESZKA PUCHAŁA
KIERUNEK KULTUROWY
GAŁĄZKA KAMIL, JASIEWICZ MATEUSZ, KĘPIŃSKA KAROLINA, KLATA PIOTR ALEKSANDER, KOZDRYK ŁUKASZ MICHAŁ, LEWANDOWSKA MARTYNA BARBARA, ŁYSIAK TADEUSZ, MILEWSKI ROBERT LECH, MUSIŃSKI KAMIL KACPER, NOWAK ANNA, NOWAK GRZEGORZ JAN, OLCHOWIK HELENA, OLSZEWSKA ALEKSANDRA MARIA, OSTROWSKA IWONA, OSTROWSKI JĘDRZEJ, PIOTROWICZ PIOTR WŁADYSŁAW, PROCHOWSKA ALEKSANDRA, RETMANIAK KAMILA KLAUDIA, RYBICKI STANISŁAW, SANTOS NATHAN ALEXANDRE FILIP, SERWACKA MAGDALENA ANNA, SOBIECKI DANIEL, SPYCHAŁA PAWEŁ, STANISŁAWSKA ANNA EWA, ŚWIDEREK MONIKA EWELINA, WINEK MATEUSZ, WÓJCIK KATARZYNA BARBARA, ZADWORNA KAROLINA

KLASA III F
WYCH. ANNA OWCZARCZYK
KIERUNEK MATEMATYCZNO-FIZYCZNY
BALIŃSKI BARTŁOMIEJ MIKOŁAJ, BRYDA PIOTR PAWEŁ, CZYŻEWSKI JACEK ARTUR , DZWOLAK DANIEL, DZWONKOWSKI MICHAŁ ROBERT, EBINGER ANNA, GOLA MARIA, GURBA ALEKSY ANDRZEJ, GURBA DOMINIK, JABŁOŃSKI KAMIL JANUSZ, KAŁA JONASZ MARCIN, KOWALSKI ŁUKASZ, LESZCZYŃSKI MACIEJ, MICHAJŁOW KACPER, NIEPIEKŁO JAN, OKNIŃSKA KATARZYNA, OKULSKI RAFAŁ JANUSZ, PIETRZAK AGATA, PINDELSKI PAWEŁ, PSZCZÓŁKOWSKA MAJA, RACIBORSKI JAKUB ANDRZEJ, RATYŃSKI ŁUKASZ, REMBEK PIOTR ROBERT, RUDNIK MARTYNA, SKWIOT DANIEL, SMALCERZ SZYMON ROMAN, SÓJKA ŁUKASZ MARCIN, TRZASKA MARIKA,WIDOMSKI MARCIN, WIRSKI ŁUKASZ, WÓJCIK JUSTYNA ANNA, ŻOŁENDOWSKA PATRYCJA

ROK 2013
KLASA III A
WYCH. IWONA BERSE / ANNA CICHOŃ-PYŁKA
KIERUNEK MENEDŻERSKI
BARRINGTON MICHAŁ JAN, BIERNAT MICHAŁ, FALIŃSKI MICHAŁ MARCIN, GONTARSKA POLA, GREGOREK-KACZUBA OSKAR, GÓRECKA WERONIKA, JANKOWSKI ARTUR, JARZĘBSKI PRZEMYSŁAW ANDRZEJ, KOWALCZYK MATEUSZ, LEWANDOWSKI PAWEŁ ALEKSANDER, MACHAŁEK DARIA AGNIESZKA, HONG NGUYEN NATALIA, ANK NGUYEN DUC, PIASECKI ERYK ADAM, PIECEK ANNA, POGONOWSKI MICHAŁ MAKSYMILIAN, RYBAK MATEUSZ DAWID, SKRODZKA DOROTA WERONIKA, SŁOTWIŃSKI KAMIL STANISŁAW, SZOŁUCHA JAN STEFAN, SZPARTALUK-KOZAK TOMASZ PIOTR, WASILEWSKI ANDRZEJ PIOTR, WIŚNIEWSKA PATRYCJA EWA, WIŚNIEWSKI CEZARIUSZ MATEUSZ, WOŹNICKI KAROL KRZYSZTOF, WYŻYŃSKI WIKTOR ANTONI, ŻYCHOWSKI ROBERT KRZYSZTOF

KLASA III B
WWCH. ALEKSANDER GARBIŃSKI
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ALEKSANDRUK MAŁGORZATA ZOFIA, AWIOTS PAULINA ANNA, BŁASZCZYK BARBARA ALEKSANDRA, BORUC PAULINA JUSTYNA, DOBRZAŃSKA ZUZANNA KLEMENTYNA, DUDA BARTOSZ MACIEJ, FALIŃSKA LEONTYNA WERONIKA, GROSSE SZYMON, IMIELA SYLWIA AGATA, KOPER KAMILA SANDRA, KOZŁOWSKA MAGDALENA, NYC ANNA PATRIZIA, OLSZANKA KARINA, OSIAK MARIA WIKTORIA, OTWINOWSKA JULIA MARIA, PIESIEWICZ MICHAŁ, RESZKA JAGODA IRENA, RYBSKI JAKUB ROBERT, SENT JULIA ANNA, SMYCZEK GABRIEL, SPILSKA JULIA ANNA, ŚLIWIŃSKI BARTŁOMIEJ WOJCIECH, TRUSZCZYŃSKI KAROL ROBERT, TUREMKA KLAUDIA KAROLINA, WĄSEK ANNA, WEBER AGATA MARTA, ZAWADZKA ALEKSANDRA MARIA

KLASA III C
WYCH. ANNA DWORZYCKA
KIERUNEK BIOLOGICZNO-CHEMICZNY
BENNETT MICHAEL JAMES, BLUSZKO WIKTORIA JADWIGA, BOCHEN JAN FRANCISZEK, BOGACKI MARCIN KRZYSZTOF, DAMAZIAK ALEKSANDRA MAŁGORZATA, DOBROWOLSKA AGNIESZKA, GODLEWSKA ANNA, KASZCZYŃSKA MELANIA KAROLINA, KAŻUCH KAMIL, KLATT OLGA, KNAUP MAGDALENA ADRIANNA, LEWIŃSKA MAŁGORZATA JOANNA, MATEJEK NORBERT IGOR, OSENKOWSKA KAROLINA NADIA, PIETRACZYK ŁUKASZ, PIOTROWSKA JOANNA, PRZYBYŁOWSKI JAN PIOTR, SOBALA ANTONI JONASZ, SZATKOWSKA KATARZYNA, TOBER IZABELA ZOFIA, WIKARSKI PATRYK, WÓJCIK PIOTR WILHELM, WYSZYŃSKA IZABELA, ŻOCHOWSKA ANNA

KLASA III D
WYCH. JOANNA WOLFRAM
KIERUNEK KULTUROWY
BARANOWSKA PAULA, BEDEŁEK JULIA, BUDNER NATALIA EWA, CIOPIŃSKA AGNIESZKA KAROLINA, FREJ WIOLETTA, KOMOROWSKI DOMINIK, KUCZYŃSKA IZABELA PAULINA, KWAPULIŃSKA ANETA PAULINA, MIAZGA ALEKSANDRA URSZULA, MILIK EWELINA ALEKSANDRA, OLSZEWSKA RÓŻA ROBERTA, PACHOLCZYK SYLWIA HELENA, PAWŁOWSKI ADAM KRZYSZTOF, RACZKIEWICZ SZYMON, RASTAWICKA ANNA, ROGUSKA KLAUDIA URSZULA, ROMANIUK BARTOSZ JAKUB, SARABACHA SEBASTIAN, SKRZYPIŃSKA KLAUDIA CHRISTIANA, SŁOWIK KONRAD, STRZELECKA NATALIA, TATAREK MAGDALENA, TRZCIŃSKA ALEKSANDRA MAGDALENA, UZIĘBŁO ANETA SYLWIA, WIENTCZAK AGNIESZKA, WISZOWATY ZUZANNA JOANNA, WOJTASZEK KAROLINA, WOJTKOWSKA ALEKSANDRA ANNA, WOŁKOWICZ ALEKSANDRA ANNA, WÓJCIK KAROLINA SYLWIA, ZIMNOWODZKI DAWID KRYSTIAN

ROK 2014
KLASA III A
WYCH. PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK DWUJĘZYCZNY
BERKOWSKI GRZEGORZ BŁAŻEJ, BIELEJEC ALICJA MARIA, CIESIELSKA  ALEKSANDRA , DOMURAT GUSTAW , GRALA PAULINA, JACZEWSKA, NATALIA KAROLINA , KITRASIEWICZ  KINGA, KOBYLIŃSKI ALEKSANDER ADAM, KONARSKI ŁUKASZ, LIPIŃSKA JULIA, ŁUCZYŃSKA ALEKSANDRA DOMINIKA, NINKIEWICZ BARTOSZ, PAZIK ANNA ELŻBIETA , PRUCHNIEWSKI MICHAŁ, RUDNICKA MAGDALENA EWA , SOBIECKA KINGA, SMAGAŁA PATRYCJA, STASZEWSKI RAFAŁ MATEUSZ, STOPCZYŃSKI MATEUSZ TOMASZ, SZKLARSKI RAFAŁ MARCIN, WARYCH PATRYCJA DOROTA, WIŚNIEWSKA JUSTYNA, WITEK-LIPKA KAROLINA, ŻEŁANIEC ALICJA WERONIKA

KLASA III B
WYCH. GRAŻYNA STRZELCZAK
KIERUNEK BIOLOGICZNO-CHEMICZNY
BIELECKA MILENA, BOBRUKIEWICZ NATALIA, BOK AGNIESZKA ANNA, BUĆWIŃSKA KAROLINA, DĄBROWSKA EWELINA, GŁÓWKA WERONIKA, GUZOWSKA KATARZYNA ANNA, KONOWROCKA PATRYCJA, KOSSOWSKA KAROLINA JULIA, KOŚMIDER DOMINIKA ALEKSANDRA, KOT NINA BARBARA, KWIATKOWSKI WOJCIECH, MIRCHANI SARA MARIA, OŁOWSKA ANNA, PEDOWICZ MIKOŁAJ JAKUB, PIOTROWSKA MAŁGORZATA ANNA, POTOCKI HUBERT JAN, ROLKIEWICZ JAQODA, ROSZKOWSKI KAMIL ARTUR, RUDNICKA JOANNA MARIA, RUSIN KLAUDIA ANTONINA, SERAFIN SANDRA ANNA, WOŁĄS ADRIANNA MAŁGORZATA

KLASA III C
WYCH. PAWEŁ KOWALCZYK / KRYSTYNA RYLSKA
KIERUNEK HUMANISTYCZNY
BALISZEWSKI ANTONI, BOREK JAN JAKUB, BUGALSKA PATRYCJA, CZERMIŃSKI ALEKSANDER JAN, DŁUGOSZ ZOFIA, DOAN MINH HOANG, GARCZYŃSKA POLA, GOSIEWSKI PIOTR, GRABEK MAGDALENA MAŁGORZATA, HAKENBERG MARIA KRYSTYNA,KALUŻNY PIOTR ANDRZEJ, KONIEVA OLEKSANDRA, LEONE MAGDALENA MARIA, ŁEMPICKA EŁŻBIETA, MAZUREK MACIEJ NIKODEM, OLSZEWSKA MONIKA ZOFIA, PIOTROWSKI DANIEL PATRYK, POŁUBIŃSKA MAŁGORZATA, RYBIŃSKI JAN, RYBIŃSKI ZBIGNIEW, SAWICKA MAGDALENA MARIA, SZABELEWSKA ANETA, SZCZEPANIAK PAULINA, SZAFURSKA AGATA, ZIELIŃSKI MARCIN

ROK 2015
KLAS III A
WYCH. PIOTR DMITROWICZ / ALEKSANDER GARBIŃSKI
KIERUNEK DWUJĘZYCZNY
AROMINIAK ALEKSANDRA, AUGUŚCIK ZUZANNA, CHUDEK MARTA KATARZYNA, DANIELAK JAN, DOBRZAŃSKA KRYSTYNA MARYNA, HARASIMIUK MICHAŁ BŁAŻEJ, JAKUBOWSKA OLGA, KASKA ADRIANNA MARTYNA, KILIŃSKI MATEUSZ, KLIMEK PATRYCJA KLAUDIA, KONOPKA MATEUSZ, KOPER BARTŁOMIEJ LESZEK, KOWALCZYK AGATA, KRÓLAK ADAM JACEK, LOCH ALEKSANDRA ANNA, ŁUBIŃSKA KLAUDIA, MAC MAKSYMILIAN ANTONI, MADEYSKA NATALIA IWONA, MIKOŁAJCZUK JAKUB ROCH, NEUGEBAUER JUSTYNA, NGUYEN MY LINH LILLY , NIEMIRA MAGDA, PARADZIŃSKI IGOR WIKTOR, PAZIEWSKI ŁUKASZ ARTUR, PETRUCZUK RAFAŁ JAN, RAFALONT ZUZANNA ANNA, SIERPIŃSKITOMASZ JAKUB, SZCZEPANIK JOANNA, SZMURŁO MONIKA ALEKSANDRA, ŚWIĘCKI PATRYK ADAM

KLASA III B
WYCH. ANNA KULESZA-JELEŃ / GRAŻYNA KLENK
KIERUNEK GEOGRAFICZNY
AKSMAN JAROSŁAW MARCIN, BOGDANOWICZ FILIP PIOTR, DANILUK PATRYCJA MARIANNA, DOMAGALSKA KARIN AGNIESZKA, DWORAK MAGDALENA GRAŻYNA, GŁOWACKA PATRYCJA, GORZKOWSKA ADRIANNA EWA, KUBACKI ARTUR JAKUB, MILLER MARTA, MIODUSZEWSKA IZABELA, OCHĘDUSZKO ŁUKASZ PATRYK, ODZIEMSKI RAFAŁ, OSTROWSKI ADAM JERZY, PIEKAREK ZUZANNA, PIEŃKOWSKI PIOTR MICHAŁ, POPARDOWSKI BARTOSZ WOJCIECH, REK EWELINA, ROGUSKI PATRYK MACIEJ, ROSZKIEWICZ JACEK, SADOWSKA KINGA KAROLINA, SIKORA ZUZANNA KATARZYNA, SKOCZEK MARCIN RAFAŁ, SZULAKOWSKI PRZEMYSŁAW, SZYMAŃCZAK AGNIESZKA SYLWIA, ŚLAZA JAN KRZYSZTOF, WANKE JAN, WIERZBICKA BARBARA, WILCZEK PATRYCJA WIKTORIA, WŁODEK ALEKSANDRA MARGARETA, ZALEWSKA MARTA MARIOLA, ŻACH KAROLINA

KLASA III C
WYCH. ANNA OWCZARCZYK
KIERUNEK MATEMATYCZNY
BARAŃCZUK KAMIL ANDRZEJ, BOGIEL DOMINIKA MICHALINA CEGIEŁKA RAFAŁ, CICHOCKA ZUZANNA ANNA, CZYŻOWSKI BARTOSZ, DZIĘDZIURKO NINA, GAWRYSZEWSKA PATRYCJA DOMINIKA, GIEDKA BARTOSZ ADAM, GOZDOŁEK CEZARY, GRABOWSKA MARIANNA, JACEWICZ MICHAŁ ŁUKASZ, JACHEĆ KORNELA ALEKSANDRA, KĘPKA ALICJA MARIA, KIEŁCZEWSKA ALEKSANDRA, KOSZEWSKI GUSTAW, KRUPOWICZ JOANNA, MAJKOWSKI PIOTR MIKOŁAJ, NIECKUŁA KALINA ANNA, NOWAK ARTUR, PIOTROWSKA MAŁGORZATA, RACHWALAK PATRYK KRZYSZTOF, SIEKIERZYŃSKI KAMIL JACEK, SZETYŃSKI KRZYSZTOF SŁAWOMIR, TAMBORSKI SZYMON WOJCIECH, WITKOWSKI HUBERT, WŁODARCZYK MIKOŁAJ, WOJDYGA KAMILA, WOŹNIAK BARBARA, ŻELAZOWSKI KRZYSZTOF FRANCISZEK

KLASA III D
WYCH. INEZ WASIUKIEWICZ
KIERUNEK BIOLOGICZNY
ANCEROWICZ WIKTORIA, BAŁDOWSKA ANGELIKA MARIA, GAŁADYK ALICJA, GIBAS KLAUDIA DOMINIKA, JANKOWSKA MARLENA, KIEŚ ZUZANNA, KSIĄŻYK ADRIANNA NATALIA, MICHAŁOWSKI ARKADIUSZ MAREK, MODZELEWSKI PRZEMYSŁAW, OCHMAN PAULINA, OLEKSIAK ANNA, OŁPIŃSKA WERONIKA ANNA, POWIERŻA KRZYSZTOF, PRĘDOTA KARINA MARIA, RADZKA JUSTYNA, RZEMPOŁUCH KLAUDIA, SKŁODOWSKA GABRIELA, SMOLIŃSKA KATARZYNA SYLWIA, SPYCHALSKA ANNA MARIA, STACHURA LAURA KAROLINA, STOBNICKA ANITA JULIA, USZYŃSKI MICHAŁ PIOTR, WĄSOWSKA IZABELA, WOJTCZAK EMILIA KINGA, ZAWADZKI KAMIL MATEUSZ, ZAWISZA ZUZANNA, ZIELIŃSKA MONIKA, ZYCH DOMINIKA ANNA

KLASA III E
WYCH. BARBARA WYSOKIŃSKA
KIERUNEK BIOLOGICZNY
ANDZIAK ALICJA MARIA, BARTKIEWICZ NATALIA SYLWIA, BELTA KAMILA MONIKA, BROZIO SANDRA EMILIA, GMURCZYK KAROLINA NATALIA, JASZCZUK WIKTORIA, KALICKA MARLENA, MAZURKIEWICZ MAGDALENA ANNA, MICHAŁOWSKA DOMINIKA, PAWELEC, KAROLINA ELŻBIETA, PIOTRKOWSKA PATRYCJA, ROMANOWSKA WERA, ROWICKA NATALIA KLAUDIA, SANCHEZ-RUIZ ALEJANDRA, SKÓRA MARTYNA, SZABAN AGATA MAGDALENA, SZYMCZAK WERONIKA, TOKARZEWSKA KLAUDIA BEATA, WAWRYNIUK KAROLINA, WIŚNIEWSKA JULIA, ZALEWSKA WERONIKA, ZIARKIEWICZ KAROLINA ALEKSANDRA, ZUBCZYŃSKI DAMIAN

ROK 2016
KLASA III A
WYCH. RENATA SIDORUK-SOŁODUCHA
KIERUNEK DWUJĘZYCZNY
BONDAREWSKI GRZEGORZ FELIKS, CENTKA PAULA, CHOLEWIŃSKA JULIA KAROLINA, CZERWIŃSKI BARNIM ALEKSANDER, DYKSOWSKI GRZEGORZ MARIUSZ, FELUŚ MICHAŁ, GURNE MATYLDA AGNIESZKA, JAKUBCZYK MACIEJ ANDRZEJ, JANKOWSKI JAKUB OSKAR, JASTRZĘBSKA JULIA, KARBOWIAK PAULINA ALICJA, KARWAS JULIA KLEMENTYNA, KOLIBABSKA MARTA ANNA, KOMAR EWA KAROLINA, KRAJEWSKI ROBERT, MICHAŁ, KRAWCZYK MIKOŁAJ, ŁYSIAK KAZIMIERZ, MAJAK SEBASTIAN KAMIL, MALINKIEWICZ JULIA MAJA, MORKA ALEKSANDRA MAŁGORZATA, OSTROWSKA JULIA MARIA, PAWŁOWSKA PAULINA, PICKERING KAROLINA, RUSIN KLARA, SIKORA ALEKSANDRA, SNOPKIEWICZ PAULINA, SOKÓŁ SONIA, STACHWIUK ANASTAZJA, TAUT JAKUB, WINIARSKA MONIKA NATALIA, ZALEWSKA ADRIANNA KRYSTYNA, ZMORZYŃSKA ZUZANNA WERONIKA
KLASA III B
WYCH. KATARZYNA KACZYŃSKA
KIERUNEK GEOGRAFICZNY
BALCER KATARZYNA, CZEREDERECKA JAGODA ANNA, DOMINIAK NATALIA MAŁGORZATA, GAJEWSKI IGOR STANISŁAW, GUMBRYCHT BARBARA ANNA, JACHOŁ JOANNA MAŁGORZATA, JAROSZ PAULINA MAJA, JURKOWSKI-PIECHUCKI MICHAŁ FELIKS, KOSIOREK ALEKSANDRA KAMILA, KOWALSKA EWA DIANA, KRAJEWSKA KATARZYNA, KRASOWSKA JOANNA ELŻBIETA, LASKA EMIL ROBERT, ŁOPIAN MAGDALENA, ŁUKASIEWICZ MICHAŁ BARTOSZ, MAZURCZAK WERONIKA OKTAWIA, OLCZAK TADEUSZ PIOTR, PARADOWSKA MARTYNA KATARZYNA, PHAM LAN PHU, SMOTER JUSTYNA MONIKA, SOBICH JAKUB KACPER, SPYTEK MATEUSZ MICHAŁ, SUCHENEK ILONA INEZ, SULIMA TOMASZ HUBERT, ŚWIACKA KATARZYNA KRYSTYNA, TABERSKI KAMIL KAROL, WAŚ ALEKSANDRA, WITKOWSKA KAROLINA MONIKA, WÓJCICKA ALEKSANDRA EWA, WYSOCKI BARNABA DOMINIK, ZAWADZKA JULIA MARIA, ZIELIŃSKA ELIZA ALEKSANDRA
KLASA III C
WYCH. GRAŻYNA CZENSKOWSKA / BARTOSZ ŁOJEWSKI
KIERUNEK MATEMATYCZNY
BERGIEL PAWEŁ ADAM, BEZOŃ FILIP BOGDAN, BLAJER KLAUDIA STEFANIA, BŁASZCZYK JULIA, CHACHUŁA PIOTR STANISŁAW, CZARNOTA PAWEŁ PIOTR, GOŚCICKA MAGDALENA, GÓRALSKI MATEUSZ MARCELI, GRABIŃSKI MICHAŁ STANISŁAW, KŁOPOTOWSKI MACIEJ JAN, KNIOTEK ADRIAN JAN, KOBUS ZUZANNA MAŁGORZATA, KONOPKA WERONIKA, MAJEWSKA WERONIKA JULITA, MATUSZEWSKA MONIKA DOMINIKA, OLESZCZUK KAMIL MICHAŁ, OSOWIECKA ZUZANNA BARBARA, PIĘKOŚ NATALIA, PIÓRKOWSKA ADRIANNA KLAUDIA, RAGUS TOMASZ, SIENKIEWICZ MACIEJ, SOSNOWSKI MARIUSZ JAN, WOJEWÓDZKI MARCIN ANDRZEJ, WOŹNIAK GABRIEL ROBERT
KLASA III D
WYCH. AGNIESZKA PUCHAŁA
KIERUNEK BIOLOGICZNY
ADAMCZYK KLAUDIA NATALIA, DO MONIKA KIENANH, GAWLAK FILIP ANDRZEJ, GAWRYSZEWSKA MARTA ANTONINA, GODLEWSKA KLAUDIA, HALBER ANNA ZYTA, JAMIOŁKOWSKA EWELINA, JĘDRZEJEWSKA KAMILA, KNOFF PAULINA ANNA, KOTOWSKI MAKSYMILIAN, KOZIŃSKA AGATA, KRAWCZYK PATRYK MARIUSZ, KUSZEWSKA ALICJA KINGA, KYCIA GRZEGORZ WAWRZYNIEC, LISOWSKI DOMINIK BARTŁOMIEJ, MARCINIAK MARIANNA, MATYSIK MARTA ANNA, NEUGEBAUER TOMASZ, OKUROWSKA MAGDALENA, PAWŁOWSKA JAGODA, POPIELARZ KATARZYNA, PROKOPOWICZ MAGDALENA, RUDNICKA SYLWIA AGATA, SKARPETOWSKA WERONIKA, SOBCZYŃSKAPAULINA, SOKOŁOWSKA ALEKSANDRA MARIA, STASZEWSKA SONIA, TOMASZEWSKA-BŁASZCZAK URSZULA, ZAJĄC WERONIKA MARTA
KLASA III E
WYCH. JOANNA WOLFRAM
KIERUNEK BIOLOGICZNY
AL ZAHABI SARA, BIELAWSKA GABRIELA, BIEŃ DELFINA MARTA, DWORAK OLGA MARIA, GOŁKOWSKI MICHAŁ HUBERT, JANICKA JOANNA URSZULA, JAWORSKA KAROLINA, JUSZCZUK MARTA, KILJAŃSKI JAKUB WOJCIECH, KLABIŃSKA KLAUDIA NATALIA, KORNACKA ALEKSANDRA, KUDYBA BARTOSZ ANDRZEJ, LEŚNIEWSKA ANITA AGNIESZKA, MACIŃSKA KAROLINA, MAJEWSKA KAROLINA ALICJA, METTER KATARZYNA OLGA, OŁUBIEC PIOTR KRZYSZTOF, PIELASZKIEWICZ KAROLINA MONIKA, PIETRZAK ZOFIA ALICJA, RODAK MATEUSZ KRZYSZTOF, SADOWSKA ZOFIA AGNIESZKA, SAŁAS KAMILA DAGMARA, SAŁAS KATARZYNA KAROLINA, SIENKIEWICZ GABRIELA, STĘPIEŃ OLGA AGNIESZKA, ŚWIĘTOCHOWSKA JULIA HELENA, WASIUCIONEK ZUZANNA KAMILA, WINAND JOANNA, ZARĘBA GAWEŁ, ZAWADKA WERONIKA, ŻAK JOANNA GABRIELA


ROK 2017
KLASA III A
WYCH. MAŁGORZATA PORĘBA / KATARZYNA KRAJEWSKA
KIERUNEK DWUJĘZYCZNY
BRAUNER JULIA, CIEŚLIKOWSKA ALEKSANDRA OLIWIA, DASZKOWSKI JAN STANISŁAW, DĄBROWSKA WIKTORIA ANNA, GARSZTKOWIAK KATARZYNA, GAWLAK ANTONIARTUR, KOWALCZYK SANDRA, KRUSIEC PIOTR MIKOŁAJ, KURKIEWICZ DOMINIKA, KWIETNIEWSKI JAN, MADEJAK PIOTR, MAZIŃSKA JULIA, PIWOWAR MICHAŁ, SMACZYŃSKI MACIEJ, SZEMBORSKA WERONIKA NATALIA, TROC JAKUB, TRZASKA MATEUSZ, URZYKOWSKI KACPER, WALENTYNOWICZ MICHAŁ MAURYCY, WIRASZKA MAJA MAGDALENA, ZABŁOCKA WIKTORIA
KLASA III B
WYCH. PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK GEOGRAFICZNY
BAKALARZ JAKUB DYMITR, BANDOLET KAROLINA, BOGATEK ANTONINA, CIACHAROWSKA ADA MARIANNA, CYBULSKA KARINA, CZAJKA ALEKSANDRA, CZEREDYS URSZULA ZUZANNA, DĄBKOWSKA NATALIA, DĄBROWSKA ZUZANNA ZOFIA, DRABAREK JOANNA ALEKSANDRA, FEDOROWICZ ZOFIA ANNA, GIERSZEWSKA NATALIA BARBARA, GUDANEK JULIUSZ MICHAŁ, JAWORSKA MARIOLA KATARZYNA, KĘDZIA MARZENA, KOMINEK PRZEMYSŁAW ANTONI, KOWALSKI PIOTR GRZEGORZ, KRUPIŃSKA JULIA, KRYSIAK NATALIA, LESZCZEŁOWSKA MARIA ANNA, MLĄCKI PIOTR WOJCIECH, MROWIEC OLGA KATARZYNA, PACIOREK KAMILA ALICJA, PAPE HELENA MAŁGORZATA, PIETRASIK ZUZANNA MARIOLA, SYPIAŃSKA NATALIA DOMINIKA, SZOSTAK SANDRA, THOMAS KACPER ANTONI, WIERASZKA WOJCIECH, WIŚNIEWSKA MARIA TERESA, ZAGÓRSKA ALEKSANDRA MARIA
KLASA III C
WYCH. BARBARA MAZUR    
KIERUNEK MATEMATYCZNY
BADOWSKI TOMASZ, BIAŁECKI STANISŁAW, CZABOK KLAUDIA ALEKSANDRA, DERLIKIEWICZ JULIA, GOLEC EWA, GRABOWY MICHALINA, GROCHAL MICHELLE MARIA, GROTEK MAGDALENA, KALICKI MAREK ANDRZEJ, KIEŚ JAN PAWEŁ, KORZENIEWSKI JAN PIOTR, LEONOWICZ MATEUSZ MICHAŁ, MATUSIK KAMIL ROBERT, MAZUREK ANDRZEJ, MIŁOSZ PAWEŁ PIOTR, NIENAŁTOWSKI JAKUB, OLEJKOWSKA ADRIANNA, PĄTEK ANETA, PODGÓRSKI MACIEJ, PRZYCHODNI ADAM, RACZYŃSKI DAMIAN ADRIAN, ROGUSKI KONRAD DAMIAN, SETNIEWSKA KLAUDIA ALICJA, SĘDEK OSKAR, SIEDLECKI SZYMON, STOLARCZYK BARTŁOMIEJ DAMIAN, SZCZĘKA JULIA, SZMAUS NATALIA, ŚWIĘCICKA BARBARA KRYSTYNA, WĘGRZYNOWSKA ZUZANNA MARIA, WILK JOANNA KINGA, WIŚNIEWSKI PIOTR ALEKSANDER
KLASA III D
WYCH. EDYTA BORKOWSKA / ANNA OWCZARCZYK
KIERUNEK MATEMATYCZNY
BĄBEL JULIA BEATA, BOBROWSKA AGATA ANNA, CZEPIEL MICHAŁ ŁUKASZ, GODEK JUSTYNA, KALWAJT PATRYCJA, KORBIŃSKI KAMIL KRZYSZTOF, KOWALEWSKA AGNIESZKA MAGDALENA, KRUK ROBERT MAREK, KWERKO MATEUSZ JAKUB, ŁADNO JULIA, ŁUBNICKA KLAUDIA,MARECKA MARIA MAGDALENA, MUEHSAM PAWEŁ MICHAŁ, MUNKHTSETSEG BILGUUN, NOWAKOWSKI MATEUSZ MARCIN, RECHNIO NATALIA JOANNA, ROSŁANIEC MARTYNA, RUTKOWSKI BARTOSZ, SAWCZUK KAROLINA, SKŁUDZKA ADRIANNA MARIA, SZYPERSKA ALEKSANDRA WIKTORIA, ŚLEDZIEWSKA ELŻBIETA, ŚWIERCZYŃSKI JAN JAKUB, TARCZYŃSKI JULIAN KRZYSZTOF, WINEK ŁUKASZ, WIŚNIEWSKA SARA TERESA, WOSZCZYNA TOMASZ SŁAWOMIR
KLASA III E
WYCH. DAMIAN BŁASZCZAK / BEATA JASZCZAK-FIGIEL
KIERUNEK BIOLOGICZNY
BAHAR MOHAMED HASSAN MOHAMED OSMAN RAD, BALCER MONIKA, BĄCZKOWSKA AGNIESZKA, BIESIADZIŃSKA ALEKSANDRA KATARZYNA, GMURCZYK ALEKSANDRA JULIA, GOŁĄB MICHAŁ TOMASZ, GRABOWSKA ALEKSANDRA WERONIKA, JASIONOWSKA MARTA, KAJKOWSKI JAN, KARCZEWSKA ADRIANNA, KUCHARSKI CYPRIAN, LIPSKA PATRYCJA, MAKULEC WERONIKA, MICHAŁKIEWICZ JAKUB MICHAŁ, MIŁEK ALEKSANDRA MARTA, MŚCICHOWSKA WERONIKA MAGDALENA, MUSZYŃSKA NATALIA AGNIESZKA, OSSOWSKA MARTA, PASZKOWSKA ANGELIKA PATRYCJA, PUZYREWSKA OLIWIA DOMINIKA, RYTEL SYLWIA, SKOLIMOWSKA KAROLINA KAJA, SZCZĘSNA KAMILA ANETA, SZEWCZYKBARTŁOMIEJ MATEUSZ, ŚNIEŻKO JULIA ELŻBIETA, TCHORZEWSKA MAGDALENA, WIERZGAŁA FILIP, WIŚNIEWSKA JULIA, WIŚNIEWSKA OLGA, ZEGADŁO KATARZYNA, ZIELSKA ZOFIA MATEA