Ubezpieczenie NNW 2018/2019

Nieopublikowany

UBEZPIECZENIE  NNW 2018/2019

Ubezpieczenie Uczni├│w naszej Szko┼éy obj─Ö┼éo te osoby kt├│re wp┼éaci┼éy wymagan─ů sk┼éadk─Ö za dany wariant.
Polisa:
GRUPOWE UBEZPIECZENIE NAST─śPSTW NIESZCZ─ś┼ÜLIWYCH WYPADK├ôW - GRONO - POLISA NR: 100050057340
OKRES UBEZPIECZENIA:
od 01 wrze┼Ťnia 2018 do 31 sierpnia 2019
Szczeg├│┼éy ka┼╝dego z wariant├│w znajduj─ů si─Ö w zamieszczonym dokumencie polisy.

Obsługa ubezpieczenia
Informacje dotycz─ůce zakresu oraz bie┼╝─ůc─ů pomoc w sprawach zwi─ůzanych z ubezpieczeniem mo┼╝na uzyska─ç u Agent├│w prowadz─ůcych pod telefonami:
Piotr Graliński 601 26 47 71
Marta Zaj─ůczkowska 501 732 669
lub pod adresami poczty elektronicznej:
zajaczkowska.marta@aviva.com.pl
gralinski.piotr@aviva.com.pl

Osoby zainteresowane szerszym dost─Öpem do informacji o polisie proszone s─ů o wydrukowanie, wype┼énienie i podpisanie formularza przyst─ůpienia do specjalnego Panelu dla Klient├│w Aviva pt. MojaAviva. Nast─Öpnie nale┼╝y wys┼éa─ç go do Agent├│w prowadz─ůcych na jeden z podanych adres├│w email. Formularz zamieszczamy poni┼╝ej. /Aviva_formularz danych kontaktowych/

Zgłaszanie i realizacja roszczeń.
W przypadku zaj┼Ťcia zdarzenia obj─Ötego ubezpieczeniem prosimy kontaktowa─ç si─Ö z Agentami prowadz─ůcymi lub z infolini─ů Aviva - tel. 22 557 44 44. Osoby posiadaj─ůce dost─Öp do Panelu MojaAviva mog─ů skorzysta─ç z jednej z jego funkcji.
Szczeg├│┼éowa instrukcja zg┼éaszania roszcze┼ä znajduje si─Ö w za┼é─ůczonej instrukcji / Aviva_jak zg┼éasza─ç roszczenie /. Zamieszczamy tak┼╝e formularz zg┼éoszenia roszczenia. / Zgloszenie_szkody_na_osobie_NNW_szkolne_formularz /.

Aviva_formularz danych kontaktowych

Aviva_jak zgłaszać roszczenie

Polisa Grono nr 100050057340_do_zamieszczenia

Zgloszenie_szkody_na_osobie_NNW_szkolne

Przyst─ůpienie do ubezpieczenia w p├│┼║niejszym terminie
Osoby zainteresowane przyst─ůpieniem do ubezpieczenia dla Uczni├│w w trakcie roku szkolnego proszone s─ů o kontakt z Agentami prowadz─ůcymi.

1. AVIVA_2018_OWU GRONO KP ZUTU
2. AVIVA_2018_Postanowienia_dodatkowe
3. AVIVA_2018_Tabele_procentowego_uszczerbku_na_zdrowiu_NW
4. AVIVA_2018_Informacje_o_produkcie
5. AVIVA_2018_Grono_warianty
6. AVIVA_2018_zgoda_Uczestnika

Wyja┼Ťnienie:
pkt 1 - 3 - Wraz z warunkami og├│lnymi ubezpieczenia i koniecznym ich uzupe┼énieniem w Postanowieniach dodatkowych przedstawiamy tabel─Ö uszczerbk├│w wg kt├│rej wyp┼éacane s─ů ┼Ťwiadczenia.
pkt 4 - oddzielnie pokazane strony z Og├│lnych warunk├│w kt├│re zawieraj─ů podstawowe informacje o ubezpieczeniu
pkt 5 - kolorowa ulotka w przyst─Öpny spos├│b pokazuj─ůca dzia┼éanie ubezpieczenia oraz dost─Öpne warianty - Uwaga! mo┼╝liwo┼Ť─ç wyboru r├│┼╝nych wariant├│w w jednej polisie.
pkt 6 - zgoda Uczestnika (rodzica w przypadku niepe┼énoletnich) kt├│rej wyra┼╝enie w praktyczny spos├│b nast─Öpuje przez fakt wp┼éacenia sk┼éadki. Przy informacji o nr konta do sk┼éadek zamie┼Ťcimy kr├│tka
informacj─Ö o tym, ┼╝e Uczestnik wp┼éacaj─ůc potwierdza fakt zapoznania si─Ö z warunkami og├│lnymi.
"Uwaga! - w polisie mog─ů funkcjonowa─ç wszystkie warianty - wyb├│r wariantu jest spraw─ů indywidualn─ů Uczestnika i nast─Öpuje przez wp┼éacenie sk┼éadki odpowiedniej dla wybranego wariantu i opis przelewu".

Spos├│b zawarcia ubezpieczenia:
Po wybraniu wariantu prosimy o dokonanie przelewu na kwot─Ö z wybranego wariantu do dnia 31.10.2018
na konto nr: 89 1030 1944 7043 1000 5005 7340
dla: Aviva T.U.O. S.A ul. Inflancka 4b, 00-189 Warszawa.
Uwaga! W przypadku opłaty za więcej niż jedno dziecko na każde z Nich należy zrobić oddzielny przelew.
W opisie nale┼╝y poda─ç: imi─Ö i nazwisko dziecka oraz klas─Ö do kt├│rej ucz─Öszcza.
Wysłanie przelewu jest potwierdzeniem faktu zapoznania się z zamieszczonymi na stronie Szkoły
warunkami og├│lnymi GRUPOWEGO UBEZPIECZENIA NAST─śPSTW NIESZCZ─ś┼ÜLIWYCH WYPADK├ôW na ROK 2018/2019.

Dodatkowych informacji o ubezpieczeniu udzielaj─ů Agenci Aviva:
Marta Zaj─ůczkowska 501732669
Piotr Graliński tel. 601264771

Informacja dla os├│b kt├│re nie zd─ů┼╝y┼éy wpisa─ç si─Ö na list─Ö przyst─Öpuj─ůcych do ubezpieczenia lub tych, kt├│re nie s─ů pewne czy si─Ö na ni─ů wpisa┼éy.
Zgodnie z wiadomo┼Ťci─ů otrzyman─ů od Ubezpieczyciela warunkiem koniecznym obj─Öcia Dziecka ubezpieczeniem szkolnym Grono jest:
- przys┼éanie do dnia 12 pa┼║dziernika 2018 skanu/zdj─Öcia 'O┼Ťwiadczenia dla opiekun├│w' na jeden z poni┼╝szych adres├│w:
zajaczkowska.marta@aviva.com.pl
gralinski.piotr@aviva.com.pl
Mo┼╝na tak┼╝e przys┼éa─ç zdj─Öcie tego O┼Ťwiadczenia na nast. numer telefonu:
Marta Zaj─ůczkowska - 501 732 669
Piotr Graliński - 601 264 771

- wpłacenie składki do dnia 31.10.2018 r.
Osoby nie wpisane na list─Ö kt├│re nie z┼éo┼╝─ů wspomnianego O┼Ťwiadczenia nie b─Öd─ů obj─Öte ubezpieczeniem.

Bezpo┼Ťrednie wpisanie si─Ö na list─Ö  mo┼╝liwe jest w Szkole w pok.216 do dnia 12.10.2018 r.