Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej

W sobotę odbył się w naszej szkole Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej

Już po raz piąty spotkaliśmy się z rodzicami, uczniami i przyjaciółmi szkoły, aby wspólnie bawić się i cieszyć emocjami związanymi z tą pasjonującą grą zespołową.
Jak zwykle  wszystkim dopisywały humory i dobra energia krążyła po hali sportowej w XXXV LO. Gra była zawzięta i w tym roku na bardzo wysokim poziomie sportowym. Po zaciętych walkach i ostrej rywalizacji ostatecznie zwyciężyła drużyna "Serdelków, pokonując w finałowym meczu zespół " Cokolwiek", trzecie miejsce zajął zespól licealistów z rodzeństwem, którzy wystąpili pod nazwą : "3,3,8". Na 4. miejscu uplasował się" Mix Towarzyski" czyli drużyna zaprzyjaźnionych rodziców naszych uczniów i absolwentów. Na piątym miejscu " Teachers' team", a na szóstym zespół "Detektywów".
Najlepszą zawodniczką zawodów czyli MVP została wybrana uczennica naszej szkoły Natalia Preder z drużny "Cokolwiek".
Wszystkim zespołom bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę i rywalizację, zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję do zobaczenia za rok.

zespół nauczycieli WF XXXV LO