Od geografii do chemii

Nieopublikowany

Konkurs ÔÇ×Od geografii do chemiiÔÇŁ

12 marca 2019 uczniowie naszej szko┼éy brali udzia┼é drugim etapie KONKURSU PRZEDMIOT├ôW PRZYRODNICZYCH"OD GEOGRAFII DO CHEMII" organizowanym przez Zesp├│┼é Szk├│┼é nr 79 w Warszawie. Zaj─Öli┼Ťmy trzecie miejsce oraz otrzymali┼Ťmy trzy wyr├│┼╝nienia. Dodatkow─ů atrakcj─ů by┼éy warsztaty tworzenia filtr├│w do oczyszczania wody w Centrum Kultury Wilan├│w. Uczestnicy obejrzeli tak┼╝e nietypow─ů, tr├│jwymiarow─ů prezentacj─Ö o Arktyce przy u┼╝yciu okular├│w 3D w trakcie zaj─Ö─ç ÔÇ×Wirtualna rzeczywisto┼Ť─ç ÔÇô prawdziwa naukaÔÇŁ. Na zako┼äczenie uczniowie wys┼éuchali mini wyk┼éadu ÔÇ×Arktyka oczami naukowcaÔÇŁ wyg┼éoszonego przez Juliana Podg├│rskiego (Zak┼éad Bada┼ä Polarnych i Morskich, IGF PAN).