Ubezpieczenie 2019/2020

Szanowni Panstwo,

w slad za pismem z dnia 18 czerwca 2019 r. o nr BA-ZE.253.15.2019.AMI dot. NNW dzieci w szkolach nazwany dalej Warszawskim Programem NNW informujemy Panstwa o starcie ww. programu.

Prezentowana oferta INTERRISK S.A. wyloniona zostala w drodze postepowania brokerskiego przez konsorcjum brokerskie: Marsh ÔÇô Supra Brokers.
Oferowane ubezpieczenie dedykowane jest dla uczni├│w uczeszczajacych do warszawskich szk├│l i przedszkoli. Warszawski Program NNW to 8 wariant├│w do wyboru, kt├│re cechuje wysoka suma ubezpieczenia oraz szeroki zakres ochrony.

O przystapieniu do Warszawskiego Programu NNW decyduja wylacznie rodzice badz opiekuni dzieci. Podkreslamy, ze przystapienie jest dobrowolne.

Korzysci dla Panstwa:
ÔÇó Atrakcyjne warunki ubezpieczenia
ÔÇó Przystepny cenowo program zapewnia kompleksowa i realna pomoc w przypadku nieszczesliwych wypadk├│w w szkole jak i podczas innych codziennych aktywnosci: 24/7
ÔÇó Ochrona zostala rozszerzona m.in. o wyczynowe uprawianie sport├│w i zatrucia pokarmowe
ÔÇó Mozliwosc wykupienia dodatkowego ubezpieczenia OC nauczyciela / NNW dla nauczyciela i jego dzieci

Program ten jest najlepsza alternatywa dla ubezpieczen proponowanych w szkolach. Wiecej szczeg├│lowych informacji na temat ubezpieczenia znajdziecie w zalaczonych materialach

Jak przystapic?
1. Nalezy wejsc na dedykowana strone www https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline oraz wpisac kod dla wybranego wariantu ubezpieczenia
a) z rozszerzeniem sportowym la8bt lub
b) bez rozszerzenia sportowego mceph
lub zeskanowac kod QR znajdujacy sie na materialach zalaczonych do maila (aby zeskanowac kod nalezy pobrac bezplatna aplikacje ze sklepu Google Play lub App Store)
2. Wypelnic wszystkie pola wymagane przez aplikacje
3. Oplacic skladke ÔÇô skladka platna jest jednorazowo za roczny okres ochrony
4. Certyfikat, zakres ubezpieczenia oraz og├│lne warunki ubezpieczenia, otrzymacie Panstwo na adres mailowy podany przy zglaszaniu dziecka do ubezpieczenia

Jesli przystapienie do ubezpieczenia nastapi do 15 pazdziernika 2019 roku, to ochrona ubezpieczeniowa rozpocznie sie od 1 wrzesnia 2019 roku.

Jesli potrzebuja Panstwo dodatkowych informacji o programie ubezpieczeniowym, warunkach oraz zapisach umownych prosimy i kontakt z Infolinia Supra Brokers S.A.:
ÔÇó (71) 777 04 26
ÔÇó (71) 777 04 11
ÔÇó (58) 766 75 05
ÔÇó (17) 777 62 57

Co zrobic w razie wypadku?
Jesli zajdzie jakiekolwiek wypadek lub zdarzenia nalezy:
ÔÇó Zebrac wszystkie dokumenty potwierdzajace leczenia i koszty
ÔÇó Skontaktowac sie z ubezpieczycielem
ÔÇó Przekazac ubezpieczycielowi cala dokumentacje wraz z podaniem numeru konta do odbioru swiadczenia

Jak zglosic szkode?
ÔÇó telefonicznie pod numerem (22) 575 25 25
ÔÇó wypelniajac formularz internetowy dostepny na stronie https://zgloszenie.interrisk.pl/
ÔÇó za posrednictwem poczty elektronicznej, wysylajac zgloszenie na adres e-mail szkody@interrisk.pl