Ubezpieczenie 2020/2021

Na zlecenie Urz─Ödu Miasta Sto┼éecznego Warszawy przeprowadzili┼Ťmy w ramach Prawa Zam├│wie┼ä Publicznych konkurs ofert i wy┼éonili┼Ťmy najlepsz─ů ofert─Ö ubezpieczenia dla dzieci dla wszystkich jednostek o┼Ťwiatowych M. St. Warszawy.

Z ramienia konsorcjum Marsh i Supra Brokers odpowiadam za Warszawski program NNW i jestem opiekunem Państwa Szkoły.

Kontakt do mnie ÔÇô Izabela Kici┼äska, tel: +48 885 882 405

Korzy┼Ťci p┼éyn─ůce z programu ubezpieczenia na warunkach konsorcjum Marsh i Supra Brokers S.A. to mi─Ödzy innymi:

- ubezpieczenie chroni 24h na dob─Ö na terenie ca┼éego ┼Ťwiata

- ubezpieczenie obejmuje okres od 01/09/2020 do 31/08/2021 je┼Ťli polisa zostanie wykupiona do ko┼äca pa┼║dziernika 2020

- najwy┼╝sze sumy ubezpieczenia na rynku, a w ┼Ťlad za tym najwy┼╝sze wyp┼éaty odszkodowania za dane zdarzenie powoduj─ůce uszczerbek na zdrowiu.

- najszerszy zakres ubezpieczenia (odpowiedzialno┼Ť─ç Ubezpieczyciela za skr─Öcenia, z┼éamania, zwichni─Öcia, ┼Ťwiadczenia b├│lowe, szpital w wyniku choroby oraz wiele innych w tym ryzyko Covid-19)

- mo┼╝liwo┼Ť─ç wyboru w┼Ťr├│d 4 wariant├│w (ka┼╝dy ma ÔÇ×zaszyteÔÇŁ wyczynowe uprawianie sportu)

- 200% SU za zgon w wyniku wypadku komunikacyjnego

- 400% SU za zgon ubezpieczonego w wyniku wypadku na terenie plac├│wki o┼Ťwiatowej.

- p┼éatny pobyt w szpitalu zar├│wno w wyniku nieszcz─Ö┼Ťliwego wypadku jak i choroby, w tym r├│wnie┼╝ w wyniku zara┼╝enia Covid-19!

- zdecydowanie najwy┼╝sza ochrona ubezpieczeniowa r├│wnie┼╝ dla os├│b po powa┼╝nych wypadkach. A┼╝ do 30% SU za zwrot koszt├│w leczenia i rehabilitacji w zwi─ůzku z NW, oraz do 30% zwrotu za koszty nabycia przedmiot├│w ortopedycznych i rehabilitacyjnych .

- a┼╝ 6% SU w przypadku pogryzienia, uk─ůszenia itp. daj─ůce realn─ů pomoc w najci─Ö┼╝szych przypadkach jak np. pogryzienie ma┼éego dziecka przez psa (standard to tylko 1 %).

- zwrot koszt├│w naprawy okular├│w.

Instrukcja wykupienia polisy dla dziecka NNW24:

- wchodzicie Pa┼ästwo na stron─Ö NNW24, wybieracie wariant polisy ÔÇô 30, 50, 70 lub 120/z┼é rok

- klikacie niebieski przycisk Kup polis─Ö,

- wypełniacie dane swoje (opiekuna) oraz dziecka,

- w polu PLAC├ôWKA ÔÇô wybieracie plac├│wk─Ö, do kt├│rej ucz─Öszcza Pa┼ästwa dziecko,

- na zako┼äczenie nale┼╝y klikn─ů─ç PODSUMOWANIE i wybra─ç metod─Ö p┼éatno┼Ťci.

W razie pyta┼ä s┼éu┼╝─Ö pomoc─ů: Izabela Kici┼äska 48 885 882 405, i.kicinska@suprabrokers.pl