Ślubowanie 2019

Przyrzekamy, że nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei.

B─Ödziemy kultywowa─ç tradycje i tworzy─ç nowe, kt├│re wzbogac─ů ┼╝ycie naszego liceum.

Nie przestrasz─ů nas wymagania stawiane przez nauczycieli, b─Öd─ů dla nas wyzwaniem.

B─Ödziemy d─ů┼╝yli do zdobycia wiedzy oraz dokonania nowych odkry─ç.

Jednocze┼Ťnie b─Ödziemy korzystali z do┼Ťwiadczenia innych, aby nasze pr├│by ko┼äczy┼éy si─Ö wi─Ökszymi i mniejszymi sukcesami.

Zadbamy o ┼╝ycie kulturalne szko┼éy, wzbogacaj─ůc je naszymi talentami i pomys┼éami.

B─Ödziemy siebie nawzajem traktowa─ç z szacunkiem, dbaj─ůc o przyjazn─ů atmosfer─Ö, sprzyjaj─ůc─ů naszej codziennej pracy.

Po lekcjach nie zapomnimy, ┼╝e jeste┼Ťmy uczniami Prusa i b─Ödziemy godnie reprezentowali szko┼é─Ö w ka┼╝dej sytuacji.

B─Ödziemy troszczyli si─Ö o siebie, ale tak┼╝e o innych, kieruj─ůc si─Ö empati─ů i nios─ůc pomoc tam, gdzie jest potrzebna.

Dajemy sobie i innym prawo do popełniania błędów, ponieważ wiemy, że w ten sposób również się uczymy.

Nie chcemy rzuca─ç s┼é├│w na wiatr, dlatego ich prawdziwo┼Ť─ç b─Ödziemy popierali naszymi czynami i postaw─ů.