Konsultacje dla uczni├│w

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

 

NAUCZYCIELE

TERMINY KONSULTACJI

Anuszkiewicz Monik

czwartek 14.35 -15.20

Borowska Anna

wtorek 12.00 -13.30

Brach Anna

poniedziałek 13.45 - 14.30

Cisneros Justyna

 wtorek 9.00 -10.00

Czerwińska Joanna

czwartek 13-14.30

D┼éugoszek Andrzej                                               

pi─ůtek  10.50 -11.35

Franke Alicja    

wtorek 10.50 - 11.30

Golec Anna

wtorek 09.45 - 10.30

Howaniec Helena

czwartek 11.50 - 12.35

Jabłońska Iwona

czwartek 10.50 - 11.35

Jakacki Radosław

czwartek 16.00 - 17.00

Jaworowska Julita

poniedzia┼éek 9.00 -9.45. 

Kaczyńska Katarzyna

wtorek 11.45 - 12.50

Kalinowski Paweł

wtorek 10.50 - 11.35

K─Ödzierski Adam

poniedziałek 12.50 - 13.35

Kmiotek Urszula

wtorek 9.45 -10.30

Kope─ç-Kaczor Anna

wtorek 9.45 - 10.30

Koroniak Anna

pi─ůtek 18.30 -19.15

Krajewska Katarzyna

czwartek 11.45 -12.30

Kulesza Tomasz

┼Ťroda 13.00 - 14.00 

Kuryła Mateusz

czwartek 13.30 -14.15

Lachor Agata

wtorek 14.30 -15.15 

Lipińska Julia

pi─ůtek 13.30 -14.30

┼ü─ůczkowska Izabela

pi─ůtek 09.50 -10.35

Łojewski Bartosz

┼Ťroda 14.30 -15.15

Mazur Barbara

poniedziałek 16.00 - 17.00

Michalski Robert   

┼Ťroda 10.50 -11.35

Mieczkowski Robert

wtorek, 12.30 -13.45 

Miturska-Maj Ewelina 

┼Ťroda 12.50 -13.35

Moskała Magdalena

pi─ůtek 15.30 - 16.15

Naja Anna   

wtorek 12.30 - 13.15

Olender Kamil

czwartek 8.15 -9.00

Orzechowski Paweł

czwartek 14.35 -15.20

Owczarczyk Anna

poniedzia┼éek  14.30 -15.30

Pędzich Bartłomiej

wtorek 8.30 -9.30

Prokop Magdalena

poniedzia┼éek 14.35 -15.20 

Pruski Mariusz

czwartek 11.45 -12.30

Przekop Urszula

poniedziałek 18.30 -20.00 (podstawa)

┼Ťroda 18.30 -20.00 (rozszerzenie)     

Puchała Agnieszka

czwartek  12.50.- 13.35.

Rafał Karolina

┼Ťroda 16.45 -17.30

Rogozińska-Szymczak Maria

czwartek 13.30 - 14.15

Różańska-Machura Katarzyna

wtorek 14.30 - 15.30

Sidoruk-Sołoducha Renata

czwartek 14.30 -15.30

Sieczkowska Urszula

wtorek 15.30 -16.30

Sielu┼╝ycka-Budka Karolina

pi─ůtek 10.00 -11.00

Skwarczyńska Katarzyna

poniedziałek 10.00 - 11.00

Sobieraj Marta

czwartek 13.30 -14.30

Staruszkiewicz Alicja                                           

czwartek 15.20 - 15.50

Szeja Agnieszka

pi─ůtek 13.45 -14.30

Szulc Ma┼égorzata                                                                          

┼Ťroda 14.50 -15.20

Tarajko-Wa┼╝ny Agata

wtorek 15.30 -16.15

Tomaszewski Krzysztof

┼Ťroda 12 50 -13 35

Ulbrich Zuzanna

wtorek 11.00 -11.45

Walendzik Justyna

wtorek 15.30 -16.15

Wasiukiewicz Inez

poniedziałek 13.45 -14.30

Wilkołaska Barbara

czwartek 8.00 -8.45

Wi┼Ťniewska Anna

wtorek 13.45 -15.15

Wolfram Joanna

czwartek 8.55 -9.40

Zaremba Alicja

┼Ťroda 11.50 -12.35

Z─ůbecki Krzysztof

poniedziałek 15.30 -16.15