Rekrutacja 2020/2021

Drodzy Pierwszoklasi┼Ťci,
w imieniu szkolnej spo┼éeczno┼Ťci witam Was serdecznie w nowej szkole. ┼╗ycz─Ö, aby rozpoczynaj─ůca si─Ö w┼éa┼Ťnie przygoda edukacyjna spe┼éni┼éa
Wasze oczekiwania, a nauka w XXXV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcym przygotowa┼éa Was do doros┼éego ┼╝ycia w pr─Ö┼╝nie rozwijaj─ůcym si─Ö i zmieniaj─ůcym ┼Ťwiecie.

Potwierdzaj─ůc ch─Ö─ç ucz─Öszczania do naszej szko┼éy, zobligowani jeste┼Ťcie z┼éo┼╝y─ç:
1. Orygina┼é ┼Ťwiadectwa uko┼äczenia szko┼éy podstawowej,
2. Orygina┼é za┼Ťwiadczenia o wyniku egzaminu ├│smoklasisty,
3. Kwestionariusz osobowy
4. Kwestionariusz organizacyjny,
-Kwestionariusz organizacyjny klasa 1m (mi─Ödzynarodowa)
5. Akceptację zasad udziału w programie IB DP (tylko uczniowie zakwalifikowani do oddziału międzynarodowego),
6. Dwa podpisane zdj─Öcia legitymacyjne,
7. Kart─Ö zdrowia.

Ostateczny termin dostarczenia dokumentów upłynie 18 sierpnia 2020 r o godz. 15.00.

Przypominam o zasadach obowi─ůzuj─ůcych podczas sk┼éadania dokument├│w:
- utrzymywaniu dystansu 1,5-m
- dezynfekcji r─ůk przy wej┼Ťciu
- używaniu maseczki/przyłbicy podczas kontaktu z pracownikami szkoły
- używaniu własnego długopisu

1 wrze┼Ťnia 2020 roku zapraszam na uroczyst─ů inauguracj─Ö roku szkolnego i spotkania z wychowawcami. W tym dniu napiszecie te┼╝ test poziomuj─ůcy
z j─Özyka angielskiego, a uzyskany wynik b─Ödzie podstaw─ů zakwalifikowania Was do poszczeg├│lnych grup j─Özykowych.
Warto te┼╝ zapozna─ç si─Ö z zestawem obowi─ůzuj─ůcych podr─Öcznik├│w.
Szczeg├│┼éowe informacje dotycz─ůce organizacji nauki w naszym liceum otrzymacie w ostatnim tygodniu wakacji.

W imieniu Uczni├│w i Grona Pedagogicznego, ┼╝ycz─Ö Wam du┼╝o rado┼Ťci, u┼Ťmiechu i spokojnego wakacyjnego wypoczynku.
Anna Naja
/-/ Dyrektor