Nauczyciele 2020/21

 

Nauczyciele XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa

  • Anuszkiewicz Monika – język polski
  • Biskupska-Stawiarska Weronika – psycholog
  • Borowska Anna – chemia
  • Brach Anna – etyka, filozofia
  • Buta Dorota – pedagog
  • Cisneros Justyna – język hiszpański
  • Cyrych-Bajkowska Anna – język polski
  • Czerwińska Joanna – wychowanie fizyczne
  • Długoszek Andrzej - wychowanie fizyczne
  • Franke Alicja – język polski
  • Golec Anna - wychowanie fizyczne
  • Howaniec Helena – fizyka
  • Jabłońska Iwona – matematyka
  • Jakacki Radosław – matematyka
  • Jaworowska Julita – biznes, język angielski
  • Kaczyńska Katarzyna - język angielski
  • Kalinowski Paweł – historia, historia i społeczeństwo, podstawy przedsiębiorczości
  • Kędzierski Adam - religia
  • Klenk Grażyna - wychowanie fizyczne
  • Kmiotek Urszula - język angielski
  • Kopeć-Kaczor Anna – język polski
  • Koroniak Anna - język angielski 
  • Krajewska Katarzyna - język angielski
  • Kulesza Tomasz - wychowanie fizyczne
  • Kuryła Mateusz - język angielski
  • Lachor Agata - język angielski
  • Lipińska Julia – język francuski
  • Łączkowska Izabela – informatyka, język angielski
  • Łojewski Bartosz - wychowanie fizyczne
  • Mazur Barbara - matematyka
  • Michalski Robert - informatyka
  • Mieczkowski Robert – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • Miturska-Maj Ewelina - biologia
  • Moskała Magdalena - matematyka
  • Naja Anna – język polski
  • Olender Kamil – matematyka
  • Orzechowski Paweł – geografia
  • Owczarczyk Anna – fizyka
  • Pacocha Małgorzata – bibliotekarz, pedagog
  • Pędzich Bartłomiej – polityka globalna, wiedza o społeczeństwie
  • Piesio Joanna – język francuski
  • Popiel Małgorzata – język niemiecki
  • Prokop Magdalena – język angielski
  • Pruski Mariusz – historia
  • Przekop Urszula - matematyka
  • Puchała Agnieszka – zajęcia artystyczne
  • Rafał Karolina – biologia
  • Rogozińska-Szymczak Maria – chemia
  • Różańska-Machura Katarzyna – język hiszpański
  • Rylska Krystyna – nauczyciel wspomagający
  • Sidoruk-Sołoducha Renata – biologia, CAS, informatyka
  • Sieczkowska Urszula – język polski
  • Sielużycka-Budka Karolina – język niemiecki
  • Skwarczyńska Katarzyna – religia
  • Smoliński Jerzy – wychowanie fizyczne
  • Sobieraj Marta – język polski
  • Staruszkiewicz Alicja – język niemiecki
  • Strzyżewska-Tomczuk Katarzyna – nauczyciel wspomagający
  • Szeja Agnieszka – matematyka
  • Szewczyk Jolanta – bibliotekarz
  • Szulc Małgorzata – bibliotekarz, historia
  • Tarajko-Ważny Agata – chemia, systemy społeczne i środowiskowe
  • Tomaszewski Krzysztof – edukacja dla bezpieczeństwa
  • Ulbrich Zuzanna – język angielski
  • Walendzik Justyna – geografia
  • Wasiukiewicz Inez – biologia
  • Wilkołaska Barbara – wiedza o społeczeństwie
  • Wiśniewska Anna – język angielski
  • Wolfram Joanna – język polski
  • Wołek Ewa – język angielski
  • Zaremba Alicja – wychowanie fizyczne
  • Ząbecki Krzysztof – geografia, język hiszpański
  • Żarnowiecka Elżbieta – język polski