Europejski Dzień Sportu

Europejski Dzie┼ä Sportu 

       W dniu 25.wrze┼Ťnia  w naszej szkole mia┼é miejsce Europejski Dzie┼ä Sportu. Impreza odbywa┼éa si─Ö w ramach obchodzonego na ca┼éym kontynencie Europejskiego Tygodnia Sportu. Ta og├│lnoeuropejska kampania realizowana pod has┼éem #BeActive (B─ůd┼║ aktywny) ma zach─Öci─ç obywateli do aktywnego trybu ┼╝ycia w ci─ůgu obchod├│w Tygodnia oraz przez ca┼éy rok. W naszym liceum odby┼éy si─Ö w tym roku turnieje: w pi┼ék─Ö no┼╝n─ů, koszyk├│wk─Ö, badmintona i pi┼ék─Ö siatkow─ů. Ze wzgl─Ödu na ograniczenia spowodowane Covid-19 niekt├│re zesz┼éoroczne imprezy sportowe nie odby┼éy si─Ö m. in. maraton ta┼äca, kt├│ry zawsze cieszy┼é si─Ö bardzo wysok─ů frekwencj─ů. Jednak wszyscy ch─Ötni, kt├│rzy zg┼éosili si─Ö do zawod├│w sportowych, mieli mo┼╝liwo┼Ť─ç rywalizowa─ç ze sob─ů w grach zespo┼éowych i sportach indywidualnych, dobrze si─Ö bawi─ç i poczu─ç prawdziw─ů sportow─ů adrenalin─Ö. Wszystkim uczestnikom gratulujemy aktywnej i sportowej postawy, a pozosta┼éych uczni├│w zach─Öcamy do uczestnictwa w innych sportowych imprezach i dbania o sw├│j zdrowy styl ┼╝ycia, nie tylko w dzie┼ä sportu :)

 

                                                                          Nauczyciele Wychowania Fizycznego