Ślubowanie 2020

Ślubowanie Pierwszoklasistów

W dniach 15-16.10 odby┼éo si─Ö w naszej szkole ┼Ťlubowanie pierwszoklasist├│w. W tym roku mia┼éo ono wyj─ůtkowo kameralny charakter ze wzgl─Ödu na sytuacj─Ö epidemiczn─ů w kraju.
Wszystkim uczniom klas pierwszych ┼╝yczymy satysfakcji z wyboru Liceum Prusa oraz przekazujemy kilka s┼é├│w od szkolnego samorz─ůdu:

ÔÇťDrodzy Pierwszoklasi┼Ťci! Teraz, po ┼Ťlubowaniu, mo┼╝ecie si─Ö ju┼╝ nazywa─ç pe┼énoprawnymi Prusakami! Pragniemy serdecznie powita─ç Was w naszej spo┼éeczno┼Ťci szkolnej.
Z╠çyczymy Wam, aby czas sp─Ödzony w Prusie wi─ůza┼é si─Öz jak najlepszymi wspomnieniami: nauczyciele z pasja╠Ę, ┼Ťwietne warunki do nauki, a przede wszystkim otwarta i serdeczna spo┼éecznos╠üc╠ü Prusowska. Mamy nadzieje╠Ę, z╠çe be╠Ędziecie w naszej szkole szcze╠Ęs╠üliwi i wyniesiecie z niej mn├│stwo wiedzy i wspania┼éych do┼Ťwiadcze┼ä.

Jakub Janusz
Prezydent XXXV LO