Drabina Rozwoju Lider├│w

Uczniowie i nauczyciele naszego liceum rozpocz─Öli udzia┼é w og├│lnopolskim projekcie ÔÇ×Drabina Rozwoju Lider├│wÔÇŁ Fundacji Drabina Rozwoju.
Celem Projektu jest przygotowanie i uruchomienie sieci wsparcia r├│wie┼Ťniczego, wy┼éonienie lider├│w szkolnych i przeszkolenie ich w zakresie umiej─Ötno┼Ťci psychospo┼éecznych.

Zmieniaj─ůca si─Ö dynamicznie sytuacja z zagro┼╝eniem epidemiologicznym naturalnie wymusza potrzeb─Ö dzia┼éa┼ä zwi─ůzanych z ochron─ů zdrowia psychicznego nowoczesnymi narz─Ödziami on-line. Obecnie m┼éodzie┼╝ korzysta z aplikacji, gier, portali spo┼éeczno┼Ťciowych. Wa┼╝ne jest aby tre┼Ťci multimedialne by┼éy nie zagra┼╝aj─ůce i rozwijaj─ůce m┼éodego cz┼éowieka.

Efektem sta┼éym Projektu b─Ödzie poradnia on-line ZAWSZE JEST JAKIE┼Ü WYJ┼ÜCIE oraz APLIKACJA OdyseJa ÔÇô fabu┼éa w przestrzeni kosmicznej, w kt├│rej umieszczone s─ů planety rozwoju osobistego Lider├│w.