3 września 2022 r. społeczność XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa, w ramach obchodów 100-lecia Szkoły, zaangażowała się w organizację 7. Nocnego Półmaratonu Praskiego. Uczniowie Naszej Szkoły pod czujnym okiem Pani Dyrektor Anny Nai, Pani Jolanty Szewczyk, Pana Tomasza Kuleszy oraz Pana Bartłomieja Pędzicha przygotowali obsługę punktu odżywczego przy ul. Zwycięzców.
Dodatkowo  Drużyna Prusa (Alicja Zaremba, Magdalena Hawryluk, Jakub Kopczyński, Krzysztof Ząbecki, Bartosz Łojewski) uczestniczyła w biegu na 5 km. Na dystansie półmaratonu Szkołę reprezentował Bartłomiej Pędzich.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w organizację punktu odżywczego, dopingowanie wszystkich biegaczy oraz za udział w zawodach sportowych. Liczymy, że w kolejnej edycji także będziemy mogli uczestniczyć w projekcie Nocny Półmaraton Praski.

Linki do wyników:

Wyniki Piątka Praska 2022 – Półmaraton Praski (polmaratonpraski.pl)
Wyniki Półmaraton Praski 2022 – Półmaraton Praski (polmaratonpraski.pl)