9 listopada 2022 r.  Anna Lipiec, uczennica klasy 4m, otrzymała stypendium m.st. Warszawy SAPERE AUSO adresowane do szczególnie uzdolnionej młodzieży warszawskich szkół ponadpodstawowych. Ania znalazła się w zaszczytnym gronie uczniów z całej Warszawy i została doceniona za swoje wyniki edukacyjne oraz liczne działania szkolne i pozaszkolne.

Nasza uczennica może pochwalić się doskonałymi wynikami w nauce. W roku szkolnym 2020/21 otrzymywała  stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jest osobą zaangażowaną społecznie i dbającą o rozwój osobisty. Ania jest członkinią Parlamentu Młodych Rzeczpospolitej Polskiej i  Our Future Fundation. Uczestniczyła m.in. w letniej szkole Yale: Yale Young Global Scholars – Politics, Law, and Economics course, programie Impuls Academy dla młodych liderów. Realizowała liczne projekty ogólnopolskie –  niektóre z nich współorganizowała. Ważną aktywnością Ani jest wolontariat w ośrodku wsparcia dla Powstańców Warszawskich.

Poza licznymi działaniami pozaszkolnymi uczennica  działa też na rzecz naszej szkoły. Była główną organizatorką PanelPrus, podczas którego poruszane były różnorodne tematy,  zaczynając od start-upu  a kończąc na pomocy społecznej.

Gratulujemy wspaniałego wyróżnienia!