25 listopada 2022 z okazji 100-lecia istnienia Szkoły odbył się w szkole koncert zespołu rockowego HappySad dedykowany młodzieży, absolwentom i sympatykom XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa w Warszawie.

Wydarzenie sprawiło ogromną przyjemność społeczności szkolnej oraz uczestniczącym w koncercie absolwentom, rodzicom i przybyłym do szkoły z tej okazji mieszkańcom Warszawy.

Bardzo dziękujemy współorganizatorom Samorządowi Województwa Mazowieckiego, Radzie Dzielnicy Praga Południe, Radzie Rodziców i Stowarzyszeniu APiS za pomoc w organizacji wydarzeń składających się na Jubileusz XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa.