Dnia 4 marca 2022 roku odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia, organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej, którego wyniki ogłoszono 21 kwietnia.

Uczniowie musieli się wykazać umiejętnością rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów. Ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwiła trening i rozwój logicznego myślenia, które przydaje się nie tylko w matematyce czy fizyce, ale także na innych przedmiotach wymagających rozwiązywania problemów.

W Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia 2022 brało udział 579  uczestników z całej Polski.
W pierwszej dziesiątce osób z najlepszymi wynikami znalazło się dwóch uczniów z naszego liceum – Tymoteusz Wyrwa z klasy 2c oraz Mateusz Kasprzak z klasy 3d1, którzy uzyskali dyplom laureata ,,Mistrza Logicznego Myślenia”.

Za zajęcie 12, 13 oraz 15 miejsca uczniowie:
Franciszek Dylewski 2c
Marianna Olszewska 3d1
Oliwier Rowiński 3d1
Zuzanna Sakowska 3d1
otrzymali dyplomy wyróżnienia ,,Eksperta Logicznego Myślenia”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!