Dnia 7 listopada 2023 roku  gościli w naszym liceum pracownicy Oxford University Press, w tym kierownik, pan Mark Dilks, który sporządza plan wydawniczy dla polskiej szkoły.

Obserwowali lekcję języka angielskiego w klasie 2ce, którą prowadziła pani Anna Wiśniewska.

Była to okazja do uzyskania wiedzy na temat sposobu wykorzystania  na zajęciach materiałów do nauki języka angielskiego i ich adekwatność do potrzeb uczniów. Goście zwracali uwagę na zaangażowanie uczniów podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

Dodatkowo, pani Anna Wiśniewska wzięła udział w spotkaniu grupy focusowej, na którym zostały omówione różne aspekty nauczania języka angielskiego.

Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w procesie powstania publikacji, odpowiadających potrzebom uczniów i nauczycieli.