Akademia Leona Koźmińskiego od lat wspiera nauczycieli, proponując przygotowanie i prowadzenia bezpłatnych wykładów, prezentacji i warsztatów dla uczniów szkół średnich w całej Polsce.

Bezpłatne zajęcia o różnorodnej tematyce, prowadzone są w języku polskim lub angielskim. Przygotują je i prowadzą wykładowcy Koźmińskiego. Na Państwa życzenie mogą się one odbyć na terenie naszej uczelni, u Państwa w szkole lub w formule online. Z pewnością będą doskonałym sposobem urozmaicenia zajęć szkolnych. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami poprzez formularz rejestracyjny. Ufamy, że wśród proponowanych tematów z obszarów prawa, ekonomii i finansów, biznesu a także tych związanych z nowymi technologami, innowacjami, przedsiębiorczością oraz globalnymi zmianami zachodzącymi w stylu życia współczesnego człowieka znajdą Państwo interesujące lekcje dla Państwa uczniów. Pełna lista tematów zajęć znajduje się TUTAJ. Jesteśmy także otwarci na Państwa propozycje.

Więcej informacji na stronie Koźmiński dla szkół.