W sobotę 26 listopada2022 r. w Parku Skaryszewskim odbyło się sportowo-rekreacyjne wydarzenie – Biegnij z Prusem – zorganizowane ku czci Szkoły z okazji 100 lat działalności.

W biegu wzięło udział 30 uczestników, a także kilka osób wspomagających organizację biegu. Celem naszej grupy było przebiegnięcie łącznie 100km na 100-lecie Szkoły. Osiągnęliśmy ten dystans z dużą nawiązką! Co ważne – atmosfera była miła, niemalże rodzinna, za co wszystkim uczestnikom należą się wielkie brawa. Na gratulacje zasługują także osoby, które wykazały się najlepszą sportową kondycją.

Na szczególne wyróżnienie pod względem sportowym wśród rodziców zasługuje Pani Joanna Tym, która pokonała najdłuższy dystans i została liderką naszego biegu.

Wśród nauczycieli najlepszą kondycją wykazał się Pan Jakub Kopczyński.

Wśród uczniów  wyróżnić należy Igora Makowieckiego, a także Jana Filinowicza.

Nasi najlepsi zawodnicy przebiegli indywidualnie nawet ponad 10km.