W dniu 8 listopada 2022 r. klasa 3a wraz z wychowawcą Magdaleną Hawryluk oraz p. Katarzyną Kaczyńską odwiedziła Akademię Leona Koźmińskiego. Spotkanie w Akademii miało na celu zapoznanie uczniów z Uczelnią Wyższą. Młodzież wzięła udział w wykładzie pana dr Błażeja Podgórskiego na temat „Własna firma. Jak zacząć?”. Uczniowie rozwiązywali dwa case’y w grupach, a następnie wspólnie z prowadzącym wysuwali wnioski podsumowujące ich pracę. Klasa uczestniczyła w zajęciach integracyjnych, prowadzonych przez studentów Akademii, a następnie wspólnie przespacerowali się po korytarzach Uczelni, oglądając sale wykładowe i zajęcia prowadzone ze studentami. Uczniowie klasy 3a po spotkaniu w Akademii Leona Koźmińskiego byli bardzo zadowoleni z prowadzonych zajęć, wykładów i możliwości poznania Uczelni Wyższej.