Nauczyciele XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa

Biskupska-Stawiarska Weronika – psycholog
Borowska Anna – chemia
Brach Anna – etyka, filozofia
Buta Dorota – pedagog
Charchuła Joanna –  język hiszpański
Cisneros Justyna – język hiszpański
Czerwińska Joanna – wychowanie fizyczne
Damaszko Monika – język angielski
Długoszek Andrzej
– wychowanie fizyczne
Dramińska Olga – biologia
Florek Gabriela
Golec Anna –wychowanie fizyczne
Górska Barbara – język hiszpański
Hawryluk Magdalena – matematyka
Hermaniuk Joanna – język polski, teoria wiedzy
Howaniec Helena – fizyka
Jabłońska Iwona – matematyka
Jakacki Radosław – matematyka
Jaworowska Julita – biznes, język angielski
Kaczyńska Katarzyna – język angielski
Kalinowski Paweł – historia, historia i społeczeństwo, podstawy przedsiębiorczości
Kędzierski Adam –religia
Klinger Rut – biologia, systemy społeczne i środowiskowe
Kmiotek Urszula –język angielski

Kołtuniak Grażyna – fizyka
Krajewska Katarzyna – język angielski
Kucharska Aleksandra – chemia
Kulesza Tomasz – wychowanie fizyczne
Kuryła Mateusz – język angielski
Lachor Agata – język angielski
Lipińska Julia – język francuski
Łączkowska Izabela – informatyka, język angielski
Łojewski Bartosz – wychowanie fizyczne
Matwiej Marzena – język polski
Mazur Barbara – matematyka
Michalski Robert – informatyka
Mieczkowski Robert – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
Mikulicz Agnieszka
Naja Anna – język polski
Olender Kamil – matematyka
Oscar Garcia Gomez – język hiszpański
Orzechowski Paweł – geografia
Owczarczyk Anna – fizyka
Pacholczyk Magdalena – język polski

Włodzimierz Sochacki – historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie

Pędzich Bartłomiej – polityka globalna, wiedza o społeczeństwie
Piesio Joanna – język francuski
Popiel Małgorzata – język niemiecki
Prokop Magdalena – język angielski
Pruski Mariusz – historia
Przekop Urszula – matematyka
Rafał Karolina – biologia
Rogozińska-Szymczak Maria – chemia
Różańska-Machura Katarzyna – język hiszpański
Rutka Maria – język polski
Rylska Krystyna – nauczyciel wspomagający
Sidoruk-Sołoducha Renata – biologia, CAS, informatyka
Sieczkowska Urszula – język polski
Sielanko Mariola – religia
Sielużycka-Budka Karolina – język niemiecki
Skwarczyńska Katarzyna – religia
Smoliński Jerzy – wychowanie fizyczne
Sobieraj Marta – język polski

Strzyżewska-Tomczuk Katarzyna – nauczyciel wspomagający
Szeja Agnieszka – matematyka
Szewczyk Jolanta – bibliotekarz
Szulc Małgorzata – bibliotekarz, historia
Tarajko-Ważny Agata – chemia, systemy społeczne i środowiskowe
Tomaszewski Krzysztof – edukacja dla bezpieczeństwa
Ulbrich Zuzanna – język angielski
Walendzik Justyna – geografia
Wasiukiewicz Inez – biologia
Wilkołaska Barbara – wiedza o społeczeństwie
Wiśniewska Anna – język angielski
Wolfram Joanna – język polski
Zaremba Alicja – wychowanie fizyczne
Ząbecki Krzysztof – geografia, język hiszpański
Żarnowiecka Elżbieta – język polski