Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W Prusie znowu zagrała orkiestra

W 31. Finale WOŚP wzięło udział 200 wolontariuszy z naszego liceum, okolicznych szkół i lokalnej społeczności.

Wspólnie zebraliśmy 104 . 900, 66zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom i darczyńcom za Waszą aktywność, trud i każdą złotówkę. Tworzycie piękną historię.

Dziękujemy firmie Bracia Pietrzak i piekarni Putka za pyszne kanapki i słodkości, które zawsze są dużym wsparciem dla kwestujących i zmarzniętych wolontariuszy.

Dziękujemy również za współpracę Promowi Kultury Saska Kępa, który zamiast sprzedaży biletów na spektakl „Klaunada” włączył się w zasilenie puszek naszych wolontariusz i Fundacji WOŚP.

Sztab WOŚP #4005

Tradycyjnie w Prusie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pomimo wielu ograniczeń wynikających z panującej pandemii oraz fatalnej pogody, dzielnym wolontariuszom udało się zebrać ponad

69 tys. zł

Dziękujemy wszystkim za trud i ogromne serce, szczególnie uczniom zaangażowanym w organizację szkolnego Sztabu i liczenie pieniędzy.

Dziękujemy również sponsorom za pyszności, które były dużym wsparciem dla zmarzniętych wolontariuszy: firmie Bracia Pietrzak oraz piekarni Putka.

W naszej szkole organizujemy Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od ponad 20 lat.
W ostatnich latach liczba wolontariuszy przekroczyła 300 osób.

Rekordowe kwoty zebrane w Sztabie naszej szkoły dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

1. Finał – 150 766, 26 zł
  1. Finał – 109 270, 79 zł
  1. Finał –  87 344,  52 zł

Mamy nadzieję na kolejne rekordy!