Nauczyciele

Nauczyciele

 

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2016/2017

 

Anna Naja – dyrektor

Elżbieta Miłobędzka – zastępca dyrektora ds. gimnazjum 

Inez Wasiukiewicz – zastępca dyrektora ds. liceum

 

  • Borowska Anna – chemia, matematyka (wychowawca kl. 3g)
  • Buta Dorota – pedagog (gimnazjum)
  • Bylinka Dariusz – wychowanie fizyczne (wychowawca kl. 3a)
  • Cendrowska-Saganowska Małgorzata – język angielski
  • Cichoń-Pyłka Anna – język angielski
  • Czerepko Magdalena – wychowanie do życia w rodzinie, biologia
  • Czerwińska Joanna – wychowanie fizyczne
  • Długoszek Andrzej – wychowanie fizyczne
  • Feliga Sławomir – wychowanie fizyczne
  • Garbiński Aleksander – język angielski
  • Główka Ewa – matematyka, matematyka i media (wychowawca kl. 1e)
  • Grześ-Krzywańska Barbara - język niemiecki
  • Hornowska Henryka – język polski
  • Jakacki Radosław – matematyka (wychowawca kl. 2C)
  • Jankowska Monika – biblioteka
  • Jaszczak-Figiel Beata – chemia (wychowawca kl. 3E)
  • Jaworowska Julita – język angielski
  • Kaczyńska Katarzyna – język angielski
  • Kalinowski Paweł – historia, historia i społeczeństwo (wychowawca kl. 1B)
  • Klenk Grażyna – wychowanie fizyczne
  • Kmiotek Urszula – język angielski (wychowawca kl. 1b)
  • Kołtuniak Grażyna – fizyka (wychowawca kl. 3e)
  • Kowalczyk Beata – psycholog
  • Krajewska Katarzyna – język angielski (wychowawca kl. 3A)
  • Krupka Jacek – historia
  • Kulesza Tomasz – wychowanie fizyczne
  • Kulesza-Jeleń Anna – język polski (wychowawca kl. 2D)
  • Kupiec Magdalena – język francuski
  • Kuźniarska Krystyna – religia
  • Łączkowska Izabela – język angielski, informatyka
  • Łojewski Bartosz – wychowanie fizyczne
  • Mazur Barbara – matematyka (wychowawca kl. 3C)
  • Michalski Robert – informatyka (wychowawca kl. 1D)
  • Michałowska Jolanta – język polski, etyka (wychowawca kl. 2d)
  • Mikołajczyk Sylwia – matematyka, informatyka
  • Miller-Krzywańska Janina – muzyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne (wychowawca kl. 2c)
  • Miłobędzka Elżbieta – język polski
  • Naja Anna – język polski
  • Nobis Joanna – matematyka
  • Nowakowska Grażyna – matematyka (wychowawca kl. 1c)
  • Ołdak Adam – religia
  • Orzechowski Paweł – geografia (wychowawca kl. 3B)
  • Osowska Jolanta – geografia (wychowawca kl. 2e)
  • Owczarczyk Anna – fizyka (wychowawca kl. 3D)
  • Pędzich Bartłomiej – wiedza o społeczeństwie (wychowawca kl. 1A)
  • Piskorska Magdalena – język angielski
  • Pruski Mariusz – historia, wiedza o społeczeństwie (wychowawca kl. 3f)
  • Puchała Agnieszka – zajęcia artystyczne, wiedza o kulturze
  • Puchała Grażyna – matematyka, informatyka
  • Puchała-Garbińska Weronika – język angielski, geografia (wychowawca kl. 3d)
  • Rębowska Lucyna – biblioteka
  • Różańska-Machura Katarzyna – język hiszpański
  • Rylska Krystyna – pedagog (liceum)
  • Rzeplińska Katarzyna – religia
  • Sidoruk-Sołoducha Renata – biologia, informatyka, przyroda (wychowawca kl. 2A)
  • Sieczkowski Piotr – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • Sielużycka-Budka Karolina – język niemiecki (wychowawca kl. 3b)
  • Sobieraj Marta – język polski (wychowawca kl. 3c)
  • Sokur-Worowska Nadyia – język angielski (wychowawca kl. 1a)
  • Szewczyk Jolanta – język polski (wychowawca kl. 2b)
  • Szulc Małgorzata – historia, wiedza o społeczeństwie (wychowawca kl. 2a)
  • Ścibiński Paweł – religia
  • Śmigiera Bogdan – podstawy przedsiębiorczości, etyka
  • Śniecikowska Bożena – plastyka
  • Tarkowska Dorota – język francuski
  • Tomaszewski Krzysztof – edukacja dla bezpieczeństwa (wychowawca kl. 1C)
  • Wasiukiewicz Inez – biologia, przyroda
  • Witer Renata – biblioteka
  • Wojaczek Grażyna – język hiszpański
  • Wolfram Joanna – język polski (wychowawca kl. 2B)
  • Wszołek Elżbieta – chemia (wychowawca kl. 1d)
  • Zaremba Alicja – wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
  • Zarzycka Jagoda – wychowanie fizyczne (wychowawca kl. 1f)