Nauczyciele XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa

Anuszkiewicz Monika – język polski
Biskupska-Stawiarska Weronika – psycholog
Borowska Anna – chemia
Brach Anna – etyka, filozofia
Buta Dorota – pedagog
Cisneros Justyna – język hiszpański
Czerwińska Joanna – wychowanie fizyczne
Długoszek Andrzej – wychowanie fizyczne
Franke Alicja – język polski
Golec Anna – wychowanie fizyczne
Howaniec Helena – fizyka
Jabłońska Iwona – matematyka
Jakacki Radosław – matematyka
Jaworowska Julita – biznes, język angielski
Kaczyńska Katarzyna – język angielski
Kalinowski Paweł – historia, historia i społeczeństwo, podstawy przedsiębiorczości
Kędzierski Adam – religia
Klenk Grażyna – wychowanie fizyczne
Kmiotek Urszula – język angielski

Kopeć-Kaczor Anna – język polski
Koroniak Anna – język angielski
Krajewska Katarzyna – język angielski
Kulesza Tomasz – wychowanie fizyczne
Kuryła Mateusz – język angielski
Lachor Agata – język angielski
Lipińska Julia – język francuski
Łączkowska Izabela – informatyka, język angielski
Łojewski Bartosz – wychowanie fizyczne
Mazur Barbara – matematyka
Michalski Robert – informatyka
Mieczkowski Robert – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
Miturska-Maj Ewelina – biologia
Moskała Magdalena – matematyka
Naja Anna – język polski
Olender Kamil – matematyka
Orzechowski Paweł – geografia
Owczarczyk Anna – fizyka
Pacocha Małgorzata – bibliotekarz, pedagog

Pędzich Bartłomiej – polityka globalna, wiedza o społeczeństwie
Piesio Joanna – język francuski
Popiel Małgorzata – język niemiecki
Prokop Magdalena – język angielski
Pruski Mariusz – historia
Przekop Urszula – matematyka
Puchała Agnieszka – zajęcia artystyczne
Rafał Karolina – biologia
Rogozińska-Szymczak Maria – chemia
Różańska-Machura Katarzyna – język hiszpański
Rylska Krystyna – nauczyciel wspomagający
Sidoruk-Sołoducha Renata – biologia, CAS, informatyka
Sieczkowska Urszula – język polski
Sielużycka-Budka Karolina – język niemiecki
Skwarczyńska Katarzyna – religia
Smoliński Jerzy – wychowanie fizyczne
Sobieraj Marta – język polski
Staruszkiewicz Alicja – język niemiecki

Strągowska Aleksandra – język polski
Strzyżewska-Tomczuk Katarzyna – nauczyciel wspomagający
Szeja Agnieszka – matematyka
Szewczyk Jolanta – bibliotekarz
Szulc Małgorzata – bibliotekarz, historia
Tarajko-Ważny Agata – chemia, systemy społeczne i środowiskowe
Tomaszewski Krzysztof – edukacja dla bezpieczeństwa
Ulbrich Zuzanna – język angielski
Walendzik Justyna – geografia
Wasiukiewicz Inez – biologia
Wilkołaska Barbara – wiedza o społeczeństwie
Wiśniewska Anna – język angielski
Wolfram Joanna – język polski
Wołek Ewa – język angielski
Zaremba Alicja – wychowanie fizyczne
Ząbecki Krzysztof – geografia, język hiszpański
Żarnowiecka Elżbieta – język polski

Wielkość czcionki
Kontrast