Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa

Rok szkolny 2017-18

II etap Olimpiady Języka Niemickiego
Laura Kędzierska – uczennica klasy 3A

II etap Olimpiady Języka Francuskiego
Julia Hadrych – uczennica klasy 2B

II etap Olimpiady Języka Angielskiego
Jakub Jaworski – uczeń klasy 2A
Karol Oberda – uczeń klasy 2A
Wiktoria Romańska – uczennica klasy 2A

II etap LIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie
Anna Maleszyk – – uczennica 3A

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie
Anna Maleszyk – – uczennica 3A

II etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym
Mikołaj Trawiński – uczeń klasy 1A

II etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Europie „My w Europie”
Maciej Perzyński – uczeń klasy 3A

Ogólnopolski Konkurs „Niepodległość. Tradycja i współczesność”
Julia Najechalska – uczennica klasy 3d

Laureaci Konkursu irlandzkiego
Piotr Prusiński – uczeń klasy 3A
AnaellePutresza – uczennica klasy 3d

II miejsce w VI Warszawskim Konkursie Wiedzy o Filmie
Pola Bińkowska – uczennica klasy 1D

Wyróżnienie w Konkursie Interpretacji Wierszy i Obrazów
Lena Kossobudzka – uczennica klasy 2B

Wyróżnienie w Praskim Konkursie Patriotycznym
Aleksandra Kalinowska – uczennica 1D
Julia Banaś – – uczennica 3c

Wyróżnienie w konkursie „Wisła w obiektywie” zorganizowanym przez Muzeum Sportu i Turystyki
Krzysztof Watras – uczeń klasy 3b

rok szkolny 2016/2017

Tomasz Kamiński- laureat konkursu matematycznego
Jan Jędrzejewski – finalista konkursu polonistycznego
Aleksander Małkowski – finalista konkursu matematycznego
Julia Rajtor – laureatka konkursu polonistycznego
Jan Bogdański – finalista konkursu polonistycznego
Julia Kornaszewska – finalistka konkursu polonistycznego
Kinga Kuźmińska – finalistka konkursu polonistycznego
Zofia Rozbiecka – finalistka konkursu polonistycznego
Anna Twarowska – finalistka konkursu polonistycznego
Jan Jędrzejewski – laureat konkursu fizycznego
Michał Gromadzki – laureat konkurs fizycznego
Wojciech Bombała – finalista konkursu fizycznego
Michał Zatorski – finalista konkursu geograficznego
Maciej Pancewicz – finalista konkursu historycznego
Jan Bogdański – Laureat Konkursu Języka Angielskiego
Mateusz Tomaniak – finalista Konkursu Języka Angielskiego

rok szkolny 2015/2016

Jan Jędrzejewski – Laureat Konkursu Alfik Matematyczny
Katarzyna Deleska- Laureatka Konkursu Warszawski Stożek
Katarzyna Deleska – finalistka Konkursu Matematycznego
Karol Sazonow- finalista Konkursu Warszawski Stożek
Michał Pocięgiel – finalista Konkursu Warszawski Stożek
Bartłomiej Wnuk – finalista Konkursu Biologicznego
Anna Sztanga – finalistka Konkursu Chemicznego
Jakub Jaworski – finalista Konkursu Języka Angielskiego
Dorota Kacprzyk – laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistóww roku szkolnym 2015/16
Jakub Jaworski – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów w roku szkolnym 2015/16
LukaszBrierre – laureat Konkursu Plastycznego „Stulecie przyłączenia Saskiej Kępy, Grochowa i Gocławia do Warszawy” w roku szkolnym 2015/16
Michał Pocięgiel – laureat Konkursu Plastycznego „Stulecie przyłączenia Saskiej Kępy, Grochowa i Gocławia do Warszawy” w roku szkolnym 2015/16

rok szkolny 2014/15

Katarzyna Deleska – laureatka Konkursu Matematycznego
Maksymilian Kiryluk – laureat Konkursu Fizycznego
Nina Kusiak – laureatka Konkursu Polonistycznego
Mikołaj Lipiński – finalista Konkursu Polonistycznego
Józef Skowroński – laureat Konkursu Języka Francuskiego
Jan Wróbel – laureat Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” roku szkolnym 2014/15

rok szkolny 2013/2014

Kacper Łęcki – laureat Konkursu Fizycznego
Kacper Łęcki – laureat Konkurs Matematycznego
Justyna Chwiejczak – laureatka Konkursu Chemicznego
Natalia Kielmel – finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Justyna Łosiewicz – finalistka Konkursu Chemicznego

rok szkolny 2012/2013

Jan Szolc – laureat Konkursu Geograficznego
Krzysztof Rutkowski – laureat Konkursu Historycznego
Karolina Kaczmarczyk – laureatka Konkursu Biologicznego
Sebastian Zarejko – finalista Konkursu Języka Francuskiego
Zofia Augustyńska – finalistka Konkursu Fizycznego
Mateusz Chmielewski – finalista Konkursu Geograficznego
Katarzyna Niemyjska – finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Katarzyna Niemyjska – finalistka Konkursu Języka Niemieckiego
Katarzyna Niemyjska – finalistka Konkurs Geograficznego

rok szkolny 2011/2012

YohannFigueiraPutresza- laureat Konkursu Języka Francuskiego
Joanna Seweryn – laureatka II Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistóww roku szkolnym 2011/12

rok szkolny 2010/2011

Agnieszka Orzeł – laureatka Konkursu Kultury Klasycznej
Karolina Makowska – finalistka Konkursu Kultury Klasycznej
Michał Jakub Zadroga – laureat Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Juliana Kaczorowska – finalistka I Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów w roku szkolnym 2010/11
Karolina Makowska – finalistka I Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów w roku szkolnym 2010/11
Jessica Sara Pierzchała – finalistka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości”
Waleria Siekierzyńska – finalistka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości”
Justyna Helena Skoczek – finalistka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości”
Paweł Gocłowski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” w roku szkolnym 2010/11
Ewa Wyględowska – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” w roku szkolnym 2010/11

rok szkolny 2009/10

Katarzyna Trejda – finalistka Konkursu Geograficznego
Gabriela Dzięgiel – laureatka Konkursu Kultury Klasycznej
Maria Gacyk – laureatka IV edycji Warszawskiego Konkursu Matematycznego „Stożek”
Mateusz Zadroga – laureat Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Karol Popławski – laureat Konkursu Chemicznego „Kwas”
Łukasz Risso – finalista Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

rok szkolny 2007/2008

Jakub Orliński – finalista Konkursu Fizycznego
Arleta Grabowska – laureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego w roku szkolnym 2007/08
Ignacy Wojdyłło – laureat VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego w roku szkolnym 2007/08

rok szkolny 2006/2007

Małgorzata Trejda – finalistka Konkursu Kultury Klasycznej
Katarzyna Wiśniewska – laureatka Konkursu Kultury Klasycznej
Jakub Orliński – laureat I edycji Warszawskiego konkursu Matematycznego „Stożek” w roku szkolnym 2006/07

rok szkolny 2003/2004

Katarzyna Sawicka – laureatka Konkursu Informatycznego Logia 04
Marta Jarczewska – finalistka Warszawskiego Konkursu Matematycznego
Maciej Strzelecki – finalista Warszawskiego Konkursu Matematycznego

rok szkolny 2002/2003

Katarzyna Sawicka – finalistka Konkursu Matematycznego

rok szkolny 2001/2002

Monika Kobosko- finalistka Konkursu Fizycznego
Dominik Jarczewski – laureat Konkursu Chemiczno –Fizycznego im. T. Tatarkiewiczaw roku szkolnym 2001/02
Monika Kobosko- finalistka Konkursu Chemiczno – Fizycznego im. T.Tatarkiewiczaw roku szkolnym 2001/02

Wielkość czcionki
Kontrast