Aktualno┼Ťci

Sprawdzian z j.angielskiego dla kandydat├│w do klas dwuj─Özycznych  oraz IB odb─Ödzie si─Ö w 2 turach:
- w godz.10.00-12.00 zapraszamy osoby o nazwiskach zaczynaj─ůcych si─Ö na litery od A do M
- w godz. 14.00-16.00 osoby o nazwiskach zaczynaj─ůcych si─Ö literami N-┼╗

Prosimy o przybycie p├│┼é godziny wcze┼Ťniej, z d┼éugopisem i dokumentem to┼╝samo┼Ťci.
Przypominamy o konieczno┼Ťci zachowania re┼╝imu sanitarnego - utrzymywaniu odpowiednich odst─Öp├│w  i u┼╝ywaniu maseczek lub przy┼ébic.
Rodziców upraszamy o niewchodzenie na teren szkoły.

KLASA MATEMATYCZNA

Ta klasa jest dla tych, kt├│rzy maj─ů sprecyzowane zainteresowania matematyczne, fizyczne
┬ái w przysz┼éo┼Ťci chc─ů┬á studiowa─ç przedmioty ┼Ťcis┼ée na kierunkach uniwersyteckich┬á oraz politechnicznych.

KLASA BIOLOGICZNA

Klasa utworzona z my┼Ťl─ů o wszystkich zainteresowanych naukami przyrodniczymi,
dla zafascynowanych budow─ů i funkcjonowaniem ludzkiego organizmu oraz pasjonuj─ůcych si─Ö przemianami zachodz─ůcymi w ┼Ťrodowisku naturalnym w istotach ┼╝ywych i ich kom├│rkach.

KLASA GEOGRAFICZNA

KLASA DWUJ─śZYCZNA SPO┼üECZNO-EKONOMICZNA

Profil idealny dla os├│b interesuj─ůcych si─Ö nowoczesnym marketingiem, handlem zagranicznym, ekonomi─ů, chc─ůcych zrozumie─ç mechanizmy dzia┼éania wsp├│┼éczesnego ┼Ťwiata oraz jego z┼éo┼╝ono┼Ť─ç. Dla zainteresowanych stosunkami mi─Ödzynarodowymi lub widz─ůcych swoj─ů przysz┼éo┼Ť─ç w strukturach unijnych, b─ůd┼║ w dyplomacji.

KLASA DWUJ─śZYCZNA HUMANISTYCZNA

Ten profil przeznaczony jest dla os├│b, interesuj─ůcych si─Ö┬á┬á naukami humanistycznymi, dla tych kt├│rzy chc─ů by─ç cz─Ö┼Ťci─ů ┼Ťwiata kultury, literatury, sztuki. Pozwala on na ┼é─ůczenie zainteresowa┼ä literackich, historycznych, politycznych z ch─Öci─ů poszukiwania, odkrywania, interpretowania zjawisk spo┼éecznych.

KLASA MI─śDZYNARODOWA