Szkoła  do hymnu

8 listopada o 11:05 wszyscy  uczniowie spotkali się w sali gimnastycznej, by odśpiewać hymn narodowy.
Pan prof. B. Pędzich wygłosił słowo wstępne, nawiązujące do tradycji tego święta.

Rajd rowerowy do Palmir

Szanowni Państwo,
przedstawiamy plan lekcji obowiązujący w naszej szkole od 4 listopada

W wersjach pdf

plan nauczycieli

plan klas

plan sal

Warszawska gala międzynarodowego programu edukacyjnego Badacz Wody

Podróż Wolności 2019
16 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wizycie studyjnej w Europejskim Centrum Solidarności. W gdańskiej kolebce Solidarności zdobywali wiedzę o przemianach demokratycznych w Polsce, zwłaszcza o zwycięstwie roku 1989. Poznawali sylwetki bohaterów walki o wolność, mieli okazję do osobistej refleksji o cenie i znaczeniu wolności.

Wyjazd integracyjny klas pierwszych
Na przełomie września i października pierwsze klasy udały się w Bieszczady . Uczniowie zostali podzieleni na dwie tury - pierwsi pojechali Ci starsi, po gimnazjum, w następnym tygodniu młodsi, po podstawówce. Program był taki sam dla wszystkich, jednak kolejność jego realizacji była inna dla każdej klasy.

Wspomnienie

Matematyka z przymrużeniem oka

Spotkanie z profesorem wydz. MiNI Politechniki Warszawskiej

Przyrzekamy, że nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei.

Będziemy kultywować tradycje i tworzyć nowe, które wzbogacą życie naszego liceum.

Nie przestraszą nas wymagania stawiane przez nauczycieli, będą dla nas wyzwaniem.

Będziemy dążyli do zdobycia wiedzy oraz dokonania nowych odkryć.

Jednocześnie będziemy korzystali z doświadczenia innych, aby nasze próby kończyły się większymi i mniejszymi sukcesami.

MIĘDZYNARODOWA WYMIANA MŁODZIEŻY Z XXXV LO Z ODDZIAŁAM DWUJĘZYCZNYMI IM. B. PRUSA W WARSZAWIE I RHEIN-SIEG-GYMNASIUM Z SANKT AUGUSTIN W NIEMCZECH

Wyjazd edukacyjny - Sevilla