Aktualno┼Ťci

plan nauczycieli

plan klas

Szanowni Rodzice,
uprzejmie informuj─Ö, ze od 1 wrze┼Ťnia 2020 r. do szko┼éy ucz─Öszcza─ç mog─ů wy┼é─ůcznie:
1) uczniowie bez objaw├│w wskazuj─ůcych na infekcj─Ö dr├│g oddechowych,
2) uczniowie, kt├│rych domownicy nie przebywaj─ů na kwarantannie, w izolacji
domowej lub izolacji.

pliki2021

Minister Dariusz Piontkowski przedstawił opracowane wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym,
Ministrem Zdrowia wytyczne dla szk├│┼é i plac├│wek, kt├│re b─Öd─ů obowi─ůzywa┼éy od 1 wrze┼Ťnia 2020 r.
Maj─ů one zastosowanie do organizacji pracy szk├│┼é i plac├│wek, w tym dla uczni├│w ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Wytyczne zawieraj─ů og├│lne i szczeg├│┼éowe zalecenia zwi─ůzane m.in. z: organizacj─ů zaj─Ö─ç w szkole, wydawaniem posi┼ék├│w, higien─ů, czyszczeniem, dezynfekcj─ů pomieszcze┼ä i powierzchni, post─Öpowaniem w przypadku podejrzenia zaka┼╝enia u uczni├│w i pracownik├│w szko┼éy.

Przedstawiamy list─Ö kandydat├│w zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do XXXV LO
i list─Ö przyj─Ötych i nieprzyj─Ötych

Lista kandydat├│w zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych

Lista przyj─Ötych i nieprzyj─Ötych

Drodzy Pierwszoklasi┼Ťci,
w imieniu szkolnej spo┼éeczno┼Ťci witam Was serdecznie w nowej szkole. ┼╗ycz─Ö, aby rozpoczynaj─ůca si─Ö w┼éa┼Ťnie przygoda edukacyjna spe┼éni┼éa
Wasze oczekiwania, a nauka w XXXV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcym przygotowa┼éa Was do doros┼éego ┼╝ycia w pr─Ö┼╝nie rozwijaj─ůcym si─Ö i zmieniaj─ůcym ┼Ťwiecie.

ODBIÓR WYNIKÓW EGZAMINU MATURALNEGO 11.08.2020

Drodzy Absolwenci zapraszamy Was do szko┼éy we wtorek 11.08.20 po odbi├│r wynik├│w matury wed┼éug nast─Öpuj─ůcego harmonogramu:
w godz.12.30 - 13.15 - klasa 3A
w godz.13.15 - 14.00 - klasa 3D
w godz.14.00 - 14.45 - klasa 3C
w godz.14.45 - 15.15 - klasa 3B
w godz.15.15 - 15.45 - klasa 3E
w godz.14.45 - 15.45 - absolwenci z ubiegłych lat

Oczywi┼Ťcie ┼Ťwiadectwo mo┼╝na odebra─ç r├│wnie┼╝ w dniach nast─Öpnych w godzinach pracy sekretariatu, po uprzednim telefonicznym um├│wieniu si─Ö.
Mo┼╝ecie to zrobi─ç osobi┼Ťcie lub za po┼Ťrednictwem os├│b, kt├│re upowa┼╝nicie na... Czytaj wi─Öcej